Kārtot: Augošā secībā
1 2
gunbox 25.01.2021 11:29

iciks rakstīja: Piekrītu. Ja iespēja - izmēģini gan tā, gan tā. Kaut kad labā sniegā vientulīgā ielā pamēģināju - jā, bez elektronikas tā autiņa izslīdēšana mazliet savādāka gan

Da normālai elektronikai vispār nekas neizslīd. Un tas jau bija aizmugures piedziņas e39 vecam hlamam. Ko vēl runāt par jaunu auto, ja vien nepērk kaut kādu no rūpnīcas jau miskasti.

gunbox 21.01.2021 12:33

Ej tu nost! Kā tad autoceļu plānotājs rotācijas aplī nav ielicis bīstamu grāvi? Šī ir nolaidība. Tas nekam neder, ja auto paliek uz riteņiem.

Bet ja nopietni, visādi var gadīties. Tur var būt 10 niecīgu faktoru sakritība, lai šādi ieslīdētu un domāju, ka viens no galveniem kā reiz ir slidens ceļš salā, kad veidojas migla.

gunbox 18.01.2021 10:40

darklight rakstīja: Nesaprotu, kā var kaķi turēt dzīvoklī, atrautu no dabiskās vides? Un tad brīnās, ka viss piedirsts, ņaud caurām dienām, traucē kaimiņus. Bērni vairs nevar normāli ārā iziet - tūlīt kāds kaķis metās klāt, sāk glausties gar kājām, pārnēsājot parazītus, trakumsērgu un kovidu!

Kaķis pretēji sunim, kurš jāskolo un jāaudzina kā mazs bērns - raksturs ir tīri atkarīgs no vides un attieksmes. Ja darīsi kaut ko tādu, kas viņam nepatīk, tad kaķis būs regulāri dusmīgs vai bailīgs. Ir seriāls - My Cat from Hell. Jebkuram kaķa īpašniekam būtu šis jānoskatās. Tiem, kuriem antipātija pret kaķiem un nejēdz sakopt pat aiz sevis, labāk nemaz kaķi neizvēlēties - tiem parasti arī piečurā čības. Tā teikt, kādu vidi radīsi, tāda attieksme būs pretī.

Kaķim nav nepieciešama dabiskā vide. Tas nav suns, kuram vajadzīga brīvība, lai var izskrieties. Bet katrā ziņā normāls kaķis būs tikai tad, kad būs nomedījis sev iztiku un 16h diennaktī izgulējies.

gunbox 15.01.2021 9:44

to iciks Hā, ar mani ir trakāk. Kā lai vienkāršāk paskaidro. Redz tava pārliecība ir tieši tāda pati kā 99% sociāli ieprogrammētu indivīdu. Karoč, liels, stulbs aitu bars. No visuma apmēriem skatoties uz zemi būs tā pat kā tu skaties uz baktērijām, kuras atrodas uz ābola, kurš savukārt atrodas kaut kur otrā zemes pusē. Tevi uztrauc tās baktērijas? Noteikti ka nē, nerunājot nemaz par ābolu. Bet kāpēc gan, ja tu pat to ābolu nevari saskatīt, kur nu vēl baktērijas. Tā pat tu nezini baktēriju viedokli. Viņām arī ir sava "programma". Viss ko tu nosauci arī apstiprina, ka cilvēks uz zemes ir tieši tāda pati baktērija, jeb precīzāk būtu teikt - parazīts. Un pie tam vēl iedomīgs un pašpārliecināts. Bet patiesībā - neattīstīta ne garīgi, ne paredzēta izdzīvošanai dzīvības forma, kura sevi vēl pārvērtē. Redz parazīti arī dara visu, lai izdzīvotu, tai pat laikā iznīcinot vidi un vides iznīcināšanu cilvēks sauc par attīstību. Ja laiks priekš cilvēka sapratnes nebūtu tik neizmērāma uz tausti vienība un viena cilvēka dzīves garums tik īss, tad visā uztvere būtu krietni progresīvāka.

Tas, ka mani darbi pēc taviem vārdiem par kaut ko liecina, nenozīmē, ka manai teorijai nav taisnība. Un, ka es neapzinātos, ka esmu tāda pati stulba aita.

gunbox 14.01.2021 16:28

Nepārāk labi izglītots cilvēks dala klases, šķiras. Tic dievam. Ētikas grāmata ir otras bībeles vietā. Iznīcina vidi sev apkārt jebkurā formā. Nostāda cilvēku par visa valdnieku un vides noteicēju un nepazinās, ka ir vienkārši pašpārliecināta, nepavisam labdabīga baktērija uz zemes. Tas, ka tu esi kaut kur mācījies un varbūt kaut ko sasniedzis, vēl nenozīmē, ka esi kaut kas vairāk par alu cilvēku nākotnes formā un tevi vispārējos mērogos varētu iedalīt par kaut ko nozīmīgāku kā klaiņojošs krancis. Apēd šo!

Jebkura dzīvība ir savas cieņas vērta. Un ja esi kādu nokāvis, tas jau sen ir pierādīts, ka pret cilvēku, ja būs nepieciešams, arī pacels roku. Ja tev tas tugo vsasivaetsa, tad lien atpakaļ mucā.

gunbox 13.01.2021 15:05

to Motorolers. Redz tavā loģikā ir viens caurums. Ja zaglim izveidos bīstamu vidi dzīvībai, tad viņš nāks ar tik pat bīstamiem rīkiem tavai dzīvībai. Tev tas ir vajadzīgs?

gunbox 13.01.2021 14:59

Un ar ko šis gadījums atšķiras no - "ieklīda pagalmā piedzēries vecis un sāka rūkt uz saimnieku. Nelaida no mājas ārā. Saimnieks nedomāja un veci nošāva."

Pilnīgi ne ar ko neatšķiras.

Ja cilvēks daudz nedomā un ķeras pie ieroča, tas jau ir rādītājs, ka tādam ne tikai nedrīkst izdot ieroča atļauju, bet arī autovadītāja apliecību noņemt. Kas zin, kāds uz ielas šķībi paskatīsies.. ar nedomās.

Ko ierosināt darīt?... O, moins... cilvēku debīlisma pakāpe nav izmērāma! Ja nedomājas, tad ieskriet sienā.

gunbox 13.01.2021 14:52

Pilsētniek, es pusi dzīves esmu nodzīvojis lauku viensētā pagastā ar 600 iedzīvotajiem, kur suņi zina savas mājas, neviens neklaiņo un apiet problēmas. Tevis aprakstītās pilsētnieku untumu izlaistās parodijas korektāk ir iekļaut pilsētas standartā, nevis lauku īpašumu teritorijā. Un tās ir nevis jāapšauj, bet jāsauc izķērāji. Lauku iedzīvotāji saprot daudz vairāk dzīvnieku paradumus un pielāgojas tiem. Ja tev tādam tipiskam pilsētniekam interesē, kāpēc tev vienam izposta dārzu, bet visiem citiem viss ir normāli, tad piekāp pie kaimiņiem, kuri paaudzēm tur dzīvojuši, lai izstāsta.

Ja tev ir fobija no dzīvniekiem, tad tā ir tikai tava problēma. Man suņi netraucē, ja viņi tur nestaigā agresīvi. Ja ir agresīvi ārpus savas sētas - viens zvans izķērājam un problēma atrisināta.

gunbox 13.01.2021 10:59

Es esmu pati mierība. ;) Tikai konstatēju faktu. Es šādu ieroča lietotāju uztveru tā pat kā potenciālu slepkavu, kurš arī pie stūres sēdīsies dzēris. Kurš mucā audzis, labāk lai nelien ārā.

gunbox 13.01.2021 10:08

Iemauc pats sev ar gaiseni pa aci!

Šodien suni, rīt cilvēku. Potenciāls krimiķis jau asinīs. Redzams jau šobrīd kurš starp to suni un tevi ir vairāk degradēts un neiekļaujas sabiedrībā.

Laukos kaimiņi dzerstiņā attālākam kaimiņam tā nošāva suni. Suns, kurš nevienu neaiztika un metās upē pēc bērniem un vilka krastā, ja redzēja, ka tie peldas. Rokas tādiem idiotiem apcirst.

gunbox 12.01.2021 10:16

Nekad arī savādāk nav bijis. Suns ir tāda pati atbildība, kā bērns. Ja uzskata, ka tas ir tikai kaut kāds ģimenes piedēklis, tad to suņa saimnieku pašu jāliek pie ķēdes brīžos, kad viņš ģimenei nav nepieciešams un jāpasauc tikai tad, kad pienest čības.

gunbox 12.01.2021 10:10

Tieši tā! Bet ja pavelk paralēles, nevar izskolot suni tāds, kurš savus bērnus nejēdz audzināt. Vai vēl ļaunāk, audzināšana notiek ar kliegšanu. Nu tad suns arī ir tāds pats neaudzināts un morāli iespaidots. Rej un metas visiem virsū, bet bez ķēdes nevar turēt un ja tiek prom, tad lasās baros, jo saimnieks nav parādījis, kurš ir barvedis.

Bet redz svarīgāk sievai un bērniem smuku kucēnu, mazu kaķēnu. Aitu bars!

gunbox 12.01.2021 9:57

Cilvēki arī lasās baros un gopņiko, paranoiķi. Es nerunāju par faktoru, kad suņus pamet un neaudzina. Man vecvecāku laukos neviena klauņojoša suņa nav redzēts. Šie gadījumi neliecina par to, ka visi suņi ir jāliek pie ķēdes. Tieši tā pat kā ar cilvēkiem - ne visi ir jāsēdina cietumos. Ir arī skoloti un kuri zina savu māju. Bet apšaubu, ka tik grūtu tēmu spēsi norīt, ja jau suns tev ir bīstams objekts.

gunbox 11.01.2021 13:33

darklight rakstīja: Ā vēl: es savu suni paņēmu izbadējušos no ielas. Vēlies parunāt par tiem "savtīgajiem ņergām", kuriem mani pieskaiti?

Davai! Parunājam. Ja tev viņa nebūtu žēl, viņš būtu paēdis un labi justos, tu paņemtu? Ja nevari sunim radīt pilnvērtīga ģimenes locekļa vidi apkārt, tieši tā pat kā pamestam bērnam, tad nevajag sava morālā stāvokļa mierināšanu pielīdzināt upurim. Es uzreiz pateicu sievai - dzīvoklī ne suns, ne kaķis nedzīvos. Kad uzcelsim māju, tad arī paņems un vairāk kā skaidrs, ka ņems no patversmes.

Es vispār neizprotu tos, kuri atrauj kucēnus un kaķēnus no mātes un pēc tam izmet, jo redz neizauga tāds kā gribās. Bet tas, ka no mātes neko nav paspējuši iemācīties, nav svarīgi.

Un kurš tur muld par stirnu plosīšanu? Sviestā sagājis vai tipisks pilsētnieks, kurš nezina, pa kuru galu govs dod pienu? Suņus ar trakumsērgu parasti iemidzina. Nu jā, neskolotus jāvadā ķēdītē. Tur nekā nepadarīsi - kāds suns, tāds saimnieks.(secība korekta)

gunbox 05.01.2021 11:46

imzz rakstīja: Pārdomas, kāpēc vispār dzīvoklī vajadzīgs suns:

1. Būtne, kas saimnieku mīl, 2. Lai bērniem būtu ar ko spēlēties, 3. Radīt sev nepieciešamību regulārām pastaigām, 4. Iespēja iepazīties ar citiem suņu saimniekiem un saimniecēm ar gatavu sarunu tēmu: manējais tā un šitā, 5. Iespēja apmeklēt veterināro klīniku ( ar iespēju iepazītiers un gatavu sarunu tēmu ) ; Vēl kas ? ;)

Redz, tāpēc arī jātur dzīvoklī, jo cilvēks kā parazīts domās tikai par sevi.

Palūdz sievai, lai tevi nelaiž ārā, kad tev gribas un ja izved, tad tikai siksniņā un patirsināt arī kaut kur pie krūma un lai viņa savāc. Kāpēc ne? Tu taču mīli sievu?

Sunim ir vieta tikai privātmājā ar iepirktu pietiekami lielu kvadratūru zemes. Vai visideālākais lauku māja ar brīvu dabu. Man neviens suns nav bijis siksnā vai pie ķēdes. Bet sautīgiem ņergām to nesaprast.

gunbox 17.12.2020 10:19

Manai ir kaut kādas aizsardzības. Ja pāriet pāri mitrums un ilgāk uz pogām stāv, tad izslēdzas un kamēr plīts nav atdzisusi, ieslēgt vairāk nevar. Bet ja nedaudz mitrums, tad sāk pīkstēt, lai noslauka. Slapju arī neatļauj pārslēgt.

Pankūkas cepjot nekas neatslēdzas. Izslēgšanās intervāls tukšam riņķim ir pietiekami ilgs. Arī gan nedaudz besī, ka ar skārienjūtīgam pogām ilgāk jāņemās, kamēr saslēdz vajadzīgo. Un tas ir salīdzīnoši sīkums pret plusiem. Bet man ir aizdoma, ka tas ir tikai lētākiem un veciem modeļiem. Jauniem viss jābūt organizēts gudrāk. Tā pati karstuma palielināšana ir tieši sasieta ar pirksta slidināšanu. Manai ir cik ilgi slidini, tik arī pārslēdzas. Ja ātri pārbrauksi no viena gala līdz otram, tad pārslēdzas tikai par 1. Tā teikt ātrāk nepārslēdzas, kā spaidītu tikai plusiņu.

gunbox 17.12.2020 10:11

Nemuldi. Te ir runa par indukcijas plītīm. Gribot nekā nesacepsi. Pēc gatavošanas vienīgi var uzsēsties, pasildīt pakaļu aukstos ziemas vakaros.

gunbox 17.12.2020 10:02

O, sveiciens atkal no Error 520

gunbox 17.12.2020 10:01

Ja es pareizi saprotu par ko runa, tad visa apgriešanās ir idiota darbs pie Ilūkstes un Saharova nogriešanās. Tur, kur varēja izveidot 3 joslas un organizēt pareizi luksoforu, ir ielikti līkloči un atzari priekš 7 auto. Gribēja mazināt sastrēgumus? Uztaisīja tos vēl lielākus. Ja man būtu teikšana, es šī mezgla ražotājus un idejas autorus iesēdinātu līdz mūža galam. Tur jau uz plānojuma bija jāredz, ka izgatavots ir brāķis. Tā aizdzērušies, ka nevar uztaisīt taisnu ceļu. Māksla jāzīmē, bļin.

gunbox 23.11.2020 12:39

Tas ir tāpēc, ka policija neliek sodus par tādiem pārkāpumiem kā ceļa nedošana, pagrieziena nerādīšana un nepamatota braukšana lēnāk par atļauto. Un vēl arī idiotisma faktors - apdzīt, lai sabremzētos priekš nogriešanās. Visiem nošpļauties, jo CP praktiski nav uz ceļiem. Un tie kuri ir, mēģina izpildīt savu plānu, nevis uzturēt kārtību.

gunbox 17.11.2020 13:03

gunbox 16.11.2020 17:49

Archero - tāpēc, ka ļoti gara spēle un nav apnicīga kā candy crush.

gunbox 12.11.2020 11:14

Šo pavasari asās bedres veidojās Rīgā līdz jūnijam un tādas, ja vakar nebija, tad šodien var jau riepu pārsist.

Kā labs piemērs bija Ķekavas virziens uz Mūkusalas apli aiz tramvaja sliedēm. Tur bedre stāvēja kādu mēnesi. Salaboja. Pēc 2 nedēļām izkusa citā vietā bedre un kādas 2 nedēļas nostāvēja līdz salaboja.

gunbox 11.11.2020 12:56

Bet Error 520 toč besī.

Katrā postā izmetas.

gunbox 11.11.2020 12:52

torkjis rakstīja:

iAuto rakstīja: Vieniem patīk tā citiem otrādāk. To var, bet izšķiršanās ir par labu esošajam variantam. Forumā var lietot citēt, tad būs beigās.

Da labi... Tiešām ir tādi, kuriem šķiet ērti pārlasīt un rullēt visu lapu, lai atrastu pēdējos piecus jaunākos komentārus?!

Šajā dzinējā nav foruma formāts. Šis ir tāds sava veida čats ar vēstures seivu jeb precīzāk šo var nosaukt par komentāru platformu.

Forums ar to arī ir forums, ka savus postus tu vari maksimāli pārvaldīt un bez laika ierobežojuma. Konfigurēt savu profilu, iestatīt attēlošanas vidi, bloķēt lietotāju, sūtīt PM. Attiecīgi strādā korekta meklēšana ar sameklētā iezīmēšanu u.t.t.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti