Elektromopēds

GK1968 Reģ.: 14.11.2018

Bez automobiļiem manā rīcībā ir arī mopēds ar elektrodzinēju aizmugures ritenī. Pirmā pieredze jau 2000 km. Varbūt vēl kādu šosezon interesēs šāda tēma!?

 
1 2
WALA Reģ.: 19.06.2002
3 3 Atbildēt

Pastāsti ko vairāk, jo lielākā daļa to elektro-kautko ir baigie mēsli. BMW (e-ričuks ???) laikam bija kaut kas kas ir tiešām labs, pēc nostāstiem, bet pats testējis to neesmu.

Respektīvi interesē - riteņu diametrs vai kaut kāda bilde ar verķi, atsperojums, elektrsikā piedziņa un jauda kā izskatasun tad protams lietošanas pieredze.

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 0 Atbildēt

Man ir elektrovelo. Parasts kalninieks, kas apgreidots ar asistējošu 250w motoru un 10Ah bateriju.

Attiecīgi rekuperācijas nav (jo ir uz pedāliem), bet ļauj diezgan mierīgi (pat ne uz augstāko asistences līmeni) mēsāties ar 35km/h. Baterijas izmērs ļauj nēsāties visu dienu. Esmu ļoti apmierināts.

Bet nu mopēds tas nav - pedāļi jāgriež.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 5 Atbildēt

Nu pēc CSL/CSN mopēds būs precīzakais apzīmejums šitādām agregātam kuru darbina ar muskuļu + elektrības spēku.

Man pat bija 2 ātrumu mopēds Rīga (vai nebija 13) ar minamiem pedāļiem - konceptuali tas pats jau vien ir kas viengaņģis utml.

darklight Reģ.: 29.10.2013
6 0 Atbildēt

Esmu pietiekoši nobraukājis ar 50 ccm agregātiem un zinu: kamēr tu neesi viņu sataisījis, lai varētu izspiest vismaz 70 ar astīti - tikmēr braukt satiksmē ir elle. Pat joslu nevar normāli nomainīt. Tie elektriskie, cik zinu, tiek ierobežoti uz 45. To var apiet?

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
4 0 Atbildēt

Precīzi tāda pati problēma kā iekšdedzes mopēdam - ierobežota jauda, līdz ar to saviem max 47km/h nejūties plūsmas ātrumā pat pilsētā. Starts gan gana labs, stabils tā līdz 30.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 4 Atbildēt

Iekšdedzes mopēdam nav šāds mākslīgs ierobežojums un diezgan bieži arī darba tilpuma ierobežojums tiek apiets; piemēram, man ir kolēģis kurš brauc ar ķīniešu mopēdu kam jau nopērkot dabā bija 23 kubus lielāks motors nekā uz papīra, rezultātā viņam ar to normālais ātrums ir ap 70; teica ka lielākais ko izdevies izspiests ir bijis 90 ar ceļavēju un slīpumu uz leju.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

Man ir elektrovelo no veikala. Ir oficiālais ierobežojums, kuru ir uzrakstīts iekš manuālā kā atslēgt

Motors pa vidu, aizmugurē planetārā rumba. 28 collu riteņi.

Assist režīmā līdz ~70km var nobraukt, 13Ah laikam. Pret vēju un kalnos ne tik lielos ļoti labi. Kad beidzas bača, ir diezgan tā, jo sver tas 25kg.

Gribu elektromoci, lai var ātrāk un bik tālāk tikt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Dīvaini. Man sanāk 80+ ar 10Ah bateriju. Kāpēc tāda atšķirība?

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Kreidler 2013. gada modelis bija pieejams bez nobraukuma, kā jauns. Riteņi 13"(130/60-13), 1.92 kwh litija jonu akumulators(līdz 70 km ar max ātrumu), varen smags - 115 kg. Uzlāde ar 8A 48V līdz 6h. 3kw motorritenis. Spēcīgs ar maziem apgriezieniem, tomēr lēšu, ka reālā jauda ap 1.5 kw tikai! Motors trīsfāzu, tā ka pagaidām nav ideju, kā uztaisīt boost. Vadības invertera bloku jāpārprogrammē? Ir arī dārzeņa (soft)režīms - līdz 25 km/h( žēl, bet tas gan nedod tiesisku pamatu izmantot veloceliņu). Atsperojums, amortizācijā stingrs, tātad paciets, tas labi der līkumos, sagāžot, bet uz gulošajiem grab plastmasas apvalks. Ir 2x35w tuvo , tālo gaismu halogēnspuldzes, diožu gabarīti. Octa gan tāda padārga, jo sāk no 6.bm klases! Nodokļa nav, TA nav, tik reģ. izmaksas ar numurzīmi. Pilsētā braukšana tāda konkurējoša - apsteidz čammu, pēc tam viņš Tevi atkal un no nāk.krusta tas pats...prasītos, lai vismaz tie 55 būtu uzvelkami līdzenumā! Tātad šim ir ierobežota jauda, nevis konkrēti ātrums, kas atkarībā no slodzes( vējš, reljefs) ir 40-51km/h pēc GPS. Spidometrs sākumā rāda pareizi, bet galā melo pat par 9 km/h(trose uz pr.riteni). Akumulators uzvedas adekvāti, precīzi atlikumu var zināt tikai skaitot km, vai pieliekot lādētāju. Uzlādes stacijās nav parasto 220v ligzdu! Vai ne?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē uzlādes stacijām nav 220V, taču nereti tādas var atrast kur blakus.

Bet verķis izskatās diezgan civilizēts un lietojams, bet nu ātruma jautājumu gan IMO maza cerība atrisināt, jo cik atceros, tad griešanās ātrums atkarīgs tiešā veidā no frekvences un "polu" skaita. Gan jau ka problēma arī slēpjastajā invertorā, ka jams lielāku frekvenci tev nav spējīgs ģenerēt, bet varbūt ka motora efektīvā jauda tev arī tiek izsmelta, un frekvneces celšana neko nedos .

Principā kaut kā šādi:

en.wikipedia.org/wiki/Variable-frequency_drive

Bet IMO tāds īsti labs risinājums gadījumam ja jauda teorētiski pietiek būtu pārnesumu izmaiņa !

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pie kam pārnesums izmainīsies arī mainot kopējo riteņa diametru !

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

varen smags - 115 kg. Manuprāt, ja tādā svarā, tad labāk pirkt uzreiz moci :-/

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt
GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Ja šitāds būtu nācis par pilnu cenu, tad es nedomādams atteiktos: daudz gadus var braukt uz darbu ar dīzeli vai gāzi un neriskējot un ātrāk. Par 800.- paņēmu un arī atmaksāsies tikai tāpēc, ka man arī pilsētas braucieni bieži un varbūt kā rezerves braucamais auto remonta laikā. Mocis vispār nejēgā dārgs.

Riteņa diametra palielināšana nesanāk tik vnk., jo nav augstāku riepu. Turklāt šim konkrēti tas neko nemaina, par cik apgriezieni nav vēl limitēti, no kalna tak ripo ar 51! Atliek vien celt augšā invertera izejas frekvenci vai voltāžu. Kā jau minējāt, tad varbūt motors vairāk nespēj, konkrētais inverters nav paredzēts kam vairāk. Akumulators gan manuprāt īslaicīgi spētu vairāk. Nav ievērojams sprieguma kritums uzrāviena laikā. Visticamāk nav vērts ko ieguldīt, pārbūvēt, jo ātrākiem braucamajiem ir 60v vai pat 72v sistēma.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Teorētiski ir pārītis motorolleru kamir 14" rati, bet nu uz ātru roku iekš SS moto-daļu saraksta neatradu ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es te domāju par to: ja reiz patīk un gribas motorizētu divriteņu transportu, tad kāds rezons ir ņemt elektrisko? Ekonomija nekāda īsti nav, jo 50-125 ccm agregāti arī neko netērē. Cena lielāka. Vienīgais, ko varu iedomāties - elektriskais tik bieži nelūzt, nav jātīra karburators, divtaktniekam vēl ņemšanās ar eļļu... Nu tas vienīgi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Da labi, ja jau ņemtu tad ņemtu jaunu Honda šā kā tā un tam nav nekādas ņemšanās ar karbūžiem jau labu laiku.

Bet tas nemaina faktu, ka ir interese arī par elektrisku verķi. Laika gaitā tas varētu būt arī labs transports, un daži iespējams ka jau ir labi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Elektriskajam ir mazāk kam lūst, tas nesmird, tam nav riebīga trokšņa, ātrumi nav jāslēdz ar kāju

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kur tu pie velna vēl atrodi tādus dampjus kas jāslēdz ar kāju ???

Un man patiesībā krietni vairāk riebjas elektriska motora skaņa nekā tas pats dīzelis, un kur nu vēl benzīns. Par to smirdēšanu - jaunam motorollerim tu vispār neko nesajutīsi, un pat ja sajutīsi iespēja aizbraukt krietni tālāk kā ar e-štruntu vien jau šo "neērtību" atsver.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
2 0 Atbildēt

Plusi manuprāt - nesmird pēc degvielas un eļļas(dzen kaut dzīvojamā istabā), kaimiņus nekaitina (skaņai kā reiz nav ne vainas - tas laikam tāpēc, ka ideālu AC sinusoīdu šis inverters nespēj uztaisīt), no luksofora iesākt braukt nav kauns, man sniedzamība pietiekama ar rezervi, var komfortabli vest arī mazu pasažieri sev priekšā, apkopes darbu maz.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Uzsvars uz to vārdiņu "tev pietiekama", jo tu to lieto kā nišas transportlīdzekli - mans kolēģis ar savu Wonjan WJ50 mēdz arī uz Rīgu aizbraukt [230 vai cik tur kilometri vienā virzienā] jo mopēds ar iekšdedzes dzinēju ir plašpielietojuma transportlīdzeklis, atšķirībā no elektriskā sūdiņa...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Tam wj50 tiešām pēc tāda brauciena nav jāmaina virzulis, gredzeni vai lietus gadījumā arī ķēde? Elektriskiem dampjiem daudz mīnusu, kaut vai par smagu pusaudzim, nav kur rokas pasildīt, prasītos vismaz full trottle slēdzis kruīza vietā!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Šaubos ka tur kaut kas jāmaina - viņš ar to brīnumu brauc jau piecus gadus un ir nobraucis kaut kādas 30 štukas; vienīgais ko viņš maina ir karbuļi, tie neturot. Bet nu kā viņš teica, pirmais ko viņš darīja - kārtīgi piebrauca.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Elektrisks analogs tava kolēģa voņjānim

electrek.co/2021/05/20/this-mid-weight-chinese-electric-motorcycle-now-entering-europe-could-upturn-the-market/

Un līdz Rīgai arī tiks nedaudz ātrāk

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Man nav nekas pret tavu pozitīvo pieredzi, tik dažu labu anekdotiskie izdomājumi par degvielas transporta līdzekļu mīnusiem .

P.S. par to dzīvojamo istabu gan mazliet būs jāpasmaida -to var izdarīt tādā privāmājā kā man - kur no vārtiem līdz dzīvojamai istabai ir ar slīpumu iespējams iebraukt praktiski bez sliekšņiem utml.(bet tad nah man viņu dzīvojamā istabā ja tādas pašas ierbaukšanas ērtības man to sagaida garažā ). Visi kas dzīvo dzīvokļos - tādas iespējas nav un 115 kg pa trepēm stiept - labs fizisks treniņš... bet jēgas pamaz.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Ir jau visādi brīnumi redzēti. Kādreiz kaimiņs 175 cm3 Kovrovec iedabūja 2. st hruščovkas dzīvoklī ;)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Es gribu pa lauku un meža ceļiem braukāt. Skatos uz kaut ko šitāda tipa: www.lifegarage.lv/veikals/params/category/234812/item/1504577/

Tie pilsētas rolleri ar mazajiem riteņiem pa granteniekiem nebūs īsti komfortabli.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Tas jau priekš pusaudžiem. Turklāt maza auguma un viegliem.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Četras štukas!!??! Četras fuckin' štukas!!! Kur Lifans ar kudiš lielāku jaudu un ātrumu ap vienu maksā?

msh Reģ.: 16.04.2007
2 5 Atbildēt

Viss ir normāli - šis indivīds, pieņemot ka viņa teksti ir rakstīti nopietni, ir miskastu pildītājs kurš mašīnas maina tad, kad pelnutrauks pilns, jo kad mašīnai pelnutrauks pilns, tā jāved uz tolmetu. Kā vislabāk šādas noslieces parādīt apkārtējajiem? Ar kaut ko elektrisku - tā visi apkārtējie redzēs ka cilvēks ir turīgs un viņam ir nospļauties par dabas resursiem.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

ANONIMIKIS

Jā labs. Es jau iepriekš te kur rakstīju savu ļoti nelielo pieredzīti ar šādu ļoti līdzīgu. Tikai viņš tāds pašu salikts ar 3 režīmiem. Gāja kā raķete, pa asfaltu reāli spolēja un ratā varēja viegli uzcelt. Bet liels mīnus, nevar legāli pa koplietošanas ceļiem braukt...Man tā kā pa dabas parkiem vizināties kur stāvas takas būtu ok, bet apkārtējiem var likties kā krosa mocits...

Man svarīgs arguments

1.vairāk līdzīgs velosipēdam

2.svars lai vieglāk pārcelt, iecelt, uznest utt

3.ātri noņemams barošanas bloks, iespējams rezerves līdzņemams, maiņas lādējams

4. el dzinējs pie pedāļiem jo var izmantot atiecīgus piemērotus pārnesumus.

Pamēģināju šo un ļoti iepatikās lai gan sākumā likās pēē...Nosacīti viegli un labi ripoja arī ar tām lielajām riepām un tas maniem mēŗķiem būtu tas kas vajadzīgs smiltis, dubļi, sniegs. Al rāmis..bet sakarā ar šito jezgu tur piegādes nojukušas un neko nevar zināt. Vispār tendence velo verķiem palikt dārgākiem!??

vienibasgatve.lv/velosipeds/gust-e-evoque/

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Varētu skatīties kaut ko trial veidīgu priekš nelieliem pasākumiem...Bet tad jau sāksies kā ar visu pārējo vai nu sportam vai apvidus vai enduro, street fighter utt.

suchen.mobile.de/motorrad-inserat/andere-oset-16-0-racing-neufahrzeug-noch-vorr%C3%A4tig-n%C3%BCrnberg/208817412.html?action=homeRviReco

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Par to naudu divi normāli velosipēdi sanāk...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Ir jau kā saki, bet ar tiem diviem normāliem kalnā neuzbrauksi , olas uzvārīsies

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Pa šo jau auto sanāk..tik stāsts par citu. Var jau sakarīgu lidaparātu nopirkt, bet tas nav auto.

escooters.lt/kategorija/el-transportas/sur-ron/

www.ss.com/msg/lv/transport/other/moto-hang-gliders/hxmgn.html#photo-5

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Nav nekas jauns interesants parādījies?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

E čoperis būtu interesants ;) Tāda vēl nav ?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Hārlijiem kaut kas jau pirms pāris gadiem bija.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

imzz rakstīja: E čoperis būtu interesants ;) Tāda vēl nav ?

Ē čoperis būtu vēl lielāka savas nišas izstrādājuma parodija nekā ar citiem - daļa no čopera ir tas brabrabrabrabrabra, ko elektromotors izdot nespēj...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tas mums večiem tā liekas. Nomainīsies pāris paaudzes un jaunpienācējiem liksies, ka čoperim kustībā jāizdveš minorīgs "īīīīīīīīīīīīī".

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Muļķības. Pēc tavas loģikas dažādām antīkām tačkām arī vajadzētu būt pārkausētām, jo ir nomainījušās pāris paaudzes, realitātē tās mašīnas joprojām ir interesantas cilvēkiem ar noteiktu interešu loku. Čoperis, tas ir visādu skaņu, darbību utt apkopojums - tajā tavā iedomu nākotnē tad jau arī vairs nebūs īpašas starpības kāda veica mocis ir - jaudīgs ēčoperis bez problēmām skriesies ar viduvēju ēšosejnieku utt.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Octa uz 9 mēnešiem - 26 eu(Balta). No apdrošinātāju viedokļa ar mopēdu (bm6) esmu bīstamāks nekā ar auto.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Vai mēdz būt info noplūde Baltā?

Pēdējo reizi pirms pirkšanas pārbaudu vēlreiz: Compensa no 30 nometusi uz 18.

Man jo izdevīgāk!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

WALA

Atkārtošos, aizbrauc uz Vienības gatves veikalu. Parunājies, iedos izbraukt. Es pats uz šiem skeptiski skatījos, bet izbraucot domas mainījās. Nu tas nav surons, bet kā jau rakstīju, šis ir velo ar kuru pa parkiem un smiltīm vari braukt netracinot pārējos atpūtniekus. Pietiekoši viegls lai arī mītu tikai pedāļus...

vienibasgatve.lv/velosipeds/gust-e-evoque/

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Paldies, paldies es jau tur apgrozos pa reizei, tiesa tagad biežāk šitajā velomoto.lv (Vienības gatve 127a) kur arī pēdējais braucamais vecakajam dēlam tika iepirkc, un sievas velis tagad remontā stāv.

Pagājušgad remontus veicu tava ieteiktajā vietā, strādā viņi pārsvarā ar izteiktu lēto galu, bet man ir doma iet pa Shimano XT līdzvērtīgu līmeni, attiecīgi minētā vieta man īsti nederēs.

P.S. bet lētaus gals bav obligāti slikti - ikdienai tā ir pat ļoti laba izvēle, bet nu es jau esmu tā kā nolēmis iet drusku citu ceļu.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Šitāds joks gan nebija ierēķināts !

Jauna riepa izmaksāja 35; +vēl 8.- montāža. Tas viss tik dēļ vienas skrūves, kura, protams, trāpīja tieši rievā. Autoriepu pēc tādas skrūves salāpu vēsā mierā ar diegu, bet moto riepu neņēmās salabot pat riepu serviss. Noturējās 2 mēnešus tā riepa pēc manas labošanas un tad viss. Radās iespaids, ka vajadzēja labāk atstāt ar pielāgotu skrūvi, jo diegs neturas.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Pozitīvais stāstā vien tas, ka varēju eksperimentēt ar jaunās riepas augstumu.

130/60 vietā ideāli būtu 120/80, bet nebija pieejama, tāpēc 130/70 R13.

Ko tas deva? Pilnīgi neko slodzes apstākļos ( pretvējš, kalns) un tomēr +3km/h pa vējam vai no kalniņa. Ja biezāka satiksme, tad mazliet rauj līdzi un tad ripo beidzot ar tiem 50 pēc gps.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
2 0 Atbildēt

Ahoy! Pirmais elektriskais defekts!

Viendien nolieku EV tik uz tās vienas kājas pie kāda veikala. Tad gribu tikt mājās. Noraustās un viss. 'Prijehaļi', nodomāju jau ātrumā (nu tik sākšu labot invertoru jau pie 3,2 k sezonas karstumā u.tml.).

Saulīte spīd, cīrulis vītero, mans 'opels' nelec...Vai tā bija tai tautas parunā?

Skatos strāva ta tomēr ir. Domāju, kas tad varētu būt saistīts ar to kājiņu, ja reiz nav īssavienojums?

Nepaspējis vēl tā lāga sabīties, kā nu mājā tikšu, redzu : saule spīd, bet bremžu gaisma ta arī cenšas cik nu spēj tikt ievērota!

Te nu nācās vien bičot skrūvgriezi un nesties virsū kājiņas elektr.kontaktam, kurš iekšās izjucis, atstājot kontaktus saslēgtus. Kamēr vien bremzes spīd, mana EV motors ij nedomā kustēt...

Mācība tāda: lai cik vnk transports, mazo plakano skrūvgriezi ta paņem līdz! Plus vēl spoguļu pievilkšanas atslēgu, vēlams.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/hybrid-electrical/bgedkg.html

Klau vai šāds nebūtu izdevīgāks variants? Līdzpaņemšanas iespēja, velo izskats utt.!?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tas jau kaut kāds pilnīgs noneims, var gadīties, ka nauda rezultātā būs miskastē izmesta, jo tam brīnumam pat pedāļi kritīs nost. Bet vispār - uz rollerīša vai mopēda tomēr ir pavisam cits komforts, nekā uz tāda "it kā" velosipēda.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Pieredze ar salieķiem - caurmērā tiem ir stiprākas rāmja daļas taču tie svienojuma punkti tāpat ir vājās vietas, ja bieži saliek, tad vītnes sajājas (šim gan druksu labāk), + stūres stienis ir afigenna garš, un es kādu pārīti šito salieķa stūres tērauda "gabalu" savā dzīvē esmu salauzis. Tāpēc bieži -jā man patīk salieķi, bet nē nepatīk viņu saliekamās stūres un stūres kā tādas ...

Bet elektriskā daļa - jāskatās kāds ražotājs, un vai viegli būs aizvietot, ja nu gadījumā kas , citādi tā būs "podā iemesta nauda", jo visas "uzkarinātās" daļas toč būs no lētā gala, un labi ja vēl no puslīdz laba ražotāja ( un izcili paveiksies ja kaut vai lētais gals no Shimano vai SRAM ).

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Salieķim klasiski ir nepareiza sēdpozīcija, kas sēdina resursu + šim vēl resnas riepas. Rezultāts - paliela daļa elektrības tiks sastrādāta pakaļējā gultņa deldēšanā, siltumā un troksnī.

Un elektriskā daļa: jājautā tirgonim kas tur uzskrūvēts un pēc tam internātā jāpapaēta.

Man ir noname MTB, kuram uzmontējuši gana pieklājīgu Samsung bateriju paku un plaši izmantotu un populāru ķīniešu motoru. Pgdm viss labi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē, sēdpozīcija ir ļoti pareiza - parādi kaut vienu moci vai motorolleri kam ir savādāka. Par resnām riepām - mīts, vai murgs; ja kaut kam ir lielāka rites pretestība, tad mazajām desiņām, jo pie vienāda spiediena mazāka riepa locīsies vairāk.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Dažreiz liekas, ka tu speciāli troļļo :-/

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja liekas, tad var sasisties. Runa ir par verķi ar ko braukāt apkārt pa pilsētu - Eidis tam nez kādēļ vēlas elektrisku pseidosporta velosipēdu jo, acīmredzot, viņam liekas adekvāti iemainīt normālu, ērtu sēdpozīciju kurā var labi redzēt kas notiek apkārt, pret mērkaķa pozu, jo, lūk, braucot pa pilsētu ar elektrisku velosipēdu, vajag par kripatu labāku aerodinamiku...

Abet par platām riepām - platām riepām ir divi mīnusi - nelien visos rāmjos, un problemātiski ar dubļu aizsargiem - tur arī mīnusi beidzas. Te apskatītajam ričukam ir kaut kāds niknais protektors, bet tas ir vienkārši konfigurācijas jautājums - gan jāprasa nah tādam velosipēdam tādu protektoru...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tam vellapēdam tāds prtektors un riepa ir tāpēc, lai bildē dārgāk izskatās.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu redz, tad tu tomēr piekrīti, ka rolleris ir ērtāks un tā dubļu riepa pa pilsētu nah... nav vajadzīga!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Rolleris ērtāks? Ne gluži. Vienīgais ar ko tas ir ērtāks - ir kāda krāmu novietne. Toties nedaudz manevrēt nespējīgāks un nedrīkst braukt pa ietvēm

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar tām resnajām riepām. Ir ok īpaši pa granteni. Nebija gan iespēja izmēģināt stāvā kalnā, bet iespējams viņa tur mazāk izslīdēs. Kad testēju to Gust Genius 27,5'' X2,1 arī paliela riepa ar daudz rombiņiem uz protektora, Kuldīgā kur Pārventas stāvlaukums tajā krastā, augšā uzbraukt neizdevās arī ar visu elektro asistentu. Vienkārši ritenis izspolēja, varbūt lielā apvidus riepa būtu labāk ieķērusies kā triāla mocīšiem...Kad es ņēmu to velo, gribēju tieši tās lielās 26x4'' bet nebija uz vietas un samierinājos ar tām pašām 27,5''. Nobraukāju ap un pa Kuldīgu ap 50km, gan pedāļojot režīmā un citi arī testēja. Baterija rādīja beigās 50procentus. Tas asistents laba lieta pret kalnu, pa smiltīm daudz palīdz nesasvīst

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Sezona pamazām noslēdzas. Lapas u.c. iespējas neparedzēti saslīdēt, nu jau liek lēnāk likties līkumos. Paliek par vēsu gariem gabaliem.

Nobraukti 7300 km, tehniski viss joprojām labā stāvoklī, vien bremžu šķidrumu vajadzētu nomainīt. Akumulators (LiFePo4 2013')vēl neuzrāda sagurumu.

Pa vasaru vien ierīkoju vienu ērtību - pilnas gāzes nobloķēšanas mehānisko pogu. Noder vēsākā laikā, lai rokas pamainītu, kā arī kā kruīza kontrole.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
2 2 Atbildēt

Jā. Un kad intensīvas satiksmes apstākļos tu ar viņu uzbrauc uz Dienvidu tilta no Valdlaučiem, tad tu pārbrauc pāri Daugavai un nobrauc lejā Ķengaragā, kaut gan īstenībā tev vajadzēja uz Purvciemu. Jo tu vienkārši netiec otrajā joslā, kur mašīna aiz mašīnas nesās tieši divas reizes lielākā ātrumā par tevi. Man šitā ir bijis, braucot ar motorolleri, kuram nebija izņemti ierobežotāji.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Ja gribi izdzīvot, diemžēl jāvelk zaļā veste. Un šādās situācijās pieceļos stāvus

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vai ta Citroen Ami ir jumta lūka?

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Šī acīmredzot bija pēdējā vasara, kad uzlādes pat neizjutu īsti uz kopējā mājsaimniecības elektrības rēķina.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti