Iesakiet auto

Jaunadzive Reģ.: 15.11.2020

Lūdzu ieteikumus

1 pieaugušais+ 2 bērnu krēsliņi

Ikdienas braukšana ap 6km katru dienu+ garāki izbrauieni brīvdienās

Pēc iespējas lētāki remonti, detaļas utt.

 
1 2
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

5 gabali, tas ir tikai sākums hobijam. anglijā viens vecis aizrāvies ar lietotu škodu pirkšanu. laikam 40 jau bija savilcis pagalmā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man dažādi: 2 x CR-V iepriekšējā paaudze pēdējie gadi, 1x FR-V pēdejais ražošanas gads Eiropai, 1 x USA Ford Ranger, Toyota Celica 5Gen.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Manuprāt , dažu vecāku auto dizains labāks, nekā jauno. Tas vecais pats CR-V. No škodām, piem škoda yeti. Kantīgais vāģītis daudziem patika un modelis bija populārs, tomēr to pārtrauca ražot.

Tagad t.s. krosoveri visi gandrīz vienādi pēc izskata. Konstruktori galvenokārt cenšas izvērsties priekšējās restes un lukturu dizainā.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

Juke?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, kas attiecas uz Juke, tad iepriekšējā modeļa lukturu dizains izskatās aizgūts no abiniekiem.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Bet ar citu auto nesajauksi

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu dizainiski man tagdējais CR-V patīk vislabāk, bet tam vairs manuālās kārbas ar AWD tikpat kā nav un ja ir tad 1.5 bīdelis komplektā ...

Teiksim ja pie mums tirgotu Toyota Venza, tad noteikti ņemtu to ar visu automātu, bet tā kā tie varianti visi tādi ar dievu uz pusēm te bija, tad padomāju ka tā analogs Lexus vēl pagaidīs, nauda citām lietām noderēs ... un noderēja ...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Uz šo es atkal pamazām skatos. Man arī bijuši divi gab. - 2008.gadā un 2015.gadā iegādāti jauni.

Un FR-V - 2007.gadā iegādāta jauna.

FR-V pārdevu "perekupam" par kapeikām. Mazs nobraukums, bet izrūsējis bija OMG.

Abi CR-V bija lieliski auto. Uz jauno skatos gan tikai hibrīdu. Šobrīd pat ir akcija - par atuveni 35 kEUR var dabūt bāgātīgākajā komplektācijā un hibrīdu. Konfekte!

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

NU es varētu sadzīvot ar hibrīdu, bet ar automātu es nevēlos sadzīvot, bet Hondai nav Mild-hibrīdu .

Precīzāk būtu es nevēlos sadzīvot ar kuru katru automātu, jo caurmērā ar visiem auto ir nobraukti 8-10 gadi pirms tikts no tiem vaļā. Un FR-V ir 10 gadus izturējis, bet pārāk traks vēl nav, kaut arī ir jau problēmas sākušās vietumis.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 2 Atbildēt

Ja runa par hibrīdiem, tad interesantāks variants ir noteikti uzlādējamais jeb plug in, nekā parastais.

Parastais hibrīds ekonomiju var dot tikai pilsētas režīmā, kad daļa bremzēšanas enerģijas atgriežas baterijā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti