Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Varbūt kāds zinošs cilvēks no Volvistiem var palīdzēt ar padomu?

Dots Volvo 940 2,3i 1991 gada: lieta sekojoša- sāka degt lampiņa panelī oranžā krāsā ar izsaukuma zīmi vidū(no sākuma nospiežot bremžu pedāli pazuda, bet tagad deg visu laiku)-ko viņa mēģina man pateikt?

Un otrais- kā var tikt klāt atpakaļgaitas gaismu devējam(tam kurš kārbā)?

paldies

Atpakaļgaitas devējs ieskrūvēts kārbā kreisajā(ja pareizi atceros) pusē-ja iebāzīsi roku starp kārbu un tuneli ,tad sataustīsi.Ja abi vadi ir klāt,tad mēģini tos pakustināt-varbūt slikts kontakts.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tà lampocka ir fìcha kas pàrbauda vai deg visas lampinjas kam jàdeg.Tavà gadìjumà kaut kas nedeg-visticamàk ka bremze

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tas atpakaļgaitas devējs arī bija beigts, nomainīju, tad arī tā oranžā lampiņa pārstāja degt.

Fuksis Reģ.: 22.06.2008
0 0 Atbildēt

Padomu vajag!

Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g

Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???

uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??

un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...

ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Fuksis rakstīja: Padomu vajag!

Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g

Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???

uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??

un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...

ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?

Musa Motors par vienu amortizatoru prasis 110-130 LVL, normalaka servisa ap 70 LVL, bet pavisam normali cilveki pirktu pa 50 LVL

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

roil.pp.net.ua/...

Volvo manuāļi

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Fuksis rakstīja: Padomu vajag!

Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g

Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???

uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??

un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...

ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?

Musa Motors par vienu amortizatoru prasis 110-130 LVL, normalaka servisa ap 70 LVL, bet pavisam normali cilveki pirktu pa 50 LVL

Normāli cilvēki amortizatorus maina pa pāriem nevis pa vienam....

Fuksis Reģ.: 22.06.2008
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Fuksis rakstīja: Padomu vajag!

Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g

Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???

uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??

un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...

ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?

Musa Motors par vienu amortizatoru prasis 110-130 LVL, normalaka servisa ap 70 LVL, bet pavisam normali cilveki pirktu pa 50 LVL

Nu redzi, MM-rā man tikko šamie saka, ka viens amītis varot maksāt arī 500 , ja esot manis iepriekš minētā advancētā piekare.. tā neko sev

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pazvani uz Madonas Signaalu, uzzini cik tur maksaas...

peec VIN jamiem vajadzeetu zinaat, kas par ami tur ir...

Fuksis Reģ.: 22.06.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: pazvani uz Madonas Signaalu, uzzini cik tur maksaas...

peec VIN jamiem vajadzeetu zinaat, kas par ami tur ir...

tieši tā arī maksā. amītis ap 500 gabalā, lukturi ap 700 gabalā

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Fuksis rakstīja:

Ozz rakstīja: pazvani uz Madonas Signaalu, uzzini cik tur maksaas...

peec VIN jamiem vajadzeetu zinaat, kas par ami tur ir...

tieši tā arī maksā. amītis ap 500 gabalā, lukturi ap 700 gabalā

Tu esi gatavs tikai svīduma dēļ lukturus mainīt?

Fuksis Reģ.: 22.06.2008
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Fuksis rakstīja:

Ozz rakstīja: pazvani uz Madonas Signaalu, uzzini cik tur maksaas...

peec VIN jamiem vajadzeetu zinaat, kas par ami tur ir...

tieši tā arī maksā. amītis ap 500 gabalā, lukturi ap 700 gabalā

Tu esi gatavs tikai svīduma dēļ lukturus mainīt?

Vispār jau mainīt negribu. Vnk tagad, pērkot auto, jākaulējas par cenu, līdz ar to jāsalasa pēc iespējas vairāk defekti + gribu saprast , ar ko nākotnē (ja nu kas..) jārēķnās...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

nu nepeerc to masiinu....

ja saubies- nepeerc....peec tam sekos otrs amis(gan jau pajaatais nejaato ir pafisis)

masiinu pasaulee ir maz

jaunaas masiinas, diemzheel, vairs nav tik leeti un viegli remonteejamas kaa vecaas...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

four-c ir samērā kruta piekare, ar regulējamiem amjiem un tie ir pievienoti pretslīdes sistēmai, no jamiem saņem informāciju kas notiek ar amjiem untad dinamiski tiek mainīts jamo stingrums utt, razhotājs Ohlins... tāpēc ar tāda cena. Pirmo reizi gan dzirdu ka kāds būtu nobeidzies

fux Reģ.: 04.07.2006
0 0 Atbildēt

Nepieciešama info. Auto: Volvo V70 98' 2.5 TDI. Cik šādam auto varētu maksāt pečkas radiators?

zeltaroka Reģ.: 26.05.2008
0 0 Atbildēt

piezvani uz veikalu ...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

fux rakstīja: Nepieciešama info. Auto: Volvo V70 98' 2.5 TDI. Cik šādam auto varētu maksāt pečkas radiators?

Maksa vinjsh ap 50-70 LVL, bet nomainja...uhuuu Jānojauc VISS panelis un viduskonsole.

Esmu mainjis 850-tajam, otrreiz to vairs nedaritu

Bzzz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

pirms kāda laika mainīju pečkas radiatoru. seksiņš bija diezgan. visu paneli gan nejaucu. viņu izmānīt ārā varēja pa sānu, noņemot konsoles apakšējās sānu abšivkas. kautkur ineretā bia par šito apraksts ar bldēm. pirku pa 70 LVL

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

ko var biedēt cilvēkus?! Man,pašam mainot pirmo reizi,aizgāja divas stundas iekš volvoklub.lv ir links,uz pamācību ar visām bildēm krievu valodā grūtākais ir tosolu neizliet salonā

PS,pāris mēnešus atpakaļ,APEē pirku pečkas radiatoru pa 40.-

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Esmu mainjis 850-tajam, otrreiz to vairs nedaritu

Bet kāpēc? Pirmajā reizē iemācās, nākamajās nekas sarežģīts

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

tur nav pilnīgi nekā sarežģīta atskrūvēt plauktus zem bardačoka un virs pedāļiem...atbīdīt kovrikus,sānu plastmasas,un pečķas korpusa skrūves...kā jau teicu,jāpameklē iekš volvoclub.lv tā pamācība ar bildēm!Esmu mainījis Audi B3,kur panelis jāņem nost...vot tas ir čakars!Pie kam ļoooti grūti salikt visu atpakaļ tā,lai nekas negrabētu un nečīkstētu VOLVO tādā ziņā ir bērnu spēle

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Netirs, čakars tas ir pirmajā reizē

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un ja tu gribi zināt, kas ir čakars, noņem kādam bembim priekšējo paneli

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Netirs, čakars tas ir pirmajā reizē

es tik vienreiz esmu mainījis

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Jautājums zinošajiem:

Vai kāds pats ir mainījis 940 vai 740 aizmugurējo riteņa gultni? Vai vajadzīgi kaut kādi spec. instrumenti? Cik varētu maksāt tas gultnis? Varbūt kaut kādi knifiņi?

paldies

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti