Fetels apzinās, ka jaunais komandas biedrs Leklērs var viņam izrādīt nopietnu konkurenci

 

Foto: Ekrānšāviņš no Twitter.com

Nozare.lv | 22.februāris 2019 10:15

Vācu pilots Sebastjans Fetels apzinās, ka viņa pārinieks Pirmās formulas (F-1) vienībā "Ferrari" Šarls Leklērs vari izrādīt nopietnu konkurenci.

Fetels šogad "Ferrari" komandā aizvadīs jau piekto sezonu, kamēr vienības sastāvu papildinājis vien 21 gadu vecais Leklērs, kurš aizvietojis pieredzējušo somu Kimi Reikenenu.

Monako braucējs jau šīs nedēļas testos izcēlies ar ļoti konkurētspējīgiem laikiem.

"Protams, Šarls manās acīs ir pilnīgs sāncensis. "Ferrari" komandā viņš nav tāpat vien, tāpēc man viņš ir jāuztver nopietni," izteicās Fetels. "Tiesa, starp vienas komandas pilotiem vienmēr valdījusi sāncensība, tomēr mūsu galvenā prioritāte ir, lai uz priekšu virzītos pati vienība."

"Esmu pārliecināts, ka Leklērs būs pietiekami ātrs, lai radītu spiedienu uz mani," uzskata Fetels, kurš iepriekšējos divos gados kļuva par F-1 vicečempionu.

Vācieša kontā ir četri F-1 čempiontitulu, tomēr kopš 2013.gada viņš šajā sacensību seriālā vairs nav triumfējis.

Jaunā F-1 sezona sāksies 17.martā Austrālijā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 20

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield"

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 5

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 

Amatpersonas apsekos nogāzušos vēja turbīnu Dienvidkurzemes novadā 31

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS) pirmdien kopā ar AS "Sadales tīkls" un Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem dosies uz Bunkas pagastu Dienvidkurzemes novadā, kur svētdien nogāzās vēja turbīna, aģentūru LETA informēja ministrijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti