Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 23.04.2021 10:09

UA un BLR nav EU sastāvā. Ja RU sāks līst LV, tobiš EU, tad skaidrs, ka Putins būs devis startu 3.pasaules karam. Un mūs kā robežu vienkārši noslaucīs. Pagaidām nav ticības, ka viņš grib tik pat nopietni kā visādi žirinovski nokļūt vēstures grāmatās blakus Staļinam un Hitleram. Un šeit ir pats aktuālākais jautājums - no kura pakšķa ir izrauts, ka EU paliks vāja? Ņemot vērā, ka ASV uzskata EU par savu īrēto dzīvokli?

gunbox 16.04.2021 16:28

Daļēji piekrītu. Nepareizi pasniegta informācija ir nonākusi līdz sabiedrībai dezinformācijas formātā. Netika un netiek uzsvērti galvenie punkti. Visu laiku maļ muļķības.

Par Žigi. Viņa patiesais "es" arī ir tāds, kāds ir iekš video. Tas nenozīmē, ka nevar būt izglītots un attiecīga vidē uzvesties un runāt kulturāli, tā teikt - būt labs aktieris.

gunbox 16.04.2021 10:10

BS. Kamēr maksimāla masa nedabūs caur gadiem imunitāti pret covid, tikmēr nav korekti salīdzināt ar līdzīgiem vīrusiem, pret kuriem ir imunitāte un slimības gaita tiek pārciesta daudz vieglāk. Es neesmu fans, bet esmu redzējis kā mirst stiprs cilvēks, kuram jebkuri citi izplatītie vīrusi ir div pirkstus apmīzt. Ja esi aita, tad nav jāpavelk sev līdzi tādas pašas aitas. Viss haijs, kas ir pacelts, ir dēļ tā, lai tiktu slimīcas gala ar smagajiem gadījumiem. Bet tavā vienā rievā tas diez vai ir aizķēries. Identiski kā tam pamuļķim Žigim.

gunbox 31.03.2021 11:19

Ar šrota līmeņa X6. No zemas klases saloniem nevar sanākt Rolls-Royce.

gunbox 31.03.2021 11:11

Baložos ātrgaitas skaitās jau 50. Salikuši caur centru 30. Atlika tik iebraukt Baložos centrā dažiem idiotiem un ar to pietika. Divi ielika otram sānos, trešais koku nolauza. Lūk, debīlismu ārstējam ar pasūtījumiem pie ceļu zīmju izgatavotāja. Tikai 30 zīmes nepalīdzēs uz taisna, pārredzama ceļa.

gunbox 31.03.2021 10:19

... tikai purčika iedzīvotājs var pateikt, ka jūrmala un mežaparks ir kaut kas vecrīgas līmenī. Jūrmala vispār ir sūnu ciems, kurā dzīvi izvēlēties tikai tad, ja nav citas izvēles. Bet klusajā centrā līdīs tikai, kuram liekas, ka tas graustu rajons veido prestižu. Neviens ar galvu domājošs, kuram makā ir kaut kas vairāk, tajā saspiestajā vidē ar tumšajiem dzīvokļiem, točna nedzīvos.

gunbox 25.03.2021 9:55

Man gandrīz katru dienu sanāk izbraukt dienas vidū caur Rīgas centru un Salu tiltu. Neredzu īpaši, ka kaut kas būtu mainījies. Plūsma ir mazāka, bet kā bija 10% tā ir ar pirktām tiesībām, kuri iespaido visas plūsmas braukšanu. Ja uz Salu tilta būs lidotājs pa trešo joslu, tad viņš noteikti pie radara nometīsies uz 65 un nobloķēs apsteigšanas manevru tiem, kuri pārējos 60niekus dzen. Ja būs aplī ceturtās izbrauktuves braucējs, tad viņš noteikti visu apli vālēs pa pirmo joslu. Un braukšanas kultūra turpinās uz ceļa būt bez pieklājības un pagrieziena rādīšanas. Neredzu nekādu atšķirību kā bija pirms un kā ir tagad.

gunbox 22.03.2021 16:57

Tesla ne ar ko neatšķiras no Dacia, izņemot interjeru un eksterjeru. Tā kā jā, Teslai no cenas 80% ir šīs divas pozīcijas. 10% lielākā baterijā un 10% Dacias bāze. Īlons vienkārši atkārtoja to, kas tirgū dominē - izmanto Apple ideoloģiju - pelnīt uz muļķiem.

gunbox 11.03.2021 13:35

to smaidiigais

Var uzriez redzēt, ka nav lietojis, bet viedoklis ir.

Absolūtas muļķības. Nav nekāda atšķirība, kāds ir karsēšanas avots. Varbūt atšķirība ir tikai keramiskajā, ka jāgaida nez cik ilgi kamēr uzkarst un pēc tam arī grūtāk pieregulēt pareizo karstumu. Indukcijai tāda problēma nav. Temperatūras izmaiņas notiek uz sitiena un karstuma jauda ir tik pat liela, kā gāzei, ja vajag ātri apraut.

gunbox 10.03.2021 11:42

Nav runa par pozīciju, bet par beņķi, kuru bez porolona izvilšanas no beņķa uz ielikšanas pamperu vietā, nav sēžams. Lai uz tāda sēdētu, kā reiz ir jābūt stīvam, tizlam un ar sēžamvietas deformāciju, kurai der tikai konkrēta, izrādās vēl pieregulējama, "trubiņa". Teiksim kā ir - tas nav beņķis un nav pat tuvu tam vārdam. Atbalsta trubiņa polsterbiksei.

Ok, ja bez jokiem, tas tas kopums ir paredzēts sportam, nevis ērtai braukšanai. Tieši tā pat kā ar apaviem - ja nebūs kaut vienā centimetrā ērts, berzīs, spiedīs un figu tu uz viņa nobrauksi nedēļu no vietas. Pretējā gadījumā liec to trubiņu arī savam čoperam. Kāpēc ne, ja jau ir tik ērti.

gunbox 10.03.2021 11:07

feciic rakstīja: Realitātē nu jau vairs tik daudz spoles neliek, jo diktam dārga vadība sanāk, pietiek ar četrām vai sešàm bet kvadrāta formas un gudru vadību, kas spēj noteikt cik spoles katliņš pārklāj.

Realitātē, tikai tagad sāk likt vairāk spoles, tikai plīts virsma sakas no 1k uz augšu. 4 spoles nekam neder. Uz vienu rinķi jābūt minimums divas spoles, Tātad 8 uz visu plīti, tad arī var pārklāt visu virsmu un pastiept uz 3 spolēm, ja trauks ir paredzēts ģimenei sākot no 2 cilvēki. ;)

Man ir 4 spoļu plīts, kur divas savienojas. Tikai neviens katls nevelk tik tālu, lai apvienotos abas, bet viena spole ir par maz. Bet kā jau minēju - ja ir pareizs bleķis iestrādāts, tad problēma nav tik kritiska, kaut gan vienalga jūtama uz cepšanu.

gunbox 10.03.2021 10:49

smaidiigais rakstīja: Less is more.

Man ir šitāds www.velonet.lv/veikals/item/104776/104779/muirwoods-xxl/

Visur var braukt, gan uz bodi vai krogu, gan nedēļu pārgājienā

Šitā ārprātīgā specializācija, kas mums liek apkrauties ar nezcik iekārtām, tā ir vienkārši šausmīga

Kā tad, ne jau ar to trubu pakaļā. Vai polsteri iet komplektā? Savādāk man izskatās, ka pārgājiens būs ar kājām.

gunbox 10.03.2021 10:44

Ja uz parasta velo tu nelīdzenumus tomēr ar kājām amortizē, tad šeit visas bedres un nelīdzenumi uz ķermeni. Visas plaisas, iegrimušās lūkas... nez...nez... Nedomāju, ka pa mūsu ceļiem ar šo būtu komfortabli pārvietoties. Pat ar auto braucot vairs nepievēršam uzmanību gājējiem un ceļa zīmēm, bet maksimāla uzmanība uz ceļa klājumu, lai nesasistu piekari.

gunbox 09.03.2021 9:44

Visu pareizi pateica. Normala mīšanās sākas ar braukšanu pēc piena uz komfortabla beņķa. Tas, ka tev beņķis jāpārvērš par trubiņu un jānosauc to par normālu mīšanu ir tikai vējā izpūstajiem saprotams termins un to ir gaužām mazs procents, lai kačātu uz savu pusi kaut kādus pareiza velo principus. Tik pat labi varat aiziet pie bargās kundzes. Viņai noteikti ir līdzīgi gadžeti aprīkojumā.

Velo nesākas un nebeidzas tikai ar lateksu un sporta beņķi. Kā reiz lielākais procents velo ir tieši komfortablie. Un nu jau gadiem kā aiziet ar amartiņiem priekša, pakaļā. Šobrīd vēl fatbike. Nē viss ok, ja lateksainie, kuri sevi uzskata par baigiem sportistiem, nelīstu ārpus sporta trasēm vai vietām, kur nevienam netraucē, bet kā reiz tieši viņi lien visur un lielākie CSN pārkāpēji, jo iedomājas, ka pilsēta ir trase.

gunbox 08.03.2021 17:51

Normāli. Pēdējo reizi kad meklēju info max bija 10 spoles uz visu virsmu. Šīs jau ir cita lieta.

EDIT: tu vispār apskatījies cik viņa maksā? Ok, atgriežos pie tā ko teicu iepriekš. Kad nopirksi šo Gaggenau CX482, atsūti review.

gunbox 08.03.2021 17:48

Nesmīdini tautu! Kungi savu pakaļu nevienam nereklamē. Noīrē trasi un izmanto savu ekipējumu pēc nozīmes, nevis grūžas iekšā pilsētas caurajās ielās, traucē autobraucējiem uz šosejas, neizmanto veloceliņus un ignorē sarkano gaismu. Tā kā savu nearhaisma imitāciju "kunga prātā" vari paturēt pie sevis. Un uzsien vismaz aubīti zem ķiveres, savādāk izpūtīs to, kas palicis.

gunbox 08.03.2021 12:33

feciic rakstīja: Riņķi vairs nav modē, jāskatās pēc virsmas kurai visa virsma ir lietojama

Indukcijai nav visa virsma lietojama. Vienkārši biežāk saliktas spoles. Ja ir 4 spoles apvienotajos 2 riņķos, tad tas jau ir supper. Bet kā izrādās lielāka problēma ir trauki, kuriem iestrādātais metāla riņķis nav pilnizmēra un it sevišķi tas ir attiecināms uz pannām, kurām malas nespēj vienmērīgi pret vidu uzkarst. Gemosā ir ļoti labas infukcijas pannas ar teflona pārklājumu un pilno bleķi. Skaidrs, ka trauki profesionālai lietošanai būs labāki, par tiem mēsliem lielveikalos, kuri maksā tieši tik pat.

Pagaidām vēl ir tāda nianse - pannas ar keramisko pārklājumu vairāk nekad neizvēlēšos. Cik pannas bijušas, visām sācis nākt nost vai sabojājies un sāk pieraut.

gunbox 08.03.2021 12:05

Tak lateksainajiem CSN pārkāpējiem tagad ir savādāka domāšana. Nevis sēdekli taisa ērtu, bet nopolsterē bikses. Cik saprotu tur kaut kās silikons, kurš ieņem formas. Es savam uzreiz nopirku normālu beņķi un to mēslu izsviedu. Man kā vecim ir nepieņemami ielīst apstieptās biksēs un pilsētas centrā reklamēt savu pēcpusi.

gunbox 05.03.2021 11:40

Manuprāt viss ir pareizi. Ja reiz zini, ka būs jābrauc, tad nav ko lietot. Viss. Ja esi alkoholiķis, tad nomaini pret sabiedrisko, taksi vai sievu, kura nelieto. Kur problēma?

gunbox 05.03.2021 11:17

Pirmkārt es par prastām eholotēm neko nesaku, kaut gan arī tur ir savs bet. Otrkārt, tev nav pilnas info. Dārgā gala eholotes nosaka zivs izmēru un pat tavu vizuli. Bet pieņemsim, ka esmu tāls.

Aprīkojuma minimums arī nosaka cik tu tālu izaugsi savā meistarībā. Attiecīgi, cik tu būsi senas profesijas pārstāvis vai tomēr vienkārši gaļas ieguvējs lai piepildītu ledusskapi, kā dēļ var ieiet vienkārši veikalā.

gunbox 05.03.2021 11:12

Maliķiem ar vājiem nerviem labāk neskatīties.

gunbox 05.03.2021 10:36

Nav labais tonis forumu aizsist ar reklāmrakstiem. ;)

Par eholotēm man viedoklis ir tāds: Tas ir tā pat kā ar termo kameru no helīša medīt stirnas. Tās nav medības, bet izšaušana. Tā pat ar dārgā gala eholotēm nav makšērēšana, bet izķeršana tiešā vārda nozīmē. Nekāda sakara ar makšķerēšanu.

Makšķerēšana kā hobijs jā, var būt vairākos leveļos. Vienam tā ir dabas baudīšana cauru dienu vērojot pludiņu. Citam aktīvāks - spings vai džigošana. Un augstākā pilotāža, kas ir īstena mednieka vārda cienīgs pasākums - mušiņmakšķerēšana, kurā rada prieku vairāku procesu kopums - piemeklēt šodienas dzīvo barību, pēc tās uzsiet imitāciju, noprezentēt to zivij. Nu un pats prezentācijas proces un skils to pātagu iegrozīt pareizos ceļos. Un nav brīnums, ka tieši mušiņmakšķerētāji izaug no zivju bendēšanas un sākt piekopt R&R (ķer un atlaid) principus.

Eholote, kura ir domāta vienīgi gaļas ieguvei. Un par tādu cenu iet pēc zivs, kuru var uzreiz nopirkt zivju dīķos? C'mon. Zivju dīķos iegādāta zivs tādā gadījuma būs 90% summas ietaupījums. Domāju, ka labāk to burbuli ir pielikt pie deniņiem, lai noskanētu vai neskan pretī absolūts tukšums. ;)

gunbox 03.03.2021 17:24

Man nav bijis, ka kādam auto starp eļļas maiņas reizēm būtu kādreiz jāpielej eļļa. Un šobrīd ir atbildībā uzņēmuma autoparks no 30+ auto. Nedaudz fascinē cilvēki, kas apgalvo, ka eļļas papildināšana ir normāla parādība. Bet nu pieņemsim, ka te uzturās autosportisti, kuri savu sabiedriskā ceļa ērzeli tura uz maks apgriezieniem uz jebkura ātruma.

gunbox 03.03.2021 13:20

TV reklāmas mani noveda līdz tam, ka pāris gadus atpakaļ amputēju televīziju. Skatos tagad filmas bez reklāmām. Tāds lūk man viedoklis par reklāmas ietekmi.

gunbox 02.03.2021 9:29

Fantastisks idiots! Tipisks delfists. Izskatās, ka nav jēgas gari rakstīt. Manu atbildi atradīsi tajā rakstā, kur būs izskaidrots, kā 5 gadu laikā Dienvidu tilta asfalta segums, kurš pat nav uzklāt uz purva, bet betona pamatnes, ir spējīgs sairt. Palasi vēl teorijas kā ir jābūvē. Kad izbāzīsi galvu no mucas, pavērsies cita aina.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti