Kārtot: Augošā secībā
1 2
cap 27.01.2012 16:06

Gauss rakstīja: Starp citu, paši krievi runā, ka pie viņiem saliktās inomarkas ir labākas tēvzemes apstākļiem, nekā ievestās.

paši krievi runā, ka viņiem viss ir labāks, īpaši jau tēvzemes apstākļiem. Īpaši tanki un automati. Pašu apstākļos viss afigenna, Irakā - pilnigā d...sā.

Un vēl Puķins teica, ka Kaļina esot zuper mašīna. Bet Žirinovskis apgalvo, ka krieviem p*mpji arī lielāki kā nēģeriem.

cap 13.04.2011 13:18

ko var gribēt no šīs "valsts", kur siltumu rēķina kvadratmetros???

cap 13.04.2011 13:17

ko var gribēt no šīs "valsts", kur siltumu rēķina kvadratmetros???

cap 12.04.2011 13:44

NEW rakstīja: kada citiem pieredze ar rimčika lokanajam slotiņām pa 1.99 gab.? es jau gandrīz gadu braucu un esmu sajūsmā. vienīgā problema ziemā bija, ka stiprinājumu kastīte dažreiz vērās valā pa lielajiem sniegiem. citadi - cepuri nost, pat ja ik pa dažiem mēnešiem būtu jāmaina - tas tikpat būtu lētāk neka sūda brandotās slotas.

Ira ok slotas, lietoju jau ~2 gadus, pa šo laiku ir uzlikts otrais komplekts (tb normāli vairāk kā gadu var bez problemām ar tādām nobraukt). Ar Statoila Championiem vairāk par pusgadu gan nav sanācis izvilkt. Karoč, ļoti ok price/performance, ja nav obligāta prasība redzēt uzdrukātu brendu uz šādas uzpariktes.

cap 16.03.2011 11:40

VWfans rakstīja: Nesen izjāju prātu Nissan pardevējiem un konstatēju, ka ar atjauninaato X-Trail ar automaatisko kaarbu var pat braukt un tas ir ljoti baudaams auto, baudaamaaks par RAV4 - to pardevejiem es prātu izjaju jau sen atpakaļ...

cap 25.02.2011 11:46

i_edgars rakstīja: Vsjakoe gavno okančivaetsja na O!

Tā pateica bijušais šefs, un piemetināja ka visus auto ko mēģina ražot francūži acu galā negrib redzēt pat ja par velti piedāvā!

Tad jau Citroen ir pāraks par Volvo

kaut gan taisnība par tiem frančiem vien ir...

cap 07.01.2011 11:42

anonimikis rakstīja: ja policistam bija kamera, tad priekš kam viņam protestēt. Aizbrauks kantorī siltumā, apstrādās ierakstu un izsūtīs rēķinu.

Kā tad, palasi noteikumus, par kādiem pārkāpumiem var pa pastu sūtīt rēķinus. 99% gadījumu tas policista kungs var ar savu sievu un popkornu mājās šo video skatīties vai youtūbā izlikt, neko vairāk.

cap 03.01.2011 11:37

Ir lietošanā Grand Cheroks ar V8 bencīnu un BFGoodrich All Terrain apaviem - īsts pilsētas auto - iet visur un lāpstu nevajag. Uz šosejas gan tā čābīgi brīžiem, lieliem ātrumiem&šļurai tie apavi (da i pats pepelacs arīdzan) nav tie labākie. ESP un tml.fubļu nav kā sugas, jāpiebilst.

cap 16.12.2010 16:47

www.laneks.lv/...

mēģini pakalkulēt, vai nestrīķēsies gar arkām. Citādi nekas tam auto nenotiks, es pieņēmu, ka ar šādiem ražotāja izmēriem nekāds mega-kvatra-sportinieks jamais pepelacs nav.

cap 16.12.2010 16:40

Sretsked rakstīja: VWfans nebija šovakar savā Merivā uz Vienības gatves,virzienā uz Jelgavu?? TĀDS TORMOZS, kāda mārrutka pēc pa NOTĪRĪTU ielu uz 30 ?????

Ja tas nebija fanis,tads cits tāds pat aptaurētais.

Divi aptaurētie satikās

cap 13.11.2010 10:28

ValdisM rakstīja:

gonzalless rakstīja: Un tik pasakiet, ka vienai brenda precei, razhotai dazhadaas valstiis ir identiska kvalitaate??? Pats esmu parliecinaajies, ka nav! Polju velaspulveris, un taas pashas firmas Vacija razhots pulveris ir 2 dazhadas lietas. Nu tas taa piemeeram.

placebo efekts

Diemžēl nav. Vismaz daļēji. Un par veļaspulveriem ir tieši ļoti uzskatāms piemērs - rezultāts ir kā reklāmā rāda salīdzinot "parasto" un teiksim "Ariel" pulveri - poļu Ariel būs tas parastais, un vācu - īstais. Par auto runājot - salīdzini Anglijā un Japānā kopā liktas Toyotas, vai Vācijā un Spānijā kopā liktus Suzuki - rezultāts līdzīgs.

cap 25.10.2010 10:37

turbopiile rakstīja: a, iedomājieties, ka viena no 100 miljardiem šādu vēstuļu ir īsta un respondents paliek bez sava miljona no mozambikas prinča?

kā tad. Bet nu - ticēt pasakām nav tā sliktāka cilvēku īpašība

cap 25.10.2010 10:28

Mazāk vaig pornosaitos reģistrēties, tad nenāks jums tādi ļimoni

cap 21.10.2010 18:39

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Yetti rakstīja:

cap rakstīja: .Realitātē tu pamēģini vispār sakarīgu eksemplāru tādam auto atrast. Un lai būtu līdz 1500km radiusā atrodāms, jau ES sertificēts. Tad arī spried par cenas atšķirību motoriem.

it kā jau 2.7 ir paredzēts tikai EU tirgum...

par 3,5 un 5.7 būtu pakaļa jāiesprindzina...

šeku reku mūsu auto tirdzniecības mekā ss.lv ir 2 gab, abi 2005, viens 3.5l un viens 2.7. attiecīgi cenas - 8250 un 6800 oiro. starpības nekādas - kāda kūdras krava vai 2 pontijaki

Tavs tupais pauris tālāk neredz? Viss notiek eses elvē?

Viss notiek kūdras purvā, un cenas šiem motoriem neatšķirās, nekur, protams, un protams tu to zini labāk.

cap 21.10.2010 17:52

Yetti rakstīja:

cap rakstīja: .Realitātē tu pamēģini vispār sakarīgu eksemplāru tādam auto atrast. Un lai būtu līdz 1500km radiusā atrodāms, jau ES sertificēts. Tad arī spried par cenas atšķirību motoriem.

it kā jau 2.7 ir paredzēts tikai EU tirgum...

par 3,5 un 5.7 būtu pakaļa jāiesprindzina...

šeku reku mūsu auto tirdzniecības mekā ss.lv ir 2 gab, abi 2005, viens 3.5l un viens 2.7. attiecīgi cenas - 8250 un 6800 oiro. starpības nekādas - kāda kūdras krava vai 2 pontijaki

cap 21.10.2010 16:29

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kāpēc lai nevarētu atļauties,ja 2,7 un 3,5 maksā aptuveni vienādi ??

zero reakcijas....

vari trakot, vai savādāk prātu zaudēt, ar tevi diskusija nav vēlama...

Tāds pats kā Pirmais, kaut ko nomurgo bez pamata un tad atbildē dzen demagoģiju

Kaut kā reāli tavos komentos spīd cauri,cik tu daudz vari atļauties un piešķir tam lielu vērtību.

Plus vēl neredzi,ka realitātē tie auto cenās neko daudz neatšķiras.

Realitātē tu pamēģini vispār sakarīgu eksemplāru tādam auto atrast. Un lai būtu līdz 1500km radiusā atrodāms, jau ES sertificēts. Tad arī spried par cenas atšķirību motoriem.

cap 18.10.2010 12:52

Yetti rakstīja: par to 2.7 dzinēju nav nekas labs dzirdēts... tas tā, viena tante teica...

no diezgan daudzām tantēm tāds stāsts ir dzirdēts, ja kas...

cap 13.10.2010 18:03

zbjau rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja:

cap rakstīja:

Gauss rakstīja: Es pat varētu apgalvot, ka gandrīz nevienam auto nevar izliet VISU antifrīzu TIKAI noraujot radiatora trubu.

Būtu pirmais, saderētu...

Un kādam nolūkam būtu jāizlej VISS atifrīzs?

Nē, nu var jau mazgāt no rīta vienu roku, vakarā otru. Ietaupīs ziepes un ūdeni...

Tu servisā ,eļļu maiņot, skrūvē nost kartera vāku un izslauki?

Tev jau tas nebūs saprotams, bet ekskavatoriem,piemēram, eļļu hidro sistēmā mainot ,nav jāņem nost visi hidro motori un cilindri.

un tu gribi iestaastiit ka no taa nebuutu nekaadas jeegas, ka motaram ******* vai paliek nogulsnes vai nee?? ja ilgi domaa lietot iegaadaato autinju tad iesaku taa izdariit, protams ja pats to dariisi, jo servii pirmkaart to neviens nedariis, ja sarunaasi tad klaat smuka summinja.

1) ja jau dažādas krāsas nevar jaukt, tad kāpēc nenopirkt jauno antifrīzu tadā pašā krāsā, kāds ir bijis? Nu protams, ja tuvejā SuperGetto nav vajadzīgas krāsas un līdz tālākajām nevar aizbraukt, jo patruboks jau norauts un vecais coolants noliets zemē, tad neko, var ķerties pie pašu veidoto grūtību pārvarēšanas

2) ko nozīmē ilgi braukt ar iegādāto auto? 2x motora resursu? Ja auto ir normālā stāvoklī un iekšā ir antifrīzs, nevis ūdens, 5 gadus var mierīgi nobraukt to vispār neaiztiekot. ja auto ir šrots, atifrīza kvalitāte vai krāsa tik un tā nebūs noteicošais viņa ilgmūžībā.

cap 13.10.2010 11:51

Gauss rakstīja: Es pat varētu apgalvot, ka gandrīz nevienam auto nevar izliet VISU antifrīzu TIKAI noraujot radiatora trubu.

Būtu pirmais, saderētu...

Un kādam nolūkam būtu jāizlej VISS atifrīzs?

cap 12.10.2010 9:02

Sretsked rakstīja: Atceros, bija te viens brīnumpuisēns, baigi staipīja ādiņu, stāstīdams, cik un kā viņam jaunajos projektos rezervēti dzīvokļi ( runāja par 10 gab) ,cik uz to šis pelnīs un kādu kāru pirks utt.

Kur viņš ir ??

Incanti, vai tie dzīvokļi ir dacelti?

cap 12.10.2010 8:39

brmbrmm rakstīja:

edzulis rakstīja:

Napalms rakstīja:

Šādā razkladā viss ir ok. Tikai bieži vien tas razklads ir tāds, ka cilvēki maksā i visus 40% ienākumu un knapinās uz visu pārējo...

Vienmēr jādzīvo ar apziņu, ka ies labāk... šodien tie ir 40%, -pēc gada 30 vai 20. Tie kas ņēma laicīgi krītus dzīvokļiem, tie ir lieliski ieguvuši. Teiksim paņēma pa 100k dzīvokli un mēnesī maksāja 40% no ienākumiem. Hop, pagāja daži gadi un tas pats dzīvoklis jau 200k, bet tev jāmaksā joprojām tie 100k, pie tam nu jau vari tikai 20% maksāt no ienākumiem. Daudz kas sastāv no uzdrīkstēšanās.

UN PAT JA NESPĒSI SAMAKSĀT KRĪTU, ir varianti: turpinot iepriekšējo rindkopu. Pēkšņi nevari samaksāt. Ātri realizē dzīvokli pa 170k, nomaksā bankai atlikušos teiksim 90k un tev paliek pāri 80k par kuriem tu jau nu toč kaut ko vari nopirkt.

Hop un dzīvoklis maksā...

bet tagad bankas vainīgas vietēja razļiva piznesmeņi

cap 04.10.2010 1:10

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Toties smuki izskatās

Komplektā ar ieslēgtiem migliniekiem kopā ar tuvajiem, zilajām lampiņām un maksimas spožajiem paklājiņiem.

Superkārs.

ja tu ar tādu brauc, nevajag tik uzbāzīgi uzspiest savu stilu citiem un ja tu uzskati, ka tavam auto vislabāk izskatās, kā arī visiem citiem parametriem - vadāmībai, stabilitātei utt.vislabāk atbilst ražotāja ieteiktie melnie bleķa diski - lieto tādus un priecājies.

PS. Vai attiecībā uz audioaparatūru arī ir strikti jāievēro ražotāja "ieteikumi"? Vai 15gadīgam opelim drīkst nomainīt oriģinālo blaupunkt kasešnieku pret ko citu tomēr?

Kāds sakars 'labi izskatās' ar labām gaitas īpašībām un normālu braukšanas komfortu ?

Ja tu vēlies staipīt krānu, liec kaut 28 collu diskus, man tak pofig. Pasmaidīšu tādu spoku redzot un viss. Arī gribi būt vietējais Leidī Gags?

Vienkārši ieņirdzu par šitiem 'ar migliniekiem labāk izskatās'

vnk drusku ņirga rauj no tavas ražotāja ieteikumu pielūgšanas. ražotājs iesaka plānākai komplektācijai bleķa diskus ar plastmasas uzlikām, un biezākai - tāda paša izmēra ļitakus, bet pašai biezākai - par kādu collu lielākus ļitakus. Tad nu tā arī būtu tagad jābrauc visu mūžu, vai ne?

cap 03.10.2010 20:49

Sretsked rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Toties smuki izskatās

Komplektā ar ieslēgtiem migliniekiem kopā ar tuvajiem, zilajām lampiņām un maksimas spožajiem paklājiņiem.

Superkārs.

ja tu ar tādu brauc, nevajag tik uzbāzīgi uzspiest savu stilu citiem un ja tu uzskati, ka tavam auto vislabāk izskatās, kā arī visiem citiem parametriem - vadāmībai, stabilitātei utt.vislabāk atbilst ražotāja ieteiktie melnie bleķa diski - lieto tādus un priecājies.

PS. Vai attiecībā uz audioaparatūru arī ir strikti jāievēro ražotāja "ieteikumi"? Vai 15gadīgam opelim drīkst nomainīt oriģinālo blaupunkt kasešnieku pret ko citu tomēr?

cap 01.10.2010 9:14

brmbrmm rakstīja:

cap rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tiešām R16 195/65 ?

Varbūt tomēr R15?

Varbūt atrodi līdzīgu auto un palūdz tā šoperim lai ļauj tev iebāzt galvu durvīs?

PS. Viņam arī rezerves "desiņa" ir uz 16.

cap 01.10.2010 9:11

kolumbs rakstīja: Vasaras gaiss jālaiž ārā, ziemas iekšā. Tad spiediens turēsies

Deksters saka, ka vajagot ksenonu pūst, lai būtu pirmais kekss ciemā

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti