Motociklam saskrienoties ar dzīvnieku, cietuši divi cilvēki 1

 
Nozare.lv | 4.jūnijs 2015 7:03

Vakar uz Tukuma - Kolkas šosejas, netālu no Rojas, 1973.gadā dzimis vīrietis ar motociklu "Honda" saskrējās ar meža dzīvnieku un avarēja.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā, pēc sadursmes ar traumām slimnīcā nogādāti ar motocikla braukušie - tā vadītājs un 1991.gadā dzimusi jauniete.

Rīgā, Skultes ielā, vakar 2004.gadā dzimis zēns ar velosipēdu notrieca 2005.gadā dzimušu zēnu, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 14 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 39 ceļu satiksmes negadījumi ar sešiem cietušajiem.

Kā ziņots, vakar Daugavpilī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīna, steidzoties uz maldinošu izsaukumu, sadūrās ar vieglo auto. Avārijā cieta četri vieglās automašīnas pasažieri, kuri visi nogādāti slimnīcā. Sadursmē cietusi deviņus gadus veca meitene un trīs pieaugušie - 1965.gadā dzimusī auto vadītāja, 1964.gadā dzimis vīrietis un 1966.gadā dzimusi sieviete.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Viktorija Gribuste, sadursme notika neilgi pēc plkst.18.30.Avārijā tika iesaistīta Daugavpils 2.daļas automašīna ar autokāpnēm. Neviens ugunsdzēsējs glābējs sadursmē necieta.

Gribuste uzsvēra, ka ugunsdzēsēju mašīnas vadītājam alkohola klātbūtne izelpā nav konstatēta. Notikušā apstākļus izmeklēs Valsts policija.

 
Visi komentāri
 
LMT 4.jūnijs 2015 13:16
1 1 Atbildēt

Žēl mežacūku!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nīderlande pirmā: Tesla vadītāji var braukt, neliekot rokas uz stūres 1

Nīderlande kļuvusi par pirmo Eiropas valsti, kas atļāvusi Tesla pašbraucošo auto funkciju izmantot uz publiskajiem ceļiem. Lasīt vairāk

 

Tikai Austrijai – Volkswagen Golf Falco Edition (+ FOTO) 8

Volkswagen Austrijā izlaidis divus īpašus “Golf Falco Edition” modeļus, godinot leģendāro mūziķi Falco un turpinot zīmola tradīciju apvienot auto ar mūziku. Šie modeļi pieejami tikai Austrijas tirgū, uzsverot vietējās kultūras nozīmi. Lasīt vairāk

 

Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO) 1

Izstādē Auto 2026, kas no 24. līdz 26. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, ar visiem pārstāvētajiem zīmoliem un plašu stendu piedalīsies arī Cupra pārstāvis Autobrava Motors. Lasīt vairāk

 

Pārkāpums? - EK brīdina Spāniju un Poliju par PVN samazināšanu degvielai 6

Spānija un Polija, iespējams, ir pārkāpušas Eiropas Savienības (ES) noteikumus, samazinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) degvielai, lai mazinātu karadarbības Tuvajos Austrumos radīto ekonomisko ietekmi, trešdien paziņoja Eiropas Komisija (EK) Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti