Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 4 Atbildēt

Sāk rasties priekšstats, ka šim mēslam vēlamo uzmanību vairs pievērš tikai Ķīna. Eiropā un citur no covid nebaidās, iedomājaties? Kā tad tā Lūk, tā (prasītos emocijzīme ar paceltu vidējo pirkstu).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 4 Atbildēt

Kārtējo reizi samelojies. Vācijā, piemēram, sabtransā joprojām maskas jāvalkā. Un ne tikai sabtransā - arī medicīnas iestādēs, tāpat apmeklējot cilvēkus pansionātos, cietumos... Paziņa, kas tur dzīvo, stāstīja, ka bijusi ciemos pie kaut kāda radinieka, kurš sēž brīva režīma cietumā, viņai pat ārā lika ar masku staigāt. Arī sertifikātu lika uzrādīt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
5 1 Atbildēt

Nē, nu par Vāciju nav ko brīnīties. Tur gēni strādā, dod tik tiem vaļu un atkal būs nometnes. Viss strādās kā labi ieeļļots mehānisms.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 0 Atbildēt

Vācijā sabiedriskajā transportā maskas ir brīvprātīgas, lai kā arī pošu jūsmiņiem negribētos, bet jāvēlk tās nav. Es pirms 3 nedēļām lidoju ar Lufthansa lidmašīnu un braucu ar metro.

Nenoliegšu, ka tur ir diezgan daudz tādu dīvaiņu, kuriem ir izskalotas smadzenes un tie turpina uzpurņos staigāt. LV arī tādu netrūkst. Pat šajā čatā pilns ar tādiem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Ūja, tā kā Ķīnā gan te nekur nav. Masku prasība (ja tā taisnība) taču jau vienaldzīga, Ķīnā notiek reālas represijas pret cilvēkiem. Tā paša covid dēļ (tā saka oficiāli)...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pag, vai tu nebiji tas, kurš pavisam nesen tā čīkstēja par tām maskām? Tagad jau vienaldzīgas...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Iautofans rakstīja: Vācijā sabiedriskajā transportā maskas ir brīvprātīgas, lai kā arī pošu jūsmiņiem negribētos, bet jāvēlk tās nav. Es pirms 3 nedēļām lidoju ar Lufthansa lidmašīnu un braucu ar metro.

Nenoliegšu, ka tur ir diezgan daudz tādu dīvaiņu, kuriem ir izskalotas smadzenes un tie turpina uzpurņos staigāt. LV arī tādu netrūkst. Pat šajā čatā pilns ar tādiem.

Vācijā sabtransportā maskas ir obligātas (pats tikko no Berlīnes atgriezos), skandina ik pa pāris pieturām, turklāt FFP2.

Cita lieta, ka ne visi to ievēro, pārbaudes arī neredzēju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pirms neilga laika biju Diseldorfā, braucu ar tramvaju. Arī visu laiku skandināja par maskām. Es nezināju un man nebija. Trambulī maskas bija visiem un daudzi uz mani lūrēja kā uz tādu citplanētieti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pirms neilga laika biju Diseldorfā, braucu ar tramvaju. Arī visu laiku skandināja par maskām. Es nezināju un man nebija. Trambulī maskas bija visiem un daudzi uz mani lūrēja kā uz tādu citplanētieti.

Tam gan es ticu. Man bija identiski pirms gadiem diviem Varšavā, iegāju veikalā pēc saldējuma. Bez maskas, kad pat pārdevējas bija maskās. Neko tā, jocīgi jutos es drīzāk. Bet, nevienu piebildi nedzirdēju. Neviena nosodoša skatiena arīdzan.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Palassot beidzamo dienu (izsmalcicināti progandonistiski passniegto) informāciju,(ļooti) šaubos, ka (kādam,vēl,šodien,te) varētu uzrassties kādas tur pat mazākās šaubas/par (un/vai) kaut minimāli (anonanīmi) minimizētas cerībass/uz. Nee.Jā.

Šis reku teksts absolūlūti iespārda un pilnībā atbruņo pilnīgi jebkuŗu, kam (vēl,iespējams,varbūt) saglabājušās kaut mazākās (kovidam neatdotās) prāta paliekass..: tautaruna.nra.lv/dzivesstils/385781-jaunais-covid-vilnis-sis-simptoms-visticamak-paradisies-vakcinetajiem/ ..(c) Cilvēki, kuri tika vakcinēti un kuriem pēc tam bija pozitīvs COVID-19 tests, biežāk ziņoja par šķaudīšanu kā simptomu, salīdzinot ar tiem, kuri nebija vakcinēti.(/c) -nu tak nu ZAE BAL jau pilnībā,,,

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 14 Atbildēt

Kā garšo Lembes rakveres desiņa tavā gremojamajā caurumā?

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

Izskatās, ka esi (caurumu jomā) tāds samērā pieredzējis.Labāk ieņem rindu Smērvielu veikalā, visiem var nepietikt. travelnews.lv/index.php?m_id=18320&i_id=5&pub_id=57447

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 10 Atbildēt

Tev kā vates mīlētājam būtu labāk zināms, tu tomēr esi eksperts visās jomās.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Man kā vates.mīlētājam? Hmm.Tu par savu tupo bazaaru vispār kaut daļēji atbildi? Labāk norij to suudu un nomierinies.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Baidens atveseļojas no Kovida, ko saķēra Tuvo Austrumu vizītes laikā. Iekaisis kakls un klepus, temperatūra 99.4, ne jau pēc Celsija, pēc Celsija tas būs 37.4 Turpina lietot Paxlovid, Pfizer antivīrusu medikamentu.

Kā redzat, ASV publika par sava līdera veselību informēta labi.

edition.cnn.com/2022/07/22/politics/joe-biden-covid/index.html

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt
1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Man tāda de-ja-vu sajūta - liekas, ka kaut kur pie varas atkal ir Leonīds Iļjičs Brežņevs

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-diezgan ticami, jo tas 1mais iespaids/par esot tas vis vispatiesākais

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 8 Atbildēt

par tēlu ar iesauku 650 pirmais, otrais, un pēdējais ie un izspaids ir vienāds

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šī nav mana iesauka, es (atšķirībā no kādiem citiem) reģistrācijai "autoforumā" vienkārši (kā vēl daži te līdzīgi) vienkārši piemeklēju datus no sava auto.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 6 Atbildēt

Baidenam bezizeja... Ja viņš atveseļosies, būs grūti kādam iestāstīt, ka tas Kovids ir bīstams.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Šodien gadījās satikt cilvēku pusmūža gados kuram šļura sačakarējusi veselību - kopš pagājušogad to ietrieca, tagad mēdz šad un tad piemeklēt kaut kāda alerģiska reakcija - es remontēju viņa sievas mašīnu, tas nabags tur netālu stāvēja smagi puņķodamies un šķaudīdams...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 8 Atbildēt

šļura ir tev galvā, ja tu neesi līdz šim redzējis šņaukājošos cilvēciņu! Alerģija var piemeklēt arī dajebkā cita dēļ. it kā ar to tavu pusmūža pisloni kopš vakcinācijas pilnīgi nekas cits nebūtu noticis, ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Cilvēks tiešā tekstā pateica - tas sākās pagājušogad pēc potes. Bet, protams, sagadīšanās, sakritība, ticiet zinātnei!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Cerams, ka Tev "kovida laikā" nav nācies atvadīties no kāda (vai pat kād-iem) vecāka gadagājuma tuviniekiem.Protams, kuriem (konkrēti šī Suuda dēļ) nav nācies atlikt kādas plānoti svarīgas (neatliekamas) medicīniskas lietas.Un kuriem Tu (prottams,ka) visa šī murga laikā varēji brīvi piekļūt Klātienē un ikdienā personiski Uzmundrināt.Jā.

Cerams, ka Tev (pagaidām) nav nācies risināt jautājumu arī per tO,ar ko tu savus darbiniekus barosi (nākamajā Vilnī, iespējams, varēsi iegūt plašāku redzesloku un noderīgāku "pieredzi").Bet pagaidām varam diskutēt vienīgi par Pareizrakstību- kā būtu pareizāk, KigeriGī vai KukareKū.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

Jā jā. Cilvis noteikti neēd aizdomīgas desa, nedzer neko stiprāku par kefīru, darbavieta tīrs kūrorts, nekādu ķīmisku vielu. Nepīpo un veļas pulverus nelieto....

Šie apgalvojumi ir aptuveni: čakarēju ar sarūsējušu naglu ausi un televizoram skaņa pazuda.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
8 25 Atbildēt

Smags gadījums... Visi tevi mēģina noindēt - desu ražotāji, alkohola tirgoņi, darba devējs un vēl veļas mašīna. Vienīgais glābējs šajā naidīgajā pasaulē - VAKCĪNA!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tu savā naivumā/neticībā lietām kurām tu nevēlies ticēt neliec vilties. Jā, noteikti tevis nosaukto preču ražotāji pagājušovasar sākuši ražot sūdīgākas preces kas izraisa paliekošus veselības bojājumus, zinot ka tos varēs norakstīt uz šļuru - abet tad jāprasa kāpēc nepotētajiem tādu problēmu nav, diez mēs tevis piesauktās lietas nelietojam?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

"kāpēc nepotētajiem tādu problēmu nav"

Nu nez ... es pazīstu vairākus, bijušo sievu ieskaitot, kuriem vēl pirms kovida gan parādījās visādas alerģiskas reakcijas, gan pazuda... bet, nu jā, antivakseri jau caureju pēc apēstām vecām austerēm uz vakcīnu norakstīs.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Vēl viens kuram visa dzīve ir viena vienīga nejaušība. Ja tev rīt sāks sāpēt kakls, tad tas nevis tāpēc ka aizvakar pastaigājies pārāk pliks, bet vienkārši tīra nejaušība. Un ja kādam pēc aizdomīgas, eksperimentālas potes parādās kādas veselības problēmas - tāpat, tīra nejaušība!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Atceros tā it kā tas bija vakar - gadījumu ar kuru sākās visa krievu propoganda ( antivakserisms) - bija pieminēti, ka veicot Faizer testus - nomira 5 cilvēki.

Antivakseristi nevar saprast, ka cilvēki mirst, slimo ne tikai no vakcinēšanās.

p.s.

tiem, kas nezin -

tika vakcinētas 2 grupas ( kopā 40 000 cilvēku ( 40 000 cilvēku, Karl!! Tā ir viena Latvijas pilsēta, piemēram - Rēzekne)

Vienai grupai faizers, otrā grupa - placebo, kurai vakcinēja fizioloģisko šķīdumu, sakot, ka tā ir vakcīna (kontrolgrupa).

Abās grupas kopā nomira 10 cilvēki - 5 placebo grupā, 5 vakcinētie ( No 40 000, 4 nedēļu laikā!!!!)

Jautājums - cik cilvēki mirst 4 nedēļu laikā Rēzenē? Jā, testēja nevis slimiem invalīdiem, kuri slimo ar vēzi. Bet tik un tā - normāls cilvēks pateiks, ka - 10 no 40 000 ir MAZ, nevis daudz.

p.s.s.

viens no vakcinētājiem nomira no suicīda.... protams, ka tas ir faizera ietekmē - teiks pamuļķis, krievu propogandas upuris.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja tu tagad stāsti par vakcīnu "klīniskajiem pētījumiem", tad dzirdēta cita versija (neesmu tāds speciālists,lai apgalvotu ka tā ir) - vienai grupai tika vakcīna, otrai grupai uzlabotais placebo. Nevis fizioloģiskais šķīdums, bet gan tā pati vakcīnas deva ar nanolipīdiem, kas ir pīķa proteīna nesējs. Attiecīgi vakcīna ir tie paši nanolipīdi + pīķa proteīns. Tāpēc jau visādas blaknes un citi sūdi abās grupās bija praktiski vienādi, jo abas grupas saņēma, citējot te dzirdēto, šļuru. Īstas kontrolgrupas nav. Turklāt to nosacīto placebo grupu pēc kautkāda pusgada sašpricēja vēl pa virsu ar pilnu vakcīnu. Visi gali ūdenī, viss kārtībā, un uzticies zinātnei.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Abi vates ierunājās. Es nevienu brīdi tā neteicu.

Nepotētos tu neesi padzīvojušos gados intervējis. Ne tikai tādas kaites uzzināsi.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 2 Atbildēt

www.delfi.lv/news/arzemes/ek-apstiprina-pertiku-baku-vakcinu.d?id=54579134

Sekla upe, stāvi krasti

Upē peldas pe.....rasti

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Jajā,jawohl, -sētā iebrauc auto Zis, pilns ar maukām, nav kas p/is..

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
2 0 Atbildēt

Ambulancē guļu es

Plāksteris uz pipeles.

Sapņoju ka alus puto

Īstenībā pimpis struto.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Пиздец Un tiešām taču būs tādi, kuri ticēs un bīsies.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 0 Atbildēt

Būs. Un skaļi sauks, ka jātic zinātnei

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

iesaku pameklēt tēju atmiņas uzlabošanai. Šādi paziņojumi ir katrā ZPI plānošanas perioda beigās. Kad budžetu vajadzēja. Bet neatceraties gan jau par putniem, kas krita zemē utt

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Kubas cukurs

krievu raugs,

Fidels Kastro -

mūsu draugs...

p.s.

komunistu dzejolītis

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

V čistom poļe vozļe luga

Varabej je bjot Grača,

V etom ļičnaja Zasluga

Ļeoņida Iļ'jiča.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bernis pulcē antivaxerus skolotājus

t.me/BernisArturs/850

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-pag, drīz arī (rīgasszoodārza) Pērtiķi taps pulcēti

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Skanot Šnura garadarbam - vdrug kakoi to kaņibal.....?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sen nebiju iegājis FB, uzpeldēja Straumīša kārtējais reids policijā.

Patīk, ka pēc Jāņa monologiem iestājas kapa klusums. Man liekas, šitie tādu stresu visas sava dienesta laikā nebij piedzīvojuši. Straumītis tik rullē pa visām policijā. Beigās ieradās glābt kkādi policisti, kas šamo zin jau kā raibu suni

m.facebook.com/story.php?story_fbid=747520476495173&id=100003270318213

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Asinis Kalviņš nepiedāvā nolaist? Nav tādas slimības saaukstēšanās, tāpat kā nav plaušu karsoņa un žņaudzēja.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Plānprātības arī nav. Ir cilvēki ar netradicionālām domāšanas un uztveres spējām

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

tieši tā, piere gan var būt šaura.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
7 6 Atbildēt

Raimondsm noteikti čurā kartu, sit plaukstas. Its on! Klaunāde būs! Fiktīvie pabalsti būs! Fiktīvais attālinātais darbs! Juhuuuu! Visiem plānā galdiņa urbējiem uzsauksim valsts apmaksātu atvaļinājumu! Dzirdējāt lohi. Jūs uzsauksiet! Es šoreiz vēršu kantori ciet un nodokļus nemaksāšu! Mani darbinieki arī ir par! Kāpēc ne! Ja visi tad visi! Kovic. Aarpraac. Òmes smok.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 6 Atbildēt

Visi ne, pārsvarā nevakcinētie

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

Jā. No šodienas visā pasaulē tiek pasludināta Nemirstība. Katrs mirušais ir ārkārtējs gadījums, kurš bija jānovērš ar vienīgo iespējamo līdzekli - vakcināciju

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Dzīvosim redzēsim.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 2 Atbildēt

Mudaku bars Ir valstis, kur šim farsam ekonomiku vairs neupurēs. Mums? Naudas daudz? Bļāāaaa

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 7 Atbildēt

Nu ja ļausim, lai vīruss mutējas ar augstu mirstību un farss ir pa īstam. Krievu rulete.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Tieši tā. Pilnīgi neko vairs neierobežot. Viss budžets iztērēts un pārtērēts. Bez jēgas, starp citu. Vemt gribas jau no domas par tiem pat teorētiski

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 0 Atbildēt

Cilvēk, kāpēc centies iestāstīt to kā nav? Vīruss klejo trešo gadu, mirstības un smagas saslimšanas cipari krīt. Pēdējā mēneša laikā praktiski visi vīrusa upuri ir 80+, tāda ir lietu kārtība, visi esam mirstīgi. Tev tik ļoti nagi niez demonstrēt pārākumu un varu pār līdzcilvēkiem? Visi uzvilksim pamperus, lai hipotētiskais kaimiņš neapdirstos?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kāpēc? Tā paša iemesla dēļ, kādēļ jebkuram pasaules gala kultam ir daudz sekotāju, kas gatavi satīties palagos un nolekt no tilta.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Varbūt bērnības trauma - lielie zēni smilšu kastē mocīja, vecāki mājās spundēja trauku skapītī utt....?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 5 Atbildēt

Tas ka klejo vieglāks variants ir tikai veiksmes faktors uz ko pārāk nevar paļauties. Vīrusam nav tāda mehānisma kā noteikt vai pacients ir miris vai izveseļojies, tā kā abi ir iespējamie scenāriji.

1984 Reģ.: 30.11.2021
7 1 Atbildēt

Cilvēk, Tu esi dzirdējis par tādu lietu kā virusuloğiju, kuru māca katram medicīnas, cilvēku un veterināro specialitāšu, studentam. Starp citu, tā ir zinātne. Vīrusu attstība un eksistence ir pakļauta zināmām likumsakarībām, nevis kaut kādiem veiksmes faktoriem. Tu esi vai nu neprātīgs, vai nu galēji nelietīgs cilvēknīdējs. Arī nikneims to apliecina

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Ko tu ar to draņķi vispār runā.Tur nav vērts.Demogandons ir pusgadu nocieties un tagad beidzooot sajutis kārtējo tuvojošos iespēju.Drošvien viņš massku uzmauc arī kad ēd,guļ un p/sās.Iespējams, viņš to visu dara vienlaicīgi.Kā arī (cerams) viņam un/vai viņa tuvākajiem viss ir kārtībā attiecībā uz iztikas līdzekļu iegūšanu un kādu plānoto (neatliekamo) med vai soc apkopi.

Tāpat kā visi pārējie zīdēkļu biroja piezīdēkļi- mājas būs uzslietas,tehnika iegādāta,atvaļinājumi iet uz beigām- steidzīgi vajadzīgs Jaunais Vilnis.Tfu, b...

Labi ka kOvids (joprojām!) nav konstatēts ukraiņiem, kuri visi kopā draudzīgi dzīvo metro stacijās un gatavo ēdienu aukstumā zem klajass debess.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Laikam gan. Mana vecāmāte mēdza teikt - vieglāk ar klibu dancot nekā ar glupu runāt

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 3 Atbildēt

Tas, ka tu vēl neesi sabraukts, pārejot ielu, ir tikai veiksmes faktors. Iesaku nekad vairs neiziet no mājas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

www.based-politics.com/2022/08/01/rand-paul-leads-first-gain-of-function-investigation-in-congress/

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Tas ka klejo vieglāks variants ir tikai veiksmes faktors uz ko pārāk nevar paļauties. Vīrusam nav tāda mehānisma kā noteikt vai pacients ir miris vai izveseļojies, tā kā abi ir iespējamie scenāriji.

Kanibāl, Tu ļoti satraucies. Domājams, te ir risinājums - minimāli kontakti ar tiem potenciālajiem mirējiem, vēlams neiet ārā no mājas u.t.t. Sevi pasargāsi, bet visi citi lai mirst kā mušas.

Jebšu būsterējies, cik vien iespējams, jo tā ir ticība zinātnei.

Par citiem nevajag satraukties, citi gan jau paši galā tiks.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Šodien pabiju ar bērniem AB parkā. Atceros pērno gadu - tur gan biju augusta beigās, bet atrakcijās viss vienu vietu izlaižot, pēc katra riņķa diža dezinfekcija, attiecīgi ietilpība mazāka, rindas un viss stipri lēnāk.

Šogad kāds vēl rociņām uzpidžināja pieejamos līdzekļus, bet citādi viss gauži normāli. Patīkami.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Antivakseri saglabājuši uzņēmumu sarakstu, kas aktīvi iesaistījās diskriminācijas ieviešanā

Atceramies

archive.ph/VQqTX

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Un? Kādi secinājumi? Ieteikumi? Varbūt "antivaxeru" kustībai ir kāds reāls rezultāts? "Taisnība" ir noskaidrota? Iespējams, (beidzooottt) kādi šitādi iespējamie "vainīgie" ira piefifiksēti?

Ja uzņēmums nepilda vaksācijass zīdītājbiroja norādījumus- tātad to (uzņēmumu) var vienkārši aizvērt na/uj ciet.Kādas būtu antivaxeru antidiskriminetējošās rekomendācijas šajā sakakarā? Nu tā reāli, izņemot gadījumus,kad (ja) kāds sev (un saviem darbEniekiem) pelna maizi ar nemitīgu muldēšanu un mocekļa statusa demonstrēšanu.Jā.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Tur jau pārsvarā ir lmt, tet un latvijas valsts meži. Pārējie ujobāni ir hvz nezināmas izcelsmes bohēmisti.

Jautajums ko tad man tagad darīt, pāriet pie tele2 vai bites? Tie tak arī nelaida mani iekšā kad bija klaunāde. Jeb turpmāk lietot pasta balodi saziņai?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Labi, labi viens ir pildīt pieņemtos likumus, bet otrs ir pašam rauties pirmrindniekos un diskriminēt cilvēkus.

Tāpēc tie saraksti tiek saglabāti, neviens antivaxeris jau viņus tur ne ievietoja. Paši rāvās un publicējās.

Nu, vēl kkādu atlaidi varētu dot valsts uzņēmumiem, jo tur politiskais spiediens. A tā, kas makšķernieku veikalam lika līst un bazūnēt par vēlamo diskrimināciju? Atiecīgi tas viņiem ir jāatgādina. Gluži jau nodedzināt nevajag

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Un kādu "atlaidi" dosi med un soc aprūpes iestādēm? KO ieteiksi tiem, kuriem (būtu) vajadzīgs piekļūt klātienē pie šādās iestādēs ievietotajiem tuviniekiem?? Vai saņemt plānoto "personālo apkopi" kādā no šitajām sensitīvajām jomām? Ko vispār tiem, kam darbība (vienlaicīgi!!) ir atkarīga gan no pacientu, gan ārstniecības personāla, gan saimniecības darbinieku "veselīguma"??? -bļeaķ, nu varbūt Kapos abonementu iegādāties, ar "atvērto līgumu"? Jebannāti un permanentie Mocēkļi tik driš savu suudu, taču reālu rezultātu nav un nebūs.Patlaban visi vienk (pacietīgi) Gaida.

Jo tālākās darbībass (joprojām) noteiks tie paši (pZd/āboli), kuri šo pašu suudu tepat maisīja pagājuš un/vai aizpagājuš gad.Viņi (joprojām,gandrīz visi) ir pilnā sasstāvā un gaida, kad tiks dota komandos komanda.Tavā (pagaidām acīmredzami par maz izmazvaksētajā) ķermenī iespraust kārtējo virtuālās regulācijass kloķi.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Netrako

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

- (līdz šim) lielākais antivakxeru nopelns ir tas, ka uz viņu fona vaksētājiem ir izdevies (lohiem) uzskatāmi (cieti) iestāstīt, ka Lohs ir jebkuŗš "citāda" viedokļa paudējs.

Pārējais tur ir nulle, ja nu vienīgi kādam izdevies tikt pie personiskā vārda "atpazīstamības" un cerības to pēc tam "sabiedrības labā"(prottams, ne savā..) varbūt izmantot nākotnē.Tā ka bikses/nost un kopējā korī droši dodamies pretim Rudenim.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Iespējams. Tas apmēram kā krievu TV visus dēvē par nacistiem(citādos) un tautai patīk. Bet nu ir tak vēl saprāts, kas vakseriem acīmredzami klibo. Kopējā korī nekas, nekad labs nav sanācis, ja kas.

Agri vai vēlu tomēr nāksies sastapties ar realitāti.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Neredzu es rur nevienu makšķernieku veikalu

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-tas varbuut tavs auto pagājuš 5dien mežā pie eZera bija novietots?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Laba daba, tā nonivilējot to var saukt

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Tas ir LVM kantoris, tas nav nekads makšķernieku veikals antiņ

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

kādas antivakseru pamuļķiem problēmas.

Ceru, ka rudenī atkal uztaisīs lokdaunu. Man patika ceļot pa pasauli bez nabagiem - pamuļķiem

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ko darīt? Nosūti izvērstu vēstuli, ka atsakies no LMT pakalpojumiem. Protams neviens viņu nelasīs, bet ja tādu būs liels procents, tad jau būs kkas viņiem jādomā kā izlīst.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Tu laikam esi kaut kāds dīvaini naivs cilvēks. Man tak vajag zvanīt, viņiem ir pie dirsas tie mani 100 eiro. Pie kam man laukos arī nav cits operators vispār pieejams. Tu domā ka es dēļ saviem kaut kādiem iedomu principiem tagad atgriezīšos akmens laikmetā?. Lohi viņi ir neapstrīdu, bet ja runa ir par peļņu, tad katrs glābs savu ādu, mani ieskaitot. Tiklidz bus pieejams cits lētāks operators lmt vares iet uz locekli un viņi to arī apzinās. Abpusēji pie dirsas. Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Netrako. Es neesmu nekāds tavas dzīves konsultants. Tika iemesta vienkārši info ar lielākajiem vaxeru atbalstītājiem. Tika parādīts teorētisks variants, kā vajadzētu rīkoties. Neviens pie tevis nenāks naktī ar izkaptīm un nepārmetīs kāpēc lieto LMT.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Es to saprotu ka nenāks. Realitātē lielajiem taisnības cīnītājiem tagad vajadzētu pārvākties uz antarktīdu, jo principā viņus apbižoja pilnīgi visi, ne tikai LMT un LVM. Tagad ir par vēlu taisnību meklēt. Tautai patīk ka viņus drāž

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kādus viņus? Tu dzīvo kkur ārpus Latvijas?

Diskriminēja tak pilnīgi visus. Un kāpēc, kas par vēlu? Savadīja jau tās vakcīnas ne jau taisnības cīnītājiem, bet tieši klusējošam vairākumam. Šobrīd Izraēla vakcinēti ir 7% iedzīvotāju, pārējiem jau vakcīnu derīguma termiņš beidzies. Par vakcīnām, birojiem tika iztērēta arī tava nauda(aizņemta). Tiešām liekas, ka pārvācies uz mēnesi. Starp citu, tagad vēlēšanās tuvojas. Moška to tu arī nezini!?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

To tu vēl nevari zināt- kas šoruden mūs pirmais apmeklēs. Vēlēšanās, Kakarantīna vai Vakcicinācija.Varrrbūt ka pat Ātom Bumba un/vai tai sekojošā Ziema..Brrr.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 1 Atbildēt

Kādus viņus? Taisnības cīnītājus antivakserus.

Par vēlu ir tagad drazt pauri privatajiem kantoriem par to ka viņi mani nelaida veikalā. Tu sevi tagad nostadi loha lomā un gribi lai citi arī ir lohi, rakstot raudulīgas vēstulītes LMT sekretārei.

Vienkārši tad ir jābalso par antivakseru Gobzemu ja to gribeji teikt, jo neviena cita partija kovida jautājumu vairs neuztver nopietni.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Es tev vēlreiz saku, ka neesmu tavas dzīves konsultants. Tu tagad meklē atbildīgo par savām nebūšanām. Tjip es tev lieku rakstīt vēstules un antivaxeri vainīgi, ka tu izjuti diskomfortu un balsot, lkm, vajag par tiem, kas Covid neuztver vairs nopietni.

Tu droši vari tā darīt, tik nevaino citus.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Čali, tu ieliec linku no lapas kas vairs neeksistē un iesaki atteikties no šo uzņēmumu pakalpojumiem. es tev paskaidroju, kapec tas nav iespējams.

Bet tu kā grutdienis lej tagad kaut kādu huiņu par antivakseriem un manam nebūšanam. Daunis esi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Es ieliku tikai info, ka antivaxeri ir saglabājuši info par uzņēmumiem, kas rāvās pirmie vaxeru frontē. Protams, ka vaxeri cenšas slēpt pēdas un lapa vairs neeksistē. Kurš pie tā vainīgs - es vai vēl kādi antivaxeri?

Savukārt tu kā mazs bērns jautā ko darīt ar šo info. Iedevu vienu piemēru. Ko tu tālāk dari tak nav mana atbildība.

Ja tev patīk, ka tevi turpmāk muļķos, vari balsot par ko tik vēlies.

Ivars arī piezīmējis šito fenomenu

twitter.com/IvarsLipskis/status/1556506661686333440?t=xZvQELyvPDNpIo12PXN1jQ&s=19

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 0 Atbildēt

Tu esi laikam pa žižņi ar putniem? Tas tavs piemērs ko darīt, tas nav risinājums covidfeika problēmai un atteikšanās no viena pakalpojuma sniedzēja aizejot pie tāda paša otra neko vispār nemainīs.

Un tici man, potēšanās statistika pa tiem gadiem jau vien parāda, ka Latvijā dzīvo 50% aitrasgalvas un 25% mīkstie, kuri baidās/nevar šefei pateikt nē, pat ja runa ir par viņu pašu ķermeni.

Tad ko tu gribi mainīt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Un kur tu izlasīji, kas es kko taisos mainīt?

Šeit ir lapa par Covid jaunumiem, Atiecīgi arī antivaxeru ziņas.

Tas tak ir paša ziņā ko mainīt un ko nē. Man, piemēram, roka neceļās morāli ētisku apsvērumu dēļ balsot par cilvēkiem, kas nolemj atlaist cilvēkus un pat ievēlēts deputātus no darba. Pēdējais ir ne tik vien neētiski, bet arī bīstams precendents. Tie deputāti tak nav iecēluši darbā Saeimā, ka viņi kko var atlaist. Tik pat labi nākotnē izveido koalīciju un lai pārējie nemaisa atlaiž šos no darba Saeimā. Kā Staļins teica - pantu atradīsim, būtu tik cilvēks ko atlaist. Nu un otrs - ebreju kompensāciju jautājums. Tīrākā melošana, korupcija. Atceros pirms prezidents stājās amatā viņam intervijā prasīja tieši par šo un atbilde bija pārliecinoši noraidoša. Viņš varēja atsviest atpakaļ uz Saeimu šo likumu, bet tas nenotika. Nu nevaru es morālu apsvērumu dēļ uzticēties meļiem. Tā tak dzīvē arī atnāk meistars un sāk stāstīt ko tik viņš nav darījis, būvējis, cēlis un meistars tip top. Realitāte parasti ir bkāva atblāzma no stāstītā un otreiz jau tu viņu neņem, vai ņem tikai uz tiem darbiem, kuri tevi apmierina. Tieši tā pat arī vēlēšanās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

pamuļķu 'čatos' tik pamet kaut kāda 'klauna' Kluiņa puspatiesību un melu savārstījuma zupu. T. s. Neatkarīgā avīze jau gadiem ir atkarīga no mūsu pašmāju darboņiem, kas itin trekni dzīvo(ja) no krievu tirdzniecības. Šis ir principiāli neko nepasakošs rakstelis ar vienu domu - ne jau kremlis vainīgs pie kara!

tovaršķ volk, aizej noraujies podā ar saviem 'antivakseru' murgiem. Tīrākā kremļa propoganda.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kluinis ir antivaxeris?

Es nezinu, vienkārši informēju par aktuālāko pie antivaxeriem. Un raksts, man liekas, gluži nav par karu, bet gan par cenām, peļņu un nabadzību.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Imunizācijas valsts padome rudenī prioritāri rekomendē vakcinēties vidēji smagas un smagas imūnsupresijas (tā ir imūnās sistēmas spēja cīnīties ar infekcijas slimībām) cilvēkiem vecumā no piecu gadu vecuma un to ciešām kontaktpersonām

neatkariga.nra.lv/veseliba/388557-infektologe-soruden-javakcinejas-visiem?_gl=1*11z4wdd*_ga*MTY3NjM5NDY5NC4xNjQ1NzkxODQ0*_ga_LTMBW853YH*MTY1OTkzMzQyNy4xMjcuMC4xNjU5OTMzNDI3LjA

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vaxeri atkal izlaisti no staliņģa

5 gadi!!!!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ciekurs veicis izmeklēšanu par grūtniecēm

t.me/zinoparblaknem/14443

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Man tāda ienaidnieka lapa neverās vaļā.Kas tur ir, viņš pats/persOnīgi (sertificēti) kaut ko apsēklojis un pēc tam vēl arī izmeklējis?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tur ir video, bet neviens cits tev nevarēs palīdzēt tikt klāt tam video. Tikai tu pats

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nav laika,citas gandonZiņass klausos.Ukrainas denacifikātori un palestīnieši uzbrūk, bēgļi bēg,Trpamps draud,Makarons (pelnīti) atpūšas miljardu vērtā piejūras pilī un demonstrē Torsu un trennējas boksēties ar tuvāko miesas sargu.Brrr.

-ā, un pink floyda Rodžers ar savu viedokli ļoti iepriecinājis parogandonus.

Labāk iemet šito: 8 авг 2022,11:47 (c) Украинки решили «поддержать» бойцов ВСУ, создав Telegram-канал, куда отправляют свои обнаженные фото.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu iemest jau es varu, bet tu tak neko tāpat nevari atvērt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ā, lūk, gandonbrowseris visu rāda, jau veseli 906 (neLohi) esot apskakatījuši: Atslepenoti dokumenti atklāj par 29 zināmiiem gadījumiem, kur grūtnieces piedalījās pošu testos. No šiem gadījumiem 28 grūtnieces BĒRNU ZAUDĒJA.

Tas sanāk - no zināmajiem gadījumiem 96% grūtniecēm, kas piedalījās šajās pārbaudēs, pēc potes saņemšanas bērni nomira.

Mēnesi pēc tam, kad šī informācija parādījās ražotāja ziņojumos, Latvijas Veselības ministrija sola grūtniecēm, ka potes ir drošas un bērnam pāri nenodarīs. Tiek izteikts aicinājums doties potēties, lai pasargātu savu bērnu.

phmpt.org/wp-content/uploads/2022/04/reissue_5.3.6-postmarketing-experience.pdf

www.reuters.com/article/factcheck-pfizer-documentpregnant-idUSL1N2U81ZL

fb.watch/eLz3AYckf0/

t.me/zinoparblaknem/14443

906 views

Aug 7 at 15:00

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tāds izmeklētājs caps, bet nav izmeklējis cik tad ir normāls grūtnieču atbiruma procents, liela brēka.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Nepilna rubļa izmeklētājs. Pats arī ielicis linku no Reuters par pierādījumu tam.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Gan Don Re Ports (New): 8 августа 2022, 10:39 ...(c) Ученые из Китая и Сингапура выявили новый вид генипавируса, способный заражать людей и животных...он передается человеку от диких животных, сообщает ТАСС со ссылкой на китайский информационный портал «Пэнпай». ..Наиболее частыми его симптомами являются лихорадка, слабость, кашель, анорексия, мышечная боль, тошнота, рвота и головная боль. Ученые не смогли обнаружить связи между зараженными, а также не выявили случаев болезни среди их родственников и близких, что может говорить о том, что он (пока).. не способен передаваться от человека к человеку. .. Ura.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Prottams, ka paceEnti ir jāsargā no "bīstamām, neefektīvām un nekvalitatīvām zālēm".Vēlams arī (pirmkārt) no Lētām.Lohiem ir jālieto bezrecepšu placēbo.Ja kāds akurāt jau sprāgst/nost, nu tad (izlasses kārtībā) sākam apskatīties.Jā.

Taču pats interesantākais ir, ka ka tos ukraiņus neņem itin neviena patalog anatom pandēmija.Paskat, kopš februāra- neviena ne karantīna,ne vakacicinācijass birojs,ne stārķa laboratōrija ar kādiem 38eur/gab brīvprāta testiem,nee,nu galīg nekuja nekā tāda.Bēgļi bēg, tauta guļ/ēd, kākā un pat Dzemdē blīvi apdzīvotās metro un meteo stacijās.Gatavo ēdienu pagrabos un zem klajas debess.Uzcep/apēd pirmo garāmskrejošo kustoni, aber nekam nekāda ne skrejamā, ne/uja vispār nekā.Vairusa nekur nav.Viss pa tīro tīri.Hm.Phe.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ukrainas tv Freedom bija satraukušies, ka RU okupētajā Mariupolē veic/taisās veikt vakcināciju.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Patīkami - kumulatīvais jau 1000, bet ierobežojumu nulle. Un slimnīcas nepildās

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-laiks nolaist Lattiņu.Kuŗš tev tagd gribēs pie +26,6 doties uz slimnīcu,kad visu dienu māja Jākurina, lai krāni nesasalst ragū. Paga..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ierobežojumu līdz vēlēšanām nebūs. Pēc tam - nu, kas zina... Vairākas Eiropas valstis ir paziņojušas, ka rudenī ierobežojumus pastiprinās. Reālists manī saka, ka Latvija nebūs izņēmums. Līdz lokdaunam gan jau nedavilks, bet kaut kādi pulcēšanās, galdiņu vai kultūras pasākumu restrikšeni gan jau tiks ieviesti...

Pag, bet reku te raksta, ka slimnīcas pildās gan www.tvnet.lv/7580084/koronaviruss-latvija-tris-dienas-registreti-2909-jauni-gadijumi-ieverojami-audzis-stacioneto-skaits

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 5 Atbildēt

Nāk rudens, un lielākajiem ierobežojumu opozicionāriem jau tagad sākas spazmas, smadzeņu mazspēja un vispārējā verbālā un fiziskā caureja.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Un kā to uzskatāmi demonstrē tu, dibenlaižām sākas tas pats

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 1 Atbildēt

Uzliec labāk savu rozā FFFckP2 uzpurni, ielien būdā un nevaukšķi tik daudz!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu kā tad, garākās (un Tīrākās) mēles īpašnieki varētu doties uz kādu med vai soc iestādi un brīv prātīgi izlaizīt tur Grīdu.Jā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pēc pašreizējās inficēto skaita attiecības pret slimnīcās esošo skaitu izskatās, ka nekas vairāk par minimāliem pretpasākumiem arī rudenī nebūs.

Varbūt kaut kādi apmeklētāju skaita ierobežojumi vai maskas veikalos. Visticamāk, ka nebūs arī tas.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Varbūt kaut kādi apmeklētāju skaita ierobežojumi vai maskas veikalos. Visticamāk, ka nebūs arī tas.

Visticamāk, ka būs gan - jāpademonstrē vara pār līdzcilvēkiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti