jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

gr

es buutu dariijis taa - ielicis 2 citas sleedzenes no shrotiem un sidzeni ar pulti enivej(miinuss - naaktos vazaat 2 atsleegas liidzi - 1aizdedzes un grabazhniekam , otro durviim , tip nebaltaam dienaam kad sidzene uzkaras)

pag pag padomaaju logiski - ja jau hecbeks tad tikai sidzeni jo iekshaa var tikt enivej - taatad rezumee - dabuu divas smukas meebelju skruuvju sleepjamaas zaglushkas - liimu un iespraud taas atsleegu caurumos un jebkursh zaglis redzees ka tur naf ko dariit!!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

topiku par 9-5 lasot jautājums, kas jau sen nedot mieru..

vai tad vienīga iespeja iegūt stabilu autinju ir rezultātā iegūt to zemāku..

ZZ priecājas, ka viņa SPG sēdināts.. es gan nepriecātos, jo patīk pabraukāt pa meža celiņiem.. ezeru krastiem etc. un līdz šim ar savu pīli esmu apbrīnojami labi ticis visur cauri..

bet prespektīva domājot par jaunaku modeli ir jārēķinās, ka nāksies izvēlēties starp stabilitāti un caurgajamību

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. piekam mana pīle šķiet ļoti labi turas uz ceļa, salīdzinot ar visadiem fordiem, opeļiem un pat volvo, tikai ta ir ievērojami cietāka..

tātad vai to stabilitāti nevar panakt ieliekot cietākus amortiņus/ atsperes, nesamazinot klīrensu..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Pile, man sedinasana vismaz pagaidam problemas nesagada, jo pa meziem braucu tikai tik cik rudeni senes, bet tam man ir otrs og, kas nav sedinats.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ar otru OG pa mežiem brauc uzmanīgi..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Sarunats

Grippen Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Aizvakar tizli atsitos ar sava SAABa spoguli pret kaut ko cietu, baltu un netiiru. Vareetu buut naktspods, bet iespeejams arii ka autinjsh kaads.. Izskatiijaas peec taada liela nakstpoda gan.. Bet staasts ir par to, ka spogulja stikls pamatiigi saplaisaaja un tagad mekleeju jaunu.

PARTSFORSAABS.COM atradu kaut kaadu mistisku uz spogulja virsuu liimeejamu spoguli - vai kaads ar kaut ko taadu nav saskaaries? Izklausaas peec "shkjuuninga". Bet origjinaals maneejam 46LS maksaa, liekas par saaliitu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Grippen... Varbuut padaliisies, kas Tev par modeli? Dazji spogulji ir, bet te var tikai minēt, no kaada mod. tad Tev iisti vajag!

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Ieliku signalizāciju, tagad esmu krutais džeks ar pulti

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kā atrisināju slēdzeņu problēmu..?

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Tā arī atrisināju. Tagad slēdzu vaļā tikai ar pulti.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a nebija tie atslēgas caurumi salauzti vai kas tads?? man kad lauza, mēģināja kaut kādu skrūvgriezni tur bāzt un izskatas nesmuki..

Grippen Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Grippen... Varbuut padaliisies, kas Tev par modeli? Dazji spogulji ir, bet te var tikai minēt, no kaada mod. tad Tev iisti vajag!

Man ir NG 900, 96' Reaali vajag tikai stiklinju, bet paarliimeejamais arii dereetu..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu 900tajam man nav ... Ir visu veidu 9K...

Grippen Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Nu 900tajam man nav ... Ir visu veidu 9K...

Ech Abet tos mistiskos atjaunoshanas klaajumus nekad nav sanaacis likt vai vismaz redzeet?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Dazaadu veidu uzliimeejamos stiklinjus var dabuut Maskavas 453, Vairumbaazes " Liiksna" teritorijaa ir firma " Renoks" ...

Grippen Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

O! Ja es pareizi saprotu, tad tie ir tie stiklinji, kas SAABiem.. Paldies par padomu!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Tur tirgojas dazaadi stiklinji... Diez vai SAABam buus uz vietas, bet pastaav iespeeja, ka var pasuutiit.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Jautājums sekojošs - vai kāds ir mēģinajis ar Ryanair paarvadat sleepes? Nu cik vinas tur - max 170cm garas.

Vinu majas lapaa ir teikts, ka tas ir nevelams pasakums, bet ja nu tomer vajag, tad par to jaamaksaa 25 EUR viena virzienaa. Bet pie bilesu pasuutiisanas nekur nav iespeeja pasuutit arii so "sleepju bileti".

Varbut kadam ir pieredze sajaa jautajumaa, ko Riigaa chec-in desks dara, ja tev ir sleepes, bet nekaada papildus sleepju vieta nav rezerveta?

Jau ieprieks paldies!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu a cik ta Tu te slēposi?.. pa 25 Eur labāk paņem nomā tepat Latvijā un iztiksi bez kreņķiem...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

virziens ir preteejs - no LV. Tapec arii prasu vai tiesam liek vini maksaat un vai cakaree, tad rekinasu, kas man sanaak praatiigak.

Paldies!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aa.. tad gan.. labaak piezvani un pajauta.. mazums kaa kuram ir gaiijies...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Grippen rakstīja: O! Ja es pareizi saprotu, tad tie ir tie stiklinji, kas SAABiem.. Paldies par padomu!

Ir kantoris kas taisa tepat uz vietas Latvijaa, arii apsildaamos.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: virziens ir preteejs - no LV. Tapec arii prasu vai tiesam liek vini maksaat un vai cakaree, tad rekinasu, kas man sanaak praatiigak.

Paldies!

Mēs pagāšgad nolēmām, ka tas ir galīgi garām censties tās slēpes un dēļus vest līdzi, neatceros cik tas arī papildus maksāja, bet no malas "lēto lidsabiedrību" check-in-a redzēju, ka daudzi tomēr stāvēja atsevišķā rindā PĒC iečekošanās uz lielgabarīta kravas t.sk. slēpju iečekošanu/nodošanu un viss darbojās. Mēs nolēmām nesaspringt un slēpes nomāt TUR uz vietas, vismaz nepārstiepāmies

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

KurBads rakstīja: virziens ir preteejs - no LV. Tapec arii prasu vai tiesam liek vini maksaat un vai cakaree, tad rekinasu, kas man sanaak praatiigak.

Paldies!

Mēs pagāšgad nolēmām, ka tas ir galīgi garām censties tās slēpes un dēļus vest līdzi, neatceros cik tas arī papildus maksāja, bet no malas "lēto lidsabiedrību" check-in-a redzēju, ka daudzi tomēr stāvēja atsevišķā rindā PĒC iečekošanās uz lielgabarīta kravas t.sk. slēpju iečekošanu/nodošanu un viss darbojās. Mēs nolēmām nesaspringt un slēpes nomāt TUR uz vietas, vismaz nepārstiepāmies

paldies! mani interesee vai Ryanair pie check-in tevi atsuj, ja nav taa papildus bilete vai arii tur var uz vietas to nomaksaat ... jo perkot i`neta bileti tadas opcijas nav. letak tomer it panemt lidzi savu inventaru ... jo ipasi, ja otra galaa ir auto.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti