Visi komentāri - Hamiltons jau šonedēļ cer noslēgt jaunu līgumu ar "Mercedes"

Hamiltons jau šonedēļ cer noslēgt jaunu līgumu ar "Mercedes"

 

Foto: f1fanatic.co.uk

Nozare.lv | 25.marts 2015 7:22

Pašreizējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions brits Lūiss Hamiltons jau šonedēļ cer noslēgt jaunu līgumu ar "Mercedes" komandu.

Šonedēļ F-1 piloti sacentīsies par uzvaru Malaizijas "Grand Prix" izcīņā, taču jau līdz nedēļas nogalei starp Hamiltonu un "Mercedes" varētu tikt panākta jauna vienošanās.

"Šobrīd pie jaunā līguma strādā advokāti, taču ceru, ka viss tiks noslēgts pirms nedēļas nogales," izteicās Hamiltons. "Tas būtu lieliski."

Pašlaik 30 gadus vecais Hamiltons "Mercedes" komandai pievienojās 2012.gada izskaņā, parakstot līgumu uz trim gadiem, līdz ar to pašreizējais viņa kontrakts noslēgsies pēc šīs sezonas.

Pērn "Mercedes" komanda bija dominējoši pārāka pār citām vienībām, kas ļāva Hamiltonam otro reizi karjerā kļūt par pasaules čempionu. Pirmo titulu viņš ieguva 2008.gadā, kad vēl pārstāvēja "McLaren".

Arī šo sezonu "Mercedes" ir uzsākuši ļoti veiksmīgi, britam uzvarot pirmajā sezonas posmā Austrālijā, kamēr viņa komandas biedrs vācietis Niko Rosbergs bija otrais.

Hamiltons savā karjerā izcīnījis 34 uzvaras.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 2

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 9

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 30

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 28

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti