Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 13.11.2022 23:22

anoagask rakstīja: VAGam jāatpelna dīzeļgeitas miljardi, tāpēc arī nekonvencionāli risinājumi - bezpogu audiosistēmas, klimata kontrole, arī logu pacēlāja pogas. Lai gan realitātē aizmugurējos logus vadītājam nav pārāk bieži jāoperē - vai nu aizmugurē sēž adekvātas personas, kas to dara pašas, vai sīči, kam logu vadību atslēdz.

12v ligzdas neesamība ir vienkārši pipec - ledusskapis, zābaku sildītāji, kaut kādu akumulatoru lādētāji.

par USB - tie visticamāk ir typeC USB spraudņi, ar ko var arī kompi(kam usb typeC lādēšana) pa taisno nobarot - jaudas pietiek, es tieši tāpēc nopirku niknāku 12v->typeC pārveidotāju.

Izklausās, ka ar ID ir tāpat kā ar franču mašīnām - tāpēc, ka elektrība, obligāti vajag visu vajag savādāk, t.sk. sačakarēt risinājumus, kas ir gadu desmitiem noslīpēti līdz ergonomikas perfektumam, kas bija VAG trumpis

Njā, nu man šis neaiziet, cik vērtīgi ir ieklausīties cilvēka viedoklī, kurš tik novecojušu lietu nespēj atšķirt kā USB-C.

Šodien izbraucu virs 400km. Kas nepatika, uz 19'' diskiem braukšana pa nelīdzenu ceļu kā pa veļas dēli. Savukārt skaņas slāpēšana no nelīdzenumiem ļoti labā līmenī. Adaptivā piekare laikam, bet režīmu maiņu īpaši neizjutu salīdzinot ar B8 Passat.

Uzlādējot 1h iepūš 44kW un +200km. Parēķinājām, ka šobrīd ir vairāk kā uz pusi lētāk izbraukt, kā benzīnu. Tehniskajā ierakstīti 150kW jauda. Cēliens smuks, bet man šķita par mazu.

gunbox 23.05.2022 11:08

Šorīt pārliecinājos kārtējo reizi, ka lielākā masa autovadītāju apliecību ir saņēmuši pa aizmugures durvīm.

Skaistkalnes iela virzienā no Bauskas ielas uz Putnu ielu. No rīta sastrēgums uz Mūkusalas ielas pusi viss posms stāv. Tālāk gar vidusskolu sastrēgums aizņem kādus 60% ielas. Tur noparkojušās kādas 4-5 automašīnas. Protams, lai pabrauktu garām vietas nepietiek, jāgaida, kad palaidīs tie, kas stās sastrēgumā. No visas tās rindas tikai 2 cilvēki palaida, lai 3 vietās apbrauktu, pārējie tupa lien uz priekšu un pajāt, redz, ka priekšā korķis un tālāk netiek, bet iebrauc pretī auto un apstājas un vēl neapmierināti murmina kaut ko. Ja mēs te saucam Krievijā tos atsaldeņus par orkiem, tad sor, bet pie mums to nav mazāk. Vienkārši reizēm pārsteidz tas, cik blīvā masā to te LV ir.

Protams beigās bija tādi, kuri apbrauca noaparkotos auto pa trotuāru, jo pretī korķī stāv vieni ībļi.

gunbox 19.05.2022 9:48

Izskatās, ka nezini faktisko. Es kā reiz par Sēlijas pusi arī runāju. Pilnīgi apstiprinu, ka ir lokācijas, kur zemnieki konkurē savā starpā un izķer visu, ko tuvumā var dabūt. Pats zinu - manā mantotajā zemē pagasta centrā no manis nopirkt zemi konkurēja lopkopis un sējējs. Bet tas nenozīmē, ka 20km uz vienu vai otru pusi vispār ir kāds liel-zemnieks un esošie tik tālu nav ieinteresēti dzīties dēļ 10ha.

Ok, neatkarīgi no šī kā piemērs zemes izmantošanai lopkopībai. Alūksnes puse. Kad brauc pa Vidzemes šoseju ļoti lieli lauki abās pusēs. Jā, ir fermas. 2 uz 70km. Par maz, lai tik daudz nopļauto zāli iztērētu. Pļauj tikai tāpēc, ka maksā kompensācijas. Tā vietā varētu sēt.

Bet par īri ir savs stāsts. Neviens negrib dot lielsaimniekiem zemi, dēļ tā, cik daudz ķīmijas graudaugiem tie gāž un pēc tam nekas cits neaugot gadiem. Nezinu neko par iespaidu no ķīmijas, bet tā runā.

gunbox 18.05.2022 9:46

to MMX Nepūt batonus. Nav runa par pierīgas un piešoseju miestiem. 100km no Rīgas dziļāk mežā ir tukši lauki pagastos simtos hehtāru, kuri komunisma laika visi tika apsēti bet tagad stāv tukši, pat zāli nevienam nevajag.

gunbox 18.05.2022 9:42

Kā tu vari kļūt par lielāko ekpsortētāju, ja tavs hehtārs dod ne vairāk par 15 tonnām graudu un tai pat laikā 90% cilvēku ir idioti un slaisti bet rietumu valstis sākot no Ukrainas, līdz pat 80 tonnas?

gunbox 17.05.2022 13:14

Krievi zog priekš sevis, jo pašiem nav ko sēt un arī nebūs. Un kas par sviestu vispār? Varētu padomāt, ka UA ir vienīgā vieta pasaulē, kura graudus audzēja. Jebkura valsts var pacelt sējumu procentu un graudi būs vairāk, kā jebkad agrāk.

Latvijai arī šis bija jau šobrīd jāizdara, visus tukšos laukus caur kompensācijām zemniekiem no valsts jāapsēj ar graudaugiem, lai nevajadzētu iepirkt, bet mums diemžēl pēdējā valdībā bija pirms 20 gadiem, kura domāja par cilvēkiem, tāgad vieni zagļi domā tikai par savu kabatu un latviešiem vēl jamaksā no savas nodokļu naudas žīdiem kompensācijas, par to galināšanu, spīdzināšanu, jo mēs tak esam fašistiska valsts.... bļin... uz mietiem saspraust pie Saeimas ēkas ik vienu, kurš šiem 40 milj. pielika pirkstu. Zagļu banda.

Ja tā līdz galam, tad šobrīd ir īstais brīdis tautai pacelties pret valdošajiem zagļiem ar barikādēm un salikt cietumos ikvienu sēdējušu Saeimā un KNAB sākot no brīža, kad Šķēle, Lembergs un Šlesers parādījās valdībā, bez izņēmuma.

gunbox 20.04.2022 14:20

1984 rakstīja: Tu tos jautājumus otrādi sarakstīji - pirmām kārtām tiešām nav saprotams kā tika raķetes nogulētas, bojegolovkas, tās ir tikai sekas...ļoooti nepatīkamas sekas. Arī tas, ko nu tautai teikt par ņe pobeģimij, analogov ņet, možem povtoriķ.... Puttainajam & Co pakausis jāpakasa, nu jau pamatīgi jāpakasa

Kāpēc tev liekas, ka pasaulē trūktu tehnoloģijas, par kurām netiek skaļi runāts, tieši lai šādu situāciju izveidotu ar kuģi, kad krievs domā, ka viņām ir kaut kas attīstītāks par Canon 350D ar ģešmansko 17-55mm objektīvu? Ņemot vērā, cik RU ir attīstījusi tālu savu tehniku, es nebrīnītos, ka tā kuģa radaru varēja noslāpēt raķetes ceļā nolikti bairaktari, par ko arī baumo.

gunbox 20.04.2022 14:14

GB12 rakstīja: Vai viņam drīzāk nevajadzētu uzmanīties, ka elite izrēķinās ar pašu?

Mani nedaudz pārsteidz, ka izrēķināšanās jau sen nav notikusi. Žiriku novācis. Šoigu brīdinājis ar sirdstrieku. Laikam salikti ģenerāļu vietā vieni duraki. Kaut gan neteiksim, ka Putinam ir pilns rublis, ja neredz, kādā stāvoklī ir Krievija ārpus lielpilsētām.

Un vēl mani pārsteidz, ka miljoni tiek likti ieročos, kaut gan tā vietā varēja izsludināt atlīdzību par fašistiskā terorista galvu. Kas zin, varbūt jau pirmajā nedēļa karš būtu beidzies.

gunbox 03.03.2022 16:20

Bradypus atradīs vienmēr kur ietirst pretī. Nav svarīgi kāda būs tēma, vienmēr būs ko pateikt pret. Episks gadījums. Pamēģini 1x dienā no visiem saviem "pret" pateikt "piekrītu". Saprotu, ka tas caur sāpēm un visu nakti negulēsi, bet nu pacenties.

gunbox 02.03.2022 12:07

Da bulšits tas viss. Karš ir tāpēc, ka Ukraina ar ES palīdzību varētu sākt apgūt gāzes atradnes Melnajā jūrā un Krieviju nogriezt no biznesa, kurš ienes 50% no valsts finansēm. Tobiš nolaist Krieviju vēl lielākā bedrē, kā jau Putins ir nolaidis. Ja Ukrainai būs kaut mazākās izredzes vinnēt, tad skaidrs kādi ieroči tur sāks lidot no RU puses, un maza cerība, ka mūs tas neskars. 3 aizliegtie pasaulē jau ir notestēti.

gunbox 21.02.2022 12:45

eidis rakstīja: Naudiņai no objekta aizripot ir pagrūti. Tas parasti ar papildus darbiem tiek darīts.

Sliktam rezultātam pamatā ir sataupīts projekts. Visbiežāk optimisms slodzēs, kas izriet no skopuma.

Kopumā shēma darbu uzraudzībai tiek risināta ar 3 būvuzraugiem: projektētāja, pasūtītāja, izpildītāja. Visiem krimināla atbildība. Attiecīgi urbānās leģendas par ietaupītiem asfalta cm nav taisnība. Kas interesanti: vietās, kur zili brīnumi tiek taisīti, urbānās leģendas nepiedalās. Laikam leģendu uzturētājiem galvai par grūtu

Tiešām? Cik es saprotu, tad tieši no objekta naudiņas arī čemodāni tiek atskaitīti, dēļ kuriem tad vēlāk darba un materiālu kvalitāte arī cieš. Un tas ir vēl maigi teikts, jo no to samazinājuma nepietiek čemodānam un tāpēc jau iepriekš tiek pasūtīts pie projektētāja plāns, ka uzlikt uz purva neatbilstošu purvam pīrāgu. Tāpēc arī iegrimušās akas - primārais rādītājs. Nākošais - plaisas asfaltā pēc 3-5 gadiem, kuras nevis paliek, bet sāk drupt ārā gabali.

gunbox 21.02.2022 12:37

Tu esi pārāk tāls, lai saprastu notiekošo, propogandist.

gunbox 18.02.2022 9:46

Tikko pasaka, ka propogandu neklausa un bez maz vai tajā pašā teikumā izliek 100%tīgu propogandu. Tu esi āzis. Un tas ir vēl maigi teikts. Par šo info vari nemeklēt, jo tas ir fakts.

gunbox 17.02.2022 16:47

Ja ņemam vērā visas konflikta situācijas pēc WW2, neviena no tām nav saistīta ar teritorijām, varām, kontrolēm. Mazāk vajag skatīties visādas propogandu un antipropogandu dzeltenās preses, tā pat kā tu to dari ar Covid. Pameklē labāk info, kuram konflikti ir izdevīgi.

gunbox 17.02.2022 13:57

Melnā jūra Krievijas robežās nebeidzas un nesākas ar Krimu. Nepūt batonus. Izejas nodrošināšanai atejā...varbūt, bet ne flotei.

gunbox 17.02.2022 12:04

Militārie izmēri jau 50 gadus kā ir pārkāpuši 1k km rādiusu. Vienīgi varbūt pensionāri, kuri lieto podziņtelefonus, nav dzirdējuši par mūsdienu tehnoloģijām dēļ kurām Krima ir sū uz kociņa. Tikai varas imitācija lauķiem. Vispār nekādas stratēģiskās nozīmes.

gunbox 14.02.2022 13:11

Tas ir tāds cilvēkam caur gadsimtiem ģenētikā ierakstījies tieši tā pat kā ar D vitamīnu, ka viss ir ok un cilvēks jūtas labi. Pie kaut kādas minimālas nenormas pierod. Problēma manuprāt ir siltinātiem mitekļiem ar labi hermētiskiem logiem. Un jo labāk nosiltināts, jo mazāk notiek gaisa apmaiņa līdz arī problēmas un bez rekuperācijas nekā. Man ir tieši otra problēma, ka izejošais gaiss caur atsūcējiem tik efektīgi velk, ka nekāda ventilācija nav vajadzīga. Vārstus caurpūš, bet metāla vārsti savukārt noņem plūsmu, kad tā atsūkšana patiešām vajadzīga. Šoziem gaisa mitrums 35-40 turas. Ir pierasts. Ja krīt vēl zemāk, tad slēdzu mitrinātāju, savādāk sāk deguns asiņot. Vismaz kaut kāds ekšens.

gunbox 14.02.2022 12:08

Varētu padomāt, ka Putinu uztrauc kaut kāds NATO. Vai NATO uztrauc kaut kāda atpalikusi akmens laikmeta valsts. Manuprāt tam visam apakšā stāv ieroču ražošanas shēmas iešņaukt. Irāka, Afganistāna vairs neienes tik pietiekamu peļņu. Sīrija ir izsmēlusi sevi. Kipra+Donbass acīmredzot arī ir feils. Emirāti&Co ir vēl vairāk atpalikuši un izrēķināšanos piesola pa kluso novelkot ādu pār acīm visu ģimenēm, riskants pasākums. Kazahstānu nolaida podā. Kur gan citur nopelnīt, ja ne salaist kopā ASV un Krieviju, kuriem ir vienādas intereses šņaukt no valsts kases?

gunbox 14.02.2022 11:40

eidis rakstīja: Oho. Nu pastāsti kam tev tie krievu dzelži?

Atceros, ka tie aparāti bija izturīgi, bet ārkārtīgi neērti lietošanā un ārprātīgu degvielas patēriņu. Attiecīgi pret tiem karu var vinnēt vnk partizanējot degvielas mucu.

Ja pareizi atceros, piem Urālam bija kkādi 50l/100 E95

Un kur var izmantot vecus krievu kāpurķēžu transportierus?

Kā kur? Tev izskatās, ka Rīgā bezceļu lielprofila riepu landkruīzeris spēs izturēt bedru dziļumu? Manuprāt nu jau ir pienācis laiks pārkāpt visiem uz kāpuriem.

gunbox 04.02.2022 15:13

Sakars ir interesants un gaužām vienkāršs. Nebūtu vienu, nebūtu arī otru. Un paslēpts fotoradars palīdzētu izskaust tos, kuriem - "ai, daivai uzpsiedīs". Tobiš, ne vieniem, ne otriem nevajadzētu atrasties uz braucamās daļas tuvāk, kā aiz muguras sabiedriskā vadītāja šoferim.

gunbox 04.02.2022 15:08

anoagask rakstīja: Itālijā brauc ļoti pieklājīgi, izņemot Romu un Neapoli. Protams, galīgi ne flegmatiski, ar mazām distancēm, bet plūdeni, bez raustīšanās.

Joslu mainīšanas laikā agresīvi aiztaisīt brīvo vietu un notaurēt - "suka kur tu lien" rīgā var 100x biežāk. Dienvidos man liekas skaņas signālu lieto, lai informētu, ka es tevi redzu un akceptēju manevru, nevis lai izrādītu nepatiku.

Bīstamu apdzīšanu stundas laikā uz A1 var saskaitīt vairāk, nekā visā braucienā uz Eiropu. Velosipēdisti, kam ir videoreģistrators, regulāri liek video, kur ar spoguli nobrauc gar elkoni, vai apdzen, frontāli izejot pret velosipēdu.

Cik daudz pie vainas infrastruktūras neesamība un CP trūkums - hvz.

Es teiktu, ka esam kaut kur pa vidu - ar vienu kāju rietumos, ar vienu austrumos.

... kļūdies, mēs esam ar abām kājām gan rietumos, gan austrumos un tik dziļi, ko sauc par "mēslos līdz ausīm". Ļoti tipiski idiotiskas prakses piekopjam un ņemam visu sliktāko no abām pusēm. Jā, tiesa... esam pa vidu, tur, kur saule neiespīd.

gunbox 02.02.2022 12:11

Tas ir subjektīvs viedoklis. Mana pieredze ir ar krieviem, ka nevar piepīt pie vienotas mentalitātes, jo daļai cilvēcīgums ir daudz lielāks, kā lielākai daļai pesimistisko latviešu. It sevišķi latvijas krievi ir ļoti atšķirīgi, no tīra slāva. Ko tev dod tiekšanās uz civilizāciju, ja esi patiesībā esi duraks? Salīdzini kaut vai CSN ievērošanu. Tālu mēs esam no Krievijas tikuši? Drīzāk pārņēmuši visu to, no ka pir ms 25 gadiem tikām vaļā.

gunbox 01.02.2022 13:04

No autora variantu saraksta es ņemtu S80 ar aprēķinu, ka man 1k€ aiziet autonomā sildītāja uzstādīšanai. Bet nu kad es meklēju, tad vienīgais bija kaut kāds 8tais, kurš izgāja pirmspirkšanas apskati VRV Motors un kuru beigās saimnieks nepārdeva, cik liels šrots ir tirgus un cik labā stāvoklī Latvijā pirkts auto bija, kurš savlaicīgi remontēts un kopts.

Stardarta problēmas bija- attīti odometri, pārējo durvju slēdzenes neaizslēdz auto, kad uzliek uz signalizāciju, izņemot vadītāja. No Vācijas atdzītajos bija vairāk rūsas, nekā LV pirktajam.

gunbox 29.01.2022 13:26

50*150? Es pat neesmu redzējis nevienām durvīm tādas miniatūras. Un ne jau visi magnēti veic vienādu spēku.

gunbox 29.01.2022 13:23

Njā, mārketings uz dārgo sistēmu tirgošanu un nekas vairāk. Gudrai mājai nav nekāda sakara ar planšeti. Ja tu faismas slēdžus no sienas pārcel uz planšeti, tas ir gudrs? Absolūtas muļķības. Tev var mājā būt 20 neatkarīgas sistēmas ,kuras trigerējas starp saviem kaimiņiem un strādāt tikai caur sensoriem. Gudrās mājas galvenā ideja ir automatizācija un cilvēkā neiesaiste procesā. Un tikai tad nāk muļķis un uzliek Alexa vai planšeti, lai kaut kā piedalītos procesā. Tobiš gudrs ir tas, kuram "nervu šūnas" pašas ir spējīgas funkcionēt.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti