Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

fckns rakstīja: Cik ērti ir ignorēt faktu, ka medicīna kopš 19-20.gs. ir attīstījusies vairākkārtīgi. Riktīgi po anti-vakšu naratīvu.

Tie jau ir vaksētāji kas visu laiku savādā kārtā piemirst par daudziem un dažādiem zinātnes sasniegumiem Kaut vai klasiskais apgalvojums ka mirstība pēdējo divu gadsimtu laikā ir tik krasi samazinājusies - nē, ne jau higiēnas un tamlīdzīgu iemeslu dēļ, bet nē - tieši dēļ potēm! Ne par velti tavs elks Bils tik ļoti vēlas sapotēt nēģerus - ja tu esi nepotēts nēģēris kas dzīvo māla kleķa būdā, tad ja tev iešauj desmit devas ar viskautko, tad tu pēc tam uzreiz dzīvo jau kā rietumeiropietis!

Un tagad pastāsti cik daudz tā medicīna 2020. gadā uzlaboja kovidnieku izdzīvošanas izredzes. Es dotu nu, teiksim, divas reizes - tātad bez medicīnas mirtu 1% kovidnieku. Ļoti salīdzināmi ar melno nāvi vai kaut ko tādu...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu vot kur tu izrāvi tādu naratīvu? Mana izglītība saka, ka ves uzlabojumi balstās uz 3 vaļiem: antibiotikām, potēm un dzemdību namiem. Kur bļēē (nevaru saturēt savu franču valodu ar šiem murgotājiem) var izraut, ka potes ir stūrakmenis? Jūs tak krītat ciet, ne?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Kāda tev ir izglītība ja drīkst jautāt?

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 2 Atbildēt

Nav celtnieka izglītība.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Es tev neki neprasīju plušķi ej būdā

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 3 Atbildēt

Tev arī neviens neko neprasīja, PN ēzeli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Bērnudārza līmenis...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 4 Atbildēt

Kā kur? No taviem vakseriem. Mana atmiņa ir pašvaka uz detaļām, bet es neesmu aizmirsis ka tas absurdais "nepotētie apdraud potētos!" arguments jau netika izgudrots pagājušogad, bet ir vismaz 5 gadus vecs, izgudrots lai skalotu smadzenes tiem vecākiem kas nevēlas potēt savus bērnus, un apkārtējajiem, lai tie pistu tiem vecākiem prātus - un kā reiz daļa no šīs prāta pišanas kamaņas bija izgudrojums ka, lūk, cilvēka dzīves ilgums ir tik ļoti pieaudzis pateicoties potēm - pret ko tad attiecīgi vērsās dažādi pētījumi par to ka dzīves ilgums patiesībā pamatā ir audzis dēļ dažādiem higiēnas un dzīves līmeņa uzlabojumiem. Reku viens no redzamākajiem vakseriem Bils arī netaisās tiem afrikāņiem celt dzemdību namus, vest kuģus ar antibiotikām vai būvēt ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmas - nē, viņš grib viņus sašpricēt; tas uzlabošot mūža ilgumu un izdzīvojušo procentu (c) viņš pats

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet neatbildēji kā izrāvi, ka naratīvs ir: potes ir pamatā veselības sistēmai.

Es gan arī nezinu kur tu izrāvi 5 gadu vecu: nepotētie apdraud potētos. Cik atceros, tad naratīvs bija, ka antivaxi vnk slēpjas aiz potēto mugurām un vienlaicīgi savā baznīcā ievelk arvien vairāk cilvēkus, kas rezultātā sajāj potēto muguras platumu un izvērš epidēmiju.

Man liekas, ka tev tomēr vajadzētu paskaidrot kāpēc Bilam tā to vajag.

Cik es saprotu, būvē arī dzemdību namus un ved antibiotikas. Piem malārijas zāles tur ved tonnām. Un arī ūdenspumpjus ierīko. Nezkapēc tu esi piepisies tām vakcīnām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Lielā diena pārgāja, Bils Geitss un Fauči nodeva stružku:

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rekordaugsts-jaunu-covid-19-gadijumu-skaits--10-610.a441651

No mirušajiem bija 20 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet trīs – vakcinēti.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Vai traģiskās avārijas arī nevajadzētu pierakstīt kovidiādei? Mājsēdes, izolācijas, stress un dezinfekcija...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Starp citu... Atceries, kādas smagas avārijas notika tad, kad bija komandantstunda - tieši tā ap astoņiem un drusku pirms. Tā arī bija, ka 19.45. visi nesās ignorējot jebkādus noteikumus un veselo saprātu, es tai skaitā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Nesaprotu, kāpēc tev bija kaut kur jānesās?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Uz mājām, lai nenoķer un neieliek būrī kopā ar nevakcinetajiem Ja nopietni, esmu pieradis sākt strādāt vēlu un beigt vēlu, līdz ar to tā komandantstunda man reāli čakarēja dzīvi. Parasti sanāca kādos 19.40 startēt no Zasulauka, lai 20.00 būtu Purčikā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Bet ja tu brauci no darba, tad tak bija pofig. Tikai jāaizpilda makulatūra priekš musariem.

Ps. Visi kuri sodīja vai piesipās nav policisti, bet gan musari.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

It kā jau jā, bet tad tur kaut kas baigi jādzejo, jāsacer pamatoti iemesli, kāpēc nevarēju izbraukt ātrāk, līdz ar to negribējās čakarēties. Labi vismaz, ka ar suni naktī varēja mierīgi vazāties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nebija nekas jācer, vnk., jāiemet papīrā, ka no darba un punkts.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 2 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu re... Apmēram tas pats, ko es esmu teicis visu laiku. Kad beigsi attaisnot valdības "kļūdas", bet atzīsi tos par noziegumiem, kas ir noveduši pie daudz upuriem? Varbūt tomēr vainīgie ir pelnījuši tiesāšanu par noziegumiem pret cilvēci, nevis atkārtotu ievēlēšanu?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 4 Atbildēt

Nu jau gan. Tu teici, ka vajag obligāto vakcināciju? Ka vajag ierobežojumus? Tik neaizlīpi, ja!

Tāāā''aāds dirsējs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu re - "tāads dirsējs". Es tev uzrakstu "apmēram", bet vienīgais, kam tu vari piesieties ir tas viens punkts, kuram es patiešām nepiekrītu - vakcinācijas obligātumam. To daļu, cik es esmu teicis par to, ka valdība mērķtiecīgi ir izgāzusi ĢĀ iesaisti un tieši riska grupu vakcināciju, jau laikam neesi pamanījis.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 6 Atbildēt

Tur 2/3 ir obligāta vakcinācija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Tas no vakcīnas? Vai vienkārši tāds esi un tādēļ esi kļuvis par noderīgo idiotu? Kurā pasaulē viens punkts no 6 ir 2/3?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 4 Atbildēt

Labi ne 2/3, bet 1/2.

1/6 ir dezinformatoru metode piesipties burtam, ne saturam

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Divreiz melosi? Tagad 1/6 = 1/2?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 14 Atbildēt

tas tavs 'visu laiku teicu' gan visu laiku mainās, vecīt.

Noziegums ir dezinformātoru - tādu, kā tu(!) - saceltā jezga, kā rezultātā pensionāri neaizskrēja vakcinēties.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kur ta tu, draudziņ, pretjezgass patiesības gailīt,misster 3perinformātōr, ātrāk biji, ka tik ilgi nedziedāji ? Silē kombikorms iet uz beigām?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nekas nav mainījies. Nemainīgāki par manu viedokli ir tikai tavi meli par to.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Bet vakcīnas un maskas nestrādā, un esot kaut kāds kāršu namiņš, kas brūkot, ko Bradypus būtu darīji savādāk? Opredeļis vienreiz.

Visus cietsēdē un aizmetināt durvis? Nē nu to es saprotu, Lukašenko apbrīnotājs protams no tāda arī mācītos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Atkal kaut kādus melus stum par to, ka vakcīnas nestrādā. Es visu laiku saku kā tas strādā un ka tās būtu pareizi jālieto. Ne jau vakcīnās ir problēma, bet noziedzniekiem, kas tās izmanto noziegumu izdarīšanā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kikkerigūūū! Patiesībass dziedātājgailīši var sākt gatavot savus 0-5 broilerēnus patiesībass mirklim.Jo tā saucamā Prima/Vēra jau tuvojass.Jā. ..feb3_8:47 tg24.sky.it/salute-e-benessere/2022/02/03/covid-franco-locatelli-intervista Covid, Locatelli: "Vaccini under 5 in primavera. Si va verso una situazione favorevole".. Jawohl, mein .....

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

nra.lv/latvija/politika/371111-saeima-noraida-priekslikumu-atsakt-parlamenta-darbu-klatiene.htm

Laikam bail uz ielas parādīties, mīslis raustās, ka sajūsminātie iedzīvotāji neatspārda pa ceļam uz/no darbu....

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Varai, kas pilsoņiem iesaka strādāt attālināti, pašiem jārāda priekšzīmi, ne?

Bet visticamāk ir samanījuši izdevību strādāt maz un nepiepūlēties. Kas ir visu attālināto darbu problēma

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Attālinātais darbs ir palielinājis darba ražīgumu - tur, kur tas tiek mērīts. Tik vienkārši. Iespējams, tavā ierēdņu pasaulē, tā tiešām ir vēl lielākas nodokļu maksātāju naudas apsaimniekošanas pieeja.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nuja antisociāliem ITišnikiem šis ir medusmaize un tur tas arī ir izmērāms. Savukārt liela uzņēmuma CFO, kas paralēli dokumentu pakas pētīšanai ravē gurķus, nodevums būs, kvalitātes nebūs. Šo pats novēroju. Vēl pāris tādas epizodes ir redzētas.

Attālināts darbs ir piemērots tikai antisociālai publikai, kas parasti ir ITišniki. Pārējiem pilnvērtīga nekomunicēšana rada kļūdas organizācijas, partneru mērķu novērtēšanā un secīgu izdegšanu un nevēlēšanos iedziļināties.

Darba ražīgums noteikti krītas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tātad visi visi programmmisti, kuri strādā kā freelanceri ir antisociāli?

Wtfk

Tev, kas sevi pozicionē kā izglītotu supermenu jau vajadzēja zināt, kas ir "antisociāls".

Kāda tev bija tā izglītība?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Klau vai nav laiks tomēr skolu apmeklēt?

Kur tieši tu ieraudzīji, ka visi?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Eidi, tu tak pat nesaproti vārda "antisociāls" nozīmi, kāda jēga man ar muļķi tālāk runāt?.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Laikam jau savā naidā pret brīvību, kas ir viens no ieguvumiem, strādājot attālināti, tu būsi "piemirsis" parēķināt, visādu sapulču organizētības un efektivitātes pieaugumu - īpaši tur, kur bija ierasts pulcēties baram gudru spriedelētāju klātienē un vēl braucot pie klienta. Izlaidis to, kā citiem traucē tie, kam atvērtā tipa birojā ir jāapspriež kāds jautājums. Cik laika tiek pavadīts saviesīgās sarunās pie kafijas automāta un pīppauzēs. Un visbeidzot tādu faktu, ka patiesībā darbs mājās noved pie pretējā - ir aktīvi jāpieskata, lai cilvēki nestrādātu virsstundas tikai tādēļ, ka mājās tas ir ļoti vienkārši. Un arī datoru ieslēgt svētdienā, tā vietā, lai pilnvertīgi atpūstos, ir pārāk vienkārši.

Par "antisociāliem ITišnikiem" visgudrāk runā visādi pārgudri taustiņu klabinātāji, kuru pašu darbs ir pilnībā veicams pie datora, bet spēja ar to tikt galā ir tikai ar to pašu "ITišņiku" nepārtrauktu "rociņas turēšanu".

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Par sapulcēm nav taisnība. Zoom sapulces notiek ļoti smagnēji, ir daudz garākas un neproduktīvākas par klātienes sapulcēm.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tad tev ir "paveicies" būt kaut kādā īpašā publikā - pirmkārt jau sākot ar izvēli sapulcēm lietot zoom. Vispār virtuālās sapulces piespiež cilvēkus ievērot likumus efektīvām sapulcēm, kurus klātienē visi ignorē un netērē laiku uz organizēšanos - starp klātienes sapulcēm vienmēr ir "pārvietošanās un kafijas pauzes" un tās NEKAD nesākas laikā. Hibrīdsapulces - kur attālināti sazvanās biroji, kuros katrā visi klātesošie ir sapulcējušies konferenču telpā, ir vēl ļaunākas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nemurgo, labi?

Klienta sarunās šis Teams gfaktors ļoti sabojā klienta koncentrēšanos un rezultātā par vismaz 30% vairāk atbilžu nonāk "atbildēšu vēlāk" statusā. Risinājums atliekas.

Visos atvērtos birojos ir pārrunu telpas. Neesmu nevienu redzējis bez tām

Pīppauzes un kafijas pauzes ir īpaši ražīgas, jo tur tiek saņemtas citas ziņas, kā arī, un šis ir vissvarīgākais trūkums distancei, rodas izpratne par organizācijas noskaņojumu. Bez šī darbinieki pieņem instrukcijā pareizus, bet situācijai neatbilstošus lēmumus. Šobrīd ļoti redzams tas ir VID, kur visi ir attālināti un katrs runā savu.

Darbs mājās izklīst pa visu diennakti un nedēļu. Tas taisnība, bet virsstunadas neveidojas, jo tās darba stundas saraustītas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nemurgoju. Klātienē ir daudz vairāk "atbildēšu vēlāk", jo cilvēki sēž pie galda kā baltas lapas. Teams gadījumā ir pie datora un var uzreiz noskaidrot lielu daļu jautājumu, kas klātienē paliktu neatbildēti.

Pārrunu telpas vienmēr ir par maz un koncentrēšanās lielāku uzdevumu izpildei tiek traucēta vairāk.

VID jau nu nav piemērs, kurā "katrs runā savu" būtu kas jauns un radies tikai dēļ attālinātā darba. Jā, nenolidzami tajās pīppauzēs un kafijas pauzēs ir arī pozitīvais komunikācijas moments, tomēr ne tuvu tik liels, kā laiks, kas tam tiek veltīts. Organizētas klātienes satikšanās reizi pa reizei ir daudz efektīvākas par dienišķo laika nosišanu.

Darba stundas klātiene ir daudz saraustītākās un diemžēl pirms attālinātā darba diezgan daudz nācās pieredzēt, kā cilvēki apzināti paliek pēc darba laika izdarīt konkrētus darbus, ko nav varējuši dēļ tā, ka visu dienu tiek raustīti, jo klātienē tas ir šausmīgi vienkārši.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Protams, ka murgo nav nekādu datu, bet atkal pēc savām sajūtām spriedelē. Attālinātā darba efektivitāte ir stipri individuāla ne visiem tā der un cits pārstrādājas, vidējais rezultāts izlīdzinās.

Neklātienē rausta vēl vienkāršāk un pilnīgi negaidīti, klātienē tad vismaz uzmet aci vai cilvēks traucējams. Nez ko braucot pie stūres pa telefonu ir grūtāk sarunāties nekā ar blakussēdētāju, nez ko tā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal melo. Pašā sākumā skaidri uzrakstīju - "tur, kur tā [darba efektivitāte] tiek mērīta". Mans viedoklis ir balstīts reālos mērījumos, kas rezultējas uzņēmumu vadības lēmumā NEKAD neatgriezties pilnā klātienes režīmā. Bet tev vajag melot projicēt uz mani savus "pēc sajūtām" spriedelējumus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tavas projekcijas tāpat nestrādā, pasauli nebalsta trīs vaļi.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Attālinātajam darbam ir plusi, ir arī mīnusi.

Par sapulcēm piekrītu tiem, kas apgalvo, ka tur ir vairāk mīnusu, nekā plusu. Kā esmu novērojis, klātienē jautājumus var pārrunāt daudz efektīvāk.Tāpat 4-5 cilvēku kopēja saruna par vienu jautājumu klātienē ir normāla, attālinātās sapulcēs ir bardaks. Tāpat arī viens otrs agrāk jautājumu atrisinātu pats vai parunātu ar kolēģi, bet tagad taisa sapulces attālināti, jo taču tik viegli to izdarīt.

Darba stundas arī mēdz izmētāties. Ja cilvēkam nav tādas konkrētas piesaistes kādam laikam, teiksim, bērna izņemšanai no dārziņa, tad mēdzot sākties darba & privātās dzīves saplūšana.

Pēc 1. attālinātā gada IT kadri, kas sākumā ļoti slavēja attālināto darbu, sāka sūdzēties par savu darbinieku pārstrādāšanos un nespēju normāli strādāt komandā. Lai cik tur antisociāli ļauži arī nebūtu (kas ne vienmēr ir stereotipiski), satikties tomēr esot paticis.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Manuprāt, viss ir atkarīgs kāda nozare un kāda darba specifika.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Man šķiet, ka tas ir drīzāk tāpēc, ka viņi nevis nedomātu atcelt vai nesaprastu, ka to vajadzētu darīt, bet drīzāk lai ieriebtu opozīcijai... nu, ķipa, vēlēšanas nāk un, ja tagad atceltu sertifikātus, tad iesniedzēji varētu vicināt "mēs to panācām, balsojiet par mums" karodziņus. Gan jau pēc laika atcels, tikai tad varēs vēlētājiem stāstīt, ka tas bija rūpīgi pārdomāts lēmums. KPolitiskās spēlītes, tā teikt...

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Vai vispār šādi smilšu kastes bērnudārznieki varētu atrasties augstākajā valsts orgānā - es tev salauzīšu mašīnīti, es atkat tev ar spanneli pa purnu...mērkaķi gatavie....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Ta nu tas ir, cilvēks nekad nepieaug. Spēlējās smilškastē visu mūžu, rotaļlietu izmēri arī mainās . Cits vēl pakarot sagrib, lai savu ego uzlabotu. Tos kurus būtu jāpieliek pie vadīšanas, nemaz tā paši neraujās, nav nekāda medusmaize un intelekts acīmredzami vairs nav modē ne pozīcijā, ne opozīcijā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Visu cieņu! Nevaru nepiekrist Tevis rakstītajam!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet tas jau lielākā vai mazākā mērā notiek visur un ir noticis vienmēr...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Praporščiks jautā jaunkareivim: kā tevi sauc? -Viļis Skuja. ..ja ņe sprašivaju, otkuda ti viļez ;p

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 10 Atbildēt

To nosaka vēlētājs.

Tagad pietiekami liela daļa vēlētāju novērtēs piešķirtos pabalstus, brīvības un pretCOVID ierobežojumu retoriku un pretvaldības protestus. Būs protesta balsotāji, kuri balsos pret valdības partijām un būs valdības atbalstītāji, kas negrib, lai balsis dabū dažādi protestētāji.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 0 Atbildēt

Par tiem pabalstiem. Smieklīgi.

Tu domāji tie 50 eiro mēnesī par bērnu 4 mēnešus, kopā 200 eiro?

Vai tie 20 eiro mēnesī pensionāriem.

Valdība laikam domā, ka cilvēki ir lētas padauzas, ja šitā domā uzpirkt vēlētājus.

Vēljovairāk viņus smagi heitos uzņēmēji, tie pabalsti vispār neatsver var teikt neko no zaudējumiem.

Tie darbinieku pabalsti ar max 700 eiro un tiem noteikumiem bija bomžpabalsts normalam stradajošam indivīdam.

Tā kā neceri, nebūs.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 0 Atbildēt

nra.lv/latvija/politika/371126-saema-noraida-ieceri-pieskirt-covid-19-sertifikatu-cilvekiem-kuriem-konstatetas-antivielas.htm

Pēc šamā lēmuma var censties ilgi un dikti kādam mēģināt iestāstīt, ka visam pasākumam ir kāds sakars ar slimību un medicīnu...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tur viss ir paskaidrots. Valsts nodrošina pārbaudītu vakcīnu un nav vēl jāuzņemas papildus izmaksas. Mērķis ir veicināt vakcināciju nevis pārslimošanu.

Fauči iesaka atzīt antivielas, bet Latvija nepilda? Kā tas var būt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nee, šāds aprakakaksts ir pilnīgi nepilnīgs.Jā.Pilsoņa izspļautās antivielas nemaz nav viņa, tās ir Valsts īpašums.Neko nekam nevaig iestāstīt.Jātic ir Zinātnei.Varbūtnejaušībass teoratorija strādā tikai kazino un/vai sportloto,36 no 49.Sertikakātu varētu piešķirt tikai Vippersoniem.Uz bezterminetēto termiņu. Pārējiem tas ira (būs) Jānopelna.Dssā mēs essam, un ārā netiekkam.Stippram vaig buut, lai ārā var kļūt.Trampampam ,pararamm..Jā.

Jebkuŗš tests (šobrīd) var būt tikai viltus negatīvs. Pozizititīvs personāžs vienmēr ir Neviltots.Viņš burtiski izostaro Positīvismu.Ja cilvēkam kko piedāvā brīvprātīgi, viņš tak nava Muļķis.Kuŗš gan tagd varētu iedomāties no šāda neatvairāma piedāvājuma atteikties ar tikpat brīvprātīgu Pārslimošanu.Nee.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pārslimošanu valsts nevēlas veicināt un vakcīnu šobrīd pietiek. Nekas nenotiks no vakcīnas pat ja ir pārslimojis. Cieti.

Kur tavi Sputņik palika, kas glābšot pasauli un bez tiem esot nolemti? Ko tagad tos vairs neiesaki?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-"es" konkrēti tev neko neesmu "ieteicis", to tu pats izdomāji kā ieganstu priekš prasta piepiššananāsa.Vienkārši te tika "dokumentēts" attiecīgā laikaperioda noskaņojums/massās.Nevienam "nav laika" vairs izlasīt to, kas tika rakstīts pašā e-pimpedēmijas iesākumā.Ko/kuŗš teica, dažādas amatvippersonas ieskaitot.Praktiski neviens reāli "interesants" jautājums nav ticis atbildēts.Bija tikai izlikšanās, ka jebkurš (jebkura) jautājuma uzdevējs ir vienkakārši Lohs.Konkrēti tavs stils atbilst vispārpieņemtajam- ir vnk jāizliekas, ka jautājumus nedzird. Valsts var ievēlēties viskautko, taču (brīvprātīgo) lēmumu pieņems katrs/lohs pats individuāli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Konkrēti ieteici Olainfarm to uztura bagātinātāju ražot, citādi būšot par vēlu, vari neizlocīties. Tā tava slēpšanās aiz it kā neitrāla ziņneša nestrādā, ja piepin savu (brīvprātīgo) domu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nē, nevis es to ieteicu, bet gan tev/loham darīju zināmu- ka kāds izskata iespēju (par tavu/loha naudu) šādu ražotni uzbūvēt.Iebāz sev anttiatverē šo savu loha bazaaru.Turpini vien pūst savā smirdīgajā trompetē un telot pzdomedexpertu, vienlaikus bez jebkādas sajēgas par patieso lietu stāvokli un virzību.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un tev būtu tā uzpratne pat lietu stāvokli? Nesmīdini. Papūti jau kremļa trompetē. Aizej pie Topiņa veikala tev tur vietējie sīņi izstāstīs kā pasaule uzbūvēta varēsi te atreferēt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Protams, ka nevēlas, jo tā ātri sasniegs ar vakcīnām neiespējamo kolektīvo imunitāti un izgāzīs visu biznesu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 3 Atbildēt

Veselīgāk ir vakcinēties nevis aicināt visus laizīties savā starpā. Ātri sasniegs kolektīvo slimnīcu pārpildīšanos. Vakcīna ir lētāk kā testus taisīt antivielām, tas arī bizness bet tas tevi konspirator diez ko neuztrauc.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Atkal melo. Testi un vakcīnas iet kopā, vienā biznesā. Pēc pūļa imunitātes sasniegšanas tavu pisnesu omikrons noraus podā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Testēšanas biznesu tātad atbalsti, bez testa nederēs arī antivielas. Šahs un mats.

Kā izpaudīsies tava iedomātā pūļa imunitāte, ja visus vakcinēt nedrīkstot citādi izraisīšot mutācijas, tad pēc pūļa imunit'tes būs superomikrons kuram uzspļaut uz pūļa imunitāti un sāksies viss no gala.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt
1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Valsti vada klīniski idioti

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Viskautkass ir dzirdēts.Senāk kkādi nelieši centās iedurt random garāmgājiejiem ar netīru špritz adatu.Tagad reku var vienkakakārši iespļaut/acī un Gattavs..Jā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tādu Makaronelli tautiešu filmu - "Dūriens ar lietussargu'' - atceries?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, tas gan bija pasen un jautro bandītu laiki ir prom uz neagriešanos.Passaule attin lentu arvien vairāk uz atpakakaļ.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Diemžēl....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kur problēma? Skolās vairs māsiņas nestrādā vai kas?

Shiiram pat nav jālieto.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt tev tas ir jaunums, bet lielākajā daļā skolu nav nevinas māsiņas! :o meklē gadiem.

Jo algas ir mazas, bet jābūt izglītībai.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

ā, tav ir ziņas par 'lielāko daļu skolu'?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Jā man ir!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

skolas ir diezgan slēgtas zonas - sveši nemaz nevar iet iekšā tāpat

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, slēgto Zonu vajadzētu ieviest it visur.Kam mums svešie, pašiem īsti ēst nav/ko. tg24.sky.it/mondo/2020/12/09/alieni-israele-usa ...Bijušais Izraēlas kosmosa direktors: Citplanētieši pastāv, sazinoties ar mums un ASV...Neidentificētie lidojošie objekti ir lūguši nepubliskot, ka tie atrodas šeit, cilvēce vēl nav gatava," Izraēlas laikrakstam Yediot Aharonot sacīja Izraēlas Aizsardzības ministrijas Kosmosa direktorāta bijušais vadītājs Haims Ešeds.."Ja es to visu būtu atklājis pirms pieciem gadiem, es būtu hospitalizēts," viņš teica.. Jā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

LSM raksta

Latvija ir atteikusies no janvāra sākumā izskanējušās idejas par iedzīvotāju vecumā virs 60 gadiem obligātu vakcinēšanos pret Covid-19. Eksperti esot secinājuši, ka lielāka efektivitāte tiek sasniegta, stiprinot brīvprātīgu izvēli vakcinēties, nevis nosakot obligātu vakcināciju.

.....

Tieši mērķa ( covid mirēju ) grupai lielāka efektivitāte ja brīvprātīgi ......vo fļeģ

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu jau gribētu gan visus penšus sadzīt aiz žoga, tad ķert kā suņus pa vienam ārā un ar varu nopotēt. Jo tu zini. Tas viss viņu pašu labā.

Man tev ir sliktas ziņas. Drusku jocīgs tu esi, ja ir tāda vēlme kādam kaut ko uzzpiest...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 13 Atbildēt

Ar riska grupu vakcināciju ir nokavēts, savlaicīgi nenopērkot Pfizer vakcīnas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>Tieši mērķa ( covid mirēju ) grupai lielāka efektivitāte ja brīvprātīgi

Mērķa grupa kā reiz mazāki pošmīži un labāk motivēti. Bet nu bez veicinošiem pasākumiem arī būtu daļa nemotivēti. Es taču viens dzīvoju, nekur neeju...

Tas kā daļai liekas, ka kaķis nav jāpotē, ja dzīvo dzīvoklī un ārā neiet, līdz saķer kaķu mēri un tad glābiet, palīdziet.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Tu jau gribētu gan visus penšus sadzīt aiz žoga, tad ķert kā suņus pa vienam ārā un ar varu nopotēt. Jo tu zini. Tas viss viņu pašu labā.

Man tev ir sliktas ziņas. Drusku jocīgs tu esi, ja ir tāda vēlme kādam kaut ko uzzpiest...

Ja jau kādam uzspiest tad tieši jāsāk ar mirēju grupu ,penši ( ja pieņemam ,ka vakcinācija sargā no nāves , nenoslogo slimnīcas ), nevis zīdaiņiem ,skolniekiem . Vienkārši tie tā saucamiem epidemiologi kopā ar varturiem saprot ,ka penši ir pamat vēlētājs un nav ko kaitināt vēlēšnu gadā .

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slimiem cilvēkiem slimas fantāzijas. Jā

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Pirms neilga laiciņa indiešu GKS esot notriekuši kārtējo neidentificicēto (neizvaksēto) lidojošo objektu.Esot visu apkakārtni ielenkuši, nevienu nelaiž un mēģināšot saprast, kass īsti tas tāds ir.Tas lieliski sassaucas ar (oficiāli publicētajiem!) izraēļa kosmospaisa aģentūras bijušā pr-nieka izteikumiem tepat 16cm augstāk.Par ko (prottams) mums komentāru nav ;P

Skaidrs tikai viens- "mums" kāds steidz palīgā.Pēc (prottams, nekakomentētajām) pāris d senajām ziņām no italodisco Pils appaļā galda, kāreiz šon aizmugurē esošā appaļā ķerm.daļa esot saknosījusies arī dažam labam vietējajājam spec med sanepid dienesta amatniekam.P-ļutta, tāteikt,Galv.Palīgs esot izteicies..Par 1mo martu tur kko pussakakārīgi minenējis.Zin kā, izmeklētāji vienmēr staigā pāros, 1 sliktais un 1 labais, 2gab zābaki =pāris.Jā.

Spiežam uz dullo: liveblog.tt.com/414/coronavirus?pk_vid=445c7ecbac7ecfd8164400349716c6a8 Feb4_2022_20:10 ...Viņš pats ir trīs reizes vakcinējies pret Covid-19 un kopumā ir vakcināciju atbalstītājs. Intervijā portālam news.at Hanss Loibners , kurš bieži tiek dēvēts par vietējās biotehnoloģijas pionieri , tomēr nepārprotami iestājas pret obligāto vakcināciju . Pretēji daudzu ekspertu apgalvojumiem, pašlaik Austrijā izmantoto vakcīnu iespējamās ilgtermiņa blakusparādības joprojām nav zināmas , saka Loibners. ..75 gadus vecais Vīnes iedzīvotājs, kurš aptuveni 40 gadus palīdzēja veidot farmācijas nozari vadošā amatā Sandoz/Novartis un Apeiron , pastāstīja news.at , ka ir pārliecināts , "ka mēs joprojām nezinām pietiekami daudz"..."Jāatzīst, ka Eiropā izmantotās vakcīnas ir balstītas uz tehnoloģijām, ar kurām, stingri ņemot, nav pieredzes",,,"Stingri sakot, es tās pat nesauktu par vakcīnām - es negribu, lai tas izklausītos nievājoši. Patiesībā šie preparāti ir gēnu inženierijas norādījumi, lai organisms pats izgatavotu vakcīnu." ..(vo, bļ ad, Lohs vecais,mums tādu neņemtu nevienā pat stattoilā par tolletes apkakopēju)..

...Debatēs par koronavīrusa pasākumu mīkstināšanu Vācijā uzmanības centrā ir 19. marts : politiķi uzskata, ka, iespējams, pasākumus tad varētu pilnībā atcelt...19.marts ir skaidri noteikts Infekcijas aizsardzības likumā kā beigu datums noteikumiem ar zināmajiem pasākumiem no pienākuma valkāt masku, attāluma un kontakta prasībām, higiēnas koncepcijām līdz vakcinācijas, atveseļošanās vai pārbaudes sertifikātu uzrādīšanai dalībai pasākumos vai restorānos. Bundestāgs varētu pagarināt termiņu vienu reizi par trim mēnešiem. Tagad jautājums ir, vai tas notiks..Jā.

Beeettt,...2022 4feb_19:05,,,-No rītdienas Austrijā(jājā) būs spēkā vispārīgs pienākums vakcinēties. Federālais prezidents fon van ibn der Bellens piektdien parakstīja likumu. Veselības ministra rīkojums par likuma ieviešanu vēl tiek gaidīts. (tas ir atgādinājums LV lohiem.Par to, ka viņi ir lohi.Labā ziņa ir tā, ka neba jau viņi tādi vienīgie uz pasaules.Zin kā, kopā būs vieglāk..). ;p

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 5 Atbildēt

Nodod tam ģeniālajam vecajam perdelim , ka mēs joprojām nezinām daudz kādas sekas ilgtermiņa ir no C19, kas tieši tāpat "ģenētiski modificē" organismu ražot vīrusus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā, vecais ģenperdelis iespējams piedalījās jau to vaksicīnu tapšanā, kuras pirms 40g dūra dsā taviem ģeneētiski modificētajiem senčiem.Tāpēc drošvien tev aizmurures rajonā pārāk dziļa rieva iespiedās.Nākamreiz kad apmeklēsi antifekakalizācijas telpu, izejass produktu vispirms paņem uz pirksta un pārbaudi savu garšu/ožu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 6 Atbildēt

Tā ar tiem vecajiem ģenperdeliem ir, iesprūst 40g vecā pagātnē. Tā kā tas arguments ir sūds un tādus sūda argumentus te fekalizatori izplata.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Toties "jaunajiem" ebanātiem ir skaisti atstrādāta (vārdu) mutēņemšanass procedūra.Tu viņam vari teikt ko tu gribi, bet viņš kā piedrirsts patafons vienalga tupa pirdīs tev sejā to savu/vienīgo.Tā ir, kad tas viss tik dziļi ir iestumts un smadzenes fekakalizējušās.Jā.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Ne lohi joprojām turpin´ā strādāt atālināti Vai varbūt jau no tāluma???

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 11 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jaunatklato-covid-19-gadijumu-skaits-atkal-parsniedz-10-000-mirusi-11-slimnieki.a442187

Pēdējās 24 stundās veikti 27 098 Covid-19 testi un reģistrēts 10 501 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 4294 ir nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 6207 ir vakcinēti.

10 tūkstoši kopā, 6 vakcinēti, 4 nevakcinēti

taču vakcinētie kopā ir astoņdesmit procenti.

Tātad 4 reiz lielāka kopa dod tikai pusotras reizes vairāk vairāk inficēto.

Vakcinācija palīdz. Vakcinētie slimo vieglāk. Īsāku laiku izdala vīrusu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
6 3 Atbildēt

Pēdējo 2 gadu laikā es sabiedrībai esmu devis daudz vairāk, nekā visi tie, kas ir būsterējušies, slimojuši viegli un nav noslogojuši slimnīcas. Proti, es ar covidu neslimoju vispār un valstij par mani jāsatraucās nebija. Varbūt arī izslimoju bezsimptomātiski, bet tas domu nemaina, jo valstij tāpat es klapatas nesagādāju.

Bet te pēdējās nedēļas laikā apstākļi iegadījās tādi, ka likās, ka varbūt ir vērts uztaisīt to testu. Normālos apstākļos neko netaisītu, jo jutos gauži labi, bet ja nu tomēr ir covids un attiecīgi pēc karantīnas dienām es varu pusgadu no untermenšu zemākās šķiras pacelties uz untermenšu mazliet augstāko šķiru. Mazums, ko nākotnē prasīs. Labāk izslimot, ja reiz tāda iespēja.

Laboratoriju jautājums ir intersants, jo par rindām būs dzirdējuši it visi. Tā ir patiesība, rindas ir. Vai nu jābrauc uz kādu tālu pilsētu, vai baigi jāmeklē, vai arī jācenšas uzķert mirkli, kad kāds atsaka pierakstu. Lai vai kā, 3 dienas vēlāk pierakstu dabūju. Operatore, kas zvanīja, gan izklausījās nogurusi no visādiem simulantiem

Testu uztaisīju un 24h laikā izrādījās, ka ar 2 gadu gatavošanos tomēr esmu pamanījies to izdarīt - man ir covids! Sajūta bija ļoti dīvaina - divus gadus to tik vien dzirdi, kā visi masveidā mirst, kā students Rūdolfs nespēj pēc slimošanas pat dirsu noslaucīt, cik vājš ir kļuvis, bet es? Es jutos gauži ikdienišķi. Nepavisam nejutos īpašs.

Lai vai kā, tad varēja pievērsties interesantākām lietām. Ko tālāk? Par laimi pazīstu cilvēku, kas ļoti tic zinātnei un zina visus termiņus un visus noteikumus. Izskaidroja, ka man 10 dienas jākvern mājās, ko darīt un ko ne. Es varbūt neticu labajam cilvēkos, bet pārāk tomēr neticu, ka kaut viens, izņemot ļoti ticīgos, to visu ievēro. Uz veikalu varbūt arī neiet, bet vai tāpēc pa parku nestaigā? Šaubos gan.

Taisnības labad gan jāpiebilst, ka pirms kāda laika šefs, pianista spiediena dēļ, palūdza nočipoties, ko gan es izdarīju, bet izvēloties visprastāko un visneefektīvāko čipiņu. Tā ka kamēr citi jau dabūjuši 3o būsterīti, man knaps viens un tas pats jau laiku kalpojis. Var apgalvot, ka čipiņš glāba manu dzīvību un citādi es būtu daudz nelāgākā situācijā, teiksim, kā augstākminētais students Rūdolfs, bet jāpiebilst, ka braucu šaurā telpā, proti, vienā auto 3h ar kādu nečipotu cilvēku, kurš gan pieteicās uz laboratoriju pēcāk (jaunnedēļ), taču nav pārliecināts, ka covids jau nebūs izbeidzies. Šis cilvēks jūtas brīnišķīgi ar vai bez covida.

P.S. Cilvēks, kas ļoti tic zinātnei, nezin kāpēc neticēja zinātnes vīru apgalvojumam, ka covids pielīpot pēc 15 minūšu biedrošanās. Domājot, ka esot ātrāk. Nu kā gan var tā selektīvi ticēt zinātnei?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 11 Atbildēt

varēji īsāk uzrakstīt: "Veči, esmu idiots"

650 Reģ.: 25.01.2017
6 0 Atbildēt

-gandrīz pareizi uzrakstīji, nākamoreiz droši izlaid pirmos 3 vārdus

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 7 Atbildēt

Tu arī ar savu superliekvārdību vari norauties podā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Kas ta nu? Būsterīša nepietika? Mieru, mieru, tikai mieru, esot 4 miljoni iegādāti. Tev pietiks.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā, cien. e-banāt, mana superliekvārdība vismaz pieckakārt atpaliek no tā vispārpieņemtā suuuda, kuru tu te visiem spēkiem palīdzi purināt/ventilātorā

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Man te jau nedēļa apkārt bet joprojām vesels neesmu - vidēju temperatūru [38-38,5] ir nomainījusi maza [37,3-37,4], arī saaukstēšanās pazīmes ir bik pavājinājušās, bet tā viss notiek. Man gan ir aizdoma ka pie lēnā uzlabojuma būs vainīgs nevis briesmīgais kovida šausmīgums bet gan tas ka pēdējos dažus gadus es esmu pasācis slikti pārslimot saaukstēšanos - līdz līmenim ka man ir bijušas pāris reizes kad pēc 2 ned dzīvošanos pa mājām daktere man noslēdz slimības lapu, jo lai arī man ir briesmīga paskata kakls [tā pēc viņas noprotu], man sūdzību vairs nav.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Paliec vecāks, normāli.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Tev vajadzētu pārliecināties par labu elpojamā gaisa kvalitāti mājās , darbā, garāžā, auto. Piem. metināšanai vajag kārtīgu dūmu atsūci.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 9 Atbildēt

Kowida nau nahui.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-nahui nau uz sapulci, ierašanās nau obligāta.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Es jau teicu, ja vajag kādu konsultāciju - prasiet.

Tev vienkārši ir novājināta imūnsistēma un tā tas var turpināties bezgalīgi, kamēr nedabūsi to atpakaļ normālā stāvoklī. D3 vitamīns ir galvenais elements, lai varētu uzņemt citus vitamīnus, atjaunoties imūnsistēma. Dzer 3x dienā D3(lielo 4000 devu) un C vitamīnus. Papildus ja tev ir kkāds aizdomīgs klepus, sāp kakls tad ACC Long 1,2 tabletes dienā. Vieglākai asinsritei. palīdzēs Aspirin.

Es to visu lietoju joprojām, lai arī kovidu vairs ne slimoju. Vienkārši ar laiku var samazināt devas.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 5 Atbildēt

Jūs, tie antivakseri, paši īsti savam antivakserismam neticat. Rakstot savus komentārus paši sevi un citus tādus uzkurinat. Tas arī viss.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Kā izskatās, vismaz vienu uzkurināt ir izdevies

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Interesanti būtu izzināt, konkrēti kuri te no klātesošajiem ir oficiāli antivakseri.Un kā piemēram var "uzkurināt" normāli domājošu indivīdu, piedāvājot tam izlasīt oficiālās citu valstu infovietnēs publicētās ziņas.

Prottams, lohiem vērtīgāk liekas lasīt LV drazu, kur pašlaik iezīmējusies jauna tendence.Kuŗš diez būs starp pirmajiem, kas "oficiāli" atzīs visa šī te suuda beigu sākumu.Laikam vienam otram tas smadzeņtuuplis drusciņ tomēr ir sakarsis, jo nekādi negribas nokļūt loha statusā.

Lūk, cik varen/daiļ runīgs kļuvis tepat kāds tuvējais LVijas proffessors: www.la.lv/pie-esosiem-ierobezojumiem-visi-ir-tik-nogurusi-ka-neviens-tos-neievero-profesors-par-to-vai-pec-omikrona-vilna-varesim-atslabt

Reku vēl/viens attapies: www.la.lv/kalvins-par-iedzivotaju-neuzticibu-amatpersonam

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Iauto antivaksari pēc sisīšu domām ir es, tu, iciks, emeška, kasīts utt. Visus neatceros. Ja gribi skaidri zināt, jāprasa maznodrošinātajam ar lietotājvārdu "fckns"

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Un es!?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Turkmēnis mAsskavā jautā vadītājam: vai es ar šo troljebussu aizbraukšu līdz Stacijai? -Nee. ..taj brīdī pabāž galvu Čukča: - un es??

ps.,- И ведь что удивительно: число гeев растет с каждым днем, хотя сами они не размножаются... 'p

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Volx, tu protams 100% antivax! Uz sārta!

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Paldies

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Par maz saskatīji. Mani taču arī nepārtraukti pieskaita

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Jā, kamēr meklēju laboratoriju, vienai rakstīts aptuveni šādi - apmeklējumi tikai ar iepriekšēju pierakstu un tikai ar savu transportu (neizmantot sabiedrisko transportu un nenākt ar kājām).

Par visu tā kā būtu skaidrs, bet kāpēc gan nedrīkst iet ar kājām? Palaidīs savu omikronu pa vējam? Te nu visdrīzāk kāds entuziasts ir pārcenties, bet vienalga - amizanti.

Nemaz jau nerunājot, ka vienai daļai potenciālo apmeklētāju tāda sava auto nemaz nav.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 2 Atbildēt

Manuprāt kukū kods bija lielākā kļūda. Ienākumu gūšanas ierobežojums un darbaspēka trūkums. Pietiktu ar testiem. Tas arī patreiz pierādās dzīvē.

Otrs negatīvais moments, ir alcheimera slimības, ļoti līdzīgas pazīmes galvas smadzeņu darbības traucējumos. To gan vēl pēta un nez tā pote arī šo ietekmē? Bet spriežot pēc vakcinēto uzvedības, ļoti iespējams. Mēģinās pielietot alcheimera ārstēšanas medikamentus.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tas jau tāds politisks lēmums, ar medicīniskiem apsvērumiem nesaistīts. Perevoščikovs nesen izteicās, ka omikrona gadījumā nečipotajiem esot NEDAUDZ (jā, tā viņš teica) lielākas iespējas slimot. Vai neliela % dēļ ir vērts cilvēkus čakarēt? Tak viņu pašu jau uz visu čipoto fona ir nemaz ne tik liels %.

Ja uz to skatās kā uz represīvu mehānismu, kā visus aiztriekt čipoties vai ierādīt savu vietu, tad tas strādā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tā kā esmu ļoti interesantā situācijā, tad nevaru padalīties ar pārdomām arī par tiem fiksajiem testiem.

Kāds cilvēks, uzzinājis, ka man ir covids, ļoti vēlējās uzzināt, vai tests uzrādīs pozitīvu. Cilvēks man testu arī atnesa (ļoti droši, saprotams, uzkarot uz durvju roktura) un es to lietu paveicu. Tiesa, nākošajā dienā pēc laboratorijas testa.

Negatīvs.

Testu veica arī iepriekšminētais cilvēks, ar ko braucu kopā vienā auto. Arī tam negatīvs.

Te nu var izvirzīt visādas teorijas, piemēram, ka omikrons ātri parādās un ātri pazūd un to uzķert var tikai laboratorijā. Jā, tā varētu būt. Tikpat labi arī var būt tas, ka tie testi ir vienkārši sūdīgi.

Cilvēks, kas man testu piešķīra, tos pa reizei lieto un teicās, ka no pieciem divi esot bijuši šaubīgi. 40% - tas nav maz.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

LV infektoorourologu Ciltsmāte aizvakakar teica- zāļu/pret neesot.Taču jau nedēļu vecas ziņas no tās pašas italodisco Pils liecina par to, ka zāles ir, un ka ir pat oficiāli apstiprināta to piegāde un lietošana.Prottams, neba jau Lohiem tās dos.

..- nupat tiešraidē kāreiz izstartēja vācu kamaniņbraucējs Fēlikss LOHS,tapc (mēs,Fēliksi) varam Gavilēt.Jo izskatās, ka (visdrīzāk) mūs kārtējoreiz naje-Baļi un kārtējā pusgadu vecā viltusziņa pamazām virzās atviltošanās virzienā: www.news.cn/english/2021-11/06/c_1310294848_2.htm

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Volx, kāpēc nav informācijas ar rītdienas Brīvības Braucienu? Gandrīz palaidu garām...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Iemet info.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Piedod netieku. Rīt braukšu makšķerēt asarīšus

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Muahahahaha....asarīšus...makšķerēs viņš.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Deviņos Vasilis stāstīs par visu aktuālo

Klausies, neviens ar karotīti tevi nebaros

fb.watch/a-PQKWId94/

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Šodien no sava vecā ūberdarbīgā kaimiņa (kas ir viens superīgs cilvēks) uzzināju, ka izteiktais vakcīnu fans - znots, ar kuru viņa ģimene dzīvo vienā mājā, saķēris omikronu un... dzīvo šonedēļ viens pats... āra šķūnītī (gan civilizētā, lai arī vien ar sildītāju no ekstrām) Skarbi, ja pat paša ģimene tā rīkojas. Ziemā, ibio! Kurā visi laikam jau 3x vakcinēti utt.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Nu ja reiz Fans, ta gan jau pats būs pieņēmis to/galējo.Tam taču ir bijuši īsteni latvijiskie varoņpiemēri- PavļiksM, MatrōsovsA, GagārinsJ, BorissP,uc..uttt..Kaut vai tas pats nepamatoti piemirstais TālavassTrompetists.Cerams, ka tur viņš izveseļosies/pilnībā un šī visnotaļ Cienījamā Ģimene varēs nesapulcēties/uz.Kaut gan, no otras puses, tagd laikam sveces var brīvi nopirkt un svinētāju skaits vairs nav tik strikti ierobežots.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Viennozīmīgi, būs uz pekām ātri vien Šobrīd ar omikronu daudzi izslimo. Ātri un ļoti viegli pagarina savu QR kodu. Sievas brālim bija 1 dienu simptomi. Pilnīgi neviens no ģimenes pārējiem 3 cilvēkiem nesaslima. Un tādu piemēru daudz. Omikronam arī būšot vakcīna

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Kā tam Matrosovam pēdējie vārdi bija - jobanij galaļod...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Pareiz, pareiz, drošība pirmajā vietā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 8 Atbildēt

Drošība ne drošība, bet mediķi drusku arī slimo un CILVĒKI nevar saņemt PAKALPOJUMU arī neCOVID situācijās.

Tas ir, inificējas un varbūt arī slimo.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti