A par ko tad šoreiz Vadonis apvainojās?
No šodienas iAuto jau ir četri administratori, kas labo vai dzēš neatbilstošus komentārus. Deksteram tika dzēsti divi. Viens, kurš saturēja nepatiesu informāciju un otrs personas goda aizskarošs
Tēma: iAuto portāla jaunumi
A par ko tad šoreiz Vadonis apvainojās?
No šodienas iAuto jau ir četri administratori, kas labo vai dzēš neatbilstošus komentārus. Deksteram tika dzēsti divi. Viens, kurš saturēja nepatiesu informāciju un otrs personas goda aizskarošs
Tēma: iAuto portāla jaunumi
esošais iAuto forums ir diezgan primitīvs, par šādām lietām varēsim runāt rudenī pēc atjauninātā foruma.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Gribi par to parunāt?
Skarbi, bet kaut ko nākas upurēt.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Nu, vienīgais,kas ir labi, tas ir kaut necik jaunas ziņas.
Paldies Dekster!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
iAuto.lv auto ziņas, auto forums, jaunumi, autonoma, auto sludinājumi, izklaide Forum Error
Error Code: 22
ERROR: An error ocurred while querying the database.
[ Go Back ]
Šo protams salabosim, bet augustā. Augustā plānojam parprogrammet forumu, lai var foto, video ievietot
Un vēl vairākas lietas, protams, šo.
Tēma: FIAT Barchetta
Ja jau jautā, tad droši vien nav kurā katrā veikalā
GB12, beidz lamāties ! Kas tie par tādiem vārdiem 'brīnīties' , 'nenormālu' un vēl tas 'mest'.
Pilni teksti ar brutalitāti un vardarbību... metīs viņš, redz.
Izskatās, ka kāds tomēr ir uzmetis lūpu!
Labāk pasaki vai mums bija jegā pēc Tavas sūdzības bloķēt AirBaltic reklāmu, vai arī problēma bija Tavā adblock? Sazinājies ar Smartad?
Tēma: iAuto avāriju analīze
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Tad taisi jaunu devīzi- iAuto-maigo portāls.
![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Paskaidroju vēlreiz
problēma nav tajā, ka Tu vērsies pret vienu vai otru viedokli, lietotāju, bet Tevis lietotajā prastajā valodā - lamāšanās.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Dekster,
Lai mēs varētu noskaidrot problēmas cēloņus, lūdzu, atsūtiet pārlūka nosaukumu un versiju uz adresi alex@smartad.lv
Ar cieņu,
Aleksandrs
Smart AD
Info no iAuto.
SmartAd ir reklāmas nodrošinātājs AirBaltic kampaņai.
Šobrīd šī kampaņa ir apturēta.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Phe... laikam tik tiešām jūs cerat ar tizliem gājieniem baigi uzvārīties.
Dekster! Ja Tu nemāki rakstīt neapvainojot citas personas vai pareizāk sakot lamājoties, tad nedari to iAuto, bet raksti savā mājas lapā parakstot ar savu vārdu un uzvārdu. Kā saka, atbildi par saviem vārdiem.
Mēs ļoti cienam iAuto lietotājus, bet sagaidām arī tādu rīcību pretī.
Viena no iAuto negatīvajām pieredzēm bija tieši lietotāji, kas lamājās un izsmēja citus lietotājus. Tāpēc arī daudziem negribējās rakstīt forumā.
Tā vairāk iAuto nenotiek un nenotiks.
Droši raksti visu, kas patīk un kas nepatīk, bet publiskajā vidē domā līdzi, ko raksti.
PS: par airBaltic reklāmas bannera pārmetumiem piekrītu, mēs reklāmdevējiem par to izsakām pretenzijas un apstādinām šādas kampaņas.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Kas Tev ir Pirmais? Kāpēc Tu visu laiku gribi kasīties??
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Mazos labojumus veicam, kad tie ir vairāki. Pa vienam ir baigais čakars. Tā kā uztaisīsim.
Tēma: PIEGDIENA
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Tu domā, ka kādam vajag kāda cita aktivitātes ?? Neesi pamanījis, ka tiklīdz sāk iet karsti, tā uzreiz masa notinas un lūr no stūra, kas notiks. Kā man te nesen teica, kad gribēju to sab org dibināt, lai cīnītos pret debīlismiem uz ceļa, ja es to uztaisīšot un aktīvi darbošoties, tad valsts mani izjāšot, ka man maz nelikšoties. Tāda mīzēju taktika, vergu dvēseles. Bezmaz man vienam to vajag. Es reāli brīnos par mūsu valsts iedzīvotājiem. Par viņu naudu uztaisa ceļu, pēc pusgada tas sāk sabrukt, bet cilvēkiem pofig, paļurina pa kaktiem meloni un mauc pa bedrēm.
Bet tā augsta tēma.
Taču tāpēc es aicinu 'ekspertus' būt aktīviem un darīt lietas visu cilvēku labā, ja reiz viņi visu zin.
Par ceļu kvalitāti Tava doma ir laba un es to atbalstu. Brauc pie mums uz biroju un iedomājam ko un kā virzīt uz priekšu. Jāatzīmē gan, ka publiskā līmenī šis jautājums tika nesen pacelts augstā līmenī.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Agrāk kā atvēri ZZ.lv tā uzreiz pa rokai foruma kolona ar secīgi jaunākiem komentiem .
Re, iAuto arī foruma jaunākās tēmas uzreiz augšā katrā ziņā ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Mēs gana daudz jau esam grāvī iebraukuši ar liberālpederastu piegājieniem, ka nevienam neko nevar un nedrīkst teikt.
Ja uzskati, ka 'eksperts' ir rupjība, tad nu neko, laimīgu taciņu uz bērnudārza meiteņu grupiņu, paņem lelli Baibu līdzi un kabatslakatu asariņai.
Starp citu, runa nav par to, ko zin vai nezin šie 'eksperti', bet gan par to, ka viņi nekustina nevienu pirkstiņu, lai ko reāli ietekmētu satiksmes drošības uzlabošanā.
Ko reālu dara Zvirbulis?? Neko, tikai čivina. Ko dara Jansons? Skribelē un neko vairāk. Kur ir viņu reāls darbs pie tā, lai menti nevis braukā mašīnās ar radariem, bet soda par līnijām, par nepareizu manevrēšanu utt ? Kāpēc Latvijā ir Eiropas augstākās prasības tehnikas apskatēs, bet drauzmīgākie ceļi?? Kāpēc daudz kur ir nepareizi saliktas zīmes, kuras vadītājos iesakņo tiesisko nihilismu ?? Kāpēc 'eksperti' neko nedara, lai tas vienreiz beigtos ?
Un, kā jau teicu-nepatīk mans izteiksmes veids-izbano mani un būs baigais tīrais paraugportāls ar rozā meitenītēm zaķītēs.
Skatos, ka Tev nepatīk, ja aizrāda
Uzreiz izbanot, uzreiz lelles un rozā krāsa. Nomierinies, neforsē. Vai man, vai Tev ir pienākums stāstīt, ko kurš ir izdarījis? Nav. Ja Tevi interesē, kurš ko dara, tad pajautā tiem cilvēkiem pirms sāc pārmest. Bet vēl labāk parādi ar piemēru, ko Tu esi izdarījis. Tev bija labas idejas, bet ir svarīgi tās novest līdz galam. Es ar iAuto varam nākt Tev talkā kā atbalsts.
Tēma: Seat Leon 2006, 1.9 tdi
Nu re, viss notiek!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Top3 komentāri ir automātiski redzami pie raksta.
Priekš kam?
Tas ļauj uzreiz izlasīt labākos komentārus un vēlāk šādu labāko komentāru autori saņems dažādas privilēģijas no iAuto ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Shiirs rakstīja:A iauto neko neriiko. Buutu labi kads pasakums ar slampaam, loterijaam, zakusku par velti.
Lūdzu, re kur nākošais pasākums www.iauto.lv/...
Kas pārstāvēs iAuto? (būs arī disciplīna: iAuto Slapjā tautas bumba...)
===================
Vajag arī "iAuto Slapjā tautu meita", būtu taisni Shiirim
pa garšai
Starp citu, Deksters te kritizēja Ati Jansonu un Priednieku... Atvaino, Dekster, bet viņi abi, un ne tikai
viņi vien, savās jomās ir zinošāki, nekā mēs ar tevi kopā Un ne jau Jansona raksti noveda "Auto" kolapsā, bet
galīgi nesaprātīga finansu politika - lai nu kas, bet finansists AJ nav, tāpat , kā I.Godmanis, ja kas!
Ir vienkārši jādomā līdz ko raksti. Tas ja nepiekrīti ir normāli, bet tāpēc uzreiz nav jāmēģina otram prasti uzbraukt. Bet labāk pierādi savu viedokli.
Kas ir labi un jāturpina, ka pārējie iAuto lietotāji šādus prastus un dažreiz vienkārši rupjus viedokļu paudējus noliek pie vietas.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Aicinu aktīvāk balsot par komentāriem, kas patīk!
Top3 komentāri ir automātiski redzami pie raksta.
Tas bija par Angliju.