jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

Vai Kāds zin, kā Saab rallija komandai veicās lielajos sniegos ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

man sak rasties jautajums,kas ir Ziedoniz ?

Musu ekipazai negaja labi,nebija musu diena,toties parejie komandas biedri turejas brasi,lai gan mandomat ari vini vareja daudz labak.

Kartejo reizi aktuals jautajums,kas parstaves Klubu pedeja sezonas posma 31.dec.,cik sapratu Gatis un Guntis ir gatavi,parejas divas ekipazas ne parak,tamdel meklejam godpilnos cinitajus,kas velas kaut pameginat!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Hirsch rakstīja: 80.232.169.5/...

Dārgi, bļin, 25-30 laši

Nu tad taisi pats

Vai Tu pa piecīti esi gatavs strādāt kādu stundu vai vairāk un vēl izmantot savas zināšanas,telpas par kurām jāmaksā īre ,elektrība utt., iekārtas kuras varbūt maksa ap vairākiem tūkstošiem ls vai eiro??

Painteresējies cik šāds pasākums maksā Vakareiropā....Pat turienes iedzīvotāji ar savām algām apdomā šīs izmaksas (sākot no 150eur/h) pirms dod savu ūberpepelacu remontā.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: man sak rasties jautajums,kas ir Ziedoniz ?

Musu ekipazai negaja labi,nebija musu diena,toties parejie komandas biedri turejas brasi,lai gan mandomat ari vini vareja daudz labak.

Kartejo reizi aktuals jautajums,kas parstaves Klubu pedeja sezonas posma 31.dec.,cik sapratu Gatis un Guntis ir gatavi,parejas divas ekipazas ne parak,tamdel meklejam godpilnos cinitajus,kas velas kaut pameginat!

Labvakar!Kā jau iepriekš minēju,es labprāt pieteiktos......

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Piektdienis rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Yukki rakstīja: man sak rasties jautajums,kas ir Ziedoniz ?

Musu ekipazai negaja labi,nebija musu diena,toties parejie komandas biedri turejas brasi,lai gan mandomat ari vini vareja daudz labak.

Kartejo reizi aktuals jautajums,kas parstaves Klubu pedeja sezonas posma 31.dec.,cik sapratu Gatis un Guntis ir gatavi,parejas divas ekipazas ne parak,tamdel meklejam godpilnos cinitajus,kas velas kaut pameginat!

Labvakar!Kā jau iepriekš minēju,es labprāt pieteiktos......

Malacis

Neiebilstu !

Redz,kur labi. Šefs neiebilst.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jums laikam abiem uzprogramēts speciāls vienam otra komentāru meklēšanas softs..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: jums laikam abiem uzprogramēts speciāls vienam otra komentāru meklēšanas softs..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nē,nu tas tak ir redzams,kurš SAAB komandas priekšnieks. Hammers. Jo viņš neiebilst. Laikam jau viņam liela teikšana....

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

da ej tu,komandierīt. SAABistu jaunais Vadonis,atļāvis Sviestam braukt komandā Hierarhija kā nekā.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nabadziņš...Hammerēns pat pirmdienas rītā nevar nomierināties.' Nah.uj pašol,pidrila.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sviest, es kā SAAB Kluba rallija komandas otrs "vadonis" arī neiebilstu un domāju, ka pārējiem 4 mūsu komandas "vadoņiem" nekas nebūs iebilstams. Protams, ka ja zvaigznes sagriezīsies tā, ka esošais sastāvs būs pilnā komplektā, Tev nāksies palikt rezervistos, tomēr pagaidām par tādu situāciju nekas neliecina.

Dex un Hamm, nu kāpēc negācijas jāpietaisa visos topikos, cieniet taču nedaudz citus lasītājus.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Sviest, es kā SAAB Kluba rallija komandas otrs "vadonis" arī neiebilstu un domāju, ka pārējiem 4 mūsu komandas "vadoņiem" nekas nebūs iebilstams.

Paldies par uzticību.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Hi, vai webaa ir kaut kur operatiiva (on-line) infa par sastregumiem?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien gadijas braukt Riga nu neapskauzhu Jus metropoles iedzivotajus

sajuta tada ka puse no autovaditajiem afrika tiesibas likushi

TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

Incanti - cik izmaxās paneļa nomaiņa, un vai vērts tāds izšāvis 9-3, kādas paredzamās problēmas???

Tā interesants (sviestmaize) piedāvājums!

ss.ss.lv/...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Vai nebutu vieglak to pajautat E&S ?

TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

Tāks pajautāju... darbs 300Ls ... a par detalām`...

~819 panelis,

430 spilvens

444 spilvens

290 bloks

368 veel kaut kaaads bloks

aaa par katru sixnu 175 veel

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kas tur veel vareetu izliist????????

Vai veerts?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Vai nebutu vieglak to pajautat E&S ?

Super auto tas saobabs. Airbagi paši no sevis izšaujas

Pameklē lietotas detaļas,Ansi Tūdaliņ.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

TaBu rakstīja: Incanti - cik izmaxās paneļa nomaiņa, un vai vērts tāds izšāvis 9-3, kādas paredzamās problēmas???

Tā interesants (sviestmaize) piedāvājums!

ss.ss.lv/...

Bet panelis un salona plastmasas izskatās kā 1992. gada Vectrai. visā visumā smuki,teiktu onkulis no Kuldīgas rajona ciema.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piekrītu slumpīša onkulim no kuldīgas, ja kas patīk man tajos pec 2003 g. 9-3 ARC un vektoros, tas tas ir salons, īpasi panelis..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: piekrītu slumpīša onkulim no kuldīgas, ja kas patīk man tajos pec 2003 g. 9-3 ARC un vektoros, tas tas ir salons, īpasi panelis..

Izvietojums,varbūt, neslikts. Bet, nemoderns jau nu toč un plastmasa jau nu konkrētā lētā. Vismaz bildē toč.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas mani arī saista saabu, volvo un vēl dažu citu marku paneļos, ka nav nkādi "kepku nagi" virs spidometra un vēl kaut kādi pēc skata un funkcijām pretīgi kalamburi.. te, ne kā lieka un viss savas vietas.. bet nu ta ir gaumes lieta.. par lēto plastmasu Tev ļoti nav taisnība.. izskatās jau konkrēta exemplāra interjers tāds daudz piedzīvojis, bet kopuma kvalitāte man šķiet ir visai augsta..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Izskatās un ir tā salona plastmasa un tie paši tepiķi kā minētajai 92. gada Vectrai. Ja jau pārdevās saabs opelim,tad varēja vismaz palūgt,lai iedo kādu kravu labās ,modernās plastmasas un kādu inženieri no augšgala atsūta...nevis tos,kas modelēja veco Vectra

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vot speciāli uzmeklēju reklāmās vektras bildes.. nu nezinu, kas tur līdzīgs.. tepiķi gan.. uz mata tādi pasi, droši, ka pat tie pasi noliktavas aizķērušies bija, vot i sabāza sābos.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Laikam Opels nopirka SAABu,lai ir kur sabāzt pārpalikušos tepiķus un plastmasas granulas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti