Pagrieza neskatoties (+ VIDEO) 16

 
iAuto | 7.maijs 2021 16:10

VAZ vadītājs neievēro nevienu no punktiem, kas būtu jāizpilda apgriežoties braukšanai pretējā virzienā.

 
Visi komentāri
 
taaneko 7.maijs 2021 17:37
5 1 Atbildēt

Interesanti, kas liek šim subjektam veikt darbības, kas noved pie šāda rezultāta. Neredzēt, nedzirdēt, nefiltrēt notiekošo...

vārds 7.maijs 2021 17:53
2 18 Atbildēt

Filmētājs pilnīgs kretīns. Grūti palaist bija?

Pļurkt 7.maijs 2021 18:38
6 3 Atbildēt

Grūti bija neiedirst??

Vernons 7.maijs 2021 18:49
6 2 Atbildēt

Nu kā jau Pļurkt! Dara un tad domā!

janka 7.maijs 2021 20:03
1 0 Atbildēt

te arī kā tajā teslā tos divus - "atrada beigtu"?

no tanka 7.maijs 2021 20:11
2 0 Atbildēt

te bik veiksmīgāk - divi smagā stāvoklī

anoagask 8.maijs 2021 9:23
3 0 Atbildēt

trieciens durvīs jebkuram auto ir smagas sekas, vaznim vispār pipec - B statne taču iegāja līdz pussalonam iekšā, tur maltā gaļa no šofera. Pie tam tas bija ar 70kmh

anoagask 7.maijs 2021 20:41
4 0 Atbildēt

ko no tā var mācīties? Don't do stupid shit - neveikt bīstamus manevrus, it sevišķi intensīvā satiksmē. VAZnis varēja aizbraukt līdz nākamajam krustojumam vai DUSam, kur var drošāk veikt kreiso pagriezienu.

Krotow 7.maijs 2021 20:46
5 0 Atbildēt

Laikam gribēja paspēt apgriezt pirms rindas kas tuvojās no pretējās puses. Taču aizmirsa paskatīties, kas pašam notiek aiz muguras.

650 8.maijs 2021 1:36
2 1 Atbildēt

-kas te tagd pa ļembastu,va ta tam aizmugurējājājajam šoreiz nebij jābūt nekādā tādā kā Gatavībā ??

Šoferītis 8.maijs 2021 2:20
2 0 Atbildēt

Idiotam idiota liktenis!

Vernons 8.maijs 2021 9:26
2 0 Atbildēt

CSL 19. panta 3. punkts!

Priekšā esošam bija, ir un būs jāgarantē drošība!

Var atvasināt sekojoši, priekšā esošais var uztaisīt "kazu", esi tam gatavs!

s 8.maijs 2021 9:52
1 5 Atbildēt

O, Vernonam svētki - beidzot video, saistībā ar kuru neviens neņirgs par viņa dogmātisko uzstājību.

Vernons 8.maijs 2021 10:24
2 0 Atbildēt

Es katram iesaku izlasīt un iegaumēt CSN 57. punktā rakstīto! Arī Tev! Ar šī punkta pārkāpumu izbeidzas daudziem dzīvība!

Pļurkt 8.maijs 2021 21:27
0 0 Atbildēt

"Šitos lohus toč nav žēl. Katram uz kapa puķi, par to, ka laicīgi notinās pie Pētera."

Pļurkt 9.maijs 2021 13:29
1 0 Atbildēt

"Loham Lohu Problēmas".

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti