Vislētāka OCTA

onealz Reģ.: 26.08.2015

Gribētu uzzināt kur ir visizdevigāk pirkt octu, kāds zin labu octa kalkulātoru?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kaads ir kautko taisijis Senson Paint servisaa? apdrosinatajs piedavaja ka vinu servisu. negribu chakareties. nav nekas nopietns, buferis un viena liste japarkraaso.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

kaimiņam pus mašīnu pārkrāsoja, nekadus kasjakus neredz. tikai viņu numurpaliktnis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gābešņik, vari šrototies cik tev labpatīkas, man no tā nav ne silts, ne auksts. Tolmets, ja kas, nav šrots un nekur citur kā tur atsevišķas tās mašīnas detaļas nonākt nemaz nevarētu , jo pat ja es tomēr izdomātu atmest ar roku, tas būtu vienkārši stulbi atdot šrotā, nevis iztirgot daļās un atlikumu aizvest uz tolmetu. Jebkurā gadījumā tā mašīna patreizējajā situācijā ir vajadzības pēc tās trūkuma dēļ. Izskatās ka vēl drīzumā manā īpašumā nonāks vectētiņa mk2 golfs un piekabe - nu piekabe pēc definīcijas ir nekustīgs transportlīdzeklis, golfs nu tātad arī būs nekustīgs, jo bez vajadzības neviens viņam apdrošināšanu nepirks un vai bez vajadzības tiks ieta TA, arī būs jāpadomā - piekabei vēl varētu, brālēns pāris reižu gadā to aizņemas.

Konus, mēs jebkurā gadījumā jebkurā situācijā esam atkarīgi no dieva žēlastības. Jā, var gadīties saskrieties ar kādu pretī braucošu - un tikpat labi var gadīties ka kāda pretī braucoša fūre samaļ tevi naksuj kopā ar visiem taviem spilveniem un piecām EURONCAP zvaigznēm. Ja tu gribi būt tas, kas kaut ko kontrolē, tev nāksies braukt ar bruņmašīnu, nevis vieglo automašīnu, un arī tad var sanākt kaut kādi sūdi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu, gābešņik, pastāsti - vai bonus/malus klases skaitās atsevišķi dažādiem transporta līdzekļu veidiem? Savulaik pusotru gadu apdrošinot manu A90q, esmu dabūjis septīto klasi, tiktāl viss būtu skaidrs. Tagad, kad manā īpašumā ir nonācis vectētiņa golfs un piekabe, apdrošinot golfu, rādās septītā, klase, apdrošinot piekabi, sestā - ??? Un vēl, manā īpašumā ir legalizēta rīģele - pats objekts stāv šķūnītī, pusizjauktā stāvoklī, nekad nelietotais numurs un tehniskā pase rakstāmgalda atvilktnē - kopš ieviesa to pī ka vajag apdrošināšanu - tas ka tas brīnums stāv uzskaitē bet bez apdrošināšanas varbūt ietekmē tikai to, bet ne mašīnas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, ir atsevišķi:

V1-V6, Vieglie transportlīdzekļi

K1-K2, Kravas transportlīdzekļi līdz 12000 kg

K3-K6, Kravas transportlīdzekļi virs 12000 kg

A1-A2, Autobusi līdz 12000 kg

A3-A4, Autobusi virs 12000 kg

M1-M2, Motocikli, mopēdi

TR1-TR2, Traktortehnika

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi, paldies.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti