Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 07.11.2019 17:58

WALA rakstīja: Man škiet kā leišu nogriešanās vietās esošās bremzēšanas joslas uz lielajiem ceļiem ir jēdzīgāks asfalta un stabiņu izlietojums, ja reiz vispār tādus stabiņus liek.

Man gan tā nešķiet. Leišiem to vajadzēja veidot kā maģistrāli, nevis ceļu ar apsurdi daudz 90/70 maiņām. Vai vismaz katras 3 nobrauktuves salaist uz 1. Vispār Baltija jau sen varēja samesties vienotam autobānim caur visām 3 valstīm un vēl no Polijas davilkt ceļu līdz Varšavas bānim.

gunbox 18.10.2019 15:58

Tur tak 3 joslas. Pirmā ir lidotajiem, otrā - sēnēm un mīzējiem no ceļa malām, trešā - steidzīgajiem. Tieši tā pati shēma, kas uz Jūrmalas šosejas.

gunbox 10.10.2019 10:21

Kādu tu atbildi sagaidi, ja neesi minējis riepas izmērus?

Meklēt pkp.lv Vismaz garantēti jauna gada riepas. Internetviekalos var iegrābties uz pāris gadus vecām. Bet man kaut kur aizdoma, ka tev nekas labāks par BF GOODRICH nesanāks par 300€.

gunbox 08.10.2019 17:49

Tiešām? Par ko tad īsti šeit ir bija runa? Par glābšanu vai to, ka nogriezās pāri nepārtrauktajai? Tur pēc mana nebija ko glābt. Notika dabiskā atlase. Šādam moča vadītājam varbūt šis bija vēl veiksmīgs gadījums, ka nenosita kādu, tik neadekvāti braucot.

gunbox 08.10.2019 15:31

Nav nekāds slidens punkts. Tas jau sen zināms, ja sabiedriskais pēkšņi izgriezīs no pieturas un tu būsi iebraucis aiz viņa vadītāja krēsla, tu būsi vainīgais. Tieši tas pats punkts, kas ar priekšā braucošo - ja tu ieskriesi pakaļā, tu būsi vainīgs.

Noteikti ar šādu domāšanas veidu arī ir tik slikta situācija uz ceļa. Ja visi viens otru uzskatītu par idiotiem, kuri nav prognozējami savā nākošajā solī, tad kaut kas uzlabotos, bet diemžēl nākas sastapties ar pašpārliecinātiem gaiļiem, kuriem liekas, ka CSN ievēro visi un pašam nav jādomā līdzi.

gunbox 08.10.2019 14:54

Vecīt, tev ar redzi švaki. Tur ir pārtraukums priekš nogriešanās vēl savus 2m tālāk, kā nogriežas buss. Nogriešanās pareizi būtu ja vismaz ar abiem labās puses riteņiem šķērso šo pātraukumu. Diemžēl tā nu viņš tur ir uzzīmēts, kad idiotam iedod rasēšanas dēli un pindzeli rokā.

Jābūt arī ir diezgan atsaldētam, lai nogrieztos, izmantojot 45 grādu leņķi. Eksāmenā ar šādu trajektoriju izgāztos uz pirmā pagrieziena.

gunbox 08.10.2019 14:47

Protams, ka katram būs savs viedoklis, skatoties no sava braukšanas stila. Es redzu šādus divus tipāžus. Buss pārkāpj ar to, ka nogriežas pāri nepātrauktajai ar abām riepām. Un vienīgā viņa kritiskā vaina ir, ka viņš nav pamanījis spogulī moci, kurs lido krietni virs tā ātruma, kas tajā krustojumā un pie nepārskatāmas gājēju pārejas ir pieļaujams. Skatoties no moča puses, es tajā vietā noteikti būtu samazinājis ātrumu un sagatavojies gan uz to tizlo krustojumu, gan gājēju pāreju un vēl jo vairāk, ja priekšā var izbraukt sabiedriskais transports, kurš pēc CSN apdzīvotā vietā ir jāpalaiž no pieturas. Un pat ja uzmanīgi skatās, mikriņš nebūtu paspējis uzsākt tik ātri braukt arī taisni, lai mocim nebūtu jāmet pa mēmajiem. Tobiš mocis ir vainīgs 100%. Mikriņam faktiski ir ikdienas situācija, kad nepamana moci spogulī un mocim ar to ir jārēķinās. Šajā situācijā es sodītu mikriņu par nepārtrauktās šķērsošanu un moci par ceļa nedošanu sabiedriskajam, jo ieskriets ir tālāk par vadītāja sēdvietu un šādos gadījumos vienmēr būs vainīgais tas, kurš ieskrēja sabiedriskajā. Tāpēc vienmēr ir jāuzmanās no sabiedriskā transporta pilsētā, jo kāds no vadītājiem var arī būt kretīns.

gunbox 03.10.2019 14:57

Dažām dārgām longlive eļļām vispār ir pieļauts 500k un nekas viņai nebūs. Kvalitatīvas eļļas maiņai ir tikai viena nozīme - metāla izstrāde. Un ja tev tur monitorigs sāks bļaut, ka jābrauc uz servi, tad tas visdrīzāk būs jau paziņojums par motora kapitalku.

Mums VW pirmajā reizē pateica pie 20k, lai ievēro 30k maiņas intervālu. Loģiski, ka to viņš pats sev varēja uz pieres uztetovēt reklāmai. Mums nav jāatbalsta apsurdi ražotāja pasākumi motoru nokaušanā. Lai ko kurš teiktu... jo biežāk maina, jo motors ilgāk dzīvos. Tas pats attiecas uz automātu, kuram faktiski ir jābūt maiņas intervāls atkarīgs no braukšanas stila, nevis kaut kādiem pieņemtiem 70k km. It sevišķi tagad, kad ražotāji ar vien lētākas detaļas liek savos mehānismos.

gunbox 23.09.2019 17:37

tātad zini, kāds viņš ir faceliftā, jo nekā jauna viņā nav.

gunbox 20.09.2019 22:57

IAuto, kur raksts par to, ka uzsākts Dienvidu tiltam posma remonts? Virskārta jau noslīpēta. Gribētu uzzinat vai tas ir piedzīts sataisīt no būvnieka vai atkal tiek izzagts no nodoļu maksātājiem?

gunbox 18.09.2019 10:08

Tev ir kāds garantijas devis, ka nomainot hidrobloku, viss būs labi? Viņš sataisīs no savas kabatas, ja tomēr hidrobloks nebūs pie vainas? Vai tas kas teica, ir tante uz soliņa?

Man priekš MB paprasīja par hidrobloka maiņu 1000€ un pateica uzreiz, ka visas pazīmes norāda uz to, bet nedod nekādas garantijas, jo tur var būt vēl kaudze problēmu, pat arī dēļ kā hidrobloks ir noklājies.

Varbūt pašā hidrobloka 1 detaļa tikai jānomaina, kura maksā kapeikas, bet varbūt problēma ir nopietnāka. To varēs pateikt tikai jaukšanas procesā speciālists, bet kā redzi speciālisti nejauc. Viņi uzreiz pārdod restaurētās par 1500. Es teiktu, ka tik jaunam auto lētāk var sanākt nopirkt lietotu kārbu, ja nav pazīstams večuks, kurš savā garāžā jauc kārbas. Daži šroti vēl nāk pretī un samaina, ja lietotā kārba izrādās beigta.

Bet eļļu labāk ir mainīt ar pilnas eļļas maiņas iekārtu, kura sūknēšanas procesā nomaina veco.

gunbox 12.09.2019 10:59

Bārda tikai tad der, ja viņa tev piestāv un ir pareizi, rūpīgi kopta un formēta. 1x dienā nodzīt tādā gadījumā ir bez problēmām pretēji bārdas kopšanai.

gunbox 11.09.2019 10:40

Cik es saprotu, tad 100 gadus vīri ir ar bārdas nazi skuvušies, nevis žileti. Un žilete jau pamatos skuj ar nepareizu leņķi, lai arī kādu viņu tur iestrādātu. Ja pavēro spečuku darbu, kā jādzen ar nazi, lai nenoņemtu ādu, tad ar žileti to nemaz nav iespējams izdarīt.

gunbox 11.09.2019 10:32

msh rakstīja: Ir vienkāršāks risinājums - neaizrauties ar skūšanos. Es jau dažus gadus reizi pa pāris nedēļām norauju bārdu un ūsas ar matu mašīnu un miers - lēti un ātri.

Ne visi uzturas sabiedrībā, kurā var ligzdu audzēt.

gunbox 11.09.2019 10:28

feciic rakstīja: Pa reizei uz akciju var pa trīnīti atrast.

Bēt pietiek 2x nedēļā skūties, nav kā ar mašīnīti bezmaz katru rītu vingrot.

Kāds moš ir lāzerepilāciju mēģinājis?

BS. Es ar mašīnīti skujos tieši tā pat kā ar žileti - 1x 2-3 dienās.

gunbox 04.09.2019 15:23

psc.. pats jau otro reizi uzleci. Tas, ko tu uzskati par ideālu, ar ļoti lielu pārsvaru var nederēt citiem.

gunbox 04.09.2019 11:08

Kāda tam nozīme, cik līdzekļi ir jāinvestē, ja tu to dari savai ērtībai un ādas tipam? ... jeb tu nonāc pretrunā ar sevi. Lētāk tev būtu nopirkt žileti un Latgalītē par pāris eiro komunisma laika holderi. Kāpēc tāds papadoss uz 30€ uz kaut kādu ģešmansko, kuram jauna galva grozās ap 20-30€?

gunbox 04.09.2019 10:28

Ar skuvekļiem ir kā ar bitēm. Kas der vienam, pārējiem var nederēt. Tāpēc ieteikt kaut ko ir bezjēdzīgs pasākums. Var tikai pastāstīt par aparātiem, par kuriem cilvēks varbūt nemaz nezina.

Man ir ļoti problemātiska kakla zona. Kā dabuj mikro traumas tā sarkans un vēlāk vēl pumpas sametas. Teiksim tā - nav ziloņa āda, kurai ar žileti var arī skūt pret spalvu. Tad ir čau.

Vēsture tāda. Līdz ar iznākšanu Gilette uzreiz migrēju uz vairāk asmeņu versijām. Beigās 5 asmeņi bija vis labākais. Bet mikro traumas vienalga reizēm diezgan daudz un risinājumam atradu vislabāko pēc skūšanās līdzekli - Eveline after shave GEL sensetive. Bet tieši gēls nevis balzāms. Tāds biezas konsistences gēls ko biezā slānī uzklāj uz kakla un sūrstēšana pāriet 10min laikā vai pat uzreiz un ļoti ātri sadzīst.

Biju pa vidu izmēģinājis 2 un 3 galvu rotējošos, bet tie man noņem kaklam ādas kārtu. Tad pamēģināju Brauc 3 sērijas skuvekli un horizontālais asmenis likās saudzējošāks, bet ātri izdila. Tā es nonācu beigās pie Braun 7 sērijas ar visu tīrīšanas iekārtu. Jau kādus 8 gadus kalpo godam. 1x gadā gan galvu jāmaina, kas nav tā lētākā. Interesantākais, ka šim baterija nejūtas vispār, ka būtu kaut nedaudz nosēdusies gadu laikā. Pēdējā gada laikā esmu atradis vēl superīgāku iekārtu. Philips One Blade, ko arī ieteiktu izmēģināt. Ir nedaudz jāpierod kā ar viņu dzīt, bet ir ļoti ērti un var izmantot arī ar skūšanās putām.

gunbox 29.08.2019 11:54

Domu sapratu, bet būs aizšauts garām.

Tur nu tu kļūdies. Tā laka, kura pārdodas baloniņos un derīga 12mēnešus pēc atvēršanas vai līdz brīdim, kad bumbiņa iekšā vairs nekratās, nekam nav derīga. Tā ir mīksta laka pēc sacietēšanas, kura auto virsbūvei neder. Kur tad tu meklē to UV laku? Poligrāfijas piederumu veikalā? Auto krāsu veikalā iejauks to, kas vajadzīgs.

gunbox 29.08.2019 10:54

Ne gluži par izmaksām. Ja pareizi visu dara, tad izmaksās pat vairāk, kā aizbraukt pie laba meistara. Manā skatījumā tas vairāk tāds entuziasma pasākums, kad cilvēks, kuram nav līkas rokas, grib iemācīties ko jaunu un ir guvis kaut kādu gandarījumu.

Atjaunots reflektors no markas var maksāt smuki. MB W220 xenons laikam maksāja par 1gab. 50€, ja atdod pretī savus.

gunbox 29.08.2019 10:50

Vispār jau hroma imitējošo ķīmiju šodien lieto visur. Un pārsvarā gadījumu veiksmīgi. Arī metāla reflektoru atjaunošanai. Pieļauju, ka plastmasas reflektorus tieši tā pat atjauno, jo tā pati ķīmija jau viņiem virsū no rūpnīcas. Bet reflektoram savukārt ražotāja hroms, vai šodien jau tikai ķīmija, jo hromēšana sadārdzina, izdeg tikai tad, kad ieliek neatbilstošas spuldzes. Grib no vecas tehnoloģijas izspiest ārā LED un Laser spožumu.

Es savam lūznim reflektorus pirku lukturiem.lv (jāpieprasa tagad keš par reklāmu ) Arī bija izdedzināti tā, ka varēja tumsā braukt tikai ar migliniekiem.

gunbox 28.08.2019 22:56

Volx rakstīja: Beidziet žīdoties, ielieciet jaunus binokļus. Visa tā pulēšana, lakošana ir pagaidu līdzeklis un uz laiku. Beigu beigās tāpat būs jāmaina, ja jūs tagad tehniskā nelaiž cauri .

man tādi pulēsanas meistari arī piedavājās pulēt astrai, jā ok, izgāju tehnisko, bet pēc kādi 2 gadi atgriezos izejas pozīcijā

Tieši tā. Pulē kreisajos kantoros priekš pārdošanas. Tāpēc ari 2 gadus ilgāk nekalpo. Normāli meistari slīpe matētu un klāj ar laku. Uz pulētas laka neturēsies. Vismaz ne tā, kura paredzēta lukturiem. Viņai ir divi efekti. Aizsarga no UV, lai plastikāts nedzeltētu un veido cietu kārtiņu, kura iztura to akmentiņu deformāciju, kur plastikatā paliktu pēdas.

gunbox 28.08.2019 22:49

darklight rakstīja: Vasaras sākumā veicu Astrai šo procedūru. Ņēmu smilšpapīrus no 800 pakāpeniski līdz 2000 un slīpēju visu to dzelteno, necaurredzamo herņu nost. Pēc tam ar pulējamo pastu. Tik dzidrus lukturus tam auto nekad nebiju redzējis. Tad ņēmu laku un visu sačakarēju . Ok - ne jau nu galīgi sačakarēju, bet otrajā kārtā sanāca pamatīgs apelsīns, kas nedaudz sačakarēja visu efektu. Kāpēc tā sanāca - nav ne jausmas, laku no baloniņa pūtu pirmo reizi mūžā, bet it kā viss pēc instrukcijām. Lai nu kā - efekts ir pamatīgs - tumsā atkal ir normāls, fokusēts stars, gaismas arī vairāk. Cik ilgi turēsies? Ta jau redzēs.

Apelsīns otrajai kartai sanāca tāpēc, ka pirmo kārtu pārkaltēji. Pirmā kārta nedrikst kļūt sausa, tobiš nelipīga. Sanāk diezgan ātri nest virsū otro kartu un telpas temperatura ir vēlama pēc iespējas siltāka.

gunbox 28.08.2019 22:44

Tiešām? Cik šodien izdzerts?

Ir domāta laka, kura nelaiž cauri UV starojumu. UV staros cietējoša laka ir pavisam cita tēma un nekā kopīga ar auto lampām.

gunbox 28.08.2019 18:23

Esmu pats 2x labojis virsmu. Pirmo reizi mācoties uz kļūdām. Otrā reizē jau perfekts iznākums. Tātad - lukturus tikai Koļas pulē. Lukturi ir jāslīpē. Mātēto virsmu klāju ar divkomponentu UV laku sagatavotu baloniņā. Laka jāiztērē bija 48h laikā. Un slīpēšana jāveic uzmanīgi. Nedrīkst pārkarsēt plastikātu.

Vēl tāda nianse. Ja nolakot ar pirmo reizi neizdodas, tad nokaltējot var atkal noslīpēt un no jauna mēģināt.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti