Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 28.01.2022 14:42

Kāpēc tāds uztraukums par magnētu jēgu? Ir cilvēki, kuriem tas rada tik pat lielu morālo mieru, kā sektantam iešana uz baznīcu. Pro zaglim tu neiztraucēsi ne ar ko, izņemot paildzināsi laiku čakarēties. Neviens jau neapgalvo, ka magnēts ir vienīgais. Var salikt piecus risinājumus.

Es nezinu kādus tu tur ledusskapju magnētiņus esi mēģinājis, es redzēju kā bieza dzelzs durvis mēģināja divi atlauzt testējot to magnētu, atsperoties ar kājām un tas neizdevās.

gunbox 28.01.2022 14:35

Mārketings tevi ir labi apstrādājis. Ar tādu domāšanu bez iešūta čipa klātbūtne smadzenēs gudrā māja tev drīz nebūs iespējama. Vēlu veiksmi!

Gudra māja kā reiz sākas no visparastākā gaismas sensora un sistēmām nav jābūt apvienotām. Ne visas sistēmas prasa pakļautību no citas. Tevis nosaukta malkas apkure ir atsevišķa sistēma. Tu viņai neliec virsū trigerus no novērošanas kameras un otrādāk, pat ja esi sajūdzis vienā kokā.

gunbox 28.01.2022 12:42

Viss pareizi, tāpēc nav ko labas lietas turēt dzīvoklī. Viss top lūts ir jāaprok, kur citi neatradīs.

gunbox 28.01.2022 12:35

Normālu magnētu nevar ar fizisku spēku atlauzt. Ja vien nav ugunsdzēsēju spīles. Tad vienkāršāk ar zāģi izzāģēt caurumu sienā vai atspiest logu, ja tam nav drošības. Un ja vēl uzliek divus tādus magnētus, tad bez izredzēm. Bet nu durvis arī vajag normālas.

Ja nav elektrības, tad aķis uztura tā pat kā videonovērošanu. Bet nu ja gribēs apzagt, tad tā pat apzags.

Ja nonākam ar gudro māju līdz apsardzei, tad vienmēr var salikt sistēmas, kuras informē par kustību telpā un vari caur kameru apskatīt, kas notiek un vajadzības gadījumā kā reiz ierubīt mājā ruporu un lai visas gaismas mirgo.

Skat pēdējais vēl ir robots putekļusūcējs ar kameru, ar kuru vēl tu vari izbraukāt un pārliecināties čo za ģēlas.

gunbox 28.01.2022 12:23

Manuprāt tu jauc. Tas, ka tev pārgudrs sensors kaut ko nespēj izdarīt, nenozīmē, ka ķīniešu sūds, kurš dara ideāli, vairs nav gudrā māja. Jebkura automatizācija ir gudrā māja un tam nav nekāda sakara ar savienotu vai dalītu vadības sistēmu vai vēl kas savādāk. Tas, ka tev neizdodas ar automatizācijas uzlikšanu samazināt apkures izmaksas, ir tikai tik daudz saistīts ar gudro māju, ka tev tur ir automatizācija.

gunbox 28.01.2022 11:07

Apkure tavuprāt ir vienīgais, ko ar gudrās mājas iekārtām var menedžēt? Manuprāt apkure ir tikai smilšu graudiņš jūrā.

gunbox 28.01.2022 10:43

Tāpēc nav brīnums, ka krievi mūs par nacistiem apsauc. Man visi cilvēki ir vienlīdzīgi. Viens otrs krievs ir lādzīgāks par vienu otru latvieti. Bērt visus vienā katlā ir IQ trūkums.

gunbox 28.01.2022 10:40

Savu pārliecību tu redzēsi tikai pēc sezonas, vai tas bija sezonāls, vai šoreiz tomēr nē. Neesmu nevienu pavasari redzējis būtisku cenu svārstību. Tie pāris centi neko nenozīmē.

gunbox 28.01.2022 10:37

Jā, lūk šis man interesētu, būtu tikai ka kāds pastāsta sīkāk. Cik es saprotu, nepieciešams vienkārši Zigbee stiks un dators, kurš var arī nebūt 24h tīklā? Ja nepieciešama kaut kāda statistikas vākšana vai sinhronizācija, tad vajadzīgs dators, kaut vai tas pats Rasberry, bet kā ir ar kaut kādu Android TV kastīti? Ideiski tas pats Rasberry vien ir.

gunbox 28.01.2022 10:23

Manuprāt ir daudz interesantāks variants - Zigbee stick + Home Assistent + Raspberry Pi, kas beigās sanāk kapeikas.

Pagaidām Xiaomi nodrošina visu nepieciešamo caur 40€ hubu. Bet nu 300 es par šo nedotu. 200 varbūt tikai tad, ja no rīta pienes gultā kafiju. Man vienmēr ir uzjautrinājuši visi šie gudrās mājas gudrie mārketologi, kuri 50 centu vērtus sensorus ieliek kastītē un tirgo par 50€ vai sapērk Ķīnā par 20€ soļu motorus un pārdod par 200€.

gunbox 27.01.2022 10:37

Tautā runā, ja neprot sevi kontrolēt uz ceļa, palīdz, ja aizsūta uz CP savas problēmas kopā ar reģ.nr.

gunbox 27.01.2022 9:20

Naudas ir vairāk kā jebkad agrāk. Diez vai tāds pats komentārs no Kariņa būs arī par inflāciju, kuras mazināšanai ir darījis apaļu 0. Ā nē, ir gan, lūdzis aizņemumu 300 milj. Un tad vel Pabrikam vajag priekš cilvēku nogalināšanas aprīkojumu par 350milj.

gunbox 27.01.2022 9:10

Es nesauktu par pasaules karu ieroču iztirgošanas lokācijas. Jeb tad var uzskatīt, ka 1979 gadā sāktais karš joprojām nav beidzies. Ukrainas revolūciju režisē abas puses. Tieši tā pat kā gribēja režisēt Baltkrievijā.

gunbox 26.01.2022 15:55

Kāpēc jānoņem valsts himnai cepure? Man personīgi ir kauns par valsts himnu.

gunbox 26.01.2022 15:36

Staļina lomu maz kur var piesiet, izņemot Krimu. Sūtīt algotņus, lai uzsāktu karadarbības, tas ir jau Binladena formāts, tobiš terorista. Un Hitlera formātā būtu tagad uztaisīt trešo pasaules, jo redz tiek apspiesta viņa nabaga nācija. Staļina laikā Polijas konflikts trešajam ir kā piemērs. Tā teikt pirksts atrodas jau izstiepts uz pogas un zinot krievu mentalitāti, es nemaz nebrīnītos, ka ar UK uztaisīs vai nu nākošo Afganistānu vai trešo PK. Redz šis konflikts jau ir pārbriedis, tas nav nafta Čečenijā vai mūžīgā ieroču tirgus platforma slaukšanai Iranā/Irākā.

gunbox 26.01.2022 10:06

Es te pāris dienas atpakaļ runāju ar vienu Ukraini caur i-netu. Viņš gan teicās, ka nekas cits neatliks, kā ņemt ieročos rokās. Par Doņecku arī izteicās, ka tur visi Ukraiņi esot izbraukuši, jo prokrievi burtiski esot sākuši izšaut. Tā pat arī uzbrukumos esot sagūstīti un izrādījušies iesūtīti Krievijas algotņi. Tas gan sen jau bija zināms. Tas, ka tur bizness kustas, nenozīmē, ka nav problēmu. Bizness arī karadarbību zonā kustās līdz pēdējam cilvēkam. ;) Manuprāt Putins grib palikt vēsturē slavens ar tādu pašu veidolu, kā Hitleram un Binladenam.

gunbox 26.01.2022 9:42

Vecīt, admins savāc lietu un liek banu par overbūstu. Viens ir pateikt objektīvus iemeslus, bet tu tirs virsū visur. Pat pēc bana noņemšanas nevari rimties. Es admina vietā pēc šī posta tevi apklusinātu uz forever.

Neaizmirsti, ka pārējie par tevi to pašu domā. Un ar šo postu tu tikai to pierādi.

gunbox 25.01.2022 10:23

Ja plānotais budžets būtu 8k, tad es ņemtu Audi A6 pa kādiem 5,5-6k un par 2k savestu kārtībā tās ķīniešu detaļas, kuras uzliktas priekš pārdošanas un gada laikā nobrūk. Pie viena iegūtu normāla auto izskatu, daudz maz komfortu un klusu salonu. Bet ja jāpārvietojas tikai no A uz B un viss pārējais ir mazsvarīgs, tad kāda šķīrba no ieteikumiem. Ņem par 4k jebko un 4k ieliec remontos. Galvenais, lai kuzavs nav sists un rūsējis. Bet to jāpārbauda pirmspirkšanas diagnostikā. Savus 300€ jāziedo būs, ja negrib iegrābties lūznī. Nezinu gan cik šobrīd maksā kvalitatīva pārbaude, bet domāju mašīnas 5-6 jādzen būs, kamēr mūsu sa*istajā tirgū atradīsi labu.

gunbox 21.01.2022 17:06

Surikats rakstīja: Vai iauto biedriem ir pēdējā laikā iznākusi saskare ar kādu autoskolu? Man sieva sen nav braukusi un grib patrenēties parkošanos. Tiesības ir jau vairāk kā 10 gadus, bet prakse maza. Atradu šeit - forwards.lv/ ka piedāvā variantu, bet nav nekas par tādu skolu nav dzirdēts. Ar mūsu auto negrib trenēties un es piekrītu labāk, lai apskrāpē kādu citu Būtu pateicīgs par reālu pieredzi.

Neredzēju nevienu citu topiku, kur šo ielikt, ja ir labāka vieta, pārceliet uz citu forumu.

Paņem instruktoru kaut vai SSā. Nedomāju, ka autoskolas būs lētākais variants un ne vienmēr dārgākais mācīs pareizi. Un labāk paņemt 2 vai pat 3 salīdzināšanai, kurš labāk patīk.

Ja māca -"braucam tā, tagad griežam, tagad taisnojam un klausies, ko saku" - lai iet bekot tādi pašpasludināti pedagogi.

Normāls instruktors mācīs pēc savas tehnikas. Piemēram, atdures punktiem - iztaisnojamies ar blakusstāvošo auto, izgriežam stūri pa labi līdz galam, griežamies atpakaļgaitā, līdz kreisajā spogulī ieraugām aizmugurēs noparkotā labo lukturi, tad iztaisnojam stūri... u.t.t.

gunbox 21.01.2022 16:55

Jau 20 gadus iestrādāta shēma. Uzrakstam projektu, lai iesvilptu naudu sev jaunā baseinā. Par ko projekta tēma un kam projekts kalpos? Da kuru tas interesē? Plānotais mērķis vai tad nav sasniegts? Domāju ka ir? Ā... tur vēl kaut kas bija jāizdara. Nu sorry... tas plānā neietilpa. Mērķis bija baseins villai Itālijā.

gunbox 20.01.2022 12:53

Jā, nopakots KIA Sportage nevar konkurēt ar nopakotu VW Passat par tādu pašu cenu. Kvalitāte un tehnoloģiskie risinājumi uz 50% zemāki. Tikai nezinātājs pirks KIA.

gunbox 20.01.2022 12:50

Izbrauc ar to 19 un pēc tam ar to pašu auto ar 16 - varbūt tad sāksi saprast par ko es runāju. Sportage ar 19 ir paredzēts tikai braukšanai pa spoguļgludu asfaltu.

gunbox 20.01.2022 12:47

Man domāt, ka arī 22" un nemaz nevajadzētu likt gumiju, tev būtu piemērotāks izmērs. No sākuma nopērc auto, kurš nav domāts tikai lai pārvietotos no A uz B, un tad varbūūūt, jēga ar tevi par to diskutēt.

gunbox 19.01.2022 14:47

Ha...19" diski? Kur Latvijā ir tik līdzens asfalts, lai ar tādiem braukšana būtu komfortabla ...pie tam ar cietas amortizācijas parketnieku? Varbūt no KIA virzienā uz centru? Kad pirms 5 gadi jautāju, vai pārdos dārgāko versiju ar Latvijai paredzētiem 16", tad atteica.

gunbox 18.01.2022 10:50

Problēma nav tikai distancē, arī tajā, ka bremzēt sāk par vēlu, līdz ar to veicina izslīdēšanu un aizmugurējā laicīgu neinformēšanu, kas notiek viņam priekšā. Vakar n-tās reizes šo novēroju. Sāktu bremzēt 4x agrāk nevienam nebūtu nekādas problēmas. Bet sāk bremzēt kā neslidenā un tad slīd, sanes, brauc grāvi, nezin ko vairāk darīt, kad auto sāk dzīvot savu dzīvi. Un pats smieklīgākais, ka tikko gandrīz saslīdējis šķērsam, nākošajā bremzēšanas momentā dara tieši to pašu - nemācas no kļūdām.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti