Fetels: "Red Bull" komanda Monako posmā cīnīsies par augstām vietām

 

Sebastjans Fetels Foto: f1fanatic.co.uk

19.maijs 2014 7:55

Pirmās formulas (F-1) čempionāta komanda "Red Bull" maija beigās gaidāmajā čempionāta sestā posma - Monako "Grand Prix" - sacensībās cīnīsies par augstām vietām, uzskata vienību pārstāvošais čempions Sebastjans Fetels.

Monako posms, kas risināsies 25.maijā, no pārējiem sacensību posmiem atšķirtas ar to, ka sacīkstes risinās pilsētas ielās. Turklāt pati trase ir diezgan šaura, kas liedz pilotiem regulāri veikt apdzīšanas manevrus un mēdz novest pieavārijām.

"Domāju, ka Monako posmā spēsim sīvi cīkstēties ar "Mercedes" komandu par augstām vietām. Iespējams, ka tur vajadzēs ieguldīt mazāk spēka, lai uzrādītu labākus rezultāts, kā citās trasēs," skaidroja Fetels.

Iepriekšējo četru sezonu Konstruktoru kausa ieguvēji "Red Bull" šo gadu nav sākuši pārāk veiksmīgi. Pēc pirmajiem pieciem posmiem Fetels kopvērtējumā ieņem ceturto vietu, bet viņa komandas biedrs Daniels Rikjardo ir pozīciju zemāk, taču komanda sola nākotnē sniegums uzlabosies.

"Jau iepriekšējos posmos bija jūtams progress. Spānija savā mašīnā jutos ļoti komfortabli, tāpēc nākamajos posmos sniegumam vajadzētu uzlaboties," atzina Fetels.

Arī šī brīža sacensību vicelīderis "Mercedes" vienības pilots vācietis Niko Rosbergu uzskata, ka gaidāmajās sacīkstēs trasē spēkošanās būs ļoti sīva. "Uzskatu, ka Monako posmā "Red Bull" komanda ar "Mercedes" konkurēs daudz nopietnāk, taču manai komandai joprojām ir spēcīgas mašīnas, tāpēc viss būs kārtībā."

Šobrīd 26 gadus vecais Fetels aizvadītajā sezonā uzvarēja 13 no 19 sacīkstēm, vairākus posmus pirms sezonas beigām nodrošinot sev ceturto čempiona titulu pēc kārtas, taču šogad vācietis vēl nav ticis pie neviena panākuma.

Kā zināms, "Mercedes" vienībai ir izdevies uzvarēt visos piecos šosezon aizvadītajos posmos, turklāt tagad četros posmos pēc kārtas iegūtas dubultuzvaras.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ir Lūiss Hamiltons no "Mercedes", kuram ir 100 punkti, bet viņam tikai trīs punktus zaudē Rosbergs. Trešajā vietā ar 49 punktu joprojām atrodas spānis Fernando Alonso no "Ferrari", bet ceturtais ir Fetels.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 2

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

GM ražos dīzeļa hibrīdus ASV armijai

Izmantojot kā tehnisko bāzi Chevrolet Silverado 3500 HD, General Motors (GM) izstrādājis hibrīdauto ISV-Heavy, kas paredzēts ASV armijai. Lasīt vairāk

 

"Volkswagen" ziņo par peļņas kritumu pirmajā ceturksnī un nepieciešamību veikt papildu izmaksu samazinājumus

Vācijas autobūves koncerns "Volkswagen" ceturtdien paziņoja par peļņas kritumu šī gada pirmajā ceturksnī un brīdināja par nepieciešamību īstenot papildu izdevumu samazinājumus. Lasīt vairāk

 

TOYOTA C-HR+ tests (+FOTO) 4

Trīs dienas iAuto rīcībā bija jaunais Toyota C-HR+ . Mēģināšu pastāstīt par savām izjūtām kopā nobraucot nedaudz virs 200 km. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti