Katarā varētu norisināties F-1 čempionāta posms

 
Nozare.lv | 10.februāris 2015 6:08

Katara ir tuvu tam, lai tuvāko divu gadu laikā šajā valstī norisinātos Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posms.

Kā pavēstījis Kataras Motorsporta federācijas prezidents Nasers bins Kalifa al Atija, kurš ir arī Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) viceprezidents, posms šajā valstī varētu notikt 2016. vai 2017.gadā.

"Jau tuvākajā laikā grasāmies parakstīt līgumu, lai varētu organizēt F-1 sacensības," pavēstījis al Atija. "Esam paveikuši visus darbus, un atlikušas tikai pāris detaļas."

Katara grasās F-1 pasaules čempionāta vadībai piedāvāt divas trases - viena no tām atrodas Lusailā, kas jau iepriekš uzņēmusi pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases "MotoGP" sacensības, bet vēl Kataras F-1 posms varētu norisināties Dohas ielās.

Pēdējo gadu laikā Katara tikusi pie iespējas rīkot augsta līmeņa sporta notikumus - šogad tur norisinājās pasaules čempionāts handbolā, bet 2019.gadā šajā valstī iecerēts pasaules čempionāts vieglatlētikā. Tāpat 2022.gadā Katarā ieplānota Pasaules kausa izcīņa futbolā.

Paredzams, ka drīzumā Katara varētu pretendēt arī uz vasaras olimpisko spēļu rīkošanu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Karogu brauciens Jūrmalā 2026 (+ VIDEO) 3

Šodien, 2026. gada 4. maijā, Jūrmalā notiek tradicionālais karogu brauciens, kas pulcē auto un moto entuziastus, lai kopīgi svinētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu. Lasīt vairāk

 

OPEC+ palielina naftas ieguves kvotas

Naftas ieguvējvalstu alianse OPEC+ svētdien vienojās atkal palielināt naftas ieguves kvotas, apliecinot alianses nepārtrauktību pēc tam, kad Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) izstājās no organizācijas. Lasīt vairāk

 

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO) 7

Pirmais Lexus RZ iznāca pirms trim gadiem, tāpēc šis ir tā saucamais "feislifts". Tas ir liels premium krosovers pazīstamā Lexus RX izmērā. Bet tālāk līdzība ar benzīna hibrīdu beidzas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti