Šorīt vajadzēja braukt ar busu, kas nebija kustināts kopš pirmdienas, domāju, a varbūt iauto loh... oi, atvainojos, ekspertiem taisnība un nevarēs pielaist, iešu 15 min ātrāk ārā, bet nē, pieleca bez problēmām, -23 grādi orģinālais 2014! gada aķis, tikai un vienīgi viršu degviela, filtrs mainīts pirms gada. Nu neko, atstāju lai rūc, ienācu atpakaļ, pabeidzu dzert tēju, un gāju ārā, salons jau bija pasilis, bija patīkami braukt.
Kapeikpisēji, kā reiz, ir EV braucēji, jo viņiem galvenais ar ko palielīties ir par to, cik lēta braukšana sanāk, nu jā... ar ko tad vēl, ja brauc ar EV. Bet nopisto dīzeļu braucēji ir tie (pārsvarā) kuriem tā kapeika nemaz nav ko pist.
100% taisnība. Es reizēm brīnos par tiem, kas te, vai jebkurā citā forumā sēž un caurām dienām ar kādu lien kašķēties, cik nožēlojama ir tava ikdiena, ja esi gatavs šim tērēt tik daudz laika.
Šitam jefiņam tak nav ko teikt, tāpēc arī raksta kaut kādus bezsakarus, un nav pat pats spējīgs neko izdomāt, tāpēc mēģina kopēt 650, bet īsti nesanāk.
Es sapratu, ka attiecas uz tiem, kuri nodarbojas ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.
Jā, bet uz visiem, vai tikai komerciāliem? Ja man vajag aizbraukt uz Vāciju pēc dīvāna un ledusskapja un pa ceļam Polijā nopirkt veļas pulveri, tad man vajag tahogrāfu?
Daudziem dīzeļu ražotājiem ir pavisam slikti izdevies ar to ziemas distanci. Kā -10 un zemāks, tā daudzstāveņu pagalmos liela daļa paliek ar 0km distanci un dodas uz tuvāko pieturu.
Tad darbs lai arī maksā, vai tas ir “darbs”, kur naļikā ķepā saņem.
Paskaidrosi savu domu graudu?
Tas bija domāts maksāt no firmas konta? Es tā arī daru, bet ko tas maina? Vai tu arī esi no tiem, kas domā ka firmas kontā nauda uzrodas no nekurienes, un var pagrābt cik vajag? Un kāds sakars ar naļiku ķepā vispār nesapratu.
Acīmredzami tev nav ne mazākās nojausmas, cik bēdīgi Rīgā bija ar DUS skaitu laikos, kad iekšdedzes auto sāka izplatīties. Tolaik neviens nevarēja iedomāties, ka kādreiz tās būs sastopamas katrā lielākā krustojumā.
Nu ir mazliet starpība, vai uzbūvēt veikaliņus ar zemē ieraktām mucām un nopirkt pāris fūres, ar ko to degvielu var atvest no jebkurienes, vai pārbūvēt visus tīklus, nerunājot par to, kur to papildu elektrību ņemt.
Tu arī tāds pastulbs? Vinjete, akcīze, TEN, UVTN... bet naudas kā nav tā nav... Vēl nerunājot par to ka reģistrējot mašīnu mēneša pēdejā dienā TEN jāsamaksā par visu mēnesi, noņemot mēneša pirmajā dienā TEN jāmaksā par visu mēnesi, reāli likumīga laupīšana.
Vajag ātrāk tosteru braucējus aplikt ar nodokļiem, lai tie neraksta stulbus komentus, un arī nauda ceļiem vairāk būs.
Tas 3 tonnu slieksnis ir jau GADIEM! No 2014. gada. Visi, kas nav slinki vai tizli, sev sen ir iegādājušies busiņus, kas ir ZEM 3000 kg.
Tizls šeit esi tu, ja nesaproti, ka busus/kraviniekus nepērk kā jūs tizleņi tosterus, lai būtu lētāk, ka tik varētu korķim cauri savu pakaļu izvest. Busus/kraviniekus pērk pēc vajadzības. Man lielais buss ir vajadzīgs darbam, un arī tāds, kurš ir spējīgs pavilkt lielo piekabi.
Šits tika ielikts gan vairāk ar domu, ko piedomāt un darīt JA. Tas var notikt jebkur, ar jebko. Un pat fāterlandē dienesti ir tikai dienesti…15+ min. Labi, ka tā. Pogu sos nespieda, jo nav. Vai viņu vajadzētu šitādā gad spiest?
Nu labi ka tā, jau padomāju, ka ieliki video ar domu - redz dīzeļi arī deg, tas nekas, ka 20 gadus vecs.
Es “nepārskatīju slovāku presi”, bet gan izmantoju gatavus AI risinājumus, kas pārskata visas pasaules avotus par tēmu un sagatavo kopsavilkumu (konkrēto nereklamēšu). Šai ziņai izcelsme uzrādās DE/AT dzeltenajā presē. To kurš “arī raksta" - t.i. pārpublicē, vari neuzskaitīt.
Šis beidzot visu izskaidro. Vienmēr esmu par tevi brīnījies, par to tavu tieksmi līst visās tēmās pakasīties, it kā kaut ko zini dažādās tēmās, bet visur tā pavirši. Tagad sapratu, visas savas atbildes meklē ar AI palīdzību, tas tā arī pasniedz informāciju, it kā kaut ko pasaka, bet sakarīga atbilde reti ir. Bet nu tagad vēl vairāk par tevi brīnos, bezjēdzīgi tērēt laiku, lai kasītos par lietām ko nepārzini, prasot palīdzību AI.
Ņemot vērā esošās apbūves blīvumu, gar kāda logien tas ies gan. Ja pilsētas būvētu pēc shēmas plānošana-ceļu būve-apbūve nu tad būtu iespēja uzbūvēt plašus ceļus, tagad tie vai nu paliks šauri vai ies gar kāda logiem. Runa nav pat tikai par Pierīgu, pat RB kādam gadījā tik tuvu mājai ka tā vairs nav lauku māja.
Tik kaut kā brīnumainā kārtā ir tā sanācis, ka Ķekavas apvedceļš neiet gan nemaz gar tik daudziem logiem.
Šorīt vajadzēja braukt ar busu, kas nebija kustināts kopš pirmdienas, domāju, a varbūt iauto loh... oi, atvainojos, ekspertiem taisnība un nevarēs pielaist, iešu 15 min ātrāk ārā, bet nē, pieleca bez problēmām, -23 grādi orģinālais 2014! gada aķis, tikai un vienīgi viršu degviela, filtrs mainīts pirms gada. Nu neko, atstāju lai rūc, ienācu atpakaļ, pabeidzu dzert tēju, un gāju ārā, salons jau bija pasilis, bija patīkami braukt.