Svētdien motošosejas sacensības ‘’Latvijas Balva 2016’’

 

Foto: Publicitātes attēls

CSDD | 28.jūnijs 2016 8:14

Šīs nedēļas nogalē CSDD Biķernieku trasē būs iespēja vērot vērienīgas motošosejas sacensības.

Sacensību nosaukums “Latvijas Balva” ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kad Biķerniekos notika pašas starptautiskas moto šosejas sacensības, kurās blakus pašmāju sportistiem startēja daudzi ārvalstu sportisti.

Arī šogad sacensību organizators - motošosejas klubs ”Bruno Moto” ir uzaicinājis ne vien tradicionālos igauņu un lietuviešu braucējus, bet arī sportistus no Ukrainas, Baltkrievijas un Somijas. Jau sestdien plkst.16.00 trasē dosies Latvijā populārās mazmotošosejas dalībnieki, kuri kartinga trases līkločos sacentīsies Zelta Mopēda, skūteru un retromotociklu ieskaitēs. Savukārt svētdien Biķernieku ātruma apli iemēģinās moderno motošosejas klašu braucēji.

Sacensību atklāšana svētdien, plkst. 12.00. Ieeja sacensības – bezmaksas.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto pirmais testa brauciens ar Latvijā tik populāro un jauno apvidus auto "Toyota RAV4" (+ VIDEO) 6

Vai tas joprojām ir tas pats uzticamais ģimenes apvidus auto, vai "Toyota RAV4" ir gājusi pārāk tālu? Jaunais "RAV4" vairs neizskatās pēc pieticīga pilsētas auto – ar 309 ZS jaudu, digitālu vadību un rekordlielu elektrisko nobraukumu. Skaidrojam, vai sestā paaudze attaisno uz to liktās cerības. Lasīt vairāk

 

ASV autobūves uzņēmumi varētu pievērsties kara tehnikas ražošanai 2

ASV valdība Donalda Trampa vadībā apsver iespēju iesaistīt lielos autobūves uzņēmumus ieroču ražošanā. Lasīt vairāk

 
 

Līdz 120 km/h - atsevišķos valsts autoceļu posmos palielina maksimāli atļauto braukšanas ātrumu 13

Atsevišķos valsts autoceļu posmos no šodienas palielinās maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti