Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nekljuudos laakturu mazgaataajiem meedz naakt stsevishkji suukniishi...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

cik atceros,nekaadu papildus suukniisu tur naw.ir parasts sadaliitaajs no trubinjaam.wari tepat riigaa pieskriet uz maneejo paskatiities 29 782 98viens

RTB Reģ.: 27.10.2008
0 0 Atbildēt

varbūt ne pa tēmu, bet, meklēju ikdienas darbazirdziņu - varbūt kādam ir kāds sakarīgs volvo 2..7..940 dīzelis, kurš paredzēts pārdošanai.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: cik atceros,nekaadu papildus suukniisu tur naw.ir parasts sadaliitaajs no trubinjaam.wari tepat riigaa pieskriet uz maneejo paskatiities 29 782 98viens

thnks... ja netikšu skaidrība- zvanīšu...

pagaidām plānoju apmeklēt to keksu no kura nopirku - varbūt pie viņa būs sadalītājs,.....

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

varbūt kādam ir aizķēries kāds lieks gaisa masas mērītājs no 2,3 motora, pieļauju ka 016 , jo vecais tāds ,par citiem nezinu vai der..

tad es labprāt iegādātos.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Labdien!

Kaut kas nogļukoja ar vējstikla šķidruma padeves motoriņu.... kamēr meklēju uzrakos uz tvertni ar diviem sūkņiem..... mulsina tas ka pa vidu ir parasts korķis- manējam ap vidu, tvertnes augšdaļa ir skrūvējamais korķītis ar logu šķidruma līmeņa datčiku.....

Varbūt kāds zin - vajag tur papildus skrūvēt to datčiku vai jau tajos divos motoriņos jau kaut kas ir šķidruma līmeņa noteikšanai....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Labdien!

Kaut kas nogļukoja ar vējstikla šķidruma padeves motoriņu.... kamēr meklēju uzrakos uz tvertni ar diviem sūkņiem..... mulsina tas ka pa vidu ir parasts korķis- manējam ap vidu, tvertnes augšdaļa ir skrūvējamais korķītis ar logu šķidruma līmeņa datčiku.....

Varbūt kāds zin - vajag tur papildus skrūvēt to datčiku vai jau tajos divos motoriņos jau kaut kas ir šķidruma līmeņa noteikšanai....

diizelim man dačiks bija...

zilonim dačika nav un lapinjas panelii arii nav..

ja vien Tev ir iespeeja-liec to dačiku...

PN- suukniishi paši nenosaka skjidrumu...

tad sanaak ka Tev ir 2 suukniisi- viens uz paafaam, otrs stiklam

PPN- man ilgi taa lampa buus jaavadaa apkaartZB man vinja.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

modena rakstīja: Labdien!

Kaut kas nogļukoja ar vējstikla šķidruma padeves motoriņu.... kamēr meklēju uzrakos uz tvertni ar diviem sūkņiem..... mulsina tas ka pa vidu ir parasts korķis- manējam ap vidu, tvertnes augšdaļa ir skrūvējamais korķītis ar logu šķidruma līmeņa datčiku.....

Varbūt kāds zin - vajag tur papildus skrūvēt to datčiku vai jau tajos divos motoriņos jau kaut kas ir šķidruma līmeņa noteikšanai....

diizelim man dačiks bija...

zilonim dačika nav un lapinjas panelii arii nav..

ja vien Tev ir iespeeja-liec to dačiku...

PN- suukniishi paši nenosaka skjidrumu...

tad sanaak ka Tev ir 2 suukniisi- viens uz paafaam, otrs stiklam

PPN- man ilgi taa lampa buus jaavadaa apkaartZB man vinja.

līdz ceturtdienai tikšu uz Rīgu.... varbūt jau rīt - ja spēšu kaut cik jēdzīgā laikā no Ventspils atbraukt....

ar sūknīšiem ir jautri...... šie ir saslēgti kopā uz vienu vadu..... laikam logu tīrīšanas "potences" uzlabošanai pie lieliem ātrumiem.... atbraucu pēc viena motoriņa.. kad ieraudzīju no kurienes tiks skrūvēts nost - paņemu visu bačoku ar visiem diviem motoriņiem.... cik noprotu no kaut kāda universāla....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

a kuj viņ zin..... ja šie vel būtu vienādā krāsā.... un ka es varu zināt ka dažiem eksemplāriem NAV logu šķidruma lampiņas....

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Man gan liekas,ka viens motoriņš ir priekšas stiklam+lukturiem(jo špricēts tiek vienlaicīgi) un otrs pakaļējam stiklam.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Man gan liekas,ka viens motoriņš ir priekšas stiklam+lukturiem(jo špricēts tiek vienlaicīgi) un otrs pakaļējam stiklam.

Tas gan vagonam.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

UUSA rakstīja: Man gan liekas,ka viens motoriņš ir priekšas stiklam+lukturiem(jo špricēts tiek vienlaicīgi) un otrs pakaļējam stiklam.

Tas gan vagonam.

ļoti pat iespējams,bet šinī gadījumā tas būtu pat bonuss-viens mazgā stiklus,otrs lampas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Lai gan maniem fofāgeniem pakaļas mazgātāju bačoki bija grabažniekā.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Manam S80 ir logu apskalojamā šķidruma mērītājs, kad iedegās lampiņa, uz lukturiem vairs nepumpē! Varbūt tas otrs pumpis ir lukturiem un vagonam arī aizmugurei, jo primārais ir priekšējais vējstikls pie zema logu šķidruma līmeņa!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

no katra motoriņa iziet trubiņa - kuras tiek apvienotas caut Y tipa mezglu..... atsevišķa nekā nav... bet es vel nepētīju sīkāk..... tikai bija aizdomas ka teoretiski ja pa vidu nav pludiņa - pastāv vārbūtība kaut ko sačakarēt....

braukšu lukturi skatīties - atrādīšu ..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Lai gan maniem fofāgeniem pakaļas mazgātāju bačoki bija grabažniekā.

Tad tur bija nevajadzīgi sarežģītas lietas - kaut kādiem otrajiem golfiem ir smuki uztaisīts ar vienu bačoku un vienu sūknīti

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dva debila- eto SILA !!!!!!!!!

www.dofiga.net/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Dva debila- eto SILA !!!!!!!!!

www.dofiga.net/...

sorry par off..... netrāpīju īstajā topikā....

interesanti kāpēc Anekdošu topika var atrast tikai caur meklēšanu

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai kāds zina, kam domāta šī zaļā kastīte foto.inbox.lv/...

Tai ir pievienoti divi vadi, viens tāds līdzīgs antenas vadam (pēc stingrības), otrs spraužās ar štekerīti auto aizmugures virzienā! Pati kastīte atrodas bagāžniekā, labajā pusē aiz dekoratīvā apšuvuma.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

vmartini rakstīja: Vai kāds zina, kam domāta šī zaļā kastīte foto.inbox.lv/...

Tai ir pievienoti divi vadi, viens tāds līdzīgs antenas vadam (pēc stingrības), otrs spraužās ar štekerīti auto aizmugures virzienā! Pati kastīte atrodas bagāžniekā, labajā pusē aiz dekoratīvā apšuvuma.

Signāla pastiprinātājs radio antenai (signal booster)

Karoče, bija izrauts vadiņš, kurš ir uz aimuguri - bampera pusi, es iespraudu atpakaļ un gaidīju, kas nu būs!??!? Tapēc ar prasu! Tagad vajadzētu labāk uztvert?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

vmartini rakstīja:

Gachs rakstīja:

vmartini rakstīja: Vai kāds zina, kam domāta šī zaļā kastīte foto.inbox.lv/...

Tai ir pievienoti divi vadi, viens tāds līdzīgs antenas vadam (pēc stingrības), otrs spraužās ar štekerīti auto aizmugures virzienā! Pati kastīte atrodas bagāžniekā, labajā pusē aiz dekoratīvā apšuvuma.

Signāla pastiprinātājs radio antenai (signal booster)

Karoče, bija izrauts vadiņš, kurš ir uz aimuguri - bampera pusi, es iespraudu atpakaļ un gaidīju, kas nu būs!??!? Tapēc ar prasu! Tagad vajadzētu labāk uztvert?

Vajadzētu, a pirms tam slikti uztvēra ?

Nē, samērā labi, nu tālāk no Rīgas bij problēmas brīžiem, bet tā, neko sev! Tagad, tik 5dienas vakarā varēšu izmēģināt uztveršanas spējas!

Paldies par atbildi!

zeltaroka Reģ.: 26.05.2008
0 0 Atbildēt

vai kāds dzīvē ir realizējis radiatoru ar elektrisko ventilatoru V740 '89.? mana doma tāda, ka varētu noraut standarta ventilatoru, kas dotu kaut nelielu, bet tomēr jaudas rezervīti, un tad vel varētu ielikt konisko gaisa filtru, tad pieaugumam vajadzētu būt jau virs 5 ZS

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāpēc tik sarežģīti?liec tak to konusu kauč salonā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un ventilatoram ir termomufte,griežas ar elektrību.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ventilators arī velk mašīnu uz priekšu, vai to esi ierēķinājis?

Tos 5 zirgus var iegūt arī braukājot ar praktiski tukšu bāku( max 2-3 ltr), rēķini pats- ja F1 uz 800 zirgspēkiem jau 10 kg. ir nozīme, tad Tu ar vienu rāvienu iegūsi 67 kg.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti