jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Biz, tavs bračka galdnieks?

A ēdamgaldus taisa?

domaaju, ka jaa, bet vinjsh ir cesvainee un diezgan noslogots, ja Tev to galdu nevajag riit pie noteikuma, ka peedeejais laiks bija jau vakar, tad var runaat.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Hirsch rakstīja: Biz, tavs bračka galdnieks?

A ēdamgaldus taisa?

domaaju, ka jaa, bet vinjsh ir cesvainee un diezgan noslogots, ja Tev to galdu nevajag riit pie noteikuma, ka peedeejais laiks bija jau vakar, tad var runaat.

Praktiski vajadzēja jau vakar , bet ja nopietni, tad var arī pēc mēneša būt gatavs, nav vajadzīgs liels, un attālums arī īsti nebiedē. Izdomāsi, ko un kādu vēlamies, tad jau uzzvanīšu un sarunāsim, t.i. būs zināt, ka ir pieejams galdnieks

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Luudzu preciizaak Air-Sahara

Var dabuut gan lietotas, var dabuut gan jaunas eiropaa razhotas gan taivaanaa. Viss atkariigs kaada cenaa tu gribi dabuut.

Bet ja gribi preciizaak tad 7551879 SIA INFLEKS

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

Ingus,

no Infleks piedāvājuma iesākumā interesētu Mini-Max SC3W ar garo sliedi. Vai cena (ja nemaldos, ap 3,500) varētu būt vēl runājama?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Galīgi čau

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To air-sahara: riit tikshu darbaa uzjautaashu. Varu uzjautaat arii par alternatiivaam ar taadiem pat parametriem.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To air_sahara: Jaa cena veel runaajama, bet ja tu gribi kvalitatiivaaku produktu, kam ir daudz labakaa kariete, tad ietektu tev Altendorf WA6 karietes garums 2500mm. Cena 4900 Eur + PVN + transports Vaacija Latvija 500 EUR.

Bet j gribi ko siikak tad labaak zvani 26554460 Ingus.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Esmu to daudzas reizes darījis. Negribas gari rakstīt,ja vēlies,piezvani 29221124

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Pircis esmu n-tos, bet pa zinaamiem kanaaliem. Varbuutiiba iepirkties pastaav liela, kaa arii pastaav otra galeejiiba. Zem defekta "motorshaaden" var iepirkt auto ar nenoziimiigu motora defektu. Visreaalaak jau sakontakteet ar paardeveeju un siiki izprashnjaat par intereseejoshaam nianseem. Jo reizeem piem. ieksh foto auto, kaa auto, piemineets, ka siiki virsbuuves bojaajumi, bet visa otraa (fotograafijaa neredzamaa) puse nonesta... Vaacijaa noskatiitos auto var atvest ar vieteejaam firmaam (piem. Provento...) Ja tuvu ir osta, tad tiiri reaali ir praamis.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tnx, rit uzzvaniishu abiem, parunaasim

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kāds negri šķirties no Līvu plates (tā kura vinila), pa 3-5 Ls, kuru viņi izdeva ap '86 un saucas: Kurzemei - saules ceļš?

P.S. CD nepiedāvāt, jo jau iepirku.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Pavisam nesen, šo mēnes, nopirku auto mobilē. Izvēlējos gan SAAB dīlera piedāvājumu Diseldorfā. Notiek pavisam vienkārši zvans uz turieni - sīka informācija, cenas nokaulēšana ~200EUR robežās un noteikti gan sarunā ar vācieti vajadzētu pieminēt ka Latvijā pie saab dīlera uzzināsi visu par auto un melot nav vērts(kaut kā tā). Tālāk seko konta fakss skaiti naudiņu un meklē kas transportēs uz šejieni. Savā gadījumā izvēlējos Latvijas firmu kas par attiecīgu samaksu atgādā auto uz šejieni un noformē visas formalitātes - t.i. pasniedz atslēgas un brauc. Auto formē uzreiz uz Tevīm vai firmas vārda.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Ja interesē varu apstāstīt procedūru kāda ir Beļģijā pērkot auto, kā arī iedot kontaktus, kas var atvest auto uz Latviju. Ir zināms viens placis Beļģijā no kura ir atvestas trīs mašīnas. Nekādas problēmas nav bijušas, kā arī pārdevējs bija riktīgi sakarīgs (nebija turks-odometru speciālists).

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kaads ir pircis auto no mobile.de? Varbuut padalieties, kaa tas process notiek un kam japieversh uzmaniba, kaa notiek maksaashana utt. Tipa incee, kaa tikt pie auto, kas noskatiic Vacijaa?

Esmu pircis 4x. Kaķis maisā, bet līdz šim ir veicies. 2x izmantoju viena vācieša pakalpojumus, kas aizbrauca auto apskatīt uz vietas. Jēgas no tā lielas nav, bet tomēr drošāk, ka vismaz pretī tiešām reāls auto atrodas, nevis Nigeria crime

1.noskata auto. Kādus 3-5 gab. Es meklēju ilgi, šķiet ~6 mēn.

2.sazvanās, parunājas - Tu tipa angliski, otrā galā vāciski, saprotaties lieliski sameilojas, safaksojas, paprasa VIN, servisbook, vēl kautko pārgudru, piem vai nav motoshaden,

3.kad iegūta ~70% pārliecība, ka šis ir īstais, skaita naudu uz vācieša kontu (privāts vai firma),

4.paralēli apzvana Latvijas treilerus, kas gatavi uz to pasaules galu braukt. Lielākā daļa nebrauc, kur un kad un par cik Tev vajag, bet atrast var. Pats izmantoju 2 treilerus - viens no Gulbenes, otrs no Kalvāna

5.nervozi 1-2nedēļas gaida, kad kautko atvedīs, cerot, ka pa ceļam treilis neavarēs, jo lielākā daļa neko neapdrošina

6.kad atved, ņem papīrus un iet piereģistrēt. Te vēl variācija par tēmu Līzings, jo tad jāreģistrē uz kādu kantori, kas to auto Tev pārdod te Latvijā.

7.dodas uz servisu, savest kārtībā visu, ko vācietim nav gribējies savest vai kas pietrūkst pilnai laimei vai kas "izlien" pie TA

Vai es kādam šo ieteiktu darīt pašam? Nē! -risks, laiks. Diemžēl man līdz šim neviens nav spējis "meklējam, piegādājam jebkuru auto uz pasūtījumu" nodrošināt - parasti piedāvā 1-3 auto, tad mēģina pierunāt uz automātu, sedanu, zaļu vai bezmotoru un ar to arī piedāvājums un "piegādātāja" interese beidzas. Nu nav man ar šiem veicies pagaidām, bet es ceru, ka kāddien, kad pirkšu next auto, man pašam viss augstākaprakstītais tiešām nebūs jādara pašam. "Vācieti uz vietas" un 2 treilerkompāniju telefonus varu iedot.

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

to volviks.

iedod luudzu savu e-pasta adresi. mani tas interesee siikaak

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jautājums

Nr.1:tramvajiem nav otru dublējošo bremžu, nu ķaut stāvbremzes?: www.newsru.com/...

Nr.2 Turbopīle vai kāds cits, Tev kautkāds sakars ar zemēm bija, paskaidro man sīkāk to nelaimīgo LKS-92 koordinātu standartu. Es googlēju, bet neko nesapratu vienalga, tik to, ka tikt pie \"normālajām GPS\"koordinātēm ir iespējams, jo tas ir atvasinājums, jautājums tikai kā - ar formulu, tabulu, softu vai citādi? Zemes plānā robežas punkti atlikti LKS-92 sistēmā, tipa piem x koodināte 32xxxx.xx, y-koordināte 52yyyy.yy.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

edvins21 rakstīja: to volviks.

iedod luudzu savu e-pasta adresi. mani tas interesee siikaak

arturs.li@inbox.lv

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yukki, diemžel nezinu.. tas jau vairak tiem kas ar "leikām" nu tamlīdzīgiem aparētiem darbojas.. moška piezvani uz www.nmetrum.lv vai ko tamlīdzīgu.. nesen pie viņiem versos ar līdzīgiem jautajumiem, visu izstāstīja, lai arī nekādu mēºīšanu nepasūtīju..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

klau!!?? a kā ir ar stāvēšanu, pirms, uz un aiz gulošajiem policistiem (es domāju tos tramplīnus nevis īstus policistus ).. pāris reizes bija tāda situācija, kad laba vieta autiņa atstāsanai tieši pie vai uz tāda, bet kaut kā nebiju drošs vai drīkst?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja nav savienojumā ar zebru, tad var, manuprāt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu man ar šķiet, ka vajadzētu varēt..

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Man jautājums, varbūt kādam ir droša roka vai kāds zināms, kas var man spārnu nedaudz izlocīt - vaina mizernaja, izskatās ka neteikšukurā servisā vakar man kāds ar kaulainu ceļgalu ir nelielu iedobi spārnā iespiedis. Iedobe tāda smuka, simetriska

Pašam nedaudz tā kā raustās, ka nesataisu sūdīgāk, kā ir

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Man jautājums, varbūt kādam ir droša roka vai kāds zināms, kas var man spārnu nedaudz izlocīt - vaina mizernaja, izskatās ka neteikšukurā servisā vakar man kāds ar kaulainu ceļgalu ir nelielu iedobi spārnā iespiedis. Iedobe tāda smuka, simetriska

Pašam nedaudz tā kā raustās, ka nesataisu sūdīgāk, kā ir

80.232.169.5/...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: 80.232.169.5/...

Dārgi, bļin, 25-30 laši

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti