Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 11.02.2024 13:07

1984 rakstīja: Jā, ugunsgrēki naftas pārstrādes rūpnīcās nerada nekādu kaitējumu videi un dzīvajām radībām (dažādām)

Visas auto atgāzes kopā ar degušo naftu nespēj radīt tik lielu piesārņojumu, cik viens vulkāna izvirdums. Tev viela pārdomām.

gunbox 30.01.2024 14:23

Volx rakstīja: Gunbox, kā tev iet ar ārstēšanos? Varu nopublicēt savu saunas protokolu, ja jau sektā nevar ievilināt

Ir kļuvis labāk, bet nu sviesC turpinās. Ārsts izrakstīja paracetamolu ar codeīnu + atviļņa mazinošās zāles + homeopātiju nelielai krēpošanai. Protams ka atviļņa zāles pēc 2 dienām pātraucu dzert, jo efekts absolūta nulle. Par cik visi plaušu tīrīšanas līdzekļi beidza savu darbību, krēpes palika pēc 2 dienas ne tik zaļas, bet tumši zaļas. Pēc vēl 2 dienām gaišākas līdz kļuva caurspīdīgas, bet ļoti biezas, staipīgas un gandrīz neatkrēpojamas. Pilnīg jūt, ka pakāpis līdz kaklam ir, bet dabūt laukā neiespējami un burbuļo. Tad arī sāka no deguna minimāli punķis mesties. 2 dienas bija zaļgans un ari ne visu laiku,, bet dienā teiksim 2x uznāk, ka vajag izšņūkt. Tad ar jūras ūdeni pašķīdinu un var dabūt laukā.  Šobrīd liekas, ka daudz labāk ir palicis, bet nu tā pat joprojām uznāk atkrēpošanās momenti. Šorīt atkal kakls sūrstēja. Bļin, jebkura cita zaraza ir labāka. Temperatūra + izguli un nav problēmu.

gunbox 30.01.2024 13:59

Un tad, kad padirsīs lielu piķi dēļ pašas krievijas sponsorētajiem teroristiem, tad arkal skries pie NATO ar lūgumu nobombardēt tieši tā pat kā ar Dienvidslāviju. Un atkal Amerika būs vainīga drupās.

gunbox 20.01.2024 18:54

Padomija bija tā iekārtota, lai 10 rubļi mēnesī ietaupīt, lai nākošajā varētu ar zapiņu aizbraukt ceļojumā uz Baltijas jūrju. Bet ja esi kādam soļarku nopizģijis, tad var arī tālāk. Ja eksistēšana kādam liekas ir laba dzīve, tad viņš joprojām nav redzējis neko labāku un būs vien savas būtības vergs. Lai vai kā, tad mēs bijām vilcienu sastāvu barotava fašistiskai krievijai, bet mēs dzīvojām 10x labāk, kā krievijā. Laikam jau fašistiem bija skaidrs, ja izsūks pārāk daudz no saražotā, tad tauta sāks iebilst. Nu un reti kuram ir skaidrs, ka sistēma, kura bija tikai ideiski pakārtota "visu tautai", pēc savas finansiālās  būtības ne ar ko neatšķīrās no šī brīža pizģīšanas, tikai nauda neaiziet kaut kādai rusņai un iedzīvotāji nesaņem tikai 1/6 no patiesā nopelnītā, jo kaut kā ir tak jāsedz 4 kapeiku trolejbusa biļetes patiesie izdevumi un zapiņi invalīdiem, bet tagad deputātu un to kuratoru kabatās. Pie tam, ja toreiz viss bija shematiski slēpts, tad šodien visi valsts iepirkumi ir atklāti un nevienam nez kāpēc nerodas jautājumi, kāpēc serveru darījums ir izmaksājis 2x vairāk, kā cena tirgū.

gunbox 19.01.2024 11:49

Nav gluži covid, bet tēma par slimošanu. Sakiet, ir kāds pēdējos mēnešus slimojis ar dīvainu klepu? Šāds mēsls vēl nav bijis. Sievai jau 3 mēnesis iet... sāk labāk palikt. Man kaut kur pusotrs, bet ar nu jau labāk. Skaidrs, ka kaut kas lipīgs. Ārsti neko nevar pateikt. Plaušas abiem kārtībā. Bija pamatīgas klepus lēkmes it sevišķi naktī. Krēpojas pamatīgi un krēpes nav zaļas, bet caurspīdīgas. Būtu vismaz temperatūra pacēlusies, bet pārsvarā gadījumos ir 36.0 līdz 36.3

Ārsts sāk kaut ko murgot par refluksu, kurš sakairina kaklu, kaut gan man kā atvilņa slimniekam, kurš pēc 20 gadiem ir beidzot izveseļojies ir vairāk kā skaidrs, ka kasīklim kaklā nav nekāda sakara ar atvilni. Tagad pat, klepus laikam iet uz beigām, bet kakls sarkans un no rītiem sajūta, ka iet uz angīnas pusi, bet tad pa dienu nomierinās, kaut arī neliela sūrstēšana kaklā saglabājas.

gunbox 25.12.2023 16:40

imzz rakstīja: Kā tad bez Maska

Jeruzaleme, 28. oktobris (Reuters) - Elons Masks sestdien sacīja, ka SpaceX Starlink atbalstīs sakarus Gazā ar "starptautiski atzītām palīdzības organizācijām", SpaceX pagaidām neatbildēja uz Reuters lūgumu komentēt, kā  nodrošinās, ka jebkuru Starlink savienojumu izmanto palīdzības organizācijas, nevis palestīniešu kaujinieku grupējums Hamas, kas pārvalda Gazas joslu. Atbildot uz Maska ziņu, Izraēlas komunikācijas ministrs Šlomo Karhi sacīja, ka Izraēla "izmantos visus tās rīcībā esošos līdzekļus, lai cīnītos pret to".

Masks ir terorisma atbalstītājs un sociopāts. Un katrs, kurš iegādājies Tesla auto, ir tāds pats krievijas un hamas atbalstītājs. Tā kā visas teslas apzīmēt ar nosvītrotu Z svastiku varētu nākt par labu kā protesta akcija. ;)

gunbox 18.11.2023 18:17

viencexperc rakstīja: Vienalga cik šis auto būs labs, ķīniešus masveidā sāks pirkt Eiropā ap 2028 gadu. 

Pagaidām vēl neizauga paaudze, kura pērk Huavejus, Xiaomi, Realme u.ttt. Pagaidām visbiežākais pircējs eiropā vēl joprojām  ir kaut kāds pamuļķa stereotipisks  komunists, kurš vēl domā, ka vācu mēsli kuri piebāzti ar ķīniesu detaļām ir kvalitatīvi un labi, bet oriģinals auto ar tādām pašām detaļām ir slikts.

Pēc gadiem 5 cilvēki xiaomi skūteri izmetīs, Realme telefonu izmetīs un nopirks Baic un brauks priecīgs.

Ko tu te nes? Jau krievi paši ir parādījuši čainas bez-kvalitāti. Ar to nepietiek? Ķīna vēl nav izaugusi līdz vācu auto kvalitātei, kaut arī tā ir noslīdējusi uz pusi, kāda bija līdz 2008.gadam. Un arī, ko tad dārgākie brendi tavuprāt izmanto, ja ne vācu auto ražotus motorus?

gunbox 22.10.2023 1:53

Te nu tu iebrauci auzās. Hamās ir paralēles ar putinu. Krievijā ar neviens neko nedara, lai režīmu nonestu. Tieši tā pat absolūti visi palestīnieši ir līdzvainīgi, ka tāds Hamās vispār pastāv. Viņi bērnus tā audzina, lai no viņiem izveidotos terorists. Ne tā pat vien notiek terorakti visā pasaulē, kur aizmigrē kompostrētie jau no bērna kājas.

Visu ko Izraēla ir darījusi vismaz pēdējos 30 gadus, ir tikai sevi aizstāvējusi. Par kādiem noziegumiem ir runa? Tu esi tiešām visu info izpētījis par to it kā uzrauto slimīcu?

gunbox 20.10.2023 12:44

Visu cieņu, bet tev pietrūkst kopainas kas ir Hamās. Vai arī tu uzskati, ka ieiet citā valstī ar ieročiem un nogalinot 1400 iedzīvotājus ir kaut kas attaisnojams? Vai arī tev liekas, ka samērīguma principi nosaka, ka Izraēla drīkst nogalināt tikai 1400 uzbrucējus? Nosodīt tu vari līdz vemšanai tieši tādā pašā absurdi tizlā veidā kā nosoda krievijas uzbrukumu jau pusotru gadu esošā butaforija ANO.

Hamās ir saraksts ar teroraktiem, kurš veselu grāmatu aizņemtu, kuros gājuši bojā cilvēki.... tas arī ir kaut kā attaisnojams? 

Un neaizmirsti vienu faktu. Palestīnieši kā arābi ir aiz ausīm pievilkts surogāts. Pasaulē neviens arābs palestīniešus neciena un uztver kā zemāko cilvēku šķiru, ko arī palestīniešu sapratne par islāmismu pierāda. Tas ir kaut kas līdzīgs Latvijā visiem tiem sektantiem, kuri par lielu naudu zombē kristietību, trūkst tikai vēl iezombēt, ka dēļ dieva mirt ir augstākais gods un iedod spridzekli.

Es uzskatu, ka tiešu valsts uzbrukumu citai valstij ir jānosoda ar mazsveida uzbrucēja iznīcināšanu, jo katrs uzbrucēja valsts iedzīvotājs ir līdzvainīgs situācijā, līdzvainīgs ka neko nedarīja, lai uzbrukumu novērstu. It īpaši katrs.

gunbox 26.05.2023 9:31

Manuprāt tā bija tīra gultnes taustīšana ar diviem rezumē. Likt krieviem saprast, ka kaut kas ir arī jānodrošina uz pārējās robežas - tas pašķidrinās vai nu frontes līniju vai prasīs vairāk resursu. Pārbaudīt reakciju - tajā skudru pūznī regulāri iesviest kādu sprunguli ir vairāk kā lietderīgi daudz aspektu ziņā. Bet nu tā autobusu nosūtīšana evakuācijai ir tik smieklīga. Viņi paši pasaka priekšā, ka bez teritorijas nolīdzināšanas neko citu izdarīt nevar/neprot. Un tas pamattupais iedzīvotājs jau to nesaprot, ka tikai dēļ tā tiek evakuēts. 

Tas, ka tas ir NATO un ZSU "kopražojums", tas ir vairāk kā skaidrs.

gunbox 25.05.2023 12:32

Tiem idiotiem joprojām tikai 23k zaudējumos, kur Prigožins par tik īsu periodu no vagner vien nosauc 20k.

zona.media/casualties

Noteikti pārējos 180k norakstījuši bez vēsts pazudušajos.

gunbox 24.05.2023 15:00

ZZZZ rakstīja: Atbilde- centrā tikai elektro transports. Tas VISU paātrinās 👍

Es ar vien biežāk pārliecinos un šodiena nav bez izņēmuma, ka ar elektroauto brauc vismaz 50% atsaldeņu. Uz Dienvidu tilta propķis un kārtējais elektro nevar palaist to, kas pārkārtojas pa joslām un vēl uzdod ātrumu, lai šis netiktu.

gunbox 24.05.2023 10:18

Ko tu ar to vēlējies pateikt? Robežas nocietinājuma neesamība nekā nemaina mobiku komplektēšanas faktu arī priekš šīm vajadzībām un pseido Putins jau ir skaidri izteicies, ka ieeja krievijas teritorijā tiks likvidēta ar ātomieročiem. Tie pārītis krievu atbrīvotāju neko nemaina. Es ļoti apšaubu, ka ZSU ieies lai šautu sev kājā un vēl pakļaut pāris simts tūkstošu Belgorodas iedzīvotāju radiācijai. 

Par robežām runājot, jau sen vajadzēja visām valstīm uz krievijas robežas uzbūvēt 5x5m dzelsbetona mūri bez neviena kontrolpunkta un krievus, kuri par putina fašismu ar striķu palīdzību nolaist tajā pusē. Ja pat tagad viss normalizētos un putinu ar visu režīmu nonestu, tas neko nenozīmētu, jo pēc 10 gadiem viņi atkal kādam uzbruks, samelojot, ka devušiet miera misijā, pat ja uz scēnas runās par demokrātiju un mieru. Vienīgā versija ir sadalīt krieviju reizinātājos. Un tad lai viņi paši tur savā starpā karo un to, ka viņi karos ir vairāk kā fakts.

gunbox 23.05.2023 16:52

Njā, žēl, ka Wazem nomainījuši formulas. Jau labu laiku kā vairs nerēķina pēdējās stundas caursplūsmu, bet kaut kādu ilgāku periodu...varbūt pat nedēļu ņem kā prioritāti. Tik pat labi kādā citā maršrutā nav neviena auto, bet viņš spiedīs tevi iekšā sastrēgumā.

gunbox 23.05.2023 16:42

Bikstu ielas pašā satecē ar Vienības gatvi kreisajam pagriezienam riepas nolaušanas izmēra bedre stāv aptuveni 3 mēnešus un tu gribēji, lai kaut kādā bezceļā ceļu taisa? Šodien kaut kādi remontnieki tur darbojās, jācer būs iebēruši kaut ko uz pāris mēnešiem.

gunbox 23.05.2023 16:37

Augi noreibs no laimes par tik bagātīgu CO2 devu. Nav vairs tie komuņizma laiki, kad CO2 varēja saelpoties, tagad visādi eļektrokāri, ar kuriem netiek nemaz par augiem padomāts.

gunbox 23.05.2023 16:13

Ķīnai putins iznomājis, tobiš atdevis, ļoti lielas teritorijas. Tur nu gan nav sakara ar oligarhiem. Drīzāk tas bija mazākais, ko varēja piedāvāt, lai Ķīna ne tik pārliecinoši pasludinātu Krieviju par agresoru. Pēc mana notiekošais ir pamatīgs sviesc, kur nekādu loģiku nesaskatīsi. Vai vismaz valstiskas nozīmes notikumus. Vairāk tā arī ir, ka krieviju pārstāv mafija. Gan putinu nokilloja 2009 gadā, jo pārāk sāka sprēgāt demokrātijas virzienā, gan aļņu ganu ielika galma āksta vietā.

gunbox 23.05.2023 16:02

Tas tikai tev tā liekas, ka krievijai nav resursu. Tās kapeikas, kuras nepieciešamas nodrošināt 10km joslu uz jakutu dzīvās gaļas un tatāru pensiju rēķina, ir sīkums. Problēma ir orku masā, kuri arī dubļos gulēs un ēdīs vaboles... viss sava fašistiskā elka vārdā.

gunbox 23.05.2023 13:41

Pilsoņu karu viņi jau cik gadus atpakaļ gribēja pacelt. Tika minēti skaitļi no atbrīvošanas armijas, ka 30k ir gatavi ziedot savas dzīvības. Bet uz 140 ļimakiem (cik nu tam var ticēt, ja Sibīrijas 30 ļimaki nez kur izčākstēja līdz 14 ļimakiem) tas ir špļāviens jūrā, ja nepievienojas aiz viņu mugurām vismaz puse tautas. Kā zināms 90% krievu ir pēc fakta idioti un pēdējais, ko zombieTV cienītāji var pateikt, ka visa pasaule Putinam ir atņēmusi veselību.

gunbox 23.05.2023 10:51

Es domāju, ka tā nav attieksme pret zīmi, bet zīmes neatpazīšana, jo to zīmi satiek ļoti reti un viņas nozīmi aizmirst jau pēc pāris gadiem pēc autoskolas. Tāpēc es vienmēr esmu teicis, ka autoskola būtu jāiziet ik vienam 1x teiksim 15 gados un eksāmens jākārto teorētiskais + braukšanas pēc katriem 7,5 gadiem. ...tīri CSN un pareizas braukšanas atgādināšanai vien.

gunbox 22.05.2023 9:56

Augi tikai pateicīgi būtu.

gunbox 22.05.2023 9:54

Es vairāk domāju šajā vietā ir domāts par cilvēkiem un lai mazāk gāzes ieplūstu paviljonos. Bet "piemēri" ir tur pat aiz stūra, tas tiesa : goo.gl/maps/Lh8V1B1BXbiXv6qWA

gunbox 19.05.2023 17:20

Nu to dzīvojamo zonu tā arī ir ka tas ceļš ir ļoti šaurs un reizēm diezgan daudz pastaigājas cilvēki. To tad vēl var pievilkt aiz ausīm. Lūk dzīvojamās zonas Medemciemā, kur uz katra izbraucamā ceļa ir pa divām galā uzliktas, kur nemaz nevar ātrāk par 20 pa to bezceļu pabraukt, tas gan ir sviesc.

Baložos vispār kaut kāds treš notiek. Pēc tam kad māmiņa nolauza pēdējo Baložu pīlādzi vairs nezina kādu mazohismu uz ceļa veidot. Tagad vēl pirms pārejām uzlikuši drebelim joslas. Moš doma, ja uz 30 tik lēni jābrauc cau visu pilsētu, tad cilvēki sāk iemigt un tad vajag kaut ko lai pamodinātu.

gunbox 19.05.2023 17:10

kasinsh79 rakstīja: Katru dienu pārliecinos, ka daudzi zīmes burtiski neredz/pilnībā ignorē. Ziepniekkalnā Lidl rajonā uz Vienības gatves pusi sāk pilsētas kanalizācijas izbūvi. Ielas ir slēgtas caurbraucējiem. Waze atzīmēts, ka slēgts. Aizliedzošā ceļazīme gan Vienības gatvē, gan ieliņās, iekšā iegriežoties. Taču akli!! Rindā vien brauc cauri dzīvojamajai zonai līdz kādus 400m tālāk… atduras pret lielu izraktu bedri un ekskavatoru 😂 un visi kā pilnīgi stulbeņi griežas apkārt (grūti - ierobežots ieliņas platums) un brauc atpakaļ. Zaudējuši vēl vairāk laika un kļuvuši par apsmieklu.

Lūk, kur CP reāla zelta bedre.

Bet viss jau tiek tā organizēts, lai zīmes neievērotu un attiecīgi veidotu neapzinīgu vadītāju, kuram var uzlikt sodu, par kuru pat zirgi ieņirdz, jo nekādu motivāciju atkārtoti nepārkāpt tas nerada. Ja vidi iekārto ar absurdiem risinājumiem, apkarina ar zīmēm, kur viņas nekad nebija un nav vajadzīgas, pēc tam neremontē bedres mēnešiem, kur maksimāli tiek novērsta uzmanība no zīmēm, tad tāda situācija izveidojas, ka vienā brīdī visi ignorē.

Par zīmju korektumu es esmu pamatoti pārliecināts, ka Latvijā ir ļoti gara šaurāku ceļu infrastruktūra, kur var tūkstošiem absurdas zīmes salikt un neviena iepirkumu kontrole pat neiepīkstēsies, ar kādu nolūku... hmm... a mums vispār ir valstī iepirkumu kontrole?

Kā piemērs, ko lauka vidū dara šīs 5 zīmes? goo.gl/maps/6cSyD8hH1YTm95bC7

Ja pavisam korekti, tad tur tālāk vēl 4 vai 5 gab. absolūti liekas uzliktas.

gunbox 18.05.2023 17:27

Freijers rakstīja: Kas tā ir par huiņu maukt no ieskrējiena joslas priekšā braucošajam un vēl dirsināties, tas nekas ka divas joslas, neviens nav paģērējis obligāti pirms katras pārkārtoties uz kreiso. Kontekstam, runa ir par A6 posmu no Salapils līdz Ogrei. Šodien Volvo izleca, ja pirmajam vēl nedaudz būtu jāpiebremzē (t.i.tā jau ir ceļa nedošana), tad otrais naturāli nočakarēja un vēl lūr kā auns, kad es, nekaunīgais atļāvos ar taures signālu un tālam gaismām pateikt ka tas īsti nav OK. Laikam visur laišana, raiferi satiksmè un tas, ka nedod pa dirsu (ja vien smagajam neizlec priekšā) par ceļa nedošanu, sāk darīt savu….

Paskaties otru pusi - kas notiks, ja tagad sāks visi taurēt un nepalaist? Jau šobrīd pietiek ar to, ka taurētāji 99%tos gadījumu ir tipiskie cietpauri. Pamatota taurēšanas uz ceļa ir ļoti reta parādība vai praktiski var teikt ka neeksistē, jo ir jāreaģē uz situāciju, nevis jāgrābstas gar pogām. Un pēc tam jau kāda jēga vairs taurēt. 

Starp citu, pats esmu nedēļu atpakaļ dabūjis tauri vietā, kur varēja mierīgi palaist, bet nē, jampampiņam vajadzēja uzspiest pie luksofora, lai nepalaistu un pēc tam sabremzētos un taurētu. Vēl blisinās pārgriezis savu mazā IQ viepli. Reāli kaitina. 

Tik pat sievai tieši tāda pat situācija. Bērzkrogā izgriežamies no CircleK uz Rīgas pusi... līdz busam pietiekams gabals un izvērtēts busa tuvošanās ātrums lai normāli izbrauktu. Busam redziet vajadzēja uzspiest līdz kādiem 80 un taurēt. Sieva jau redzēja, kas notiek un spieda grīdā. Vēl pirms apdzīvotas zīmes vietas jau bija uz 90. Tālāk no kalna buss protams pārkāpa arī nepārtraukto līniju dzenot. Žēl, ka ceļu policija nebrauka ar privātiem auto. Pietiktu budžetam gan no nedarbojošiem pagrieziena rādītājiem, gan lidotājiem apdzīvotās vietās.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti