jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Nobiris diffs, kur dabuut?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Nobiris diffs, kur dabuut?

Kas var pateikt vai no manas kārbas der, ja der tad varu piešķiņķot!

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Hi,

Kad buus kaads info par tiem trakajiem Somiem, kas tos paraugdemonstreejumus raadiis uz Valdemaara ielas?

bija labais!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja:

SaaBeR rakstīja: Hi,

Kad buus kaads info par tiem trakajiem Somiem, kas tos paraugdemonstreejumus raadiis uz Valdemaara ielas?

bija labais!

smuki bija!

E&S marketinga puishiem 10ieks !!!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Galīgi garām - vajadzēja sākties 17:30. Kamēr es atradu, kur noparkoties, bija 17:40 un viss jau cauri. Atpakaļceļā tikai ieri piefiksēju...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

redzamība bija ļooooti atkarīga no vietas. Mums ienāca prātā skatīties no Valdemāra ielas stūra - no turienes viss laukums bija pārskatāms. Bet īsi gan.. Te dažas bildes no \"iesildīšanās party\" - iepriekšējā vakarā 333. Iznāca arī pavizināties ar sarkanajiem brīnumiem blakus vienam no pilotiem - Ne Aiz Mir Sta Mi - foto.inbox.lv/...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Atvainojiet, glups jautājums, bet radās pārdomas pēc vakardienas auto nodevības

Kā jūs rīkojaties, ja esat nokļuvuši tālu no Rīgas un auto pasaka "čau"? Līdz šim 10 gadu laikā mani auto ir nomiruši kopā kādas reizes 3, bet visas Rīgā, un tad kāds draugs ir aizvilcis tos 5 km līdz servisam, tāpēc nekad nebiju par šo uztraucies.

Bet kas notiek, ja auto ģībiens uznāktu 100 km, 300 km no Rīgas? Nevilks tak šņorē, acīmredzot zvanītu auto evakuatoram, bet cik tie prasa par km, ir kādam bijusi tāda pieredze, telefona numurs, ko noglabāt?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ir gadījies, ka draugs pazvana un paziņo, ka noplīsis 150 km no mājām. Izlīdzējāmies nomā paņemot peikabi uz kuras var pārvadāt autiņu. Piekabes īre bij, ja nemaldos Ls 20. Katrā ziņā lētāk nekā evakuators.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Atvainojiet, glups jautājums, bet radās pārdomas pēc vakardienas auto nodevības

Kā jūs rīkojaties, ja esat nokļuvuši tālu no Rīgas un auto pasaka "čau"? Līdz šim 10 gadu laikā mani auto ir nomiruši kopā kādas reizes 3, bet visas Rīgā, un tad kāds draugs ir aizvilcis tos 5 km līdz servisam, tāpēc nekad nebiju par šo uztraucies.

Bet kas notiek, ja auto ģībiens uznāktu 100 km, 300 km no Rīgas? Nevilks tak šņorē, acīmredzot zvanītu auto evakuatoram, bet cik tie prasa par km, ir kādam bijusi tāda pieredze, telefona numurs, ko noglabāt?

pirms kādiem 3 gadiem Grieta transportēja Veco lēdiju no Viesītes ar pārsistu ātrumkārbu. Ja nemaldos, bja kādi Ls 80 (telefonu atradu www.grieta.lv). Katram gadijumam man mobilajā ir arī evakuatorsjuris, bet viņi it kā ir beiguši pastāvēt. Variants ir arī - transportēties līdz tuvākajam servisam un tad doties mājup ar saviem riteņiem - tā man sanāca pērn Vaidavā - Līdz Madonai ar SaaBer)Savukārt ZZ palaimējās Tērvetē satikt mani

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Atvainojiet, glups jautājums, bet radās pārdomas pēc vakardienas auto nodevības

Kā jūs rīkojaties, ja esat nokļuvuši tālu no Rīgas un auto pasaka "čau"? Līdz šim 10 gadu laikā mani auto ir nomiruši kopā kādas reizes 3, bet visas Rīgā, un tad kāds draugs ir aizvilcis tos 5 km līdz servisam, tāpēc nekad nebiju par šo uztraucies.

Bet kas notiek, ja auto ģībiens uznāktu 100 km, 300 km no Rīgas? Nevilks tak šņorē, acīmredzot zvanītu auto evakuatoram, bet cik tie prasa par km, ir kādam bijusi tāda pieredze, telefona numurs, ko noglabāt?

Man auto noplīsa Lietuvā apmēram 300 km no Rīgas - atbrauca cilvēks no Rīgas un atvilka striķī. Lietuvā ceļi pārskatāmi - varēja gandrīz plūsmā ieļauties:

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hmm, Grietas Ls 80 par 100 km nav maz, tad jau drīzāk šķiet īrēt piekabi, vienīgi jāatrod kam to piekabināt. Striķī vilkt 200 km es nevienam negribētu lūgt un pats arī nevienam nepieteiktos - tomēr sajūga remonts nav nekāds lētais prieks, lai gan vilkties īsā astē tādu gabalu mandomāt ir traki jautri

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Hmm, Grietas Ls 80 par 100 km nav maz, tad jau drīzāk šķiet īrēt piekabi, vienīgi jāatrod kam to piekabināt. Striķī vilkt 200 km es nevienam negribētu lūgt un pats arī nevienam nepieteiktos - tomēr sajūga remonts nav nekāds lētais prieks, lai gan vilkties īsā astē tādu gabalu mandomāt ir traki jautri

vilkšana maitā sajūgu

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko,tad jau piekabes ar vairs nevilksim?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Hmm, Grietas Ls 80 par 100 km nav maz, tad jau drīzāk šķiet īrēt piekabi, vienīgi jāatrod kam to piekabināt. Striķī vilkt 200 km es nevienam negribētu lūgt un pats arī nevienam nepieteiktos - tomēr sajūga remonts nav nekāds lētais prieks, lai gan vilkties īsā astē tādu gabalu mandomāt ir traki jautri

Neķer kreņki, vari mani lūgt, ja būs laiks atvilkšu, galvenais lai nav vīzas jāformē 100km ir vilkts trosē, nu nekāda vaina, tāda prātīga braukšana sanāk, Es drīzāk negribētu vilkt kādu pa Rīgu, tas ir daudz nepatīkamāk. A tā viss vienkārši, uzņem savu kreisera ātrumu un dudina, apdzīt tāpat nevienu nevar, tā kā satraukumam nav pamata

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: ja ir iespēja palūgt izdarīt to citam vai izvairīties, tad palūdz vai izvairies...

un šaubos vai Tev ienāks prātā vilkt tik pat smagu piekabi kā Tavs auto...

Par teh.palīdzību nestrādāšu bet cik Draugi lūguši,neesu atteicis(arī vairāk par 100km).Galvenais lai tas astē sēdētājs mācētu sēdēt astē.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Man autiņam zobsiksna pārleca pa kādu zobu, tad dabūju vilkt striķī kādus 100 km, naktī. Tas gan bija jautri. Kaut kur sazvanījām kaut kādu vietējo taksi, šis pa 30 Ls šņorē atvilka uz Rīgu. Tiesa gan tas bija pirms 6 gadiem . Tikai tā šņore kādas 3 vai 4 reizes saplīsa, bija sapuvusi, a man savas šņores nebija līdzi.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hehe, prieks, ka te visi tik izpalīdzīgi un reizē extrēmi, ka gatavi >100 km \"astes\" piedāvāt, bet man vakarnakt tas tiešām nelikās smieklīgi - ja priekšējais dabūtu straujāk bremzēt, tad es stabili būtu tam pēcpusē ielicies. hehe, atceros, Bizenājs stāstīja jautro stāstiņu, kā viņa \"večuku\" no iAuto rallija Ērgļos saitē transportēja, kad apkārt šļura, no gaisa līst, ātrums cienījams

re, iedūrās acīs iAuto banneris: www.opelat.lv/... Ls 0.30 par km + bezmaksas iekraušana ir baigi Ok cena, pierakstīju sev numuriņu 22333333. Salīdzinājumam SOS pat kluba biedriem ceņņiks ir Ls 0.25 evakuatora turp, Ls 15 iekraušana, Ls 0.35 atpakaļceļš.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir vilkts un esmu ticis vilkts Ir stāsts ar labu galu un ir ar ne tik labu Bet lieli attālumi nav šķērslis, ir atvilkts no Tallinas šņorītē "līķis", ir arī ievilkts golps pretējā joslā un izraisīta avārija, dēļ golpa, jo tas nebija aizdedzes atslēgu pagriezis un stūre nobloķējās ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ui kur ir atvalkāts.. tas ir traki, bet nu ko vajag to vajag..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Šito es netīšām izlasīju: www.saab.lv/... Saab International & Diplomat Sales. The IDS programme gives expatriates, military personnel stationed abroad and members of the diplomatic corps the possibility to buy a Saab on special terms. As an IDS customer you not only get your Saab at a very advantageous price, you also get extra support and personal service from us.

Vai man jāiet armijā un vēl jāemigrē, lai iegūtu special attieksmi? Es gan nevaru tiešām nevaru sūdzēties par special attieksmi, bet ja es būtu dienējis Sužos, vai tas ko mainītu? Un Kredoks un vēl pāris jauki kadri mums tak ir izbijuši un esoši diplomāti!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Šito es netīšām izlasīju: www.saab.lv/... Saab International & Diplomat Sales. The IDS programme gives expatriates, military personnel stationed abroad and members of the diplomatic corps the possibility to buy a Saab on special terms. As an IDS customer you not only get your Saab at a very advantageous price, you also get extra support and personal service from us.

Vai man jāiet armijā un vēl jāemigrē, lai iegūtu special attieksmi? Es gan nevaru tiešām nevaru sūdzēties par special attieksmi, bet ja es būtu dienējis Sužos, vai tas ko mainītu? Un Kredoks un vēl pāris jauki kadri mums tak ir izbijuši un esoši diplomāti!

ir taada lieta, jaa ...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Šito es netīšām izlasīju: www.saab.lv/... Saab International & Diplomat Sales. The IDS programme gives expatriates, military personnel stationed abroad and members of the diplomatic corps the possibility to buy a Saab on special terms. As an IDS customer you not only get your Saab at a very advantageous price, you also get extra support and personal service from us.

Vai man jāiet armijā un vēl jāemigrē, lai iegūtu special attieksmi? Es gan nevaru tiešām nevaru sūdzēties par special attieksmi, bet ja es būtu dienējis Sužos, vai tas ko mainītu? Un Kredoks un vēl pāris jauki kadri mums tak ir izbijuši un esoši diplomāti!

ir taada lieta, jaa ...

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

nu, kurš braux

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: www.tvnet.lv/...

nu, kurš braux

galiigi nesaista.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TheGirL rakstīja: www.tvnet.lv/...

nu, kurš braux

galiigi nesaista.

un labi ka taa!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti