Rīgā satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē viens bojāgājušais un deviņi cietušie 6

 
Nozare.lv | 17.decembris 2014 21:57

Šovakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums - satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz ārstniecības iestādi.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Diāna Lūkina aģentūrai LETA pastāstīja, ka patlaban notikuma vietā strādā policija, mediķi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Saskaņā ar sākotnējo informāciju nelaimes gadījumā viens cilvēks zaudējis dzīvību.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka deviņi negadījumā cietušie nogādāti slimnīcās. Cilvēki guvuši dažādas traumas. Viens vīrietis ir guvis politraumu, citiem cietušajiem ir vidēji smagas un vieglas traumas. Mediķi konstatējuši galvas traumas, smadzeņu satricinājumu, sasitumus, rokas lūzumu, kājas traumu.

Divi avārijā cietušie atteikušies no došanās uz ārstniecības iestādi. Viens no šiem cietušajiem ir sešgadīgs puika, kurš guvis sasitumus. Par viņu rūpēsies vecāki. No mediķu palīdzības atteikusies arī kāda sieviete.

Satiksmes negadījumā dzīvību zaudējis baļķvedēja šoferis, kuram mediķi konstatējuši nāvi, informēja Bukša.

Avārijā iesaistīts 36.maršruta autobuss, kas kursē maršrutā Imanta-Vakarbuļļi.

Satiksmes negadījuma vietā Kleistu ielā pie Jaunajiem Bolderājas kapiem pašlaik bloķēta satiksme abos virzienos, tāpēc autovadītāji aicināti izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
ei 17.decembris 2014 22:06
2 0 Atbildēt

Vai nav s tulbums, visās bildēs redzama fūre! Vai tad baļķus ved zem tenta?

dw 18.decembris 2014 11:24
2 0 Atbildēt

Jautājums, kāpēc viņš iebrauca pretējā joslā. Jādomā, viņam priekšā braucošais nebūs garantējis drošību.

ZZZZ 19.decembris 2014 0:26
2 0 Atbildēt

Intervijā svarīgi cilvēki runāja, ko šajā vietā vajadzētu rekonstruēt. Diemžēl naudas pagaidām neesot....

Bet šādi līdzīgi pagriezieni mūsu neceļos ir pietiekoši... Es domāju, ka tāds sīkums kā ceļa sadalošā josla, baltas svītras izskatā, priecētu jebkuru auto vadītāju. Patreizējos metoroloģiskajos apstākļos tumsa, migla, lietus, šādas vietas ir ļoti bīstamas bez elementāra ceļa apzīmējuma.

Tās krāsas daudzums ( izmaksas) lai sazīmētu kaut vai tikai šādas vietas ir nenozīmīgas pret iegūto cela situācijas pārskatāmību. Šādos ceļa līkumos varētu jau arī kādu atstarotāja klucīti pa vidu iesist, kaut vai ar āmuru. Šādām darbībām nevajadzētu nekādus mega projektus un projektētaju kantotus. Pietiktu ar ceļinieku brigādi un pāris h lai izveiktu dažas manipulācijas. Bēdīgi.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā pareizi stūrēt un pie reizes arī par sēdpozīciju pie stūres (+ VIDEO) 9

Eksperts stāsta, kā pareizi jātur rokas uz stūres un kā jāieņem pareiza sēdpozīcija, savukārt iAuto.lv pievieno padomiem savu skatījumu. Lasīt vairāk

 

iAuto šogad 25 - ceturtdaļgadsimtu kopā ar Latvijas autobraucējiem + TOP zīmīgākie raksti par un ap iAuto.lv 8

Šogad, 1.jūnijā iAuto atzīmē 25 gadu jubileju. Tas ir nozīmīgs posms ne tikai portālam, bet arī visai autobraucēju kopienai, kas šo gadu laikā ir veidojusi iAuto saturu, diskusijas un identitāti. Lasīt vairāk

 

1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem 9

Ķīnas autobūves koncerna BYD luksusa zīmols Denza jau līdz šī gada beigām būs pārstāvēts vismaz 30 Eiropas valstīs. Lasīt vairāk

 

Krievijā savulaik prestižā marka Volga atgriežas ar diviem modeļiem (+ FOTO) 20

2026. gadā Volga zīmols atgriežas apritē ar diviem modeļiem: Volga K50 un Volga C50. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti