Turpmāk neaizslēgtām "Bolt Drive" automašīnām pēc 15 minūtēm automātiski bloķēs dzinēju 8

 

Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 9.decembris 2024 11:50

Turpmāk koplietošanas nomas pakalpojumu sniedzēja "Bolt Drive" automašīnām, kas būs neaizslēgtas un netiks izmantotas 15 minūtes, drošības nolūkos automātiski bloķēs dzinēju, aģentūru LETA informēja "Bolt" pārstāvji.

Lai mašīnu atbloķētu un atsāktu braucienu, lietotājam būs jāpieslēdzas "Bolt" lietotnei un jāapstiprina dzinēja atbloķēšana.

Šī jauninājuma mērķis ir samazināt automašīnu zādzību risku, īpaši gadījumos, kad lietotāji ir aizmirsuši aizslēgt transportlīdzekli. Lai arī funkcija darbojas automātiski, lietotājiem vienmēr jāpārliecinās, ka pēc automašīnas lietošanas durvis ir aizslēgtas, piebilst kompānijā.

Vienlaikus šogad decembrī testa režīmā lietotājiem tiks piešķirts bezmaksas laiks automašīnas sagatavošanai braucienam. Autovadītājiem tiks piešķirtas trīs papildu minūtes, kuru laikā iedarbināt dzinēju, uzsildīt automašīnu, regulēt sēdekļa pozīciju, spoguļus un veikt citas nepieciešamās darbības atkarībā no situācijas, piemēram, notīrīt sniegu.

"Bolt" skaidro, ka papildu laiks netiks iekļauts automašīnas nomas maksā.

"Bolt Drive" koplietošanas automašīnas patlaban ir pieejamas klientiem Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā, Olainē, Jelgavā un Baldonē.

Jau ziņots, ka "Bolt" 2013.gadā Igaunijā izveidoja Markuss Villigs, kuram pašlaik kompānijas kapitālā pieder 17,05%. Grupu veido vairāki desmiti uzņēmumu, kuru māteskompānija "Bolt Technology" ir visu "Bolt" lietotņu intelektuālā īpašuma turētāja. Lielāko daļu izpētes un izstrādes darba saistībā ar intelektuālo īpašumu notiek Igaunijā.

 
Visi komentāri
 
Pļurkt 9.decembris 2024 12:48
2 0 Atbildēt

Pēdējam lietotājam par neaizslēgtu auto uzlikt atmaksāt PILNU atlikušo vērtību un miers!!

Kanibaals 9.decembris 2024 15:03
0 0 Atbildēt

Tā jau notikās.

Pļurkt 9.decembris 2024 18:36
1 0 Atbildēt

Pilnīgi pareizi izdarīja!

Kanibaals 9.decembris 2024 21:18
0 0 Atbildēt

Ā nu cerams kad tevi apzags tad policists arī pasmiesies, ka pats vien esi vainīgs.

Pļurkt 10.decembris 2024 8:07
0 1 Atbildēt

Tu esi glupiņš??

Kanibaals 10.decembris 2024 19:12
0 0 Atbildēt

Un piedzīs no tevis izmaksas par viltus izsaukumu.

Jobo 9.decembris 2024 13:39
0 0 Atbildēt

Vai nebūs turpmāk atkal tā, ka tās koplietošanas mašīnas noparkos kur pagadās, jo zinās ka tāpat tās durvis tiks aizslēgtas? Jo cilvēki ir slinki un nevar taču paiet tos 200 metrus.

Kanibaals 9.decembris 2024 15:03
0 0 Atbildēt

Durvis neaizslēgs, vien ieslēgs imobilaizeri.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO)

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 4

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 10

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti