Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

ir tā, ka braukt taisos ar viņu uz skandināviju, un par patēriņiem īpaši neiespringstu, dīzelis nepiesaista ar savu morālo vecumu..

mērītājs 20 radiātors 25

noņēmu tiltam vāku, konstatēju ka satalītiem piiii

tagad pamēģināšu izraut pusasis,tad skatīties ko tālāk.

Jautājums atklēts, vai der tilta iekšas no 700tā???

jo vajag!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Kursant,ja grasies vilkt lielus gabalus,tad padomā par iespēju ielikt dīzeli(vai gāzi esošajam)-citādi bez 10 litriem uz simtu nekustēsi.Dīzeli tāds ēd ~7-7.5 litri.Tilti savstarpēji(ar 700 vai 900) neder,par reduktoriem nezinu.Un ir labi,ja benzīnniekam ir dīzeļa reduktors,jo tad atrāk skrien.

Jā jā, rullzīgā gāze un vēl rullzīgākais ķīselis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

aptuveni-jà!

Man 940tie tà arì èd.benzìnnieks 10 vidèji nepametot Rìgas robezas,dìzelis 8

a kas tur tàds tajos ciparos?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

aptuveni-jà!

Man 940tie tà arì èd.benzìnnieks 10 vidèji nepametot Rìgas robezas,dìzelis 8

a kas tur tàds tajos ciparos?

Uz taisnas šosejas normāli ripinot @ 90 kmph, kāds ir strebiens?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

aptuveni-jà!

Man 940tie tà arì èd.benzìnnieks 10 vidèji nepametot Rìgas robezas,dìzelis 8

a kas tur tàds tajos ciparos?

tfu,benzìnnieks 12 -13 litri.

2 kursants-varu labu gàzesonku ieteikt.300 ls analogà.njemot vèrà ka ap 93. Gadu razoja visus 3 modelus,gan jau ka reduktoram vajadzètu derèt. Paprasi Sergejam.un labàk njem ar blokji-daudz stabilàka brauksana ziemà

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Zoo rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

aptuveni-jà!

Man 940tie tà arì èd.benzìnnieks 10 vidèji nepametot Rìgas robezas,dìzelis 8

a kas tur tàds tajos ciparos?

Uz taisnas šosejas normāli ripinot @ 90 kmph, kāds ir strebiens?

nekad naw bijusi vèlme kko mèrìt-pèc izjútàm un razotàja noteiktà dìzels 6.5,bendza 9 abi @2500rpm jo dìzelim un benjam vienàdas kàrbas,atskjiras reduktori.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

Vidēji gadā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.volvoklubs.lv/...

taa...info par reduktoriem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tie baisie cipari [7-8 litri ķīseļa/10 l zupas] ir uz šosejas?

Vidēji gadā.

iisti viiri pateerinju apreekjina "var pieliet/dauhjaa, jaaliek gaaze"

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

paldies , gāzi man nevajag, vakar noārdīju vīņu nost. bija itāju iekārta virsū ,tagad teh.pase jāpārtaisa..(ja kādam interesē var dabūt)

par patēriņu; kad nopirku gāja tas volvo tikai uz gāzi, un tērēja aptuveni 13litri ,man liekas ļoti maz,gāzi. (bet sajūta tāda, ka brauc uz pūlvermucas)

labi tas tā. aktuāls jautājums, kā izraut pusasi????

kamēr čakarējos ienāca prātā ideja satalītus pa taisno sametināt kopā,brutāli slimi ,bet tomēr. uz bāņa nejūt, riepas var nomainīt.

un zviedros sameklēt citu tiltu, jo latvijā cik saprotu maza cerība un cipars labs...

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.volvoklubs.lv/...

taa...info par reduktoriem.

īsti skaidrība tomēr neradās..

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

laikam šodien ārā spīd saule ,tikko sazvanīju vienu ,kam esot sedans dīzelis uz daļām, prasa 30 ls par tiltu, šķiet tas nav dārgi?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

kursants rakstīja: laikam šodien ārā spīd saule ,tikko sazvanīju vienu ,kam esot sedans dīzelis uz daļām, prasa 30 ls par tiltu, šķiet tas nav dārgi?

normàli

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

kursants rakstīja: paldies , gāzi man nevajag, vakar noārdīju vīņu nost. bija itāju iekārta virsū ,tagad teh.pase jāpārtaisa..(ja kādam interesē var dabūt)

par patēriņu; kad nopirku gāja tas volvo tikai uz gāzi, un tērēja aptuveni 13litri ,man liekas ļoti maz,gāzi. (bet sajūta tāda, ka brauc uz pūlvermucas)

labi tas tā. aktuāls jautājums, kā izraut pusasi????

kamēr čakarējos ienāca prātā ideja satalītus pa taisno sametināt kopā,brutāli slimi ,bet tomēr. uz bāņa nejūt, riepas var nomainīt.

un zviedros sameklēt citu tiltu, jo latvijā cik saprotu maza cerība un cipars labs...

Noņem suportu,bremžu disku,rocenes detaļas,tad 4 skrūves un rauj ārā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kursants rakstīja: paldies , gāzi man nevajag, vakar noārdīju vīņu nost. bija itāju iekārta virsū ,tagad teh.pase jāpārtaisa..(ja kādam interesē var dabūt)

par patēriņu; kad nopirku gāja tas volvo tikai uz gāzi, un tērēja aptuveni 13litri ,man liekas ļoti maz,gāzi. (bet sajūta tāda, ka brauc uz pūlvermucas)

Žetons par to, ka izmeti [pats arī izmetu], bet tas par to pulvera mucu ir pārspīlējums

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kas tur ko zetonoties?ja nejèdz savest kàrtìbà tad jàrauj àrà?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Manējā tika pusgadu pirms izmešanas savesta kārtībā - tolaik vēl nebija īsta priekšstata, kas būs ar motoru - ja tiktu atremontēts vecais 1.8 karburatornieks, gāze būtu palikusi Bija pat ierīkota tāda kruta fīča kā iepildes sūc zem bākas vāciņa Bet lai vai kā, vismaz vakar beidzot tika visi caurumi aizmetināti

P.S. Reduktora iekārtas sūkā

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

akūta problēma, vajag 240tā pakaļejo reduktoru.!!

tas ko atradu vairāk nav

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

kursants rakstīja: akūta problēma, vajag 240tā pakaļejo reduktoru.!!

tas ko atradu vairāk nav

Ir no 740 2,3 benzīns turbo- 35Ls

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

kursants rakstīja: akūta problēma, vajag 240tā pakaļejo reduktoru.!!

tas ko atradu vairāk nav

Ir no 740 2,3 benzīns turbo- 35Ls

no 740 nederot ..

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Te šad tad ieskatās lietotājs Skārdnieks-viņam vajadzētu būt 200-tā reduktoriem.Koordinātes(izņemot to,ka dzīvo Slampē) man nav zināmas,bet mēģini caur volvoklubs.lv

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

jau viņu atradu, bet izrādās ka šis pašlaik ir zviedrijā

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

kursants rakstīja: jau viņu atradu, bet izrādās ka šis pašlaik ir zviedrijā

Gaidi atpakaļ-drīz jau jābūt.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

kursants rakstīja: jau viņu atradu, bet izrādās ka šis pašlaik ir zviedrijā

Gaidi atpakaļ-drīz jau jābūt.

Buus mans Latvju zemee 10-12 oktobrii (plus, miinus)

Ira tilts( pat vairaaki) no 200 manam pa 20 Latvju naudinjas atdodu.....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti