Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
zeltaroka Reģ.: 26.05.2008
0 0 Atbildēt

to STALINS:

sevišķi to var just uz sāba ...

doma ir nevis par svara samazināšanu, bet gan dzinēja jaudas abrīvošanu. nāk nost ventilators un siksna, ja pareizi atceros. elektriskajam ventilatoram ģenerators pieražos pietiekami.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Un ventilatoram ir termomufte,griežas ar elektrību.

"Termomufte" darbojas bez elektrības-sasilstot palielinās viskozitāte,līdz ar to ventilators griežas ātrāk.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

tāds enerģijas nezūdamības likums nav dzirdēts?

svamen Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

rudenī iegādajos volvo 850 bet tagad braucot pa zeminieku (sanāk bieži) ja kāds nāk pretī ta salons pilns ar putekļiem. nopirku salona filtru bet šis i kantains a man tur tāds kā taisnleņķa trapece(nez vai pareizs apzīmējums). vai man tur trūkst kkāds starpgabals(?), jo bodē šie saka ka savādāku filtru naf...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

svamen rakstīja: rudenī iegādajos volvo 850 bet tagad braucot pa zeminieku (sanāk bieži) ja kāds nāk pretī ta salons pilns ar putekļiem. nopirku salona filtru bet šis i kantains a man tur tāds kā taisnleņķa trapece(nez vai pareizs apzīmējums). vai man tur trūkst kkāds starpgabals(?), jo bodē šie saka ka savādāku filtru naf...

vecais filtrs ir?

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

svamen rakstīja: rudenī iegādajos volvo 850 bet tagad braucot pa zeminieku (sanāk bieži) ja kāds nāk pretī ta salons pilns ar putekļiem. nopirku salona filtru bet šis i kantains a man tur tāds kā taisnleņķa trapece(nez vai pareizs apzīmējums). vai man tur trūkst kkāds starpgabals(?), jo bodē šie saka ka savādāku filtru naf...

Jā, tur pienākas tāds rāmītis kuraa nebūs virsū

tavam auto ja no dzimšanas nav bijis uzstādīts salona filtrs. Meklē pa šrotiem

svamen Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

svamen rakstīja: rudenī iegādajos volvo 850 bet tagad braucot pa zeminieku (sanāk bieži) ja kāds nāk pretī ta salons pilns ar putekļiem. nopirku salona filtru bet šis i kantains a man tur tāds kā taisnleņķa trapece(nez vai pareizs apzīmējums). vai man tur trūkst kkāds starpgabals(?), jo bodē šie saka ka savādāku filtru naf...

vecais filtrs ir?

nav un nebija ar!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

svamen rakstīja:

modena rakstīja:

svamen rakstīja: rudenī iegādajos volvo 850 bet tagad braucot pa zeminieku (sanāk bieži) ja kāds nāk pretī ta salons pilns ar putekļiem. nopirku salona filtru bet šis i kantains a man tur tāds kā taisnleņķa trapece(nez vai pareizs apzīmējums). vai man tur trūkst kkāds starpgabals(?), jo bodē šie saka ka savādāku filtru naf...

vecais filtrs ir?

nav un nebija ar!

varbūt vispār nebija pirms tām?

man priekš 940 arī atrada filtru... kura konstruktīvi tur nebija... pat uzlika.... jēgas gan nebija... nācās noņemt...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Maped ne moi, bet pajautāšu- sakiet, lūdzu, kuri uz šobrīdi ir sakarīgākie (tādi, kas zina, ko dara, bet lai nav kosmiskais dīlera izcenojums) volvo servisi Rīgā vai apkārtnē, kur labot 850. piekari un arī \"reiku\"?

Reikas jautājums, laikam, atsevišķas tēmas vērts? Te šo to atradu par tēmu: www.volvoklubs.lv/...

Ir kkas labs sakāms par šo www.hydrotechserviss.lv/... ?

Otrs tāds apspriežamais jaut- priekšējie plaukti- viens ir oriģinālais un iet jau 13. gadu jeb 1/4 ļim. km, otrs tika nomainīts vienreiz pirms pāris gadiem, otreiz pirms gada un tagad atkal jāmaina (jo pirkstu atsevišķi nemainās) - ko labāk izvēlēties, varbūt, paskatīt lietotu, bet labu kādā šrotā? Vai griezties pie SPS?

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Maped ne moi, bet pajautāšu- sakiet, lūdzu, kuri uz šobrīdi ir sakarīgākie (tādi, kas zina, ko dara, bet lai nav kosmiskais dīlera izcenojums) volvo servisi Rīgā vai apkārtnē, kur labot 850. piekari un arī "reiku"?

Reikas jautājums, laikam, atsevišķas tēmas vērts? Te šo to atradu par tēmu: www.volvoklubs.lv/...

Ir kkas labs sakāms par šo www.hydrotechserviss.lv/... ?

Otrs tāds apspriežamais jaut- priekšējie plaukti- viens ir oriģinālais un iet jau 13. gadu jeb 1/4 ļim. km, otrs tika nomainīts vienreiz pirms pāris gadiem, otreiz pirms gada un tagad atkal jāmaina (jo pirkstu atsevišķi nemainās) - ko labāk izvēlēties, varbūt, paskatīt lietotu, bet labu kādā šrotā? Vai griezties pie SPS?

Ir Mārupes Saša (m.t. 29256631);

Ir Bravo Auto (m.t.28828843)

Par reiku vari uzzvanīt uz Jelgavas ielu, 29473759, Aleksandrs. Taisīju pie viņiem, problēmu nebija, gadu garantiju arī iedeva.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Maped ne moi, bet pajautāšu- sakiet, lūdzu, kuri uz šobrīdi ir sakarīgākie (tādi, kas zina, ko dara, bet lai nav kosmiskais dīlera izcenojums) volvo servisi Rīgā vai apkārtnē, kur labot 850. piekari un arī "reiku"?

Reikas jautājums, laikam, atsevišķas tēmas vērts? Te šo to atradu par tēmu: www.volvoklubs.lv/...

Ir kkas labs sakāms par šo www.hydrotechserviss.lv/... ?

Otrs tāds apspriežamais jaut- priekšējie plaukti- viens ir oriģinālais un iet jau 13. gadu jeb 1/4 ļim. km, otrs tika nomainīts vienreiz pirms pāris gadiem, otreiz pirms gada un tagad atkal jāmaina (jo pirkstu atsevišķi nemainās) - ko labāk izvēlēties, varbūt, paskatīt lietotu, bet labu kādā šrotā? Vai griezties pie SPS?

Sila ielā it ka atjaunotas reikas tirgo... apmaiņā pret veco.. priekš 940 kvalitāte bija OK. Cena arī.

Manējo 4 gadus atpakaļ apmainīja pret remontētu - it ka ir OK - bet ar rūpnīcas atjaunotu kvalitātes ziņā pat blakus nestāv...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Jautājums tiem, kuri zin kas par zvēru Volvo 940 + klimatkontrole....

Pirms TA nomazgāju dzinēju, pēc tam apskatot motortelpu, konstatēju kā no vākuma krāna ar ūdens strūklaku nosita vakuuma trubiņu, ieliku vieta, taču pēc kādas nedēļas iekš salona sākas "Taškenta".. sāka mirgot kondiškas pogas diode.. pirmās aizdomas uz ar vakuumu regulējamo vārstu.... tā kā vajadzēja braukt uz kāzām, ātri nopirku santehnisko krānu un iemontēju to, noslēdzot karsta tosola piekļuvi salona radiatoram... salonā kļuva vēsi, taču diode joprojām mirgo...

No viena cilvēka dzirdēju, ka ir kaut kādas klimatkontrole diagnosticēšanas iespējas.... varbūt kāds ir lietas kursā?

PS. Iepriekšēja reize kondiškas pogas diode netieši norādīja uz problēmām ar ģeneratoru... izbeidzās "tablete"...

PPS. Ar freonu kondiškā nekāda sakara tai diodei nav...

PPPS. Ir neliels aizdoms ka varētu kāda trosīte pārtrūka, līdz ar to nefunkcionē kāds no gaisa plūsmas regulējošiem vārstiem....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

+ jautājums zinātājiem....

vai noslēgtā stāvoklī tam vakuum regulējumam tosola padeves vārstām jābūt pilnība hermētiski noslēgtam?

jautājums radies, jo bija dzirdētas dažādas versijas..... pagaidām nezinu kura speča versija ir ticamāka...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

laikam to vārstu jauno neviens nav redzējis.....

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Dikti meklēju VOLVO V50 vadītāja puses spārnu un lampu!

HELP!

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Labdien.

Vai kāds var pateikt ko nozīmē sekojošs paziņojums info displejā:

STANDARDWARTUNG DURCHFUHREN.

Jau iepriekš pateicos.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Labdien.

Vai kāds var pateikt ko nozīmē sekojošs paziņojums info displejā:

STANDARDWARTUNG DURCHFUHREN.

Jau iepriekš pateicos.

STANDARD MAINTENANCE TRANSITS

СТАНДАРТНЫЕ ПЕРЕХОДЫ ОБСЛУЖИВАНИЯ

Maintenance in a Volvo Vertragswerkstatt would drive through leave. The time depends on the mileage of the vehicle, the time of last maintenance and the running time of the engine.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Labdien.

Vai kāds var pateikt ko nozīmē sekojošs paziņojums info displejā:

STANDARDWARTUNG DURCHFUHREN.

Jau iepriekš pateicos.

Kompis iesaka veikt kārtējo (regulāro/standarta) servisa apmeklējumu- laikam, pēc tā domām pienācis laiks nomainīt filtrus/eļļu utt.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Paldies Jums abiem. Tas bija ko domāju bet nebiju drošs un no tulkotaja (uz LV) neko nesapratu. Angliski pasaka vienkārši, time for service un viss. MM prasa baigo piķi par EN versiju. Vai kāds zina kur to var veikt lētāk (ielikt angļu valodu)?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

translate.google.lv/...

Šis instalē angļu tekstu par velti.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: translate.google.lv/...

Šis instalē angļu tekstu par velti.

Paldies, to arī biju izmantojis, bet pie 100% skaidrības netiku.

Katrā gadījumā tā ir kārtējā apkope un jau veicu aptauju, ko kurš serviss piedāvā!!

Paldies par atsaucību.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: translate.google.lv/...

Šis instalē angļu tekstu par velti.

Paldies, to arī biju izmantojis, bet pie 100% skaidrības netiku.

Katrā gadījumā tā ir kārtējā apkope un jau veicu aptauju, ko kurš serviss piedāvā!!

Paldies par atsaucību.

Pie reizes pavaicā, vai tas serviss pēc apkopes izveikšanas māk nodzēst to paziņojumu.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Foley rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: translate.google.lv/...

Šis instalē angļu tekstu par velti.

Paldies, to arī biju izmantojis, bet pie 100% skaidrības netiku.

Katrā gadījumā tā ir kārtējā apkope un jau veicu aptauju, ko kurš serviss piedāvā!!

Paldies par atsaucību.

Pie reizes pavaicā, vai tas serviss pēc apkopes izveikšanas māk nodzēst to paziņojumu.

Zinu, ir mācība uz MB, servisā teica ka visu zin, mākam, bet nekas nesanāca.

volvo MM par paziņojuma dzēšanu ņēma 0.1x26=2.6+PVN

zeltaroka Reģ.: 26.05.2008
0 0 Atbildēt

cik bīstami vai ieteicami ir lietot virzuļu piedeguma šķīdinātāju/noņēmēju? mašīna veca, 300K km, gadu nostāvējusi bez rūkšanas un kustināšanas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti