Visi komentāri - Piektdien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki

Piektdien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki 1

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 18.septembris 2021 10:25

Piektdien Latvijā ceļu satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši divi cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Plkst.7.40 Bauskas novada Stelpes pagastā, autoceļu Bauska-Linde un Iecava-Stelpe krustojumā, sadūrās automašīnas "Toyota Land Cruiser" un "Volkswagen LT55". Pēc sākotnējās informācijas, sadursme notika, jo 2001.gadā dzimušais "Toyota" vadītājs nedeva braukšanas priekšroku uz galvenā ceļa esošajam "Volkswagen", kuru vadīja 1966.gadā dzimis vīrietis. Avārijā gāja bojā "Volkswagen" vadītājs. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un tiks skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Savukārt plkst.21.43 Rīgā, Ezera ielā, pēc sākotnējās informācijas, pagaidām nenoskaidrots automašīnas "Audi" vadītājs uzbrauca gājējam. Cietušais tika nogādāts medicīnas iestādē, taču no gūtajām traumām mira. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 113 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši deviņi cilvēki, bet divi iepriekš minētie satiksmes dalībnieki gājuši bojā.

 
Visi komentāri
 
LMT 19.septembris 2021 0:45
1 0 Atbildēt

Kur ta milicijas reids un akcija palika?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti