Mazu kaķu īpašniekiem

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

Esam ar sievu izlēmuši, ka mājā nepieciešams kaķis (meita galīgi traka uz kaķiem). Mans bērnības sapņu kaķis ir meinkūns, sieva piekrita, līdz ar to vajag attiecīgu auto, jo esošajā mašīnā varbūt varēs ielikt tikai kaķa 1/5 daļu. Respektīvi vajadzīgs universāls vai SUV, V70 būtu o.k. pēc izmēriem, bet man personīgi liekas vecmodīgs. Gads varētu būt sākot ar 2005. Ir kādi viedokļi?

 
1 2 3
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 4 Atbildēt

ir tāda lieta, ka pēc katras nokārtošanās kastīti jāiztīra. ir dzirdēti gadījumi, ka cilvēki pilnīgi nopietni domā, ka kastīte jātīra reizi nedēļā....un tad paši brīnās, ka visas malas pietaisītas.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Nu nav jau gluži tā, ka jāskraida visu laiku ar liekšķeri gar zvēra kasti. Reizi dienā to bedri vajag izsmelt, nedēļa tomēr ir bik par ilgu. Visam jābūt samērīgam

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nedēļa ir par ilgu, bet es tīru vidēji reizi 2-3 dienās. Manējais neprotestē. Ir gan pāris reizes gadījies, ka aizmirstu un tikai 5. dienā attopos... Bet, nu, ne reizi nav ne d, ne m kaut kur citur.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 4 Atbildēt

jā, tas ir normāli, nu bet es zinu cilvēciņus, kas pilnīgi nopietni uzskata, ka vienreiz nedēļā jātīra....

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Esmu redzējis uz cementējošo smilšu iepakojuma, ka varot tīrīt reizi nedēļā. Paši tīram ik pēc 3-4 dienām, bet tas tīrīšanas periods droši vien atkarīgs no kaķa.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ļoti atkarīgs ar ko baro. tā pat kā ar suņiem. ja baro ar drazu, vai pasargdievs ar galda atliekām, tad lops atražo lielu daudzumu tualetes satura. ja laba barība pareizaja daudzumā, tad arī mēslu mazāk.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Jāņem ir Lolvo - tam vismaz nav žēl, ja piemīž grīdu vai saplēš salonu.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

fckns rakstīja: Jāņem ir Lolvo - tam vismaz nav žēl, ja piemīž grīdu vai saplēš salonu.

Tu msh brālis? Arī normāli nemāki runāt?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 0 Atbildēt

Pēc 4 apinīšiem grūti.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Mājās lietojam salīpošās skaidas (cita veida smiltis kaķim īsti nepatika), reizi dienā izņemam ar lāpstiņu kaķa sastrādāto (mīziens smukā bumbā salipis) un iemetu atsevišķā miskastē ar vāku vannas istabā. Pašu kastītes saturu nomainam reizi mēnesī vai divos (reizē izmazgājot visu kasti). Ikdienā tas darbs aizņem aptuveni minūti vai divas.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

6mm kurināmās granulas - ērti, lēti, izdevīgi. Uz 3 mīzējiem 15kg maiss pietiek diviem mēnešiem. Viena nianse - jālieto skuju koku granulas - nesalīdzināmi labāk absorbē smaku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU laukos tik rupji kaķus dzenāt ar man negribētos, tomēr peles un žurku populāciju diezgan labi regulē. Arī man Mārupē tie kaimiņu kaķi uztur zināmu kārtību ( ir redzētas gan peles, gan pat ūdensžurkas zobos), tādēļ par klātbūtni pārlieku nesūdzamies, bet nu terases mēbelēs gan īpaši redzēt negribam, tad nu tādiem kaķiem kas "aizmirstas" - piedāvājumā "bemaksas duša"... ne terases mēbelēm kāda skāde, ne arī kaķim ...

Nu tā. Ta tava kārtība būs krimināli sodāma. Vot.

nra.lv/latvija/370283-veterinararsti-janosaka-kriminalatbildiba-ipasniekiem-kuru-dzivnieks-sakroplo-vai-nogalina-citu-dzivnieku.htm

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu neko tas tikai nozīmē ka būs jāiet pašam peles un "burundukus" šaut

Bet nu gribēšu to likuma "burtu izlasīt", ja tik tālu šamie tiks ...

----

Atgādina anec, kur britos sarīko medības, bet viens noteikums, nedrīkst šaut krokodilus ...

Pēc dienas medībām tauta savācas bārā apspriest ko samedījuši, kādam tur pa trusim, kādam lapsa, kādam kāds buks ... bet viens saka , es te 10 "noserus" nošāvu ...

Visi protams nesaprot WTF ir "noseri", un izdomā ka kāds ies līdz "izcilajam medniekam" (IM) .

Iet šamie pa ciemata ceļu pretī nāk gans (G) ar suni, "IM", iet klāt un jautā - " Are You a crocodile".

G - "No ser"

"pif - paf" ...

Gans un suns beigti ...

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Manos tīņa gados tā anekdote bija bik savādāka - medības notiek Āfrikā, piedalās amerikānis, francūzis un krievs (padomju cilvēks). Un tāpat nedrīkst šaut krokodilus.... amerikānim un francūzim katru dienu daži šādi tādi zvēri, krievam ik dienas vairāki desmiti "nousēru".....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Anec jau ir "tautas folklora", laika gaitā "ieviešas izmaiņas", un noteikti ka es ar kaut ko "savu piecerēju klāt" no galvas raxtot ....

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
6 2 Atbildēt

Labi, ka stästiņš nav par kaķīti

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Gans ar kaķīti?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
6 2 Atbildēt

kaķīšus šaut? tu ko? galīgi bez sajēgas?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 2 Atbildēt

visgrūtāk tagad ir kaķiem, kad visi bērni ir pašizolēti...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

Kaķiem pašizolācija arī nāk par labu. Jo redz viņiem arī kovids pielīpot.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

pēdējā laikā smukas bildes laika ziņās, vienmēr tiek pievienots kāds kaķītis - jauki

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
1 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: apmēram tā, protams, ka tas neesmu es un tas nav mans kaķis, vienkārši kā piemērs

Mana "apkaklīte" )

Krotow Reģ.: 09.09.2008
5 0 Atbildēt

Strauji bremzējot, var iedzīvoties baisi noskrāpētā sejā. Un astainim pret paneli arī būs gauži.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 1 Atbildēt

nu, kaķim ir tāda lieta kā nagi, labāk par jebkuru spilvenu, noturēsies, kur vajag

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Chalenger rakstīja: nu, kaķim ir tāda lieta kā nagi, labāk par jebkuru spilvenu, noturēsies, kur vajag

Jā, tikai svarīgi ir, lai tas brīdis nepienāk tad, kad kaķis atrodas jebkāda veida saskarē ar cilvēku. Manējais reiz uzgūlās man uz vēdera, kad snauduļoju pie teļļuka. No kaut kā iztrūkos, košaks tā sabijās, ka sāka spolēt man pa vēderu... Sekas vēl mēnešiem pēc tam bija redzamas.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti