Lietotāja "msh" atbildes

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM rakstīja:

te runa iet par to lai auto modeļa ražotāja paredzētā izmēra riepas 195/60 R15 uzliktu uz collu platākiem diksiem nekā norādīts, jo ,sasodīts, pusgadu meklēju diskus un tikai tagad atradu tādus kas patīk, tikai nav nekādu zināšanu un saprašanas par tiem platumiem.

Neesi ar savu mazduli braukājot smadzeni apsaldējis? Postā skaidri saskatāmiem burtiem apakšā uzrakstīts, ka mans teksts nav tēmēts uz tavām ļitaku nedienām

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Sretsked rakstīja:

msh- atceries tak vienreiz-visi nemēra visu pēc tā-ir vai nav izdevīgi. Ir arī tāda lieta kā patīk-nepatīk.

Jā, latvijā idiņu netrūkst, tas tiesa. Saskatās, ka visādi keksi, kuri dzīvo amūrikā vai rietumeiropā [kur ceļi ir tikpat līdzeni kā zemes virsma] to tik dara, kā liek savām tačkām ne pārak glītus bezizmēra ļitakus, uz kuriem gumija ir tikai paskata pēc, kā arī šķūninga atsperes, ar kurām tačka velkas pa zemi un dara tiem līdzi. Tas tak esot tiiiiiiiiiik kruti, "nu paskatieties, tā tak ir visās datorspēlēs un jaunākajos holivudas bojevikos" un tik krāmē virsū, aizmirstot, ka dzīvo latvijā. Iesākumam gan var pamētāt kruto sētas sīko priekšā "nigaaaaar!" "houmīs!" Pēc tam seko vaimanas, cik lūk latvijā esot slikti ceļi utt utjpr. Es joprojām neesmu iebraucis fišku, kā tad ar sanēģerotu tačku brauc pa graņķarofku - vmax 40-50, lai var pagūt apbraukt lielākus akmeņus? Bet galvenais ka patīk, tb var stāvēt blakus tačkai, dročīt un kaifot ka ir tāpat kā nīdforspīdā Tas nekas, ka braucot to neredz.

P.N. Labi, no "paticēju" šķūninga gan laikam izriet viens pluss - šādi nošķūnēta tačka pa sūdīgiem ceļiem tiek vadīta mierīgāk un bezceļos grimst ātrāk Par cik tas A90q, ko ceļu augšā, nav bijis aprīkots ar šķūningu un nav ticis taupīts, tad salona grīdu +/- oriģinālajā vietā es esmu spiests atlikt ar kūvalda palīdzību - kāds ir kaut kad normāli uzsitis apakšu.

P.P.N. Augstākminētais teksts ir tikai piemērs dekša paticējiem un nevis valdiņa zupā dupā ļitakiem

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Sretsked rakstīja:

Nezinu, pa kādām vietām tu tur brauc, varbūt Liepājā tas tā ir, bet normālās vietās viss bumbās.

Normālās vietās pa ziemu ir sniegs, bet izskatās ka tu esi pieradis ka sniega nav!

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM rakstīja:

auto parasti mazgā laiku pa laikam

Ķipa mazdām ir sistema, kas ik pēc pāris nobrauktiem kilometriem izbīda sprauslas un nomazgā?

Tēma: Gribu 1.9TD motoru ~\'93 g. golfam

Sretsked rakstīja:

Ne, te beidzas pāķu pašdarbība,pēc kuras šis tas nokrīt , klaņi vibrē, kā dārksaidam

A kas jādara, ja motoru vaļā never bet tikai cilā iekšā/ārā no mašīnas, lai kāds klanis vai virzulis sāktu vibrēt?

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Sretsked rakstīja:

Nu beidz visur pīt iekšā 'lētāk' un izdevīgāk.

Diemžēl ziemā tavs ļitaku krutums tāpat ir nosmērēts ar sniega pļuru, tb krutums izpaliek

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Kārba/tās vadība vai šprices vadība - neko citu tas kloķis neietekmē.

Tēma: Gribu 1.9TD motoru ~\'93 g. golfam

Vot, un te sākas rīgas kosmosi

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM rakstīja:
msh rakstīja: Ziemai arī ļitakus? Nu valdiņ...

visu laiku braukāju ar lietajiem ziemā.

Kur tu redzi problēmu?

(vismaz nav pavasarī ar kuvaldu jādauza nost pierūsējušie metāla diski no stupicas)

Ziemā mēdz visādi prikoli gadīties Bleķa disks lētāks, vieglāk sameklēt tādu pašu un, visbeidzot, nedaudz traumētu var iztaisnot. A ko tu darīsi, ja sasitīsi vienu ļitaku - centīsies atrast tādu pašu vai mēģināsi kādam notirgot atlikušos trīs?

Bet tas, ka jādauza kaut kas nost, ir tīra stupicu vaina Man uz A80 bija prikols, ka priekšā labajā pusē ļitaku varēja uzskrūvēt tikai piešaujot [vnk uzlikt vietā to nevarēja] un pēc tam bija jādauza nost Tādu prikolu, ka pa vasaru ar bleķiniekiem nav probas bet pa ziemu ir, jo tie pierūsē, dzirdu pirmo reizi - tas tā mazdām specifiski, ja?

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Ziemai arī ļitakus? Nu valdiņ...

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Tu aizmirsi ka mašīnai jābūt ar tukšu bāku

Tēma: Gribētos zinātāju viedokli!

Sretsked rakstīja: Kā tieši izpaužas tas,ka paliek 'nebaudāms' ?? To autors nesaka. Pie 140 krāsa vairs nepatīk, vietas paliek par maz vai kas cits tāds nav labi ?

Tēma: Elektronikas interešu pulciņš

Pirmais rakstīja:

tie šķīvacainie pridurki vatus savādāk mēra....

nopērc maziņu balalaiciņu 2 piena paku izmērā, skaļrunitis 5 cm diametrā... un tur virsū rakstīts 120vati..... tu tam tici???

Neticu. Bet tam, kas ir rakstīts uz drošinātājiem, pagaidām es vēl uzdrīkstos ticēt

Tēma: Elektronikas interešu pulciņš

ursis rakstīja: ja magja jauda 45 W,baroklaj 300? es tak bvaru atsleegt ventilatoru? un tad lai staav patstaaviigi ON.

Kādi 45w? Tu gribēji teikt - maģis patērē 120w tb ir 10A drošeklis? Ej nu skaties savam baroklim, vai tas spēj dot 10A uz +12v līnijas vai nē, tas tak uz nakļeikas ir uzrakstīts.

P.N. Nebaidies ka tur tā padarīšana nenokursies, darbojoties bez veņķika pat bez slodzes?

Tēma: čuš un viss

Kur šitie tūdaliņi rodas? Nejēdz pat uzrakstīt mašīnas modeli [marku var izzīlēt pēc zonas], par motoru nemaz nerunājot, bet kaut kādas muļķības gan spēj domāt

Tūdaliņ, dzirkstele vismaz ir?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Yetti rakstīja: Ventspilē gāž kā "no spaiņa", tā kā ja ir doma uz šejieni maukt, ņemiet vērā...

Te tas pats.

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Slinkā piedāvātais variants

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Tumšajai pusei tas nederēs, viņam vajag santīma seksu bez investīcijām

Tēma: Volvo srots?

Laikam kāds taxi fans ieraudzīja

Tēma: Volvo srots?

Šīris nav kaut kādu "taxi" saskatījies?

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Vairs neatceros, vai tikai nebija kaut kāda ģeogrāfija. A varbūt vēsture.

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Yetti rakstīja: Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

Izsakies skaidrāk, neko nevar saprast

P.N. Atceros, kā pirms dažiem gadiem olimpiāžu uzvarētājiem no skolas vasaras sākumā bija ekskursija uz ventspili, pirms prombraukšanas visi tur izkāpelējās pa to laukumu, izslidinājās pa slidkalniņiem un, visbeidzot, uz ārpusē stāvošo autobusu devās pa tiešo, pārkāpjot pāri sētai [es gan pa vārtiem izgāju ] Viss būtu beidzies labi, ja vien divas pamuļķes nebūtu uzlikušas mīksto noteiktajam laika termiņam un tajā laikā nebūtu kafejnīcā rijušas, a tā sargs paguva atvilkties un izlamāt

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Domāti tādi tipi kā tas subjekts

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Haha, "daudz gaisa, lieli logi" Par "augstumu" vispār nerunāsim, man tas automātiski asociējas ar transportieri, bet transportierim vismaz var redzēt, kas mašīnas purna priekšā notiek, zato visādām kastelēm kuj

Tēma: Atrasti Numuri

Atkarīgs no motora un cik/kā ierauts. Bet elektroniskajām špricēm gan jau gaisa masas mērītāju parauj komplektā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti