Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 30.10.2020 10:38

Bezmaksas? Vispirms vajadzēja noteikt valstij masku pārdošanas cenas slieksni. Par 70 centi 1x lietojamo masku pirkt pat viens otrs turīgais atteiksies. Masku, kuru iepērk par 7 centi, nerunājot nemaz, kāda viņai ir pašizmaksa.

gunbox 29.10.2020 11:31

Varu arī paturpināt... lai paceltu partiju, nepieciešama liela summa, jo reklāma, aģitācija, tā pati braukāšana pie tautas, ko vairāk neviens nedara, maksā bargu piķi. Lai piķi dabūtu, šodien visas partijas kādam pārdodas. Pamatā uzņēmējiem... pēc tam uzņēmējs bīda likumprojektus sava biznesa interesēs. Viss likumīgi. Legalizēti 90tie, tikai šoreiz mērķis nav veikali, bet valsts kase. Neviens prātu neizkūkojis nesponsorēs naudu partijai bez kāda labuma gūšanas. Un ja nav naudas, partija bankrotē. Tieši tā! Viens tu tur neko neizdarīsi. Bet savākt patriotus nav jēga, jo visi pliki un nabagi. Bet neviens biznesmenis nekad nebūs patriots. Viņš ir sava maka vergs asinīs. Kā piemērs - pārdevu dārgā gala preci. Atbrauc jaunā Volvo džipā un diedelē nomest 20€. Es nav nabags. Kas man žēl. Izlīdzēju Latvijas pabirai. Kas zin, varbūt jaunai ātrumkārbai pietrūks. No šādiem cilvēkiem prasīt atbalstu ir kā iesēsties govs pļekā un cerēt, ka nesmirdēs.

Idealizēt mūsu valstī ir naivi un bezcerīgi, tā pat kā domāt, ka vēlēšanas kaut ko mainīs. Te var tikai domāt par to, kā pašam izdzīvot un pakļauties plūsmai.

gunbox 28.10.2020 18:03

Manuprāt tur no garāžu puses bija sānā ietesies. Bet vienalga, dodiet ceļu zīme. Vēl jau arī nepazūd nekur fakts - tas, ka blondīne doma braukt taisni un rāda labo pagriezienu, nenozīmē, ka viņa nevar nogriezties pa kreisi.

gunbox 28.10.2020 17:55

GB12 rakstīja: Nu, nav jau tā, ka nevienā partijā nav neviena paša sakarīga cilvēka.

Bet, ja jau tu uzskati, ka nav neviena normāla politiķa, kāpēc pats neiesaisties politikā?

Šis ir tas otrs tizlais sauklis par iesaistīšanos pēc "paši ievēlam".

Redz ir divi ceļi, vai nu tu esi esi aita vilku barā vai vilks aitu barā. Pirmajā gadījuma tu tikai vari kādu brīdi tēlot vilku līdz tevi uzbaros un apēdīs bez sāls. Otrajā - tu varbūt noēdīsi vienu vai divas aitas, bet drīz sāksi ēst zāli kopa ar pārējām, jo aitu gans tev stingi aiz pautiem spiedīs. Un jo vairāk atplētīsi muti, jo drīzāk tevi nocirps kā aitu un pagatavos šašlikā.

Lai patiešām kaut ko mainītu, jā... var iestāties politikā, bet tur ir gadiem jāvāc uzticama komanda. Ha... tas pat nav reāli izdarāms. Jāāāā! ... no latviešiem savākt uzticamus un neuzpērkamus cilvēkus. Kur audzināšana notiek, ka korupcija ir ikdiena un, kas nav piesiets, ir kopējs? Tikai ar giljotīnu uz rokas, kurš pievienots pa apli pie nākošā partijas biedra melu detektora.

Ar to es gribu pateikt, ka nav nozīmes vienam normālam politiķim, ja viņš neko nedara, jo tiek apklusināts ar čemodānu vai parādīts, kur Rīgā vēl ir brīvas vietas kapos.

gunbox 28.10.2020 16:27

Tur nu būsi kļūdījies. Baložu kanalizācijas krātuvei (daži to peļķi dēvē par ezeru un peldas un pa reizei pārtikā zivis velk) blakus ir mazdārziņu purvs pārbūvēts par daudzstāvu kompleksu. Mammas savus bērnus ved uz skolu. Ļoti apšaubu vai mammām stūre tiek iedota vairāk kā uz tiem 500m aizvest bērnus. Bet lauki arī pilsētā ir lauki. Arī tas Lexus džips likās pazīstams, kurš katru rītu pie 5cm augstajiem guļošajiem uz Ezera ielas gandrīz apstājas. No toč jau smirdēja pēc nepatikšanām.

gunbox 28.10.2020 14:20

Šodien Baložu pilsēta atvadījās no šī koka uz stūra.

goo.gl/maps/H8hRh2dvF8p6E7Nv8

Lexus krosovers ar kaut kādu vieglo nesadalīja vienkāršu krustojumu. Iedzīts bija kokā un koks nolūzis. Baložu pilsētā viena galvenā iela un tad regulāri notiek avārijas. Kā šie šoferi vispār var iedomāties līst vēl Rīgā!

gunbox 28.10.2020 14:13

Hā hā... helouuu ERROR 520.

gunbox 28.10.2020 14:11

3) un tad vēl tāds iedomātas delegācijas kolonnā braucošais 50m aiz priekšējā un uz sarkanā pārbraucējs.

Vēl var pielikt klāt tos, kas prot nogriezties tikai "taisnvirzienā" - jebkurš vairāk par 40 grādiem līkums sagādā tik lielas ierūsejošās stūres vai tapas starp benķi grozīšanu, ka ar atļauto ātrumu vai auto iespējām raiti to izdarīt vienkārši nav iespējams. Nerunājot nemaz, ka lai nogrieztos 2 joslu ceļā, ir jāiebrauc vispirms pretējā joslā, nevis jāieņem tas stāvoklis joslā, kāds CSN ir aprunāts.

gunbox 23.10.2020 16:17

Tāpēc arī esam tur, kur esam. Gaidām brīnumu ar maisu, tikai redz visas saeimas kopš Tautas Partijas nolaiž visu podā. Tu nekad netiksi pie siles, lai kaut ko mainītu, ja tev, lai tur tiktu, ir jāatskaitās "organizātoram". Ja KNAB valsts pasūtīta organizācija, kuru kontrolē eiropas parlaments, tad varbūt arī kaut kas mainītos. Šobrīd KNAB ir draugs draugam. Salikti pakalpiņi un lai noņemtu no trases tos, kas neklausa.

gunbox 23.10.2020 16:13

Kā tu un vēl naivāk domā visa tauta. Visa Saeima ir made in ujņa. Acu aizmālēšana garajām rokām līdz valsts kasei un darbības imitācija. Visas tās saģenerētās pa vienai uz 7 iedzīvotāji amatpersonas saņem savu daļu un visi klusē. Opozīcijā sēž otrs garās rokas, kuras gaida savu rindas kārtu. Radikāli mainīs tikai tautas sacelšanās pret varu. Bet to neviens "nedzirdu, neredzu, nerunāju" tautā nedarīs. Tā kā vienīgais varam cerēt, ka nenolaidīs podā pārējo, kas vēl palicis.

gunbox 23.10.2020 11:12

Piesardzīgāki kamā? Ne jau tās vienības kaut ko nosaka. Bija un izbija. Ieliek vietā bīdītājs citu kretīnu, kurš shēmas pildīs tieši tās pašas.

gunbox 23.10.2020 11:07

Koncertzāles iecerei zaļā gaisma ir rādītājs, ka pirmsvēlēšanu cerība uz Kariņu ir bijusi lieka. Un nebija jau arī pamata - Vienotība taču. Tāds pats šņaucējs, kā visa valdība. Reiru ielicis par finanšu ministru... to, kuru no valsts kases būtu jātura pa gabalu. Vai kaut kas ir mainījies kopš vēlēšanām? Absolūti nekas. Valdība iet to pašu zaglīgo ceļu. Valsts iestādēs korupcija nav mainījusies. Tie paši noteikumi, tie paši purni. Vai jāatlaiž? Iespējams. Nav tikai ko likt vietā. Absolūti neviena nav. Un ja pat tāds uzrastos, tad ātri vien apklusinātu.

gunbox 21.10.2020 15:24

Vajag izlabot to Error 520. Gandrīz pēc katra posta izmetas.

gunbox 21.10.2020 15:22

Parastam mirstīgam ir saprotams. Vienīgā problēma, ka vismaz 3 interpretācijās. Kad bija jātiek galā ar reverso PVN un latviešu likuma sajātā domāšana Eiropas muitas kodus sāka interpretēt, viss reversā PVN tirgus nočakarējās un preces katrs izrakstīja pa savam, kaut gan Eiropas muitas kods ir uzrakstīts burtiski saprotamā valodā. Tobiš - kā uzrakstīts, tā arī jāsaprot un nekā savādāk.

gunbox 21.10.2020 15:14

WALA rakstīja: ir ir 170 tākā drusku par traku vidējai LV braucošai mašīnai. Taču tas ka kāds varētu izgriezt priekšā nav patiesībā nemaz tik traki, ja " dullais apdzinējs" pēkšņi neieslēdz panikas modi. Slikti būs tajā gadījumā ja tas "dullā apdzinēja" auto pats par sevi, tā riepas utml. nav droši lietojams ar 170 km/h pie konkrēta ceļa seguma + tas kas izlīd priekšā tiešām velkas ar 90km/h vai mazāku ātrumu, BET šādā situācijā es vispār tad nesaprotu abus ... nu tā ka pilnīgi nesaprotu ...

Nav runa par vēl vienu apdzinēju, bet par to, kuram vajadzētu nogriezties pa kreisi. Bieži vien tādi ar spoguļiem nedraudzējas. Man kolēģim pat bija situācija. Uzņēmums nopircis darba vajadzībām vienu no bīstamākajiem auto, ar kuru uz šosejas apdzīt nav iespējams bez priekšlaicīga ieskrējiena. Saucas Skoda Rapid ar 77kW motoru. Traktorists laicīgi neparādīja pagriezienu un sāka griezt. Par laimi to vieglo mēslu paveicās izslidināt starp kokiem.

gunbox 21.10.2020 14:49

Mans domāt, ka čaina vispār ir noslēpusi īsto mirušo skaitu. Ņemot vērā, ka pirmais štams bija agresīvāks un bīstamāks. Ņemot vērā, ka pie viņiem ir n-reizes lielāks cilvēku blīvums uz m2, ka citur pasaulē. Ņemot vērā, ka komunisms visu noklusē un tie kas neklusēja, klusi pazuda no interneta.

gunbox 21.10.2020 14:44

Bradypus rakstīja: Kā tu zini, ka strādā? Tapēc, ka tā teica Viņķele? WHO jau tā kā sāk atzīt aplauzienu savās teorijās.

Cik var tirst muļķības! Kura vietā ierobežošana paredz inficēšanās nonullēšanu? Ierobežošana uz nekontrolējamu izplatīšanos nozīmē to, ka tiek samazināts saslimušo skaits vienā dienā vai vismaz kaut kā ierobežojas, lai nepāraugtu katru dienu x2 un pietiktu resursu priekš akūtajiem. To ir tik grūti norīt?

gunbox 20.10.2020 17:48

Un interesanti, kā izvākt no centra, ja centrs ir pozicionēts augstās aprindās kā luksus rajons tieši tā pat kā tas sūnu ciems Mārupe? Par to tikai var fantazēt, bet tas tuvākos gadsimtus nenotiks.

Kā absurds piemērs - Rīgas Zīmogu Fabrika pretī cirkam. Vieta, kur uzņēmumi brauc pēc saviem pasūtījumiem ar uzņēmuma auto. Auto nav kur novietot. Bet redz uzņēmumam ir svarīgi ielīst dārgi apmaksājamos apartamentos. Un tā ir ar visiem, kuriem centrā nekad nav bijusi īstā vieta. Kā mušas uz sū... saskrējušas.

gunbox 20.10.2020 12:03

Skat, pats nesen noliki, ka ierobežo par daudz. Tātad 28k mirušo ierobežo ar ieročiem, bet 1milj. mirušo - nekas liels, parasta saaukstēšanās?

Tur jau tā fiška, ka Ebolu ir lielāka iespējamība ierobežot, attiecīgi arī mazāk būs mirušo. Covid jau vairs nav iespējams ierobežot, bet cīnīties ar sekām, lai pietiktu elpināšanas aparātu. Tāpēc jebkuri ierobežojošie pasākumi ir tikai pozitīvi. Varēsim tikai priecāties, ka pie mums nenotiek Itālijas scenārijs, kad resursu vairs nepietiek visiem. Un nevajag tikai tagad muldēt par vecuma slāņiem. Ne jau Itālija ir vienīgā kur nenormāli liela mirstība un jaunu saslimšanu.

gunbox 20.10.2020 11:47

170 nekādos rāmjos neiekļaujas drošībā. Kā jau 650 teica - nevar prognozēt nākotni... nevar prognozēt, ka kāds no tā vilciena pēkšņi negriež pa kreisi tieši purna galā tam lidonim. Bet par cik sievasmātei ir kristāla bumba, tad lidonim pie vienas vietas sava dzīvība. Žēl tikai, ka kristāla bumba nepasaka, cik būs līķu nepaveicās gadījumā un vai tur pretī nelido tāds pats 170 vilcienu dzinējs.

gunbox 20.10.2020 9:48

viencexperc rakstīja: Nu tu di*s. Ebolas vīrusam mirstība ir 50%.

Daudz kur raksta no 25-90%.

Piemēram Rietumāfrikā 2014.gadā inficējās 28 000 cilvēki. Nomira 11 000.

...

Nu bet loģiski, ka tiršu. Tas ir no skatupunkta, ja neņemam vērā inficēto skaitu. Inficēšanās iespēja ir ļoti augsta, kas arī piedod lielu mirstību. Ja Covid pielipis būtu tikai 28k, tad mēs te nemaz nerunātu. Bet tie ir 40milj, kur 1milj. miris. Ebola uz šīs mirstības fona ir tikai tāds puteklītis.

gunbox 20.10.2020 9:42

Ja grib kaut ko pārbūvēt, bet bez pārbūves nav iespējams kaut ko mainīt, tad vispirms ir jāiepazīstas nevis ar google maps, bet jāpaceļ pakaļa un 1 gads jānostāv uz ielām.

Un otrs, ja grib kaut ko patiešam izmainīt ar centru, kas arī ir būtiskākais štopers Rīgā, tad no viena sāna sākt jaukt kultūrvēsuriskosnevienamnevajadzīgos graustus un pārbūvēt to visu ar 2-3 joslu uz katru pusi maģistrāļu sietu, kur vienmēr malējo joslu var dalīt sabiedriskais ar velo. Tā kā lielākā daļa, es ceru, šeit ir adekvāti, tad saprotam, ka to neviens nepieļaus. Tātad atkal atduramies pret to, ka tēma ir izteikta tikai tēmas pēc, nevis vispirms padomāts.

gunbox 19.10.2020 15:00

Es teiktu - aizej uz CP un izstāsti savu pārkāpumu un tik pat godīgi samaksā sodu, cik godīgi atzinies šeit. Ja CP par tevi sāks ņirgt, tad parādi vidējo pirkstu un palūdz izrakstīt par to protokolu. Sakot, ka katoļiem baznīcā grēkus nodzēš. Ja esi luterānis, tad tev nav paveicies.

gunbox 19.10.2020 13:53

Dalīt pilsētā prioritātes ir idiotisma augstāka pazīme. Trotuārs ir gājējiem, brauktuve - braucējiem. Viss. Tikko visu sadalīju. Tēmu var slēgt.

Visur, kur tas bija iespējams, jau ir izbūvētas joslas sabiedriskajam. Bet veloceliņiem nav vairāk vietas un tā pat viņus lielākie bļāvēji neizmanto, bet pārējie izmanto trotuārus.

Patālāk - jā... kāpēc nē. Vispirms tiršam, bet lai domā citi. Nu, davai dubli ieslēdz pelēko. Kurā vietā patālāk uz Čaka ielas tu liksi veloceliņu? Varbūt pa māju jumtiem? Es domāju, ka ja negrib izmantot trotuāru, zem asfalta paplašināt kanalizācijas trubas būtu lielāka iespējamība novirzīt kaut kur velosipēdistus.

gunbox 19.10.2020 13:34

Bradypus rakstīja: Tikai cipari patiesībā ir savādāki. Gripa svārstās, atkarībā no paveida starp 0.1-0.2%. Jaunākie WHO dati saka, ka Covid19 varētu būr ~ 0.14% - t.i. vidusmēra gripas cipars.

Par to inkubācijas laiku radikālo atšķirību arī piemelots krietni vien.

Covid19 cēloņsakarību neviens pat nemēģina pierādīt - pie jebkura pozitīva testa tas tiek pasludināts par vainīgo. FB ceļojošais bēdu stāsts, kur pēc saaukstēšanās ir bijis negatīvs tests, tad smaga slimība, kuras laikā atkārtots tests pozitīvs. Un nevienam pat neienāk prātā, ka testi varētu būt pareizi - primārais cēlonis ir cits vīruss, bet Covid tikai pieķerts klāt, ar akūtu elpceļu saslimšanu vazājoties apkārt uz testiem, nevis ārstējoties izolācijā.

Es vispār gripai uz šo dienu dotu uz 1000x mazāku mirstības procentu kā ir šobrīd, jo pārsvarā visas komplikācijas sākas no ielaistas vai nepareizas ārstēšanās. Bet ielaista neārstēšanās kā reiz ir saistīta tiešā mērā ar darba devēja - strādā vai būsi atlaists un tur pat ir arī cilvēku bezatbildību pret apaukstēšanās pazīmēm.

Un lai ko mēs šeit diskutētu, vienalga būs tādi kā Žigis, kuri antireklamēs Covid, jo neprot norīt vienīgo iemeslu, kāpēc ir nepieciešama izolācija un tml. - lai pietiktu resursu slimnīcās.

Es gan saskatu Covidā daudz bistamāku vīrusu, jo, ja inficējas ārstējošais ārsts no slimnieka un mirst, tad tas ne ar ko neatšķiras no SARS vai Ebolas.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti