Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 27.09.2021 16:55

Un kā tad ir ietekmējusi? Man sievasmāte tika uz sirds vārstuļu operācīju pāris mēnešu laikā. Tik pat ilgi bija jāgaida, kā 2 gadus atpakaļ nosauca rindas garumu. Pirms tam vēl bija jāpaspēj vakcinēties, jo ārsts pateica, ka neoperēs bez vakcīnas. Viņam nav vajadzīgs pēc operācijas pacients, lai saķer slimnīcā vēl covid.

gunbox 27.09.2021 12:02

Drīzāk par drošāko var saukt antivielu esamību. Ja ir antivielas, tas nenozīmē, ka tu nevari būt pārnēsātājs. Nav nekāda sakara ar pārslimošanu vai vakcīnu. Bet antivielu neesamībai ir tiešs sakars, ja izdzīvosi, cik būtiskas blaknes paliks. Man nevakcinētam paziņam (strādā par medbrāli), kurš ne pārāk viegli pārslimoja, bet bez nopietnām komplikācijām, tagad esot kaut kādas neiroloģijas problēmas un izskatoties, ka arī veidojas alerģija no aukstuma. Lūk jautājums - nahren jāpakļauj sevi riskam, ja ir šodien skaidri pierādīts, ka vakcīna darbojas? Un atkal, ja tirliņš ir izlēmis riskēt, tad neviens jau neliedz to darīt. Zemā intelekta slāņa paretināšana jau nav nekas negatīvs. Skumji, bet sabiedrībai tikai pluss.

gunbox 27.09.2021 11:18

Paturpinot savu pēdējo ierakstu ...kā izrādās, par pirktajiem sertifikātiem, kā jūs domājiet, kādiem ierobežojumiem tiek pakļauta visa viltus vakcinētā ģimene? Absolūti nekādiem. Šodien vakcīnas sertifikātu var uzskatīt par nederīgu.

gunbox 25.09.2021 0:34

Tas par ko nesen minēju. Par to, kur sapulcē inficējušies vairāki. Sievas rados skolotāja potēta... pazudusi bija smarža, bet simptomi samērā viegli. Kolēģe nevakcinēta nonāca slimnīca. Tikko saņēmām info, ka mirusi.

gunbox 24.09.2021 13:35

Kāpēc domā, ka 62? Kur teikts, ka tur arī nav tāda pati antivakseru sērga? Pie viņu mentalitātes es pieļauju, ka legāli vakcinējušies ir labi ja puse no tā procenta. LV arī vairs stati nav svarīgi. Zatlera legalizētā pateicība rullē.

gunbox 24.09.2021 13:33

Viņš smagi nožēlo, ka ir potējies un tagad nevar rast vairs mieru. Sterilizācija tikai palīdzēs šai sērgai neizplatīties.

gunbox 24.09.2021 13:29

Personīgi zini abus, vai viena tante teica? Bija legāls sertifikāts vai pirkts? Ir pierādījumi, ka bez vakcīnas viņi arī nebūtu tieši tajos plkst. cikos atlikuši kedu? Nav, vai ne. Toties pirmais vakcīnas vilnis bija pierādīts, ka smagajos nonāk tikai nevakcinētie, savukārt smagos var uzskatīt jau par letālajiem, jo nav ar ko ārstēt un tur jau cik vesels un spēcīgs organisms.

gunbox 24.09.2021 13:22

to Bradypus Un? Aita padalījās ar citām aitām, lai bēēē skan vienlīdz sinhroni?

gunbox 22.09.2021 16:28

Ar to tirliņu tiešām diskutēt nevar, viņš ir neapmierināts ar jebkuru viedokli, pat ja tas sakristu ar viņa paša. Var atvērt jebkuru topiku. Beigās visi viņam meļi ...viens viņš pats "austrumu gudrais", kurš nesīs apgaismību tautai. Laikam grūta dzīve.

gunbox 22.09.2021 10:10

Tā ir tikai un vienīgi Bradypus slimīgi sačakarētā domāšana, ka kādam vakcinētajam jebkad kratītu nevakcinēto problēmas. Kad Pavļutu beigs uzskatīt kā paraugpiemēru, tad varbūt arī rozā brilles nokritīs.

gunbox 21.09.2021 14:54

Teci vien uz organisma attīrīšanu, antiievakcinētais pamuļķi. Vismaz man ir stabīla, viena nostāja, nevis visām tēmam savs "pret".

gunbox 21.09.2021 14:07

Nu re, maza nojausma par tēmu. Reanimācijā ir smagie gadījumi, kur daļa mirst un pārējiem nopietni orgānu bojājumi. Ja tā būtu tikai "daži drusku paguļ", tad visiem būtu nošpļauties uz kārtējo elpceļu vīrusu. Un ir tāpēc iemesls pamatots, ka smagos gadījumus sauc par letālajiem.

gunbox 21.09.2021 13:28

Īsti nav skaidra tava pirmā atkāpe. Vienīgie, kuri čīkst ir izkristalizējusies debīlo antivakseru suga. No kuriem 5% ir kā reiz tikai sev zināmā propogandisti, bet pārējie stulbas aitas bez adekvātiem pamatojumiem, kuras blēj līdzi. Neesmu redzējis, ka kāds vakcinētais pārgrieztām acīm kaut ko censtos pierādīt, ka jāvakcinējas obligāti.

Tu katru dienu staigā pa "naža asmeni"? Dari tikai to, ko tev kāds cits ir noteicis? Vai tomēr izvērtē, kuras lietas vari ietekmēt priekš sevis? Tie, kuri nevēlas noslīkt, iemācas peldēt, dzēruši alko nelec ūdenī un tml. Ja tu ej mežā, izmanto pretērču līdzekļus, lai nenoķertu encefalītu? Vai šis tomēr būs robeža, kur noslīkušo atkal ir vairāk? Kamēr neesi saskāries ar sekām acu priekšā, tikmēr tu esi "bezinformēts". Jā, teiks, kāpēc nevakcinējies arī encefalītam. Bet encefalītam ir ļoti labs līdzeklis - DEET. Ja būtu kād līdzeklis Covid, tad noteikti arī es nevakcinētos, bet izmantotu to.

Ja informācija, kuru saņemu no izglītotiem cilvēkiem bioloģijā un cilvēkiem, kuri strādā ar smagajiem ir pietiekama, lai izvēlētos vakcināciju, pie tam, ja rados vēl mirst no covid, tad man ar to pietiek, lai izvēlētos vakcinēties. Bet tāpēc, ka dažiem ir cits uzskats, es neiešu ar lozungiem stāvēt uz ielas un klaigāt.

Tūlīt Bradypus atkal šeit piepīs savu iemīļotu Pavļutu. Nē, nekāda sakara. :P

gunbox 21.09.2021 12:14

Absolūti atbalstu! Visur, kur nodari skaidri nojaušamas negatīvās sekas savam ķermenim, pašam arī būtu par ārstēšanu jāmaksā. Kaut kāda prakse jau pret alkoholiķiem un pīpmaņiem ārzemēs esot pa medicīnas līnijai.

gunbox 20.09.2021 16:12

Ja ir iespēja minimizēt iekļūšanu Covid smagajos gadījumos vai tur novest sev tuvos, tad es vakcinējos. Ja iespēja minimizēt plaušu vēzi, es nesmēķēju. Ja ir iespēja minimizēt dzīvi mucā, tad izglītojos. Cilvēki ir pakļauti pieņēmumiem savas izpratnes/IQ robežās. Un tas ir normāli, un pie vienas vietas, ko citi par to domā.

Paskaidro lūdzu kāpēc gāji potēties, pirms katra sava teikuma pret potēšanos. Citādi pats kā reiz izskaties pēc kaut kāda politiska propogandista, kurš dara vienu, bet apgalvo pretējo.

gunbox 20.09.2021 14:10

Tev kā vakcinētam vispār būtu jāpadomā par kaut kādiem attīrīšanas pasākumiem, jo laikam esi vienīgais valstī, kuram būs iešāvuši kaut kādas psihotropās.

Es domāju, ka tu bojā savu veselību aptuveni 321x vairāk, sēžot pie monitora un šeit rakstot, kā visiem, izņemot tev , potētā vakcīna. Kāpēc apzināta cilvēku maldināšana jeb sauksim pareizāk, sazvērestības teorijas par veselības bojāšanu, kādam būtu jārespektē? Tava runa ir tik pat tukša, kā es šobrīd nosaucu pretējo. Ja nav ko darīt, izmazgā istabu. Būs daudz veselīgāk.

gunbox 20.09.2021 12:17

Tu tādā gadījumā diskriminē tos, kuri vēlas vakcinēties. Diskrimināciju vispār šajā kontekstā ir stulbums iepīt. Visiem ir brīva izvēle, kas šajā ir nesaprotams? Tevi neuzvilkta preža gadījumā neviens necentīsies ielikt aiz žoga, vai ne? Neuzvilki...saslimi... tava darīšana. Kāpēc kādam citam dēļ tava neuzvilktā preža būtu jāsaslimst?

gunbox 20.09.2021 12:03

Tik pat labi vari pajautāt, ar kādām tiesībām jebkurš izlems, ka noziedzniekiem cietumos pienākas nodokļu nauda. Es taču teicu, ka visiem ir brīva izvēle. Man pajāt, ja tu gribi nonākt letālajos - nepotējies. Gribi dabūt plaušu vēzi - smēķē. Viss kas saistās ar nodokļu naudu tā pat ne tev ne man neredzēt kā savas ausis. To izlems kriminālu aprindu 100 personas Saeimā un tu tur neko neizdarīsi.

gunbox 20.09.2021 11:52

Tas tāds antivakseru mazprātiņa sindroms, raudāt aiz katra stūra? Katram brīva izvēle. Negribi potēties? Saslimsi - maksā. Meklē citu darbu, kur nepieprasa potēties. Atver savu biznesu un strādā no mājām. Prezervatīvs arī ir izsargāšanās no saslimšanas, vai ne? Tā pat kā roku mazgāšana pēc tualetes vai pirms maltītes. Visiem ir dota brīva izvēle.

gunbox 20.09.2021 9:58

Volx rakstīja: Ja grib pie luksoforiem izcelties tad jāpērk pilsētai domātie autiņi. Diez vai tāds ir dīzelis.

Mana KIA Ceed 1.6 benzīns bezbožna ceļ krustojumos, bet ātri jau tas viss beidzās. Ja brauc uz 60 jau neko tur pacelt nevar, jo nav vajadzīgs, nav domāts tam.

Jā, ja vien tu būtu sapratis no mana teiktā, kas ir 1.5k dīzelim. Tavuprāt tik smieklīgi apgriezieni varētu būt saistīti kaut kādā veidā ar izcelšanos pie luksaforiem?

Un lai izceltos, nav svarīgs degvielas tips. Iesākumam pietiks iemācīties saprast, kas ir ņūtons.

gunbox 17.09.2021 14:14

Griezes momenta vērtība daudziem nav norijama un tēma ir veca kā zeme. Neiestāstīsi benzīnfanam, ka dīzelis ir komfortablāks pie luksforiem. Manam benzīnniekam šobrīd ir vispār pazeminātie laika 250 dēļ DSG7. Nu kā tur var kaut ko salīdzināt, ja dīzelim būs 320 un vairāk. Protams kompresora un turbīnas esamība novērš tupīšanu. Bet atšķirība jā, vai atveras vilkme pie 1.5k vai 3.5k. Tas nozīmē, ka līdz 3.5k vēl vajag pacelt. Dīzelim nekas nav jāceļ, vienkārši brauc.

gunbox 17.09.2021 13:51

Nez, man tas pseido mēsls bija MB. Vispār nejutu ka būtu kaut kāds sildīšanas moments. Pieļauju, ka bez tā ilgāk par 15min siltu.

gunbox 17.09.2021 13:28

Tu nesaprati. Svaigais gaiss ne vienmēr ir uzsildīts, kā tas jau tiek saprasts ar rekuperāciju. Man gulta ir diezgan tuvu logam un pa nakti nevaru atļauties atstāt atvērtu logu pat ziemās vēdināšanā. Ja ārā nokrītas gaisa temperatūra zem kādiem 14 grādiem, ar to pietiek, lai vēsais gaiss ietekmētu kaklu. Pāris naktis pie šādas vēdināšanas un kaklam kirdik. Un tas sākās pēc vairākas ziemas pēc kārtas viena un tā paša elpošanas ceļu vīrusa dēļ. Tas protams neliedz citā istabā atstāt uz vēdināšanu, bet piemērs kā fakts. Nu jau vairāki gadi pagājuši un palicis ne tik jūtīgs, bet tomēŗ. Jā, es izvairos no vēdināšanas, ja tā notiek tur pat, kur es guļu. Te ir tas pats moments, kāpēc daži streso par caurvēju un no tā sapūšanu. 100% veselam jeb jaunam cilvēkam pie vienas vietas, gados vecākam jau uztrauc, jo iepriekšējās "traumas", kuras daži neņem vērā, jo neuztver par nozīmīgām, bet tās ir, ietekmē.

Starp citu, esmu novērojis, ka lielākā masa domā, ka atdzesēts gaiss arī ir svaigs gaiss.

gunbox 16.09.2021 17:52

Ar atvērtu logu, ja ārā vēss, manuprāt ir cita fiška. Un problēma slēpjas kondicionieros, kuri visos birojos sabāzti un darbojas taukmūļu režīmā, kuriem arī pie +10 ir karsti. No kurienes rodas tie teksti sapūta? Neko tur nesapūta, tās ir tikai sekas no gadu pirms apsaldētā. Kondiškām faktiski nav gaisa sajaukšanas funkcija. Ja pat apslāpē līdz minimumam, dzestrums atdzesētā gaisa kritumam saglabājas. Cilvēks var nosēdēt vairākas dienas, kamēr sajust, ka kaut kas nav kārtībā un ar īsām rokam sēdēt vairs nevar, bet tad jau ir par vēlu. Un tālāk jau šī apsaldēšanās jūtama ļoti ilgi. Es īsti nezinu kas tieši atsalst, vai nervi vai šūnas, neesmu ārsts, bet atjaunošanās ir ļoti ilgs process. Pat ja liekas, ka viss ir kārtībā, diskomfortu pēc tam pie pat neatdzesētas gaisa plūsmas ļoti asi izjūt.

Līdzīgs stāsts ir ar kakla sāpēm, bronhītu. SNosauc vēl par hronisku, bet patiesībā, nepieciešama vienkārši atjaunošanās. Un tā arī rodas bailes no atvērta loga.

gunbox 16.09.2021 13:59

Vispār jau rekuperācijai ir 3 neizdalāmi atsevišķi iemesli, kurus ar to labo. Un visi šie iemesli ir vienlīdz nozīmīgi un stulbi ir runāt par tikai vienu funkciju. Tātad CO2, ienākošā gaisa uzsildīšana un izvadīt lieko mitrumu no "pārsiltinātas" mājas. Tātad - jebkuras jaunbūves, uzceltas pēc būvnormatīviem, kura nav guļbaļķis. Nav jēgas te kaut ko runāt par gaisa kvalitāti, ja nesaprot, kāpēc liek mājām rekuperāciju. Kā arī ir absurds likt rekuperāciju, ja vēlas tikai uzlabot gaisa kvalitāti.

Bet jā, CO2 mērītājs, kuru nav plāns sasiet ar kādu citu iekārtu, ir izsviesta zemē nauda. Un jo vēl vairāk, ka tai citai iekārtai visdrīzāk būtu jābūt jau savam mērītājam.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti