Lai tiktu uz savu īpašumu Jūrmalā, tomēr jāpērk caurlaide! Kā tas var būt? (+ VIDEO) 41

 

Jūrmalas iebraukšanas caurlaižu iegādes automāts Foto: iAuto.lv

iAuto.lv | 27.februāris 2024 17:08

iAuto redakcijā vērsās portāla lasītājs un Jūrmalas iedzīvotājs Māris, kurš vēlas aktualizēt problēmas un pilsētas vadības attieksmi saistībā ar iebraukšanas caurlaides iegūšanu. Šī gada janvārī Māris iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kā rezultātā viņa īpašumā esošais auto tika pamatīgi sabojāts. Automobiļa remonta laikā viņš izmanto iznomātu automobili. Ņemot vērā to, ka Mārim Jūrmalā ir īpašums, kā arī viņa dzīvesvieta ir deklarēta Jūrmalā, viņam nodeva par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā.

Meklējot iespēju piešķirt caurlaidi iznomātajai automašīnai uz 30 dienām (īpašumā esoša auto remonta periodu) viņš 2. februārī ar iesniegumu vērsās pie Jūrmalas domes. Un tā kā iesniegums netiek izskatīts uzreiz, Māris arī vaicāja par kārtību, kā iesniegt maksājumu apliecinošus dokumentus, lai kompensētu Jūrmalas caurlaides izdevumus par dienām, līdz caurlaides piešķiršanas brīdim. Iesniegumā Māris atsaucās arī uz ceļu satiksmes negadījuma administratīvās lietas numuru un apdrošināšanas pieteikuma numuru. Atbildi no Jūrmalas domes viņš saņēma tikai 21. februārī.

iAuto lasītāja transportlīdzeklis pēc negadījuma Foto: iAuto.lv

Par saziņu ar Jūrmalas domi turpina Māris: “Atbildē nav lēmuma, vai individuālā kārtā tiks piešķirta caurlaide. Atbilde satur tikai Jūrmalas domes saistošos notikumus. Kā arī Jūrmalas interneta vietnē ir norādīts, kādās situācijās varu saņemt caurlaidi vai atlaidi. Ņemot vērā to, ka 2. februārī zvanot Jūrmalas domes klientu dienesta tālrunim, darbiniece atbildēja, ka nav paredzēts šādā situācijā piešķirt caurlaidi, prasīju kas to var izlemt? Rezultātā vienojāmies, ka rakstīšu iesniegumu, lai izskata manu situāciju. Rezultātā pēc 21 dienas nekas nav izskatīts, ir tikai citēti Jūrmalas domes noteikumi. Vienīgo risinājumu domē piedāvāja, ka es auto noņemu no uzskaites un tad es kvalificējos saistošo noteikumu 21.2 punktam - tad atļaujas piešķiršana maksā 3.90 EUR. Vaicāju vai varu to kārtot ar atpakaļejošu datumu, ja man ir policijas lēmums, ka auto ir nelietojams un to aizliegts izmatot satiksmē. Atbide bija tiešs NĒ. Faktiski tas nozīmē ka esmu samaksajis par braukšanu uz mājām 3 EUR/dienā par šo laiku tie ir 13 gadījumi, kas ir 39 EUR,” stāsta Māris.

Jūrmalas domes izpilddirektora atbildes vēstule par iebraukšanas caurlaides piešķiršanu Foto: iAuto.lv

Arī mēs pirms nepilnām divām nedēļām vērsām uzmanību uz iebraukšanas kārtības izmaiņām Jūrmālā, kā arī uz situāciju, kad Jūrmalas iedzīvotājiem tomēr ir jāmaksā nodeva par iebraukšanu. 

Caurlaide personai vai transportlīdzeklim?

Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā” ir uzskaitīti gadījumi, kad persona kvalificējas, lai saņemtu nodevas atvieglojumu (13. pants) vai atbrīvojumu no nodevas nomaksas (20. pants). Taču sajukumu rada tas, ka atvieglojumiem/atbrīvojumam kvalificējas persona, taču caurlaide tiek piešķirta konkrētiem transportlīdzekļiem. No vienas puses ir saprotams mērķis vieglāk kontrolēt piešķirto caurlaižu lietošanu. Bet no otras puses saistošie noteikumi neparedz izņēmuma situācijas, par kuru runājām augstākminētajā video un kurā ir nonācijs mūsu lasītājs Māris. Un galu galā Jūrmalas iedzīvotājs, braucot ar nepareizo transportlīdzekli, uz savām mājām netiek, par to nemaksājot papildus.

Šajos noteikumos bezmaksas caurlaide tiek attiecināta uz konkrētās personas īpašumā, turējumā vai valdījumā esošu transporta līdzekli, BET ir jābūt attiecīgai reģistrācijai CSDD vai citas valsts reģistrā. Lai gan Ceļu Satiksmes likuma izpratnē par transportlīdzekļa turētāju ir uzskatāma fiziskā vai juridiskā persona, kura uz tiesiska pamata (mantas īres, nomas, patapinājuma līgums u.c.) lieto transportlīdzekli, tādējādi bezmaksas caurlaidi būtu jāizsniedz arī Māra gadījumā, kad transportlīdzekļa turēšanas tiesības pierāda nomas līgums.  

Jūrmalas domes saistošie noteikumi par iebraukšanas caurlaidēm Foto: iAuto.lv

Jūrmalas domes saistošie noteikumi par iebraukšanas caurlaidēm Foto: iAuto.lv

Jūrmalas domes noteikumos arī atstāta vieta dažādām interpretācijām par vienai personai piederošu vai turējumā esošu transportlīdzekļu skaitu, kam piešķiramas bezmaksas caurlaides. Tikmēr pēc Jūrmalas domes izpilddirektora Edgara Stobova atbildes mūsu lasītājam Mārim noprotams, ka caurlaides piešķiramas visiem personas ipašumā, turējumā vai valdījumā esošajiem transportlīdzekļiem: Atbilstoši saistošo noteikumu 20.1.1. un 20.1.2.apakšpunktam, ja persona ir deklarējusi dzīvesvietu Jūrmalas valstspilsētā vai personai piederošais nekustamais īpašums atrodas Jūrmalas valstspilsētā, caurlaides visiem šīs personas īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētajiem transportlīdzekļiem tiek piešķirtas bez nodevas samaksas (bezmaksas).

Lasi vēl portālā iAuto.lv par šo tēmu:

 
Visi komentāri
 
Sanita 27.februāris 2024 17:53
9 9 Atbildēt

Jūrmalai jau vairs nav ne kauna ne goda. Vai tik lielai pilsētai vispār būtu vajadzīga tāda sistēma. Tāda sajūta,ka viņi uzurpējuši varu. Tāda iebraukšanas maksa būtu jāaizliedz uz visiem laikiem. Nevar domēi būt tādas tiesības.

uupis 27.februāris 2024 18:06
18 5 Atbildēt

Vispār vajadzētu Jūrmalas iedzīvotājiem ieviest iebraukšanas maksu pārējā LV teritorijā!

Gribat uz Rīgu - pērkat vinjeti...

A to saproties paši rūpējas par to lai svešie nebrauktu pie viņiem bet paši lien pie citiem!

Nu 27.februāris 2024 18:40
17 0 Atbildēt

Labprāt maksātu 3eur par iebraukšanu Rīgā, ja atceltu maksas stāvvietas

Un? 28.februāris 2024 0:27
8 1 Atbildēt

Atcels stāvvietu maksas varēsi mierīgi atrast bezmaksas stāvvietu ... kaut kur pie Bolderājas...

Nav jau tā ka tajā krievu Юрмала var bezmaksas noparkoties kur un kad gribi...

John 27.februāris 2024 18:49
7 0 Atbildēt

Laba ideja. Visādi biezie jūrmalnieki sabraukuši pilna Rīga un bojā Rīgas ceļus.

Bet ja nopietni, tad visi autovadītāji maksā nodokļus. Tapēc tas ir nepieņemami, ka kāda pilsētā ir jāmaksā par iebraukšanu. 

Risinājums varētu,lai visā jūrmalas garumā saliek zīmes 30km/h. Tad arī mazāk autovadītāju brauks cauri.

Sergejs 28.februāris 2024 12:49
0 0 Atbildēt

Iedzīvotājiem varbūt nē, bet domes darboņiem, ģeputātiem u.t.t. gan vajadzētu kājas sprādzi uzlikt un kā pāri pilsētas robežai tā no konta 50eur nost.

 P.S. Varbūt kļudos, bet šķiet Satversmē bija kaut kāds mistisks punkts par tiesībām brīvi pārvietoties LV teritorijā.

Janeks90 27.februāris 2024 19:34
8 1 Atbildēt

Nevajag dzīvot Jūrmalā un nevajag braukt uz turieni. Nav par ko. Varat pateikties vēlāk.

Nja 27.februāris 2024 19:45
6 0 Atbildēt

Ble Māris vēršas pie Māra. Dienas prikols.

iAuto 28.februāris 2024 12:09
0 0 Atbildēt

Tā sanāk

0pis 27.februāris 2024 20:06
8 1 Atbildēt

Jūrmalas ceļa rullis brauc pāri arī t.s. "savējiem" ja vien no tā var izspiest eiras.

Peteris 27.februāris 2024 20:11
4 1 Atbildēt

Ko visi var čīkstēt par to Jūrmalas iebraukšanas caurlaidi!?!? 

Iebrauc Jūrmalā un atstāj savu auto pie jūras vai jebkur citur pilnīgi bez raizēm. Vai arī labāk atcelt iebraukšanas maksu un ielaist tos visiem mīļos Rīgas citypark ??? Parēķiniet paši, cik izmaksātu 3 stundu plezīrs Majoru pludmalē ar citypark.

Un izskatās, Māris dzīvo Kauguros un var arī izmantot bezmaksas apvedceļu.

Nja 27.februāris 2024 21:27
3 0 Atbildēt

Kas ir visi? Māris?

Ir 27.februāris 2024 20:18
1 7 Atbildēt

nu gan problēmas.  Tas ka, spriežot pēc masu medijiem, rudenī Jūrmala iespējams būs drupu kaudze un frontes līnija pie Jēkabpils,  tas pie kājas.

anonimikis 27.februāris 2024 20:37
1 0 Atbildēt

Būtu ņēmis nomas auto no normāla kantora, par caurlaidi nebūtu jāmaksā. Carguru, piemēram.

Janka 28.februāris 2024 8:45
2 0 Atbildēt

Viss precīzi! Tak Rigā ja sasit savu oriģ. auto, ņemot maiņas auto, tev par stāvvietu tāpat jāmaksā! 😉

kolumbs 28.februāris 2024 8:57
17 0 Atbildēt

Izskatās, ka pašvaldība nevēlas ieslīgt šādu mikroproblēmu risināšanā. Un tas ir saprotams, jo, ja vairāk izņēmumu, kad tomēr iedodam caurlaidi, jo grūtāk administrēt. 

Kā ar šo cīnīties? 

Domāju, ja portāls nopietni grib ar šo cīnīties, tad jāvērtē, kā šo jautājumu aiznest līdz Satversmes tiesai. 

Iespējams, ar pēc šīs atbildes var iet uz tiesu par labvēlīga administratīvā akta izdošanu vai atbildes atzīšanu par prettiesisku, ja pirmais vairs nav aktuāli. Un tad caur tiesu mēģināt iet uz Satversmes tiesu. 

Strīds šajā gadījumā nebūt par to, vai vispār caurlaižu režīms un nodeva piemērojami, bet gan tieši par regulējuma neesamību izņēmuma gadījumos un izņēmumu nepiemērošanu. 

Atttiecīgi regulējuma neesība varētu pārkāp samērīguma principu, iespējams, 105.vai kāda cita panta pārkāpumu. 

Satversmes tiesai uzrakstīt motivētu pieteikumu nav vienkāršs uzdevums un ne katram ir pa spēkam. Pasūtot to izdarīt kādam, tas nav lēts prieks, tāpēc droši vien ka nekas tāds netiks veikts.

Viencexpercs 28.februāris 2024 9:00
5 2 Atbildēt

Kurš idiots vispār brauc uz jūrmalu?

Vienīgais, kas tur ir, tas ir akvaparks.

Ja gribas aukstu jūru un pastaigāt, daudz labāk braukt uz Lietuvu.

Krišs 29.februāris 2024 7:59
4 1 Atbildēt

Cik būts Lietuvā un iesaistīts sarunās ar vietējiem, vismaz Šauļos vai Paņevežos tieši saka, ka labak brauc uz Rīgas Jūrmalu ne kā viņu Klaipēdu vai Palangu jo sanāk pat tuvāk un jūra patīk labāk, ne kā 'pie sevis'...

😉 Laikam visur zāle ir zaļāka otrpus žogam.

:-) 28.februāris 2024 9:12
0 1 Atbildēt

Tā teikt: "Ko sēsi to plausi!", jeb irsējs uzrāvās. Saistošos noteikumos noteits un viss, bet .... Nez kamdēļ citiem šādu problēmu nav, iespējams, tamdēl, ka nelecas.

0pis 28.februāris 2024 9:17
2 0 Atbildēt

Jūrmalā tak bezmaksas autobuss, kam viņam to caurlaidi!

Ābols 28.februāris 2024 12:35
4 0 Atbildēt

Neaizmirsti arī par vilcienu uz/no Rīgu! 😉 Bet ja gribi dzīvot savā lejputrijā, tad nevaino sistēmu!

Jūrmalnieks 28.februāris 2024 9:24
11 2 Atbildēt

Jūrmala NAV nedz jūrmalniekiem, nedz citiem draudzīga pilsēta. Pareizāk - Jūrmalas varasļauži. Un tad vēl prasa, lai balso par Jūrmalu kā ģimenēm draudzīgu pilsētu! Par 3 eiro izbrauksiet, ja izdosies pārbraukt par nolaisto sagrabējušo, bedraino Dzintaru tiltu 6os no rīta, varbūt atradīsiet, kur auto novietot, bet vēlāk jau ne. Vietējie arī var nedomāt kaut kur saulainā laikā tikt Jūrmalā - ne uz pasākumiem, nekur - visas vietas pilnas mašīnu. Kāpēc tik daudzi brauc un atbalsta ar saviem 3 eiro to alkatīgo Jūrmalai nedraudzīgo varu!?

Sergejs 28.februāris 2024 12:55
2 0 Atbildēt

Tāpēc laikam ka fantāzijas nepietiek vai sļiņkums pabraukt mazliet tālāk un vienmērīgi izsijāties pa piekrasti, stulbs bara instinkts.

Rīdzinieks 29.februāris 2024 8:45
1 0 Atbildēt

Rīdzinieki brauc uz Jūrmalu, jo 3 Eur dienā ir lētāk, kā 3euro stundā Vecmīlgrāvja vai Bolderājas pludmalē.

BMW 29.februāris 2024 9:29
1 0 Atbildēt

Pa apvedceļu līdz pat Jaundubultiem var aizbraukt nemaksājot, ja nešķērso dzelzceļa sliedes. Ja grib parkoties blakus Jomas ielai vai Kāpu ielā, nu tad jāver vaļā maks, ja ir ar mieru pāriet pāri sliedēm un tad 500m ar kājām līdz jūrai, tad nav jāmaksā!

Aigars 28.februāris 2024 9:37
0 0 Atbildēt

Viens likums visiem. Lai jūrmalnieki arī maksā 3 €.Nav svarīgi kur tu dzīvo,likums ir likums.

Slinkais 28.februāris 2024 10:54
1 0 Atbildēt

Čau, rauduļi

Ivans 28.februāris 2024 11:00
1 0 Atbildēt

Es ieteiktu tagad katrai pilsētai taisīt maksās iebraukšanu un būs visiem vienlīdzība. Gribi braukt maksā....

0pis 28.februāris 2024 12:19
2 1 Atbildēt

Kur tu esi redzējis vienlīdzību? Tās nekan nav bijis, jo tas ir pretdabīgi. Pasaki, vai dabā tāda pastāv? Lauvas maigojas ar jēriem? Lācis nes bišu stropu uz nākamo pļavu, jo tam garšo medus?

pietiek vaimanāt 28.februāris 2024 12:11
13 1 Atbildēt

Jūrmalas dome lieliski paņirgājās par jūrmalnieku.Laiks ieviest jūrmalnieku face control.Piereģistrēt visas sejas,un tad laist iekšā, atpazīstot kūrortpilsētas personas.Vai nelaist,ja neskuvies vai paģirains.Par pāris miljoniem būs sistēma zajebisj un čikiniekā.

Agris 28.februāris 2024 12:47
3 8 Atbildēt

Kur cien. Māris ir lasījis, ka piekļūšanai, ne ar kājām, savam īpašumam ir jābūt bezmaksas?

Ja piekļūšanai izmanto transportu, tad ir jāsedz tādi izmantošanas izdevumi kādi ir noteikti.

Tas, ka Tev ir īpašums nenozīmē, ka piekļuvei tam ir jābūt bez maksas vienlga kur tas atrodas.

Ar Māra loģiku sanāk, ka ja Mārim pieder īpašums Tenerifē, tad kādam būtu jānodrošina Mārim bezmaksas lidmašīnas biļete, utt.

Vēlies daudz maz bez maksas, ej visur ar kājām uz saviem īpašumiem.

Sergejs 28.februāris 2024 13:01
1 0 Atbildēt

Viena nianse. Māris neprasa lai viņu turp kāds ved par velti ar auto.

 Un otrs ir par sistēmas reaģēšanas laiku. Saņem no mums atalgojumu (no budžeta, tātad no nodokļiem), bet uz jebkuru atbildi kā likums jāgaida 30 dienas un gala rezultātā 99.99% gadijumos būs atmazons ar pantu penteri, ko normāli pat paši ierēdņi apjēgt nevar kas tur rakstīts pēc būtības.

0pis 28.februāris 2024 13:11
0 0 Atbildēt

Vai tad Māris kā jūrmalnieks nepiedalījās tagadējā sasaukuma Domes vēlēšanās? Var jau būt, ka viņš ir ienācējs.

Agris 28.februāris 2024 14:03
2 1 Atbildēt

Kā ta neprasa, prasa - rakstā pat visrakstā pausts - kādas šausmas, ka piekļūšana savam īpašumam ar auto, ir maksas pasākums. Piekļūšana Māra īpašumam ar taxi arī ir maksas pasākums.

650 28.februāris 2024 15:32
6 0 Atbildēt

Situācija ir vairākpakāpju pretrunīga.Nevis ka kkāds Jūrmalas Diktators piesmēja nabagus un piesprieda maksāt, bet gan LR Ministru Kabinets šādu mehānismu (oficiāli!) apstiprināja.

VISOS laikos kopš caurlaižu ieviešanas te ir bijis kādam jāmaksā.Jau kopš pagājušā gadsimta 80tajiem! Noteikumos ir teikts- caurlaide tiek piešķirta TRANSPORTLĪDZEKLIM, ja (Ja!)... tiri/piri..

Jūrmalā (pagaidām..) NAV apslēpti iztirgnomātas platības europārkiem un tamlīdzīgīem (pašu pašpatvaldību viltīgi izbīdītiem!) darboņiem,kā piem slavenajā Ād-Āžu paga$$tā (no-vadā).Te jau labu laiku vairs nav reketieru un no katra loha nekāš septiņas ādas/Par! apstāšanos ceļ vai iel malā (vai pat brīvos Laukumos!), kā tas notiek Vidzemes jūrmalā vai tajā pat lohkorumpantkukuļdevējņēmēju rīgā.

Nelien zālājā,nemētā savus atkritumus, nekākā kāpās un/vai nestāvi zem zīmes vai akurāt pret maniem vārtiem- neviens tevi te nerepresēs.Nebraukt uz Jūrmalu- nu tak lūdzu nebrauciet, neviens Jūs varmācīgi  nespiež.Nevienam te neinteresē Jūsu aizvainojums un neviens uz so te Jūsu klaigāšanu neklausās.Tūliņ viena puse Dzintar pārvada būs ciet- pa lielam nav Jums te ko meklēt.

Vienīgi, ja J-domē "strādātu" kādas tiešām "par savu tupo bazāru" atbildīgas tālredzīgas personas, šie te "privātie" izņēmum specgadījumi sen jau būtu nogludināti. Klusi,iecietīgi,savstarpēji pieklājīgi un BEZ liekas ažiotāžas.Īpašie gadījumi ir viegli izsekojami un cilvēciski saprotami.Ja nekā citādi, tad iesniegums+čeks=atmaksa.JO- ikkatrs šāds raksts pēc būtības pilsētai ir totāla antireklāma un vienkārši kauns pa visu ģīmi.Tagad sanāk kā parasti- esPriekšnieks/tuLohs.

Lielupes viļņi 28.februāris 2024 15:46
2 0 Atbildēt

Santīmu p.sēj jūrmalniek,ja Nekustamā īpašuma nodoklis ir niecīgs,tad iemaksā savas pilsētas ķešā vismaz pa trīnitim kādu reizi.Piedalies uzplaukumā kopā ar truksni un Co.

sviesc 28.februāris 2024 16:53
13 0 Atbildēt

mani vairāk iepriecinātu tas, ja tos kases aparātus pie iebraukšanas no Rigas puses aizvāktu kaut kur tālu prom. respektīvi izmētātu pa visu Jūrmalu vai populārām tūrisma vietām. Kāpēc? Jo tas ir vasaru sastrēgumu uz Jūrmalenes avots. Netiek garām tike kuriem Jūrmalā neko nevajag, grib braukt pa apvedceļu. Bet nevar, jo iebraukšaanas biļešu pircēji stāv garā rīndā, līdz pat Rīgas robežai. Šobrīd apmaksas serviss ir gana attīstīts, lai nevajadzētu stāvēt rindā pie kaut kādas kastes. Var samaksāt jau mājās esot neatejot no dīvāna. Var braucot ar kādu no aplikācijām. Var Jūrmalas web lapā. var samaksāt vēlāk tās dienas laikā. Bet nē, jāmoka sevi un citus, stāvot rindā!

Ābols 29.februāris 2024 8:22
0 0 Atbildēt

Mja... sen jau to krievu laiku apvedceļa uzbraukšanu(zem tilta) vajag pārveidot, jo tajā laikā vienam no 100 pilsoņiem bija valsts iedotais žigulis.. Ta djau bija viss kārtībā, bet tagad... Ģimenē ir pa 2..3 un vairāk mašīnām ;) Kas galā arī rada šos sastrēgumus līdz piņķiem vasarā, jo visi kā dunduki grib samaksāt pirms brauc pilsetā.

Normāli tur kur tagad hesburger reklāma tur sadalīt šo ceļu, ka 2 kreisās joslas aizies pa kreisi ar pārvadu pa taisno uz apvedceļu un divas joslas taisni uz jūrmalas centru... Un viss!

Bet šādam ~2km jaunam ceļa pārvades posmam atkal drošvien nepieciešami grandiozie projekti un tāmes.. Un naudiņas ta nav. 

 

Tāpēc žēl tos kam vajag uz apvedceļu, bet jāstav kopā ar visiem.

 Vienīgi šādos gadījumos iesaku skatīties tālāk - mest uz babītes viaduktu augsā un braukt caur Piņķiem, kur var izbraukt uz šo apvedceļa sākumu. 😉 Tik mazliet pa granteni būs jāpabrauc, apkārt tam golfa klubam.

sviesc 29.februāris 2024 13:07
0 0 Atbildēt

Var ari tā braukt. bet nu tad vēl kreisais pagrieziens bonusā, lai izgriestos uz apvedceļa. vēl opcija ir Liepājas A10 šoseja. Apbraukt visu un tālāk jau kurp vajag. Bet nu, tas viss atkal ir lieki nobraucamie km un laiks. Tiesa, šādos gadījumos izvēlos liekus km bet ietāupīt laiku, kuru būtu nostāvējis sastrēgumā.

Vernons 28.februāris 2024 20:18
1 1 Atbildēt

psrs laiku smirdīgā atlieka,ar to laiku kuļturku,URLMALA.

Trūksnis 29.februāris 2024 8:42
3 3 Atbildēt

Māris vienkārši grib izdomāt shēmu, kā saviem čomiem izkārtot bezmaksas caurlaides! Nekā nebija draudziņ! Rīgā arī nevar pie savas mājas ar iedzīvotāja karti novietot nomas automašīnu stāvēšanai, jo iedzīvotāja kartē norādīts cits automašīnas numurs! ;)

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

55 600 eiro: modernizētais Audi S3 saņem 333 Zs (+ FOTO) 2

Modernizētais Audi S3 kļuvis spēcīgāks, jaudas ziņā panākot Golf R un pietuvojoties saimes līderim Audi RS 3. Lasīt vairāk

 

Kā aizvest četrus trīsasu vilcējus (+ VIDEO) 2

Interesanta tehnoloģija, kas ļauj uz puspiekabes platformas izvietot četrus, nebūt ne mazus pēc saviem gabarītiem, trīsasu kravas vilcējus. Lasīt vairāk

 

Speciālisti: No šādas avārijas varēja izvairīties (+ VIDEO) 16

Ātruma pārsniegšana, agresīva braukšana un nepareiza bremžu izmantošana. Tā vakarvakarā Rīgā uz Akmens tilta motocikla avāriju vērtē motosporta eksperti. Lasīt vairāk

 

Šonedēļ Jelgavā motocikla vadītājs bēdzis no policijas un pārkāpis likumu deviņas reizes (+ VIDEO) 5

Šonedēļ Jelgavā kāds motocikla vadītājs nepakļāvās policistu aicinājumam apturēt transportlīdzekli un sāka bēgšanu, kuras laikā vairākkārt pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus un tika pie deviņiem administratīvo pārkāpumu procesiem, aģentūru LETA informēja policijas pārstāve Rūta Strautniece. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti