Visi komentāri - Nāciju kauss motokrosā Francijai (+ foto)

Nāciju kauss motokrosā Francijai (+ foto) 1

 

Foto: Jānis Grīnhofs

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 28.septembris 2014 23:45

Ķegumā, "Zelta zirga" trasē noslēdzās gada lielākais pasākums Pasaules motosportā - Nāciju kauss motokrosā. Sacensībās atzīstami startēja sacensību saimnieki, Latvijas komanda.

Visu nedēļas nogali Ķegumā rūca motori. Pirmo reizi Latvijā un Baltijā norisinājās motokrosa olimpiāde, jeb Pasaules čempionāts motokrosā valstu komandām - Nāciju motokross. Sacensībās startēja 34 valstu komandas, kuru vidū bija arī Latvijas komanda.

Latvijas braucēji demonstrēja atzistamu sniegumu jau kvalifikācijas braucienos, ar 12 rezultātu iekļūstot galvenajā finālā starp 20 spēcīgākajām komandām.Visi trīs mūsu puiši, Matīss Karro, Pauls Jonass un Roberts Justs cīnījās ļoti pašaizliedzīgi un neskatoties uz dažām neveiksmēm, spēja izcīnīt komandai svarīgud punktus iekļūšanai finālā.

Finālbraucienos Latvijas braucēji spēja apsteigt virkni spēcīgāku konkurentu. Austāko rezultātu kādā no braucieniem komandai sasniedza Matīss Karro. Izšķirošajā braucienā finišējot 13 vietā. Ar visu komandas dalībnieku pūliņiem Latvijas motokrosa komanda izcīnija 12 vietu. Par uzvarētājiem kļuva Francijas komandas braucēji, bet otrā vietā palika beļģi, dalītajā trešajā vietā atstājot amerikāņus un angļus.

 

Vecmeistars Mairis Levans

Ļeģendārais Viesturs Gaušis

 
Visi komentāri
 
Ex autokrossists 29.septembris 2014 10:44
0 1 Atbildēt

Letiņi malači,nostartēja izcili.Salvis Freimanis pelnījis trīs zvaigžņu ordeni par to,ka šāds pasākums norisinājās Latvijā.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO) 1

Vienu diennakti degvielas cenām izdevies noturēties bez kāpiena uz augšu. Lasīt vairāk

 

Naftas cenām straujš kāpums; Gāzes cena pieaugusi par 35% 1

Naftas cenas pasaules tirgū ceturtdien strauji palielinājušās saistībā ar jauniem uzbrukumiem enerģētikas objektiem Tuvajos Austrumos, kas radījuši bažas, ka ilgstoša karadarbība radīs ilglaicīgu kaitējumu naftas un gāzes infrastruktūrai. Lasīt vairāk

 

Māris Ozoliņš TESTĒ: Kompakto pilsētas apvidus auto "Audi Q3 Sportback" ar 265 ZS jaudu (+ VIDEO) 8

Ar pilnīgi jaunu vadības sviru filozofiju, kur pat stūres statņa slēdži ir fundamentāli pārveidoti, trešās paaudzes "Audi Q3" ir gatavs no jauna iekarot pircēju sirdis. Lasīt vairāk

 

Lietuvas Enerģētikas ministrija uzdod "Orlen Lietuva" nekavējoties laist tirgū 80 tūkstošus tonnu degvielas no rezervēm 5

Lietuvas enerģētikas ministrs Žīgimants Vaičūns otrdien parakstīja rīkojumu, ar kuru naftas pārstrādes uzņēmumam "Orlen Lietuva" uzdod nekavējoties piegādāt tirgū 80 000 tonnu no rezervēm, kas atbilst 12 dienu krājumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti