Arēnas motokrosā Rīgā startēs vismaz desmit valstu čempioni

Foto: Ekrānšāviņš

PR Service | 4.oktobris 2017 16:36

Pēc nepilna mēneša - 21.oktobrī, Arēnā Rīga norisināsies arēnas motokrosa sacīkstes "Optibet Champions Race", kas būs lielākās šāda formāta sacensības ne tikai Baltijā, bet Austrumeiropā.

Sacensībās uzvarētāji tiks noskaidroti trīs klasēs. 30 sportisti vecumā no 8-12 gadiem sacentīsies "Junioru" klasē, "Nacionālajā" klasē pie starta barjeras stāsies 40 sportisti, kuri savās karjerās nav izcīnījuši "skaļas" uzvaras starptautiska mēroga motokrosos, bet lielākā intriga gaidāma prestižākajā, jeb "Čempionu" klasē. Starp šīs klases 20 dalībniekiem būs tikai organizatoru speciāli uzaicināti sportisti, kuri izcīnījuši savu valstu vai kontinenta čempiontitulus. Jau iepriekš tika ziņots, ka starp dalībniekiem būs iespēja redzēt Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas čempionus, titulētos Latvijas sportistus Lauri Freibergu, Leonu Kozlovski, Ivo Šteinbergu.

Pēdējās dienās savu dalību sacensībās apstiprinājuši divi pārstāvji no Lietuvas. Trīspadsmitkārtējais Lietuvas čempions - Lietuvas motosporta leğenda Arūnas Gelažninkas un Lietuvas motokrosa uzlēcošā zvaigzne Dovidas Karka, kurš vēl nav sasniedzis 20 gadu vecumu, bet jau četras reizes kļuvis par Lietuvas čempionu. Divu dažādu sportistu paaudžu pārstāvji no dienvidu kaimiņvalsts padarīs jau tā dinamiskā formāta sacensības vēl aizraujošākas.

Pozitīva ziņa šinī nedēļā saņemta no deviņkārtējā Latvijas čempiona Dāvja Līva nometnes - izlaidis visu 2017.gada sezonu, Līvs ir atsācis intensīvu treniņdarbu, un būs gatavs "Arēnā Rīga" cīnīties par "Čempionu" klases trofejām. Te jāpiebilst, ka Dāvja "stihija" visas karjeras laikā ir bijuši īsi sprinta braucieni, ar daudz startiem un kontaktcīņām, kas viņa izredzes uz augstu vietu palielina.

Šonedēļ tika gaidīts dalības apstiprinājums no titulētākā Krievijas motokrosista Jevgeņija Bobriševa, taču veiktie medicīniskie izmeklējumi un uzstādītā diagnoze, krievu motokrosa superzvaigznei liegs dalību sacensībās Rīgā.

Organizatori ir panākuši vienošanos ar četriem Igaunijas sportistiem - Tanelu Leoku, Karelu Kutsaru, Hardi Roosiorgu un Andero Lusbo, kuri aizstāvēs savas valsts karoga krāsas prestižākajā klasē, kā arī titulētiem superkrosa sportistiem no Zviedrijas un Lielbritānijas. Sarunas turpinās, un ir tuvu pozitīvam rezultātam ar sportistiem no Itālijas, Nīderlandes, Polijas un Somijas.

Nacionālās Motosporta asociācija uzsver, ka 21.oktobrī "Arēnā Rīga" paralēli vakara sportiskajai sadaļai, kura sastāvēs no 18 pusfināliem un 3 superfināliem, skatītājus sagaida iespaidīgs skaņas un gaismu šovs ar pazīstamu mākslinieku piedalīšanos, kā arī dažādas atrakcijas pašiem mazākajiem skatītājiem. Kopējā vakara programma ilgs vismaz četras stundas un sāksies 18:00 ar sacensību oficiālo atklāšanu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Netālu no Salaspils aizdedzies kravas auto (+ FOTO) 12

Kā ziņo aculiecinieks, ap pusdienas laiku, netālu no Salaspils ir aizdegusies "fūre". Ceļš tajā vietā ir bloķēts, ieradušies ugunsdzēsēji. Tie ir tikai minējumi, taču pieliktās kāpnes un atritinātais kravas pārsegs, var norādīt uz to, ka aizdedzies piekabes saturs, piemēram, šķelda. Lasīt vairāk

Šodien (5.08) degvielai akcijas cenas: Dīzelis 1.817 un 95. benzīns 1.737 EUR! Nafta 75.6 USD par barelu (+ VIDEO) 9

Dīzelis dārgāks par 28 centiem, bet 95. benzīns par 20 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk papildus +16.80 EUR klāt pie manas 60 l uzpildes. Atgādinām, ka 2026. gada 1. martā cenas Latvijā, Neste Lielupes DUS dīzeļdegvielai un 95. benzīnam bija 1.537 EUR. Lasīt vairāk

Drošībai, ne sodiem - Igaunijā par mobilajiem radariem brīdinās ceļa zimes 12

Turpmāk Igaunijā autovadītājus pirms mobilajiem ātruma radariem brīdinās ar speciālām ceļa zīmēm. Jaunā kārtība paredz, ka ārpus apdzīvotām vietām brīdinājuma zīmes jāizvieto 300–500 metrus pirms radara, savukārt pilsētās un ciemos – 150–300 metru attālumā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti