Kārtot: Augošā secībā
Melnais_Muuks 24.08.2008 14:48

cluber rakstīja: Sveiki, vēlējos painteresēties par Jūs pieredzi pārkāpumiem, kas ir izdarīti iekš EE teritorijas. Respektīvi man tika tas gods tikt sodītam Igaunijas teritorijā, gara kvīts par pārkāpumu utt. Tā kā īsti sodu nav vēlme maksāt, tad ir interese noskaidrot Jūsu pieredzi ar šīs valsts sodu iekasēšanas manierēm. Kas notiks, ja es neapmaksāšu šo sodu??? Lieta tāda, ka EE man jābrauc 2* mēnesī!!!!

Nu jautājums pēc būtības stulbs, ja jau 2x mēnesī sanāk braukāt pie urmasiem, tad maksā vien sodu. Savādāk nākamajā reizē pogās arī par pirmo reizi. Un neko nesarunāsi.

Melnais_Muuks 19.04.2008 12:52

Tu esot diskutētājs??

Nu nu... Mana attieksme ir neitrāla, ne naids, ne skaudība. Vienkārši padomā ar galvu, ne galviņu. un neiekarsti, tava lamāšanās parāda, ka esi psiholoģiski nelīdzvarots

nuhajs rakstīja: Ir tā-kāda reakcija no autovadītāju puses pret mocistiem, tadu saņemat pretī.

Melnais_Muuks 19.04.2008 12:27

nuhajs rakstīja: Un visai skaidri no autovadītāju puses spiežas laukā skaudība,zili zaļos toņos ......

Kāda gan skaudība, ko no motobraucēja līķa iekasēsi? Neko. Būtu labāk padomājis, ka par motobraucēja kraša izraisītajām sekām var atbildēt motobraucēja ģimene ar kopīpašumu, tā teikt civiltiesiskā kārtā, jo ja motopele lido uz 256 un izraisa krašu, tad OCTA var nedarboties, bet oponents bešā negribēs palikt. no līķa iekasēt nevarēs, bet no ģimenes gan Labāk laikus nodali savu īpašumu no sievas un bērnu. Tāds padoms.

Un nepiemirsti, uz Tevi attiecas CSN, un arī citi likumi, ieskaitot fizikas. Un bremzēšanas pēdas ar tiek mērītas.

Melnais_Muuks 06.03.2008 16:00

Tikai nevajag, tālos parausta arī tad, ja uz bāņa esi aizsapņojies kreisajā joslā, un neesi laikus atbrīvojis to. Nekas agresīvs, palasiet noteikumus, arī LV tas ir atļauts, paprasīt ceļu ar tālajiem.

Un Vācijā agresīva braukšana ir arī 'mešana' ar tālajaiem, lai vācas malā, arī pagrieziena rādīšana, lai vācas malā, un arī 'spiešanās' virsū, ar nolūku, lai vācas malā, jeb pārkārtojas pa labi.

Melnais_Muuks 06.03.2008 15:57

Uz bāņa vispār ir 130 km/h, tas tā, pārdomām, valkājos regulāri pa bāņiem LUX-DE-LUX, LUX-BE-LUX un LUX-FR-LUX, un sevišķi sliktos laika apstākļos ir arī ierobežojumi, līdz pat 90km/h. Tā ka nav ko te ***** gudri.

Seene rakstīja: Vācijā, ja vien nedarīsi to intensīvā satiksmē, arī +100 un vairāk uz bāņa būs tikai maksas izklaide par saprātīgu cenu un bez papildus sekām (soda punktiem vai kā tamlīdzīga).

Uz bāņa ātruma ierobežojums??????

Seene rakstīja: Savukārt avāriju un bojāgājušo skaitu izraisa savstarpēja nerēķināšanās...

Piekrītu tikai tulkot vajaga pareizi. Te būs vien īstena Latviešu autovadītāja atbilde, kuram izgriežoties uz galvenā ceļa no iekšpagalma bija PO ka kāds brauc pa galveno ceļu: «nu ja ir slidens tad arī tev (pa galveno ceļu braucošam) ir jābrauc lēnāk, jo es varu (no dodiet ceļu) negaidīti izlekt priekšā» ?!?!?!

Manuprāt tas raksturo vadītāju tipu uz Latvijas ceļiem.

Melnais_Muuks 06.03.2008 15:28

Peksiic rakstīja: Protams, vislabaakaas zaales pret sodu ir nepaarkaapt noteikumus To mees visi zinam. Tachu kaa jau visos krustojumos un arii shinii, ir liela dalja taa saucamo o..nistu, kas urbina degunu, varbuut arii kautko citu un bremzee satiksmi. Taapeec nepatiik seedeet aiz taadiem.

Peksīc, tāpēc jau zapaska jāmango, jo soda naudās visa naudiņa satērēta, ne tā, varoni??

Melnais_Muuks 05.03.2008 9:01

Peksiic rakstīja:

Magistrs rakstīja: Blakus topikā vien tirgo disku koplektu ar riepā uz R15. Tādam antonam kā autoram labāk braukt ar R15. Tas vairāk atbilst viņa braukšanas stilam un mazturīgā statusam.

dafai netirs ja. R15 pasham ir viens, tikai bez kaloshas. varu tev atdot, ja vajag.

Maini autiņu, mazturīgais lētāk, ērtāk un bez sāpēm atradīsi zapasku

Melnais_Muuks 30.01.2008 13:41

Napalms rakstīja:

Ideots rakstīja:

par to var arī atrauties

Pokuj. BMW vienalga pārāks

Slapjajos sapņos??

Melnais_Muuks 30.01.2008 13:35

edzulis rakstīja:

Ozz rakstīja: Pakacinaasim edzuli :

pegijs 205 un hreno 5 eed M3 brokastiis....

EVO 1 arii...

Ēst ta varbūt apēstu, vienīgi tie franču mēsli nespēj atļauties tādu ēdienu

Ņā, tikai tiem maitas sprancūži ne pirmo gadu debitē F-1, savukārt Bavārijas ****** vāģis nav šajā jomā ilgdzīvotājs

Melnais_Muuks 30.01.2008 13:32

edzulis rakstīja: Nu man tie visi evo merši šķiet nekādi salīdzinot ar tā laika M3. Čista uztaisīja lai būtu, bet ne ar dziļu domu + maksāja neadekvāti dārgi kā dēļ arī netika īpaši atzīts.

oi oi oi

Kas ir M3? megapakete?? Un kā tad ir ar M6?

Melnais_Muuks 30.01.2008 13:25

uudza rakstīja: ....ja pa nakti iedzen opeli klusā vietā, tad pat var dzirdēt kā viņš rūsē....

Nu jā, paņem tagad jauno Vectru, un paskaties, vai tik Mersim pirmajam rūsa cauri nelīdīs.

Un vecs joks vairs nav joks, tas tā, humora gaumes pakopšanai

Melnais_Muuks 30.01.2008 13:23

Žurka laikam nezina, ka Opel šad tad skrien ar BMW dīzeļiem, bet tas tā

Ir kaites ko nekad nevar izārstēt

Melnais_Muuks 30.07.2007 17:14

Un kāda rutka pēc man vajag cienīt baikerus, pēc analogas situācijas, kad shams man izlec priekšā uz galvenā, noignorējot zīmi "dodiet ceļu". Es vienu tādu aizķēru gan... aiz pakaļējā riteņa, labi ka nebija nekāds lielais ātrums, tikai 50km/ Būtu ieskrējies uz atļautajiem 70, no baikera būtu maltā gaļa. Tad man pēc analogas situācijas tagad visi baikeri nav jāciena? OK. Tātad man, redzot, ka baikeris lec ārā no mazāksvarīgā ceļa, nav jābremzē, bet gan jāuzmin. Sarunāc. Ja baikeris man nāk ar tālajiem, OK, tālos pretī, ja baikeris lodā starp mašīnām, ceļš jānogriež. Ja baikeris uz sava 100 km/h iet garām pa labo, OK, griežu priekšā, un pēc CSN ieņemu labo joslu, un man pie kājas, viņam būs kur bremzēt, vai nē, pielikšu pakaļu priekšā, un šams dabūs par distances neievērošanu, un neatkarīgi no tā - vesels vai invalīdu krēslā, civilprasība tiesā par radītajiem zaudējumiem. Ja tāda attieksme, labi, lai būtu, no manis neko citu arī var negaidīt. Un CSN attiecas uz visiem. Atļautais ātrums pilsētā 50, ārpus pilsētas 90. Ja aizķersi spoguli, OK, krāmēsies ar apdrošinātājiem, un plus vēl civilprasība tiesā par zaudējumu radīšanu, jo nekur nav teikts, ka es tajā brīdi nedodos noslēgt līgumu par pārdesmit kilo lašiem, un lauztā spoguļa dēļ darījums pajūk, jo nevaru principiāli piedalīties satiksmē. Kā arī uzrādīšu, ka baikeris no negadījuma vietas aizbēdzis, tā teikt, dzīves saldināšanai, lai nākamreiz OCTA būtu sālītāka. Pēc tam varēsi domāt, vai cieni sevi, ja maks paliek plāns. Ja attieksme šāda, OK, pretī arī.

es vairs pat nemēģinu cienīt auto vadītājus!!!

Visu mūžu, pat krievu laikos pie svetofora biju pirmais... lēnām pukšķinot starp rindām aizbraucu garām un līdz ko iedegas zaļais es nevienu netraucēti aizbraucu prom. Pat ar veco Jawu kamēr Jūs ieštepselējat 1. robu es jau esmu aiz krustojuma, ne maz nerunājot par baikiem. Bet te pēkšņi daudziem sāk skauzt ka redziet man nav jānīkst korķos un griež ciet!!!

Tikko uztaisīju kapitālo remontu dzinējam un braucu uz blakus pilsētu uz tehnisko apskati, bet nē kādam kraveniekam redziet pamaisīju, jo braucu par 2 km/st lēnāk kā viņš gribēja un šis sāka apdzīt šaurā ceļa posmā, pie kam pretī nāca otrs kravenieks... man atstājot tikai grantēto apmali, jo vienkāši nospieda nost!

Paši vien mani pārmācījāt... tagat es no autiņa lampu kurai ir izdegusi tuvā acs lieku mocī, jo pat netaisos izslēgt tālo gaismu! Ja kāds griezīs deguna priekšā bez vārda runas ar slaidu kājas kustību pa spoguļiem. Reizi jau apbrīnojamā kārtā paliku dzīvs - tagat sākšu cienīt tikai tad kad mani sāks cienīt!!! Jo man ir līdz kaklam mēģināt cienīt citus pie absolūtās necieņas pret mani. Uz Jums četriteņnieki arī attiecas CSN.

Brīnums kā močus vienmēr ierauga tie kas paši ir vai tagat brauc ar močiem?? Viņiem mocis nekad pēkšņi neparādās nez no kurienes, pat lai ar kādu ātrumu tas brauktu.

Jā neatbalstu mīšanu ar baiku 200 un vēl +. Redzēju kā ārzemnieku mototūristi ar visiem baikiem godīgi pa pilsētu brauca 50 (!!! un nevis 60) un pa trasi 90 (!!! un nevis 100 vai 110)... tā ka tās runas ka ar baiku nav iespējams braukt noteikumu robežās ir pilnīgais fufels.

Melnais_Muuks 28.07.2007 12:37

Nu labi, bet dabūsi tālos savās acīs, un nesūdzies, ka pēc tam neko neredzi. Neizslēgsi savējos tālos, es ieslēgšu savējos, ja mani necieni, es necienu tevi, un basta.

i_edgars rakstīja:

markss rakstīja: da viņi speciāli brauc ar tālām,tjipa viņiem liekas ka labāk redz viņus

Nevis liekas, bet tad vismaz ir lielāka varbūtība ka vispār moci pamanīs!!! Nu neredz moci uz ceļa lielākā daļa autovadītāju! Pašu tāds aklais notrieca pilsētā, pilnīgi tukšā ielas posmā ar ideālu redzamību 10 m pirms manis nogrieza ceļu PRETĪ braucošs autiņš!!! No tā laika tālās pat neienāk prātā izslēgt! Vismaz aklie ierauga! Un izpūtēji ar ir nogriezti lai gājēji būtu spējīgi kaut sadzirdēt, ja nespēj ieraudzīt!!! --tā ka paši vien esat vainīgi--

Melnais_Muuks 08.11.2006 21:32

Visticamaak, ka pie vainas ir tukshgaitas vaarsts jaunsmaksaa 140 Ls, restaureets no GM ap 90 veel ietekums paarbaudiit, vai vados nav iemeties zaljais. Dzineejs ir ecotec?

Rikardo rakstīja: Vai kāds man varētu palīdzēt noskaidrot kas varētu būt pa vainu 1995.gada 2.5td Omegai.Iedarbinot dzinēju tas kādu laiku strādā un pēc tam ņem un noslāpst bet noslāpst uzreiz it kā izslēgtu aizdedzi.Aizdomas krīt uz elektromagnētisko vārstu sūknim vai imobilaizeru.Varbūt kāds zin kā var atrubīt imobilaizeru?

Melnais_Muuks 20.09.2006 22:46

LIetoju HP ipaq 6510 at Tom Tomu. Ir austrumeiropas karte, arii LAtvija ir, tikai mazliet nokljuudaas, reizeem preciizi..

Yukki rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Mja, vienīgi kauns, ka nepieminēju - HP hw6915 cena 480 Ls... Laikam ir pamatīgi lētaki risinājumi pieejami, bet, ja $ nav žēl uz ērtībām, tad šitais būs labs.

Paldies par info! Rādās, ka citi risinājumi pat nebūs lētāki, ja gribu visu savākt. HP saka, ka ši nedarbosies telpās, bet auto strādāšot... Hmm, nez ka tik nevajag vēl arī šim papildus GPS uztvērēju stiprināt uz auto jumta Par kartēm HP neko nezināja, tipa varot vienu bezmaksas no TomToma dabūt, bet vai tur ir Rīga..

Lasītākie raksti

Jaunie raksti