Kārtot: Augošā secībā
rigged 23.11.2018 12:11

jjjj rakstīja: Cik nu es esmu sapratis to "atpakaļ neripošanas funkciju" - ja mašīna stāv ar degunu pret kalnu, ātruma kloķis ir neitrālē, ja nepieskaramies ne pie viena pedāļa, tad mašīna neripo atpakaļ. Tā arī ir tā specifiskā "fīča". Bet, tiklīdz pieskaramies sajūga pedālim, tā šī "atpakaļneripošana" pārstāj darboties un autiņš sāk ripot atpakaļ. Protams, ja nav nospiesta bremze. Kā arī - ja motors ir bijis izslēdzies, viņš automātiski sāk darboties, tiklīdz pieskaramies sajūga pedālim. Ja autiņš stāv horisontāli, viss ir normāli. To, ka motors ir bijis izslēdzies, to praktiski nemana. Kā pieskaras sajūgam, viņš sāk darboties un viss notiekās, liekam ātrumā un braucam. Bet, stāvot pret kalnu ..... Nesaprotu, kapēc viņš kundzei slāpst. Varbūt motors vēl nav paspējis iedarboties un uzņemt apgriezienus, bet šī vēlas, lai viņš tā - tukšgaitā sāk ripināt pret kalnu? Nesaprotu, kur tā problēma!

benzīniem 1-1.4tsi šitā ir ar start/stop. Jādod lielāki apgriezieni, ja lieto start/stop, nekā atslēdzot to. Tur kaut kādu pussekundi/sekundi. Savējam visu laiku atslēdzu tādēļ. Labāk +1litrs nekā nočakarēt sajūgu.

rigged 15.11.2018 21:40

Casio rakstīja: Kādas atsauksmes par GOODYEAR ULTRA GRIP ICE 2 uz 185 platuma? Saprotu, ka gan jau, ka dils strauji mūsu ziemās, bet vēlā vakarā uz rajona nozīmes ceļa, kas nav ne kaisīts, ne šķūrēts ar vissezonenēm riskēt vai kavēt satiksmi negribētos to vienīgo reizi gadā, kad vajag.

Ļoti ok riepas. Kā jau viens minēja all around performance. Pagāšziem uz melnā ledus Ziepniekkalnā bija ļoti ok. Biju pat pārsteigts. Šļurā nav bijis problēmu, bet nu neesmu nekāds baigais eksperts, jo karjerā ir bijušas tikai šīs un kaut kādas michelin

rigged 10.11.2018 17:52

Kartes neesi nesen apdeitojis? Kaut kas nesagājis

rigged 30.06.2018 15:44

viencexperc rakstīja: Zinot VW ( Audi) ir loģisks jautājums - cik maksāja šī opcija, ka logu tīrāmajiem ir vairāki ātrumi?

Bāzītē, noteikti, ir tikai 1 ātrums.

Pats vispār saproti, ko raksti? Mēneša āksts atrasts.

rigged 09.04.2018 18:45

Vai braucot uz darbu man jāpārbrauc 3 guļošiem policistiem, nekad nebiju apsvēris noslodzi uz ritošo. Tagad braukšu ar līkumu.

rigged 08.04.2018 18:33

Škoda bija ar visiem modeļiem. Varbūt kāda Fabia versija tik nebija.

rigged 08.04.2018 18:31

Ko eksperts teiks par jauno Karoq un Ford Ecosport?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti