Vakar vairāki gājēji cietuši sadursmēs ar automašīnu 1

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 3.janvāris 2016 13:43

Vakar vairāki gājēji cietuši sadursmēs ar automašīnu, aģentūru LETA informēja Valsts Policijas(VP) pārstāvis Toms Sadovskis.

Ogrē dienas laikā plkst.12.25 uz gājēju pārejas notriekta 1982.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā.

Ventspilī 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi A6 Avant" uzbrauca 2008.gadā dzimušam zēnam. Zēns ar sasitumu nogādāts ārstniecības iestādē.

Savukārt Vecumnieku novada Skaistkalnē plkst.19 Rīgas un Slimnīcas ielu krustojumā, nenoskaidrots autovadītājs vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca diviem gājējiem - 1954.gadā dzimušam vīrietim un 1953.gadā dzimušai sievietei. Vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, bet ceļu satiksmes negadījumā cietušais gājējs nogādāts slimnīcā, savukārt sieviete notikumā necieta.

Rīgā, Andreja Saharova un Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielu krustojumā, 1951.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW" uzbrauca 1962.gadā dzimušai gājējai, kura pēc negadījuma nogādāta slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši četri gājēji. Rīgas reģionā bijuši 17 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemes reģionā - 11, Zemgales reģionā - deviņi, Latgales reģionā - seši, bet Vidzemes reģionā bijuši četri ceļu satiksmes negadījumi.

 
Visi komentāri
 
Kanibaals 3.janvāris 2016 19:27
0 0 Atbildēt

>Ventspilī 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi A6 Avant" uzbrauca 2008.gadā dzimušam zēnam.

Varbūt zēns paskrēja zem auto, ja tas nenotika uz gājēju pārejas>

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tikai Austrijai – Volkswagen Golf Falco Edition (+ FOTO) 4

Volkswagen Austrijā izlaidis divus īpašus “Golf Falco Edition” modeļus, godinot leģendāro mūziķi Falco un turpinot zīmola tradīciju apvienot auto ar mūziku. Šie modeļi pieejami tikai Austrijas tirgū, uzsverot vietējās kultūras nozīmi. Lasīt vairāk

 

Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO) 1

Izstādē Auto 2026, kas no 24. līdz 26. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, ar visiem pārstāvētajiem zīmoliem un plašu stendu piedalīsies arī Cupra pārstāvis Autobrava Motors. Lasīt vairāk

 

Pārkāpums? - EK brīdina Spāniju un Poliju par PVN samazināšanu degvielai 5

Spānija un Polija, iespējams, ir pārkāpušas Eiropas Savienības (ES) noteikumus, samazinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) degvielai, lai mazinātu karadarbības Tuvajos Austrumos radīto ekonomisko ietekmi, trešdien paziņoja Eiropas Komisija (EK) Lasīt vairāk

 

Elektroautobusu iegāde Dienvidkurzemē neattaisno cerības (+ VIDEO) 9

Dienvidkurzemes novadā divi pašvaldības iegādātie elektroautobusi skolēnu pārvadāšanai jau kopš to ekspluatācijas sākumā regulāri jāremontē un bieži tie ir dīkstāvē. Iztērētie Eiropas fonda un arī pašvaldības līdzekļi nav attaisnojušies un nav arī veicinājuši klimata mērķu sasniegšanu, lēš vietvarā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti