jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ehh... parasti man lotorejās nekad nav veicies, bet nu jāpamēgina.. a ja nu....

MariMans Reģ.: 27.02.2006
0 0 Atbildēt

Cik maksā SMS?! (slēptā reklāma)

Da, nu nē! Tikai ne TVNET... Ja vēl šī akcija būtu pēc vēlēšanām būtu kaut cik OK, bet meklēt sarkano topošie/esošie "tautas kalpu" samazgu slejās ar domu apmēslot JL... mana nervu sistēa tam ir pa švaku

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

ehh... parasti man lotorejās nekad nav veicies, bet nu jāpamēgina.. a ja nu....

a man "nesūtās" telefons bremze vai kā

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

MariMans rakstīja: Cik maksā SMS?! (slēptā reklāma)

Da, nu nē! Tikai ne TVNET... Ja vēl šī akcija būtu pēc vēlēšanām būtu kaut cik OK, bet meklēt sarkano topošie/esošie "tautas kalpu" samazgu slejās ar domu apmēslot JL... mana nervu sistēa tam ir pa švaku

nu nezinu - šodien bija laika ziņas - nekā politiska. un vispār - tur nekas nav jālasa - tikai jāatrod sarkana kastīte.. Pēc tam ja gribas var palasīties TVNET sievietēm... tur šodien par perversijām - neviena partija vārdā nav minēta

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es jau aizsūtīju un saņēmu, ka palikuši tikai 9 vārdi.. zēl, ka tas noskrējiens pieļaujamais tād spamaziņš.. ehh.. es jau aizsapņojos.. tas Yukki čoma sludinājums ar 9-3 ss.. arī vakar vienu tādu tirgojamo aplūkoju.. tīri vai sagribējās tādu.. bet ja nu paveicas...

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es jau aizsūtīju un saņēmu, ka palikuši tikai 9 vārdi.. zēl, ka tas noskrējiens pieļaujamais tād spamaziņš.. ehh.. es jau aizsapņojos.. tas Yukki čoma sludinājums ar 9-3 ss.. arī vakar vienu tādu tirgojamo aplūkoju.. tīri vai sagribējās tādu.. bet ja nu paveicas...

tas Nr tā arī ir 3ciparu skaitlis vai arī vēl kaut kas jāliek priekšā?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nekas.. vienkārši 159 un kods.. bet nepūlies, Tev nav lemts..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

klau, a kur Rīgas tuvumā ir vieta, kur varētu pavizināties kāds kurš mācās autoskolā, bet grib praktizeties.. kāds lielāks laukums par tradicionalajiem skolu laukuminiem kā Pārdaugavā.. vai Spilves lidostā var?

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

MariMans rakstīja: Cik maksā SMS?!

15 santiki. kopā sanāks 1,5 Ls.

nav dārgi par iespēju gadu braukt ar jaunu 9-3

un var jau nesuutiit sms, bet ik dienu iestaigaat E&S - to vaardu nozinjot un pie reizes to mashiinu apluukot atkal un atkal...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

ibio rakstīja:

MariMans rakstīja: Cik maksā SMS?!

15 santiki. kopā sanāks 1,5 Ls.

nav dārgi par iespēju gadu braukt ar jaunu 9-3

un var jau nesuutiit sms, bet ik dienu iestaigaat E&S - to vaardu nozinjot un pie reizes to mashiinu apluukot atkal un atkal...

un tā pa 5ītim katru dienu degvielā

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

un tā pa 5ītim katru dienu degvielā

vai pat vairaak - no kurienes brauc bet zato pusotrs ls ietaupiits!

ja braucu ar mashiinu, katru dienu sanaak garaam E&S braukt. ja ar sabiedrisko, tad gan nekaa...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ienākusies nepieciešamība iepirkt mini DV video kameru.

Varbūt varat kādu ieteikt? Tipa no pieredzes uz ko jāpievērš uzmanība - nakts filmēšan, zoom, utt.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Ienākusies nepieciešamība iepirkt mini DV video kameru.

Varbūt varat kādu ieteikt? Tipa no pieredzes uz ko jāpievērš uzmanība - nakts filmēšan, zoom, utt.

Arī nedaudz gribu tādu jau kādus gadus 2, bet nekādi nevaru saņemties iepirkt, jo 1.dārgi, 2.neesmu pārliecināts, ka es to lietošu un ka man to tiešam vajag Kad izvēlies, padod ziņu, kāpēc tieši tādu un ne citādu, lai es pierakstu blociņā Tavus apsvērumus un kāddien iegādāšos. Kredoks kādu laiku atpakaļ man ieteica Sony HC90, bet tas bija kādu laiku atpakaļ. Nosūtīju Tev viņa argumentus

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar tām kamerām tā ir, kā ir, tad kad nav, tad vajag, td kag ir, tad stāv stūrī un pārklājas ar putekļiem

Zino, jo viena jau bija un tad kad kādu gadu nelietoju pārdevu

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

o, plē, ka pa kauliņiem nevar trāpīt

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Tā ir, mana stāv kaktā. Pa reizes sīci pafilmēju un varbūt kādu ģimenes pasākumu. Publiskos pasākumus vairs ne, jo tad pašam nesanāk piedalīties. Ir jau forši paskatīties safilmēto, bet, ja grib labi nofilmēt pašam nesanāk piedalīties pasākumā. Bet nenožēloju, ka ir. Vismaz nevajag vairs domāt vai vajag

MariMans Reģ.: 27.02.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

MariMans rakstīja: Cik maksā SMS?!

15 santiki. kopā sanāks 1,5 Ls.

nav dārgi par iespēju gadu braukt ar jaunu 9-3

A, kāds ir apzinājis cik tautas ir iesaistītas akcijā?! 1,5 LVL x N = ? gada noma + uz mērķauditoriju orientēta reklāma

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Tā ir, mana stāv kaktā. Pa reizes sīci pafilmēju un varbūt kādu ģimenes pasākumu. Publiskos pasākumus vairs ne, jo tad pašam nesanāk piedalīties. Ir jau forši paskatīties safilmēto, bet, ja grib labi nofilmēt pašam nesanāk piedalīties pasākumā. Bet nenožēloju, ka ir. Vismaz nevajag vairs domāt vai vajag

nu nākamreiz ņem uz pasakumu un piesien pie cepures, varēsi tusēt un netraucēti filmēt..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: klau, a kur Rīgas tuvumā ir vieta, kur varētu pavizināties kāds kurš mācās autoskolā, bet grib praktizeties.. kāds lielāks laukums par tradicionalajiem skolu laukuminiem kā Pārdaugavā.. vai Spilves lidostā var?

Ir speciāla vieta kur mācīties..starp dreiliņiem un ulbroku...

ja intresē, pazvani, pastāstīšu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

MariMans rakstīja:

ibio rakstīja:

MariMans rakstīja: Cik maksā SMS?!

15 santiki. kopā sanāks 1,5 Ls.

nav dārgi par iespēju gadu braukt ar jaunu 9-3

A, kāds ir apzinājis cik tautas ir iesaistītas akcijā?! 1,5 LVL x N = ? gada noma + uz mērķauditoriju orientēta reklāma

nez cik ir TVnet apmeklētaju.. bet nu peiņemsim, ka akcijā iesaistas kaut vai 100 000.. tātad 15 000 latu. atskaitām izdevumus, nu domāju, ka sanāk gan neleila peļņa gan reklāma..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

turbopiile rakstīja: klau, a kur Rīgas tuvumā ir vieta, kur varētu pavizināties kāds kurš mācās autoskolā, bet grib praktizeties.. kāds lielāks laukums par tradicionalajiem skolu laukuminiem kā Pārdaugavā.. vai Spilves lidostā var?

Ir speciāla vieta kur mācīties..starp dreiliņiem un ulbroku...

ja intresē, pazvani, pastāstīšu..

OO!!! paldies zvanīšu!!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kamera jau laikam laba Sony HC90, bet neesmu gatavs ieguldīt 500+ ls par ~ 10 h video ierakstu.

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

atvainojos, ka ne par auto tēmu..

- tiek lūkots pēc dažiem labiem kokapstrādes darbagaldiem (taisnojamā-, biezum-ēvele, formātzāģis). naudai nav nozīmes, bet cenai vajadzētu būt omulīgai.

Vai šeit ir kāds no jamo tirgotājiem, tiem tuvu stāvošajiem?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

air_sahara rakstīja: atvainojos, ka ne par auto tēmu..

- tiek lūkots pēc dažiem labiem kokapstrādes darbagaldiem (taisnojamā-, biezum-ēvele, formātzāģis). naudai nav nozīmes, bet cenai vajadzētu būt omulīgai.

Vai šeit ir kāds no jamo tirgotājiem, tiem tuvu stāvošajiem?

pameegjini piedaliities ebay izsolees, man braalis savu darbniicinju shkjiet taa neko apriikojis caur turieni un saliidzinaajumaa par leetaakaam naudinjaam, kaa peerkot tepat uz vietas LV, pie tam veel paspeejis shoto uzvaarit paardodot lieko...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Biz, tavs bračka galdnieks?

A ēdamgaldus taisa?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti