Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tu esi BigPharma trollis, kam nepieciešams visus pārliecināt , ka tikai BigPharma politmedicīna ir zinātne  un viss ārpus tās - "alternatīvā".

Atbildi uz 2 jautājumiem:

1) Kāpēc tu domā, ka alternatīvā "medicīna" nav bigpharma?

Lūdzu paskaidro?

2) Kur ir robeža starp bigpharma un alternatīvo? Es eju uz aptieku un pērku kaut ko. Kā man zināt - dotais preperāts ir bigpharma, vai nē?

3) en.wikipedia.org/wiki/Sports_medicine

sporta medicīna ir -

atzīta medicīnas specialitāte (ar līdzīgu apmācību un standartiem kā citām medicīnas specialitātēm vai apakšspecialitātēm). Lielākajā daļā valstu, kur sporta medicīna tiek atzīta un praktizēta, tā ir ārsta (neķirurģiska) specialitāte, bet dažās (piemēram, ASV) tā var būt arī ķirurģiska vai neķirurģiska medicīnas specialitāte, kā arī specialitātes joma primārajā aprūpē. Citos kontekstos sporta medicīnas joma aptver gan medicīnas speciālistus, gan sabiedrotos veselības aprūpes speciālistus, kas strādā sporta jomā, piemēram, fizioterapeitus, sporta trenerus, podologus un vingrošanas fiziologus. [1]

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

bradipussi, tava minētā sporta medicīna ir oficiāla medicīna, nevis tevis piesauktā pseidozinātne.

Tavs priekšstats par sporta medicīnu tev laikam aprobežojas ar sporta stundu skolā, kad treneris tev papūš uz sāpošās kājas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Ko tu kretīn, atkal melo. Tās ir TAVAS definīcijas, kuras tu mēģini man piedēvēt. Mana minētā sporta medicīna NAV oficiāla (t.i. BigPharma politiķu atzīta) medicīna. Jā tā ir zinātniska - bet izmanto metodes, ko tava politmedicīna atsakās apstiprināt un neatzīst par oficiālam. Tieši par to jau ir runa - nevajag ar kārtējiem meliem sagrozīt manis teikto. 

Laikam beidzot apskatījies, kas ir Orto klīnika, jo pirms tam jau izpļūtījies, nesaprotot pats, par ko runā. Jā man ir pieredze ar viņiem - tai skaitā ar metodēm, par kuru izmantošanu ir jāparaksta ļoti interesanti papīri, kas skaidri pasaka, kādi ir tevis aizstāvētās BigPharma politmedicīnas mērķi.

Turpat pāri ielai TOS, ir iespēja izbaudīt oficiālo medicīnu un par milzīgiem budžeta līdzekļiem kļūt par pastāvīgo pacientu. Jā - tās "ārstēšanas" izmaksas, kas par ilgstošu mocīšanu tiku uzliktas uz nodokļu maksātāju pleciem, kopumā ir lielākas, nekā nācās samaksāt par privātu ārstēšanu. Protams, neaizmirstot, apgalvot, ka ārstēšana ir "par velti".

Tikai tavos melos mani iebildumi ir pret zinātni, lai gan es ļoti skaidri esmu teicis un neskaitāmas reizes atkārotjis, ka BigPharma ir politmedicīna, nevis zinātne.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

orto klīķnika:

orto.lv/

ārstu saraksts - traumatologs, ortopēds, ķirurgs, radiologs, reimatologs...

tu esi debils?

Tie taču visi ir ārsti no bigpharma!!!

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Tāpat, man nav skaidra robeža, kur sākas tā alternatīvā "medicīna". 

Ekstrasensi - ir alternatīvā? Vai tā ir tikai vitamīnu dzeršana?

Vai ja Pūpolu dienā sit ar pūpoliem - ar vārdiem "slimība ārā, veselība iekšā!" tā skaitās alternatīvā medicīna?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Tava organismā ir 160 vitamīni un aminoskābes un ja tev ir traucēta vielapmaiņa veidojas šo minerāļu deficīti. Veselam cilvēkam nekāda vitamīnu dzeršana nav vajadzīga, tā pat kā ķimisku zaļu lietošana. Tur nekas alternatīvs nav, tā funkcionē cilvēka organisms. Tava imūnsistēma ir drošakais sargs pret visiem apdraudējumiem.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

man iekoda ērce. Es to ar tradicionālu metodi izvilku - (neizmantoju bigpharma metodi - diegu, un nenodevu ērci testam) - nosmērēju ar eļļu un skrūvēju pulksteņrādītāja virzienā. Ērcei nokrita galva, es to izknubināju ar adatu.

Es inficējos ar Laima slimību. To nezināju ( sarkans pleķis var arī nebūt ērces kodiena vietā). Sāka sāpēt locītavas. Es padzēru pelašķu tēju. locītavas sāp tik un tā. Es aizgāju pie vienas babkas - vārdotājas. Visu izdarīju, sāp tik un tā.

Tad sāka sāpēt visas locītavas. 

Tad es vairs nevarēju paiet, (ielaistas laima slimības dēļ sākās reimatoīdais artrīts).

To es uzzināju internetā, neiešu taču ārstēties pie bigpharma.

Kādus preperātus, kādu alternatīvo medicīnu vēl ieteiksi, lai es nepaliktu par invalīdu, jo kaulu deformācija jau sākusies.

p.s.

Pie astrologa un Viļānu vārdotājas jau biju. Arī ar bērza birsti pirtī mani 5 reizes jau nopēra ( pats vairs nevaru neko rokās turēt, tāpēc to darīja cits)  ar vārdiem - "slimība ārā!"

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

es ievēroju berga veselīgu dzīvesveidu, neēdu gaļu, tāpēc man organismā nav viena no aminoskābēm - Leicīna. Arī dzelzs man ir nepietiekams, jop augos tā ļoti maz, bet Leicīna vispār nav.

Tāpēc man imūnsistēma kļuva vāja, jo leicīns atbild par imūnsistēmu. Arī kad man viss sākās, es daudz sportoju ( soļoju svaigā gaisā, sevišķi daudz - svaigā gaisā, lai uzņemtu D vitamīnu) un izrādās, ka papildus locītavu noslogojums man tikai palielināja artrīta attīstību. Un siltās kompreses. Jo izrādās, ka nedrīkst sildīt un atrasties saulē. 

Ko man tagad darīt? Ko saka bergs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sāksim ar to - cik tu zini cilvēkus, kas padzerot ārsta tableti ir izarstejuši artrītu?

Bergs neaicina neēst gaļu. Principā jau tu esi uzrakstījis ko darīt, ja tev veidojas deficīti - sāc ēst gaļu, zivis un beidz ēst ogļhidrātus. Viss ģenialais ir vienkaršs

P.s. man bija artrits

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Sākumāizmanto hormonus, lai nosistu simptomus - locītavu sāpes.  Ar hormonu palīdzību cilvēks atgūst visas kustību funkcijas un kaulu deformācijas ( ja nav neatgriezeniski bojājumi).  Vienlaicīgi ar to sāk ārstēt - Reimatoīdajam artrītam izmanto sulfasalazīnu. Ja tas nepalīdz, tad - stiprākas zāles, piemēram metotreksātu.

Daļa cilvēku pilnībā izārstējas un zāļu lietošana nav nepieciešama, daļa izārstējas, bet visu mūžu vajag dzert zāles, stipri mazākā daļa ( sevišķi veci cilvēki) pilnībā neizārstējas, bet ar zālēm neļauj slimībai progresēt ( vai bremzē progresu).

Tā, ka bigpharma var izārstēt, bet alternatīvā - nē.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tu tak pats raksti - visu mužu vajag dzert zāles.Tad jau viņš visu mūžu ir slims. Tieši tas pats, kas ar asinsspiediena zālēm, viņas tak neko neārste( noņem simptomus) un cilvēkiem liek dzert visu mūzu. Lielisks big pharma atspoguļojums.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

p.s.

bergs neteica, ka nevajag vakcinēties. Bet tu domā, ka nevajag.

Bergs neteica būt veģetāriešiem, bet visu laiku, pieminot veselīgu barību, rāda burkānus un kāpostus, nevis pilnvērtīgu barību, kur ir visi produkti.

p.s.s

ogļhidrāti ir galvenais enerģijas avots. Kaitīgi ir ātrie ogļhidrāti - cukuri. Lēnie, piemēram, graudaugi ir nepieciešami.

p.s.s.s

Es rakstīju par reimatoīdo artrītu. Artrītu ir daudz dažādi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ir kāda norma cik ogļhidrātu ir nepieciešami diennaktī?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Protams, ka "nav skaidra", jo saimnieki liek ar lieliem meliem to "izpludināt". 

"Alternatīvā" ir pavisam vienkārša - jebkas, kam nav izdevies uzlikt politiķu ķepu. Protams, tādiem kā tev, ir uzlikts pienākums mēģināt propagandēt, ka "alternatīva" ir nezinātniska u.t.t.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Tu mani pierunāji. Es arī gribu ārstēties alternatīvi. Kur tā sākas, kur beidzas?

Es gribu ārstēties, bet negribu iekļūt bigpharma lauciņā.

Atbildi uz jautājumiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tev ir jāstājas sektā, te neviens zāles nedzer.

P.s. vispār ar ko slimo?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

ATKAL LASĪT NEMĀKI?

Kur sākas un beidzas alternatīvā medicīna.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sākas sektā, es tak tā arī rakstu. Šeit gan ne ar kādām buršanam vai kas tev tur neviens nenodarbojas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Alternativā medicīna ir viss, kas nav politiķu apstiprinātā oficiālā politmedicīna.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Ko tu kretīn, atkal melo. Tās ir TAVAS definīcijas, kuras tu mēģini man piedēvēt. Mana minētā sporta medicīna NAV oficiāla (t.i. BigPharma politiķu atzīta) medicīna. Jā tā ir zinātniska - bet izmanto metodes, ko tava politmedicīna atsakās apstiprināt un neatzīst par oficiālam. Tieši par to jau ir runa - nevajag ar kārtējiem meliem sagrozīt manis teikto. 

Laikam beidzot apskatījies, kas ir Orto klīnika, jo pirms tam jau izpļūtījies, nesaprotot pats, par ko runā. Jā man ir pieredze ar viņiem - tai skaitā ar metodēm, par kuru izmantošanu ir jāparaksta ļoti interesanti papīri, kas skaidri pasaka, kādi ir tevis aizstāvētās BigPharma politmedicīnas mērķi.

Turpat pāri ielai TOS, ir iespēja izbaudīt oficiālo medicīnu un par milzīgiem budžeta līdzekļiem kļūt par pastāvīgo pacientu. Jā - tās "ārstēšanas" izmaksas, kas par ilgstošu mocīšanu tiku uzliktas uz nodokļu maksātāju pleciem, kopumā ir lielākas, nekā nācās samaksāt par privātu ārstēšanu. Protams, neaizmirstot, apgalvot, ka ārstēšana ir "par velti".

Tikai tavos melos mani iebildumi ir pret zinātni, lai gan es ļoti skaidri esmu teicis un neskaitāmas reizes atkārotjis, ka BigPharma ir politmedicīna, nevis zinātne.

orto klīķnika:

orto.lv/

ārstu saraksts - traumatologs, ortopēds, ķirurgs, radiologs, reimatologs...

tu esi debils?

Tie taču visi ir ārsti no bigpharma!!!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet vai tad viņi ir kkādi alternatīvie?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

BRADIPUSSI SAKA, KA JĀ,

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Uh, kā trollis sacepies, kad trūkst melu, lai vēl kaut kā noslēptu savas BigPharma patieso dabu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Protams, ka "nav skaidra", jo saimnieki liek ar lieliem meliem to "izpludināt". 

"Alternatīvā" ir pavisam vienkārša - jebkas, kam nav izdevies uzlikt politiķu ķepu. Protams, tādiem kā tev, ir uzlikts pienākums mēģināt propagandēt, ka "alternatīva" ir nezinātniska u.t.t.

Kam nav uzlikuši ķepu?

Ekstrasensiem, vārdotājiem, zīlniekiem, astrologiem?

Cik tālu iet uz medicīnas pusi? 

Pēc tava rakstītā izriet, ka visa privātā medicīna neietilpst bigfarma? Kā ar zālēm? Vai aptiekā pirktās zāles ir bigpharma?

Vai tikai zāļu tējas centrāltirgū ir īstās zāles?

Paskaidro, lūdzu, jo man nav skaidrs.

Kā zināt vai konkrētai klīnikai ir uzlikta politiķu ķepa?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, cik esmu ievērojis tad visas kompensējamas zāles ir big pharma un politiku kopdarbs. Šada veidā tiek izvilkts kārtīgs piķis no mūsu visu kabatām. Kāpēc tad viņas tiek kompensētas, jo iepirktas viņas tiek par astronomiskās cenām, ārsti tiek stimulēti viņas izrakstīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu šis ir tāds uzskatāmākais piemērs. Otra puse - neatļaut (var apiet pēc pacienta vēlmes) vai aizliegt tos, kas runā pretī un negrib iekļauties BigPharma shēmā. 

Vēl jau ir interesanti paskatīties cik liels daļa kompensējamo medikamentu ir pastāvīgi lietojamie - t.i. nevis izārstēšanai, bet hronisku pacientu regulārai barošanai.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Tu man nevis propagandu mal,  bet konkrētus piemērus.

Kas ir Bigpfarma, kas nav? Atkal nevari atbildēt?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: youtu.be/jIBGrxj6EJM?si=aljH6Fbo3dgdSn2v

youtu.be/1lqlL5LlQtI?si=-h0aEdfHYOvypdUt

Dr.Bergam ir pašam bijusi Laima slimiba

Ā,ja, labi, šo noteikti paskatīšos.Vienu laikam esmu kādreiz jau skatījies.Tam draņķim gan ir tāda svarīga nianse- KAD nu kuram pacientam tas tiek konstatēts,pēc cik ilga laika kopš inficēšanās.Ja tie ir gadi- sekas var būt ļoti sliktas.Pie mums pirms pārdesmit gadiem par to lietu vispār reti kurš Ārsts bija dzirdējis.Jo tak na/uj viņiem lieki izglītoties un "lasīt intereneta baumas", ja lohi tāpat stāv garā rindā un galvas klanīdami ir gatavi samaksāt/Par!

Tradicionālmedicīniskie ameoriķānu ārsti izsenis ir bijuši šīs sērgas cīnītāju pašā Priekš galā, taču nekādu ticamu izeju tā arī nav atraduši.Ieskaitot bezjēdzīgas tūkstošiem vērtas kārtējo brīnumzāļu kūres.Daļa no kurām izmisušajiem pacientiem neatgriezeniski sabojāja visu atlikušo organismu.Tāpēc tagad jau kādu laiku ir pārmetuši ādu un atgriezušies pie uzturošas terapijas un veselīga dzīvesveida rekomendācijām.

Kovida laikā šīs sērgas skartie amerikāņi aktīvi interesējās- vai viņiem tagad būtu "ieteicams" potēties.Bet neviens tas diplohmētais eerglis viņiem tā arī neko konkrētu neatbildēja.Nerunājot kur nu vēl par pērkamo LV medprostitūtu kopkori.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Par to Laima slimību Bojāram TV 2 raidījumi bija.

Cik atceros, viena no izteiktajām un turpat apstrīdētajām domām bija, ja gadījies dabūt ērci, uzreiz, bez nekādas pleķu un simptomu gaidīšanas uzreiz lietot antibiotikas pret borēliju (tā ir baktērija, ne vīruss kā ērču encefalītam, baktērijas nīdē ar antibiotikām).

Vēl ir ērlihoze - ap divdesmit infekciju gadā, tularēmija, Q drudzis, babezioze pārsvarā suņiem.

medicine.lv/raksti/kadas-slimibas-parnesa-erces-un-ka-sevi-no-tam-pasargat-video-f2fdf1a756

www.spkc.gov.lv/sites/spkc/files/data_content/infografika_erces1_0.pdf

Volx rakstīja: Tava organismā ir 160 vitamīni un aminoskābes un ja tev ir traucēta vielapmaiņa veidojas šo minerāļu deficīti.

Atrodi kļūdu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Ko tu kretīn, atkal melo. Tās ir TAVAS definīcijas, kuras tu mēģini man piedēvēt. Mana minētā sporta medicīna NAV oficiāla (t.i. BigPharma politiķu atzīta) medicīna. Jā tā ir zinātniska - bet izmanto metodes, ko tava politmedicīna atsakās apstiprināt un neatzīst par oficiālam. Tieši par to jau ir runa - nevajag ar kārtējiem meliem sagrozīt manis teikto. 

Laikam beidzot apskatījies, kas ir Orto klīnika, jo pirms tam jau izpļūtījies, nesaprotot pats, par ko runā. Jā man ir pieredze ar viņiem - tai skaitā ar metodēm, par kuru izmantošanu ir jāparaksta ļoti interesanti papīri, kas skaidri pasaka, kādi ir tevis aizstāvētās BigPharma politmedicīnas mērķi.

Turpat pāri ielai TOS, ir iespēja izbaudīt oficiālo medicīnu un par milzīgiem budžeta līdzekļiem kļūt par pastāvīgo pacientu. Jā - tās "ārstēšanas" izmaksas, kas par ilgstošu mocīšanu tiku uzliktas uz nodokļu maksātāju pleciem, kopumā ir lielākas, nekā nācās samaksāt par privātu ārstēšanu. Protams, neaizmirstot, apgalvot, ka ārstēšana ir "par velti".

Tikai tavos melos mani iebildumi ir pret zinātni, lai gan es ļoti skaidri esmu teicis un neskaitāmas reizes atkārotjis, ka BigPharma ir politmedicīna, nevis zinātne.

orto klīķnika:

orto.lv/

ārstu saraksts - traumatologs, ortopēds, ķirurgs, radiologs, reimatologs...

tu esi debils?

Tie taču visi ir ārsti no bigpharma!!!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Debils esi tu. Turpini tik tupi stumt savu vēlmi paslēpt savu saimnieku īsto dabu un nosaukt par BigPharma kaut ko citu, tikai ne tavu politmedicīnu. 

Ir oficiālā, politķu apstiprinātā medicīnas sistēma, kas ir BigPharma, kuru tu izmisīgi vēlies pasludināt par sazvērestības teoriju. Un ir alternatīvā - kas darbojas ārpus šīs sistēmas. Konkrētām ārstam nav bināri jābūt vienā vai otrā - robeža ir konkrētās zālēs un metodēs, kas tiek izmantotas. Un tieši tāpat BigPharma nav absolūti slikta - tieši tāpat, kā burkāni nekļūst indīgi no tā vien, ka tos tirgo McDonalds. 

Tikai tevi dzen izmisumā faksts, ka tavs BigPharma aizstāvības naratīvs pārdefinēt "alternatīvu" šauri uz pūšļotājiem kā pretrunu zinātnei, ir izgāzies.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Mani vienkārši uzjautrina, ka pats visu laiku stumj savu sazvērestības teoriju, bet pats nemaz nezini, kas tā tāda ir.

Palasi: en.m.wikipedia.org/wiki/Big_Pharma_conspiracy_theories

Bigpfarma - tā ir konspirācijas teorija, ka farm kompānijas speciāli neārstē vai saslimšana, lai gūtu peļņu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Precīzi kā es teicu - tev ir uzdevums izplatīt sazvērestības teoriju, kuras mērķis ir aizsegt patieso problēmu. Nē, es nepieņemšu tavu uzstājīgo vēlmi uzpiest man to definīciju, kuras izplatīšana ir tavs uzdevums.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Tātad, piemēru vairāk nav.

Tikai privātklīnika Orto nav Bigpfarma. Bet tajā pašā laikā ir Bigpfarma ir tikai kompensējamie medikamenti.

Viss pārējais ir atbilstoši situācijai - labi apkalpoja - nav Bigpfarma

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Piemēru ir daudz. Bet, lai saprastu, pietiek ar vienu. Ja nav vēlmes saprast vai ir uzdevums nesaprast - var bezgalīgi prasīt vairāk piemērus.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu šis ir tāds uzskatāmākais piemērs. Otra puse - neatļaut (var apiet pēc pacienta vēlmes) vai aizliegt tos, kas runā pretī un negrib iekļauties BigPharma shēmā. 

Vēl jau ir interesanti paskatīties cik liels daļa kompensējamo medikamentu ir pastāvīgi lietojamie - t.i. nevis izārstēšanai, bet hronisku pacientu regulārai barošanai.

Tu man nevis propagandu mal, bet konkrētus piemērus. No tavas atbildes izriet, ka tikai kompensējamie medikamenti un maksas privātklīnikas? Pārējie nav?

 Kas ir Bigpfarma, kas nav? 

Atkal nevari atbildēt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Klasiskā pēdējā izmisuma pieeja - kad esi vairākkārt saņēmis atbildi, kas tev nepatīk, vajag uzstājīgi teikt, ka neesi saņemt atbildi vispār.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Tu piemini abstraktu lietu kā "sistēmas medicīna".

Arī ekstrasensu alternatīvai medicīnai ir sistēma- vienas Taro kārtis visiem, kristāla bumba, kopējas grāmatas.

Tad tu bāz politiku. 

Ko tas nozīmē - neskaidro ( jo pats nezini).

Atradi piemēru - kompensējamie medikamenti. Labs piemērs. Citu piemēru nav?

Ja tu domā to, ka vajag licenci, lai varētu ārstēt, vai zāles reģistrēt, nu nezinu vai to var saukt par Bigpfarma. Jo atļaujas vajag izņemt ne tikai medicīnas iestādēm, arī kokzāģētavas atveršanu vajag saskaņot ar politiķiem, bet zāļu reģistrācija...

Nu bla, ja zāles nereģistrēs, kas būs? Un sarakstā nebāzt zāles kas neārstē, nu tas nav normāli. Kur varēs informēt par blaknēm? Tad jau arī sāli var reģistrēt zāļu reģistrā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu re, kā aizstāvi politmedicīnu. 

Saraksta doma jau konceptuāli ir laba. Tikai pārstāj melot, ka to, ko tajā sarakstā liek un tie, kas izlemj, kuras zēles "neārstē" ir zinātnieki, nevis korumpēti ierēdņi. Neaizmirsti, ka Hitlera idejas arī bija cēlas un eigēniskas visnotaļ zinātniskās programmas zēla un plauka. Medicīna varas paspārnē nu nekādi nav tik jauka, kā tev saimnieki liek pasniegt.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus

01.08.2024 8:43

"Debils esi tu. "

Kā sauc cilvēku, kurš izlasa konspirācijas teorijas nosaukumu, pats izdomā savu teoriju un pats pēc tam nevar to izskaidrot.

Uz konkrētiem jautājumiem lej ūdeni, dirš kaut kādas frāzes no citas sazvērestības teorijas.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Kad palasi īsto sazvērestības teoriju, piemēram par Bigpfarma, tur, vismaz ir kaut kāda loģika, stulba, bet ir.

Tavai nav loģiskas vispār. 

Vismaz man paprasitu, es tev palīdzētu izdomāt - 

Valdībās sēž lobēti cilvēki no farma kompānijām. Piemēram Karinš ir bijušais Grindex izpilddirektors kurš strādāja tur slepeni un tagad stumj Grindeks produkciju aptiekās.

Izklaisitos kaut kādā vismaz loģika...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nekaunīgs melis esi: "Valdībās sēž lobēti cilvēki no farma kompānijām. " - tas ir tieši tas, ko es saku. Un BigPharma ir šo lobēto politiķu realizētā politmedicīnas sistēma.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

nevienu vārdu par to neteici. Nedirsnī.

Un izlasi, kas ir bigpharma:

en.wikipedia.org/wiki/Big_Pharma_conspiracy_theories

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atpisies ar savu sazvērestības teoriju. Visi mani iebildumi ir par politmedicīnu, ko es saucu par BigPharma. Tavi izmisīgie iebildumi ir tikai par to, lai uzstātu uz kaut kādu citu BigPharma definīciju - ar definīcijas atsauci uz Wiki, kuras politiskā nostāja nevienam nav noslēpums - ar to tikai pierādi, ka jums ir viens saimnieks un kopīgs uzdevums izplatīt šādu sazvērestības teoriju.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Izdomaju reklāmu pret cukura lietošanas ietekmi uz veselību.

1.aina. Vecāki strādā ilgas stundas Maksā kredītus, būs jāmaksa divdesmit gadus. Darbs nebeidzas piecos vakarā.

2. aina. Bērns pie vecmāmiņas. Vecmāmiņa citādi mīļa un jauka, apčubina to mazdēliņu, bet pasista un pastulba uz ēšanu, saldumiem un lutināšanu.

3, aina. Mazdēliņam liekais svars, komfjūters, palnšete, mobilais, spēlītes. Baseina, sporta laukuma ciematā nav. Sīkais patizls, komandā neņem.

Vecākiem nav laika, kad ir - paši grib atpūsities un gulēt. Kredīts. Drusku apnika. un tā tālāk. desmitā aina. Riktīgs liekais svars, asinspiediens utt.

--------------------------

fonā laiku pa laikam parāda kadrus no citādi dzīvojošas ģimenītes.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

No šita dzives modeļa ir izņemta big pharma un mediķi, kas veicina šādu dzīves stilu.

Ko tad tam bērnam darīt, ja viņs ieiet Stradiņos un viņu tur sagaida automāts ar čipšiem un atspirdzinošiem cukura dzērieniem. 

Vecāki aiziet uz Āgenskalna tirgū, tjipa lai vislaik lielveikalā nepirktu pārtikas atkritumus, un tur viņu sagaida reklāma no kafejnicas Woksis -mēs visus ēdienus cepam tikai vīnogu kauliņu eļļa, tirgū tiek reklamēta veselīga maize un vēl visādi unikumi sastopami.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Muļķības. Jebkurš var atrast informāciju par veselīgu uzturu un padomus veselīgai dzīvošanai.

Jā, BigPharma, jā? Bērns ir saslimis ar infekcijas slimību? Ko darīt? Neārstēt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, neārstēt. Jo tā IR pareiza atbilde uz tik tupi uzdotu jautājumu.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Pēc viņa tā sanāk. Nu nomirs sīkais... Dievs iedeva, Dievs paņēma. Allahu Akbar, tā sacīt. Šiem "vecākiem" par mācību prasās pēc pandēmijas kur ierosinātājs 100% iznīkst no vakcīnas un 100% nogalina bez vakcīnas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tu esi klasisks vakseru stulbenis. Viss tikai 100% un nomirs. Tāds pats kā Raimonds. Ir tāda "infekcija slimība" kā iesnas, ko ik pa bŗidim saķer visi bērni. Un kur nav nekā ar zālēm ārstējama. Bet vakseru stulbeņi piedāvā piebarot bērnu ar antibiotikām profilaktiski...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Bradij, esi ***lbs va izliecies?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es tik atzimeju, ka no šis reklamas ir izņemti būtiski saslimšanas faktori un viss novelts uz personīgo atbildību. Šaja gadījumā pat uz bērnu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kurā vietā tur kaut kas ir teikts, ka bērns vainīgs?

Viņam garšo. Slinkot patīk. Vecmamiņa mīļi pastulba. Vecākiem nav laika. Noguruši.

Dators un spēlītes patīk.

Vecākiem jācīnās, jāaizstāj un jāmotivē.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šis viss tavs teksts ved uz viena cilvēka atbildību. Piemēram, to ka slimnīcas pilnas ar čipšu un kolas automātiem un ārstiem viss tas liekas normāli. Ja jau viss būtu normāli, tad tālāk par ģimenes ārstu neviens nenokļutu. Un beigās sanāk, ka vainīgs ir slinkais bērns, nevis medicīnas sistēma. Tie vecāki tak maksā lai to sistēmu uzturētu, tieši tā pat kā izglītības sistēmu. Ja skolā katru gadu palielinās nesekmīgi skaits, tad arī slinkie bērni būs vainīgi?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, kaut kādā vecumā cilvēkom taču rodas spēja neļauties visam, ka gribās.

Kamēr tā iekšējā atturēšanās nestrādā, strādā motivācija, aizlegumi un tikai daļēji - kārdinājumu aizvākšana un nepieejamība.

Savukārt informācija par to, ka cukurotie burbuļūdeņi, saldumi un čipsi nav labi, jau nu gan ir pieejami.

Lai gan jaunībā ir tāds enerģijas patēriņš, ka vismaz daļai bērnu to enerģiju vienkārši noskrien un resni nepaliek. Daļa paliek gan. Ieradumi arī paliek.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Big pharma visā savā godībā - vakcinācijas karte un Latvijā kā pirmā figurē. Jau no septembra!

x.com/BaldanFrederic/status/1818929137483919733?t=4Rhpne-ujlWs0qDK9SgTaw&s=19

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Par to Laima slimību Bojāram TV 2 raidījumi bija.

Cik atceros, viena no izteiktajām un turpat apstrīdētajām domām bija, ja gadījies dabūt ērci, uzreiz, bez nekādas pleķu un simptomu gaidīšanas uzreiz lietot antibiotikas pret borēliju (tā ir baktērija, ne vīruss kā ērču encefalītam, baktērijas nīdē ar antibiotikām).

Vēl ir ērlihoze - ap divdesmit infekciju gadā, tularēmija, Q drudzis, babezioze pārsvarā suņiem.

medicine.lv/raksti/kadas-slimibas-parnesa-erces-un-ka-sevi-no-tam-pasargat-video-f2fdf1a756

www.spkc.gov.lv/sites/spkc/files/data_content/infografika_erces1_0.pdf

Volx rakstīja: Tava organismā ir 160 vitamīni un aminoskābes un ja tev ir traucēta vielapmaiņa veidojas šo minerāļu deficīti.

Atrodi kļūdu.

Pārskatīju Dr.Berga ieteikto ķiploku ēšanas instrukciju, nujā, tas ir nopietni.1kārt jau Uzticību raisa tas, ka tiem zinošākajiem ieteicējiem parasti "aizmirstas" pieminēt itin vienkāršus pamat faktus.

Kas īsti ir šīs slimības ierosinātājs, cik ilgi tas dzīvo cilvēka orgānismā un KĀ tas vairojas.Cik ir tā suuda inkubācijas periods un kāpēc "21 dienas" antibiotiku kurss ir fufelis jau pēc būtības.Un ar ko (būtiski!) atšķiras preventīva ķiploku diēta nedēļu pēc beidzamā mežparka apmeklējuma no daudzajiem gadījumiem ar gadiem ilgu (Ārstu nekonstatētu) infekciju.Un kā tas iet kopā ar daudzu LV "ārstu" pataloģisko ieradumu mērdēt pacientu ar bezrecepšu medikamantiem, vienlaikus muldot suudu par antibiotiku kaitīgumu.

Tad jau drīzāk palasīt kādus izrakstus no slimības vēstures: www.lymedisease.org/members/lyme-times/special-issues/lyme-book-reviews/kris-newby-bitten/

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, te jau ir faktiski viens idejisks iebildums pret to profilaktisko antibiotiku lietošanu. Varbūt tajā ērcē tās Laima borēlijas nemaz nav! 

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/26.05.2023-laimas-slimibas-ierosinatajs-atklats-vairak-neka-23-parbaudito-ercu.a510344/

23%

Bet ja nu ir?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Profilaktiski ne profilaktiski, taču ir brīdis, kad bez tām a/b iztikt būs grūti.Protams, kad (un/vai) nosprāgt- tā ir katra paša persOnīgā darīšana.

Pie mums te par tādām IgG un IgM anaalīzēm vispār kāds uzsāka runāt tikai labi ja ap kādu gadu 010to, pirms tam viss notika praktiski uz tausti.Kaut gan laboratorijās šīs bija jau sen pieejamas,plus šobrīd ir vēl arī citas "apstiprinošās" analīzes (protams, ne par velti un ne pa lēto).Gan savulaik, gan šodien tas viss "maksāja" salīdzinoši lielāku naudu, dēl kā viens/otrs tāds "cienījamāks" ģimenes Ārsts nevēlējās uz sava kantora rēkina tās nozīmēt.Pacients staigāja Loha statusā- ko tik viņam nepiedēvēja,kādu tik ujņu nestāstīja un kur tik pie kāda (kārtējā) šharlatāāna nesūtīja.Cik viņš vispār iztērēja savu naudu un laiku un nervus un kā pa šo mekēljumperiodu to sērgu ielaida vāl dziļāk/sevī. 

Un par to mikromošķu inkubācijas īpatnībām netiek plašsaprotami izskaidrots arī pat šo dien.KURĀ diennaktī pēc inficēšanās vispār var "cerēt" uz poozitīvu testu un kā gan kāds var ar 21d a/b kursu "nomērdēt" to, kam attīstības periods ir 28d un kurš šajā periodā vēl uzproducē savu jauno paaudzi.Tas 21d ir dsā iebāžams- tas pēc būtības ir pirmais solis uz hroniskas apslēptas infekcijas ielaišanu.Pasarg Dievs, ja kādam izdodas savā biogrāfijā satikt "ārstu",kurš tieši kritiskā brīdī izrādās Lohs.

Pienācīga neuzklausīšana,pasaules notikumu nepārzināšana, pēc būtības necieņa pret (dažkārt pat informētāku) pacientu un pārlieku izplatījusies "profesiOnālā" iedomība un/vai (reāla!) materiālā ieinteresētība atsevišķu suuda "medikamentu" izrakstīšanā un citu (noderīgāku) nenozīmēšanā- tā ir būtiska LV pērkamās medicīnas sērga, tāda kā hroniska infekcija!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu re, kā aizstāvi politmedicīnu. 

Saraksta doma jau konceptuāli ir laba. Tikai pārstāj melot, ka to, ko tajā sarakstā liek un tie, kas izlemj, kuras zēles "neārstē" ir zinātnieki, nevis korumpēti ierēdņi. Neaizmirsti, ka Hitlera idejas arī bija cēlas un eigēniskas visnotaļ zinātniskās programmas zēla un plauka. Medicīna varas paspārnē nu nekādi nav tik jauka, kā tev saimnieki liek pasniegt.

parādi citātu, kur es aizstāvu politmedicīnu, nevis medicīnu un tās sasniegumus

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kur?? Visā tavā izmisīgajā melu un murgu jūrā, kas nepieciešami, lai pierādītu, ka mani iebildumi pret politmedicīnu ir nepamatoti. 

Es nekur neesmu iebildis pret medicīnu un tās sasniegumiem kā tādiem, bet tu ārdies kā negudrs. Ko tad tu aizstāvi?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

kā tad neibilsti:

tu meloji, ka covid vakcīna ir neefektīva pret pūļa imunitāti.

paprasīju atrast informāciju, tu līdz šim brīdim neesi atradis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Melo. Te ir iedoti vairāki linki uz to, ka vakcinātie NAV imūni, bet joprojām slimo un izplata. Tu prasi pierādīt, ka slimošana un imunitāte ir atšķirīgas lietas, jo slimo taču imūnie, vai ne?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

tu atrodi publikāciju, kur rakstīts, ka covid neveido pūļa imunitāti. Tavas abas norādes bija saīsinātas no gariem rakstiem. 

Jā, covid izplata arī inficētie, bet paralēli tam, pūļa imunitāti VEIDO.

Palasi kaut vienu publikāciju. Es taču tev atsūtīju.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu esi tups. Es tev parādīju publikāciju. Pūļa imunitāte ir jēdziens, kas nozīmē, ka sabiedrībā ir pietiekami daudz IMŪNU cilvēku, kas neslimo un neizplata. Vakcīna, kas nerada imunitāti individuāli, nevar radīt pūļa imunitāti. TIK vienkārši.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

es tev atsūtīju 2  publikācijas no 2 dažādiem autoriem un 2 dažādiem zinātniskiem žurnāliem, kur rakstīts , ka Covid vakcīnas nepasargā no saslimšanas BET tas ir vienīgais veids, kā sasniegt pūļa imunitāti.

Tavos rakstos no "māmiņu kluba" portāla rakstīts - Covid vakcīnas nepasargā no saslimšanas, tāpēc ievērojiet distanci tik un tā"

Atšķirību redzi?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu re, kā aizstāvi politmedicīnu. 

Saraksta doma jau konceptuāli ir laba. Tikai pārstāj melot, ka to, ko tajā sarakstā liek un tie, kas izlemj, kuras zēles "neārstē" ir zinātnieki, nevis korumpēti ierēdņi. Neaizmirsti, ka Hitlera idejas arī bija cēlas un eigēniskas visnotaļ zinātniskās programmas zēla un plauka. Medicīna varas paspārnē nu nekādi nav tik jauka, kā tev saimnieki liek pasniegt.

ar zāli x no 10 cilvēkiem izārstējas 2,

 ar zāli y no 10 cilvēkiem izārstējas 3, 

ar zāli z no 10 cilvēkiem izārstējas 8 no 10,

 BEZ ZĀLĒM izārstējas 3 no 10.

Kuras zāles ārstē, kuras neārstē?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tups jautājums, kam nav nekāda sakara ar tēmu. Varu pajautāt pretī - kādēļ tavi politmediķi aizliedza zāli z?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

z zāle ir reģistrā, bet pirmās divas nav un NEBŪS.

ne politiķi aizliedz / atļauj zāles. Apskaties, kas ar to nodarbojas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tagad tu melo. 

Zāle Z ir aizliegta, jo tai ir bīstamas blaknes (patiesībā vienkārši ģenēriska un lēta)

Zāle Y ir rekomendēts dārgs kompēnsējamais medikaments (jo lobējošais uzņēmums tajā ir investējis naudu)

Zāle X ir atļauta, bet neefektīva - kaut kam jau tirgū jābūt konkurējošam, lai nevarētu ar pirkstu uz Y bakstīt.

Un protams atkal melo - tieši politiķi (ierēdņi) aizliedz/atļauj zāles. Zāļu reģistrs nav nekāda brīvprātīgo datu bāze, kurā vari painteresēties par medikamentiem. Tai ir likuma spēks, par kura pārkāpšanu pie tevis atnāks ar ieroci bruņots varas pārstāvis, kas atsaukies uz likumu, nevis zinātnisku pētījumu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

saprotutavu aizvainojumu, bet lūdzu piemēru:

tavu zāli Z, X un Y. Jo man nav skaidrs, par kuru tu runā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nav aizvainojuma. Ir tikai tavs tupums. TU runā par iedomātām XYZ. Es tikai pieliku klāt tādu pat iedomātu piemēru. Jo citādi tu pasniedzi nepilnīgu ainu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

ja reiz tādu nevari atrast, tad varbūt nevajag dirst?

Visas( !!!!!!) zāles pārbauda izmantojot KONTROLGRUPU, kurai dod preperātu, kas nav zāles. Cilvēks, kas testē zāles, nezin - viņam ir zāle, vai nē. 

Jums, sazvērniekiem neeksistē kontrolgrupa. Jums, ja reiz vienreiz vēzi izārstēja Herbalife, tātad, Herbalife ārstē, un stulbie politiķi nebāž Herbalife zāļu reģistrā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal melo. Jo labi zini, kā ar kontrolgrupu var manipulēt. Tādēļ jāmelo, ka "sazvērniekiem neeksistē".

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

nezinu, kā var manipulēt. Pastāsti.

Es zinu, ka jebkurai zālei tas testēšanas periods ir  garāks, nekā pašas zāles uztaisīšana.

Covid vakcīnu sataisīja jau dažus mēnešus pēc covid uzrašanās, bet par tām sāka rakstīt tikai pēc OTRĀS testēšanas fāzes. Tad sekoja 3 un tikai  tad sekoja vakcīnu pārdošana. Krievi uzsāka pārdot savu sputņiku vienlaicīgi ar 3. testēšanas fāzi, kas izraisīja kritiku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kā manipulēt? Jau krietnu laiku PIRMS vakcīnām "alternatīvie" pētnieki atrada korelāciju kā ar asins analīzēm noteikt riska pacientus. BigPharma to itkā ignorēja, ne noliedza ne atzina. 

Un kas traucēja pēc neatzītām pazīmēm atlasīt kontrolgrupas pacientus tā, lai pēc atzītajām tā būtu objektīva? Maucam vakcīnas tiem, kam covid nav bīstams un nevakcinējam riska grupu (ak jā - tieši tādu pieeju pēc tam ar šīm vakcīnām realizēja mūsu politvakcinētāji, bet tā jau ir tikai sakritība ar manu teoriju, jo sakritībām ir jātic, vai ne?) un vakcīnas uzrāda brīnumrezultātus - visi vakcinētie slimo viegli (jo jau pirms vakcinēšanas bija zināms, ka tā būs).

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Reiz viens pamuļķis atrada korelāciju, ka veģetārieši slimo mazāk. Tas vēl tagad ir veģetāriešu karogs.

Nekas, ka citi pētnieki atrada rupju kļūdu tajā pētījumā, jo nebija izpētītas citas korelācijas - piemēram, galvenā - ka pētījumā nebija ņemts vērā dzīvesveids ( veģetārieši biežāk piekopj veselīgu dzīvesveidu, salīdzinājumā ar hamburgeru rijējiem).

Un jau nākošajā pētījumā kur tika ņemta apkāretējā vide, dzīvesveids, utt izrādījās ka starpības starp vega un visēd. NAV. Pat nedaudz otrādi, jo Veģ. nepietiek vitamīnu, veģ. biežāk lūzt kauli, utt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu diezgan jau laba pieeja - iedot piemēru, kas apstiprina MANU viedokli. Kontrolgrupu ir iespējams atlasīt, kaut ko neņemot vērā un pasludināt rezultātus par patiesību. 

Un kura tad ir tā rupjā kļūda tevis piesauktajā pētījumā? Tā, ka dzīvesveidam IR nozīme imunitātes stiprināšanā, lai vai kā tu šeit tieši to noliedz? Turpini. Tev labi sanāk. Skaties, ka nesaņem uzteikumu no BigPharma.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

..

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Izdomaju reklāmu pret cukura lietošanas ietekmi uz veselību.

1.aina. Vecāki strādā ilgas stundas Maksā kredītus, būs jāmaksa divdesmit gadus. Darbs nebeidzas piecos vakarā.

2. aina. Bērns pie vecmāmiņas. Vecmāmiņa citādi mīļa un jauka, apčubina to mazdēliņu, bet pasista un pastulba uz ēšanu, saldumiem un lutināšanu.

3, aina. Mazdēliņam liekais svars, komfjūters, palnšete, mobilais, spēlītes. Baseina, sporta laukuma ciematā nav. Sīkais patizls, komandā neņem.

Vecākiem nav laika, kad ir - paši grib atpūsities un gulēt. Kredīts. Drusku apnika. un tā tālāk. desmitā aina. Riktīgs liekais svars, asinspiediens utt.

--------------------------

fonā laiku pa laikam parāda kadrus no citādi dzīvojošas ģimenītes.

Tūlīt bradipussi un volx xāks rakstīt:

"Kāpēc nepiemini Big Sugar organizāciju, kas lobē cukura ražotājus? Politcukuru?

Politikā sēž cukura ražotāju pārstāvji un lemj kuru cukuru norakt."

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu jā... Atnāks gan. Jo neesi jau neko dzirdējis par to, ar kādiem politiskiem lemumiem mūsu cukura tirgu uzdāvināja Dansukker un vietējās saldumu ražotnes Orklai.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

vēl ir Big chocolate, Big Car, Big Dress, Big porn, Big animal, Big Wood, Big Pepper, Big Internet, Big iauto ( kur iauto zēš citādi domājošos)....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Vari jau mēģināt absurdizēt, bet jā - jebkurā regulētā nozarē ir BigKautkas - lobija un varas kartelis, kas nepavisam nedarbojas patērētāja interesēs.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Nē, tas nav nekas BIG.

Tas ir vienkārši negodīgs bizness.

Ja tu ražo bulciņas un nolēmi tās "pabīdīt" izmantojot pilsētas domi, tas nenzīmē ka radās Big Muffin.

Radās tavas bulciņas lobijs/korupcija.

Nevajag no katra sīkuma taisīt sazvērestības teoriju

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Precīzi. Nevajag taisīt sazvērestības teoriju. 

BigKautkas ir valsts varas organizētas noziedzības vispārējs apzīmējums, nevis sazvērestības teroija.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

...kurai tu pieliki klāt melus par paša produkta neefektivitāti, lai tava hipotēze skanētu skaistāka.

Neesi iedomājies, ka tajā BIg kautkā, tas kaut kas ir patiešām labs? Tā nevar būt tavāhipotēzē?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kautkas var būt labs, tikai tu jau mēģini noliegt šo daļu. Uzsvars jau ir uz visaugstākajā līmenī koruptīvo Big, kas to Kautko transformē savās interesēs un tās jau vairs nav labas attiecībā pret patērētāju.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

tad nevajag melot par covid vakcīnu neefektivitāti.

Big un pašu zaļu efektivitāte ir dažādas lietas, bet tu viņas liec kopā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Tu jau melo, ne es. Es tikai norādu uz to, kas nekur jau sen netiek slēpts - mRNA vakcīnas neradīja imunitāti, tikai aizsargāja indivīdu no smagas slimības formas. 

Bet politiķi meloja par pūļa imunitāti, grūda vakcīnas tiem, kam covid nebija bīstams un nevakcinēja riska grupu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Big Pharma:

Pharma - pharmaceutical companies collectively as a sector of industry.

Farma kompānijas ražo farma preces.

Bet bradipussi tajā iekļauj pat privāto medicīnu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pareizi ir. Turpini vien glābt tos, kas tev liek uzstāt uz pareizo sazvērestības toerijas definīciju, zem kuras jāslēpj patiesība.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Vienkārši tavs piesauktas ir big Medical, nevis big pharma.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

OK, paldies, ka neapstrīdi Big. Tad uzskatīsim šo par piemēru, lai ilustrētu ka Pharma darbojas pēc tās pašas shēmas.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tu jau melo, ne es. Es tikai norādu uz to, kas nekur jau sen netiek slēpts - mRNA vakcīnas neradīja imunitāti, tikai aizsargāja indivīdu no smagas slimības formas. 

Bet politiķi meloja par pūļa imunitāti, grūda vakcīnas tiem, kam covid nebija bīstams un nevakcinēja riska grupu.

Parādi, kur pierakstīts, ka vakcīnas NEVEIDO pūļa imunitāti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jau parādīju. Tev nepalīdz - vienmēr izdomāsi kaut kādu alternatīvo definīciju.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Lieciet labāk atsauces uz kaut kādu jēdzīgu informāciju. Šitā "muļķis-pats muļķis", "es teicu-nē, tu neteici" tak var ņemties un ņemties.

Gan vakcīnas izraisīta, gan dabiska imunitāte var nodrošināt aizsardzību pret COVID-19, Pfizer vakcīna piedāvā kontrolētu, mērķtiecīgu un konsekventu imūnreakciju ar labvēlīgu drošības profilu. Turpretim dabiskā imunitāte pret infekcijām ietver plašāku, bet mainīgāku un neparedzamāku imūnreakciju, pievienojot smagu slimību un komplikāciju risku. Vakcīnas revakcinācijas devas var uzlabot un pagarināt imunitāti, īpaši pret jauniem variantiem. Imūnās atbildes reakcija no dabiskās infekcijas var ievērojami atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā infekcijas smagums un indivīda imūnsistēma.

 Izturība: Dabiskā imunitāte var ilgt ilgāk, nekā vakcīnas izraisītā imunitāte, dažos gadījumos potenciāli nodrošinot ilgstošāku aizsardzību, lai gan tas var būt pretrunīgi.

 Varianti: dabiska infekcija var nodrošināt plašāku aizsardzību pret dažādiem vīrusu variantiem, jo ​​imūnsistēma saskaras ar vairākiem vīrusu proteīniem, taču tas nav garantēti un var būt ļoti atšķirīgi.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu diezgan jau laba pieeja - iedot piemēru, kas apstiprina MANU viedokli. Kontrolgrupu ir iespējams atlasīt, kaut ko neņemot vērā un pasludināt rezultātus par patiesību. 

Un kura tad ir tā rupjā kļūda tevis piesauktajā pētījumā? Tā, ka dzīvesveidam IR nozīme imunitātes stiprināšanā, lai vai kā tu šeit tieši to noliedz? Turpini. Tev labi sanāk. Skaties, ka nesaņem uzteikumu no BigPharma.

Kāpēc tu domā, ka tu viens esi gudrs, visi pārējie ir idioti, kas negrib nopelnīt naudu, negrib kļūt slaveni, atpazīstami un visus nogalināt?

Ja kāds atrastu veidu, kā uzvarēt covid efektīvāk par vakcīnām, viņš taču kļutu slavens un bagāts.

Bet ja reiz neatrada, tad bagāti palika citi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu jā... Kāds, kas nav kartelī ar varu, pie šāda mēroga projekta paliktu slavens un bagāts, nevis ietu bojā negadījumā. Un jā - ĶKP notiekti izklāstītu detaļās savu bioloģisko ieroču programmu, ja tā būtu patiešām pie vainas, nevis sazvērestības teorija. 

Teikšu godīgi, būtu jau patīkami dzīvot tavā iedomu pasaulē.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Jau parādīju. Tev nepalīdz - vienmēr izdomāsi kaut kādu alternatīvo definīciju.

es tev atsūtīju 2 publikācijas no 2 dažādiem autoriem un 2 dažādiem zinātniskiem žurnāliem, kur rakstīts , ka Covid vakcīnas nepasargā no saslimšanas BET tas ir vienīgais veids, kā sasniegt pūļa imunitāti.

Tavos rakstos no "māmiņu kluba" portāla rakstīts - Covid vakcīnas nepasargā no saslimšanas, tāpēc ievērojiet distanci tik un tā"

Atšķirību redzi?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Kā manipulēt? Jau krietnu laiku PIRMS vakcīnām "alternatīvie" pētnieki atrada korelāciju kā ar asins analīzēm noteikt riska pacientus. BigPharma to itkā ignorēja, ne noliedza ne atzina. 

Un kas traucēja pēc neatzītām pazīmēm atlasīt kontrolgrupas pacientus tā, lai pēc atzītajām tā būtu objektīva? Maucam vakcīnas tiem, kam covid nav bīstams un nevakcinējam riska grupu (ak jā - tieši tādu pieeju pēc tam ar šīm vakcīnām realizēja mūsu politvakcinētāji, bet tā jau ir tikai sakritība ar manu teoriju, jo sakritībām ir jātic, vai ne?) un vakcīnas uzrāda brīnumrezultātus - visi vakcinētie slimo viegli (jo jau pirms vakcinēšanas bija zināms, ka tā būs).

Neviens netaisīs eksperimentu uz 8 miljardiem cilvēku.

Tad jau arī visiem jaundzimušajiem var ņemt DNS testus un pārbaudīt uzņēmību pret slimībām un taisīt vakcīnas tikai riska bērniem.

Protams, ka farmkompānijas priecātos, jo tie DNS testi nestu lielāku pelņu nekā 2 USD vērtas vakcīnas, tikai ko tas dos? Kāds ieguvums? 

...

Iespējams tavs minētais pētījums jau ir kādā laboratorijā uz galda, savāks brīvprātīgos taisis testus, utt un drīzumā vakcinēs tikai riska grupas.

Zinātne attīstās.

Bet NEKAD NEVIENS netaisīs eksperimentu uz miljardiem cilvēku kaut kāda pētījuma par korelāciju dēļ

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Lai jebkuru pharma lietu iemestu masās ir jābūt nevis vienam pētījumam, bet vēl 10 pētijumiem par 1. pētijuma efektivitāti.

Pat tagad, jebkuru vakcīnu var sataisīt pa 2 nedēļām, bet lai to palaistu masās, vajag gadu vai gadus.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9909126/

Covid Vakcīnas veido pūļa imunitāti.

"vakcinējot lielu populāciju, ir nepieciešama, lai novērstu mutācijas un izveidotu dažādas variācijas, kas var pilnībā izvairīties no imūnās kontroles. Covid-19 vakcinācija ir nekaitīga un var ievērojami samazināt nāves gadījumu skaitu, kritisku gadījumu scenārijus, gadījumus ar būtiskiem simptomiem un infekcijas izplatīšanos COVID-19 dēļ visā pasaulē [30]. Ņemot vērā vispasaules pandēmiju un covid-19 mutantu ierašanos, ātra imunizācija un imunizācijas proporcijas palielināšana joprojām ir ļoti būtisks un neatliekams jautājums un vienīgais (!!!!!!!!!) veids, kā apturēt epidēmiju. 

Tavi resursi - kur tavos resursos rakstīts, ka NEVEIDO pūļa imunitāti:

www.osfhealthcare.org/blog/fully-vaccinated-less-likely-to-pass-covid-19-to-others/

www.news-medical.net/health/What-is-Herd-Immunity.aspx

Pēc tavas loģikas,

Tavos rakstos, bradipussi, nav pierakstīts, ka tu esi gudrs. Tātad, tu neesi gudrs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ielikt linku, kas apstiprina tavu naratīvu uz... ASV BigPharma HQ ir tieši tas kas pierāda, ka tu neesi BigPharma trollis un tas nav BigPharma naratīvs

Un pats galvenais - Covid nav šito instrukciju lasījis un taisās kļūt endēmisks...

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

bnigpharma - en.wikipedia.org/wiki/Big_Pharma_conspiracy_theories

atkal esi sajaucis. Tu droši vien domā nevis bigpharma, bet farma lobēšanu

en.wikipedia.org/wiki/Pharmaceutical_lobby

tās ir divas dažādas lietas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

nē, es neko neesmu sajaucis. Tikai tev vajag to sazvērestības teoriju, lai noslēptu tā lobija patiesos darbus. Tā ir TAVA sazvērestības teorija un TAVS dalījums. Es par BigPharma saucu tās noziedzīgās ēnas shēmas, kas notiek tā lobija aizkulisēs, jo man, atšķirībā no tevis, nav uzdevuma izdomāt sazvērestības teorijas.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

BIGPHARMA ir sazvērestības teorija par farma kompānijām, kuras gūst peļņu no tā, ka cilvēkus neārstē. Ka viņiem ir zāles pret vēzi, bet tās nevienam nedot, jo ārstēk dārgāk ( šis punkts aizmirstas attiecībāar covid, jo covid - tā jau ir cita teorija - antivakserisms).

lobēšana - tā ir cita sazvērestības teorija

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tev tiešām nepielec, ka ar savu izmisīgo uzstājību mēģināt uzspiest, kādām tieši sazvērestības teorijām ir jātis, tu tikai apstiprini manis teikto?

Ej nah ar savām szavērēstības teorijām. Es saukšu lietas tā kā gribēšu un tu vari tusēt ar saviem n dzimumiem, kas arī māca citiem, kā viņus saukt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Diemžēl man ir ar šo šobrīd jāsadzīvo pēc vakcīnas, nevis slimības. Cilvēks, kurš bija vakseris un ar prieku un entuziasmu aizskrēja vakcinēties, šobrīd pēc vakcinēšanās nespēj atcerēties, ka Covid ir beidzies. Viņam īstermiņa atmiņa izbeidzās vakcinācijas kabinetā, tagad vismaz reizi nedēļā jāstāsta, ka nav jādodas pēc otrās potes, jo tā ir viena no pēdējām stabilajām atmiņām - ka jāvakcinējas otrreiz (ko, protams ir jau izdarījis, tikai neatceras).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Demence skaitās tagad 3 tipa diabēts un var pielietot to pašu Keto/Carnivore diētu/protokolu.

Tak što mēģini kko darīt, sliktāk jau nepaliks.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kā jau teicu, cilvēks ir tipisks vakseris, tavām muļķībām nekad nav ticējis   Tur neko nevar mēģināt, atliek tikai sadzīvot.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es vienkarši iedomājos, ja jau cilvēks nav vairs patstāvīgs, tad tu vai kāds radinieks varat pasekot viņa dzīves veidam un uzlabot to ēšanu. Nav jau viņam obligāti japaziņo, ka tagad viņš būs sektants. Cilvēku nevajag papildus satraukt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu nav jau nemaz tik nepatstāvīgs, tikai pamostas katru rītu joprojām covid laikā pirms Ukrainas kara - cik tālu tas netraucē ikdienas gaitām (un laukos jau necik netraucē arī - Panorāmas laiks nav mainījies), padomus, ko un kā ēst diezko neuzklausa - kā jau teicu, tipisks pārliecināts vakseris un Vienotības elektorāts.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu ar to Covidu vajadzētu izbeigt. Tas ir lieks stress un viņš dzīvo patstāvīgas bailēs no nāvējošās sērgas. 

Pasi vismaz izdodas noslēpt vēlešanu dienā? V

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, pareizi saprati. Gan bailes no sērgas, gan tā, ka Putins sāks karu. 

Un nē - pasi neviens nemēģina slēpt, tas politikā tāpat neko nemainīs, bet milzīgs stress personīgajā līmenī visiem garantēts.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Interesanti, Raimondam arī visi tuvinieki dzīvo stresā, kad viņš sāk savus stastiņus par šķaudišanu un aplipinašanu?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Es neko tādu nestāst.

Rezi [pa reizei, kad kaut kādā sarunā aiziet līdz COVID un netiek gvelztas galējas stulbības, es paasti vispār neko nesaku.

Pāris reizes gan esmu pateicis, ka tas vakcīnu sliktuma teicējs prasti melo, jo konkrētajā gadījumā tas vecis vai tante slimoja ar reālu COVID, nevis savu veselības pasliktināšanos dabūja no vakcīnas.

Vienreiz viens pats pastāstīja, ka pēc tā visa tagad darbā šitiem klepojošiem darbiniekiem uzreiz pasaka, lai ioet mājās, Cik sapratu, tur viens bija apalidis pusi strādnieku un šefam pusmēneša peļņa nesanāca.

Vienā gadījumā pēc pārslimota COVID it kā nekas cits nav, bet laiku pa laikam uznāk tāds sīks klepiņs, tāds khe, khe, khe kādi 5-10 klepojieni pēc kārtas. Sīki, bet diezgan nepatīkami. Cita nekā, nu varbūt nogurums drusku ātrāk, nekā agrāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Jūs taču saprotat, ka COVID infekcijas laikā ir daži, kas saņēmuši tikai vakcīnu, vairāk, kas ir nevakcinēti un pārslimojuši un vairāk, kas ir gan vakcinēti, gan pārslimojuši.

Un tad dažiem seku nav un dažiem ir.

Un tad, atkarībā no tā, ko nu grib pierādīt, apgalvo, ka tas tikai no vakcīnām, jā!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal jau melo. Nekāda apgalvojuma "tikai no vakcīnām" nebija. To tu pieliki klāt, jo iederās tavā naratīvā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Cilvēkiem ļoti patīk "domāt" un "secināt", sevišķi, ja viņiem ērti pastāsta vai noliek priekšā video, no kā sanāk tādi secinājumi, kam viņi grib ticēt.

Faktiski, ja grib tur kaut ko skaidrot un ieskaidrot, tad nevar tā sausi, ar faktiem tur kaut ko klāstīt!

Vajag izveidot jaunu, labāku stāstu, kur ir citi ļaunie un labie.

Pamēģināsim tā. Jums nekad nav sanācis padomāt, kāpēc it kā visapkārt ir tik daudz gudru padomu, gudru cilvēku, bet tā ikdienas pārvalde un daudzu pasākumu norise atkal un atkal parāda, ka daudz kas tiek vadīts un pārvaldīts stulbi! Kāpēc tā ir?

Tāpēc, ka kādam to vajag!

Un te jums jāsaprot, ka tad jums stāsta to, ko jūs gribat dzirdēt un TIEŠI TĀ VIŅI JŪS APČAKARĒ!

Jo tā VIŅI iegūst jūsu uzticību!

Un tā tālāk!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Kam tu to saki, viņam pašam, viņa sievai?

Viņa māsai. Tas ir tas čalis, kas atmauca uz Latviju no Īrijas un domāja, kā ar to pietiks lai izarstetos. Tas ir kā tai anekdotē, kad prieka mājā pārbīda gultas un cer uz labāku iznākumu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Un ieteikumi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Viņiem jau visi ieteikumi ir pastāstiti, bet izvēlējās iekrist medicīnas sistēmas rokās. Es jau visu nezinu, bet nu to ko man stāsta ir kkāda traģikomēdija - gim ārsts izraksta kkādas zāles, kas jalietojot būšot visu mūžu, pēc tam aizved uz slimnīcu un tur nezin ko ārstēt, kas kaiš, nevarot labot citu kļudas.Vēl pa vidam bijuši pie kkāda pazīstama ķirurga, kko tur līduši vēderā meklēt, kkāds cits ārsts rādot - redziet, viņš viss pilns ar trombiem. Nu šitādā garā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Un, ievērojot Berga ieteikumus viss būtu labi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Atkal 1/2 gadu būs jaskaidro kā ar IF, ka tas nav tas pats, kas badošanās un kaloriju skaitišana.

Neko pašam nedarot(negribot) cerēt uz kkādu brinumtableti ir muļķigi. To arī konkrētais pacients pierāda. Vai tad Bergs viņu ievietoja slimnīcā un kkādas ķimiskas zāles lika lietot. Cilvēks pats gāja mazākas pretestības ceļu un labprāt vēlējās lai viņam izraksta to - pareizo tableti.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tipa, viss, aks sintezēts un ķīmisks it kaitīgs un viss, kas no dabas - derīgs?

Kāda loģika?

---

Ja nu vienīgi mārketinga psiholoģija, kam mēģina piešķirt zinātniskumu,

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti