"SsangYong" uz Ženēvu vedīs divus krosoverus (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 15.februāris 2016 15:00

Indijas "Mahindra & Mahindra" paspārnē strādājošā Dienvidkorejas kompānija "SsangYong" uz Ženēvas autoizstādi (no 3.03) vedīs divus krosoverus – jauna modeļa konceptu "SIV-2" un krosovera "Tivoli" septiņvietīgo modifikāciju.

Koncepts "SIV-2" sniedz priekšstatu par 2018.gadā gaidāmo "SsangYong" krosoveru flagmani, kas kompānijas piedāvājumā nostāsies pakāpienu augstāk par "Tivoli" un tirgū konkurēs ar "Nissan Qashqai". Ženēvas eksponātam iebūvēta hibrīdiekārta, kuras sastāvā iekļauts 1,5 litru benzīna dzinējs, 14 ZS jaudīgs elektromotors un 500 kWh litija-jonu akumulatoru bloks, taču "SIV-2" platforma piemērota arī citu modifikāciju konstruēšanai, ļaujot izveidot arī pilnībā elektriskas versijas.

"SSangYong" ekspozīcijā būs skatāma arī krosovera "Tivoli" septiņvietīgā modifikācija, ko varēs atpazīt pēc lielākiem gabarītiem un trīs papildu burtiem “XLV” automobiļa nosaukumā.

Zināms, ka piecvietīgā "Tivoli" garumu "XLV" pārsniegs par 235 mm, sasniedzot 4430 mm, bet vēl vairāk ieguvis bagāžas nodalījums, kura tilpums no 423 litriem pieaudzis līdz 720 litriem.

Pircēju izvēlei tiks piedāvātas gan priekšpiedziņas, gan pilnpiedziņas versijas, bet motoru klāstu veidos 1,6 litru benzīna (128 ZS) un dīzeļa (116 ZS) dzinēji, kas var darboties kombinācijā ar sešu pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nekas, ka elektrisks – ķīnieši nopērk visus 88 viņu tirgum iedalītos Ferrari Luce

Kamēr citur pasaulē apspriež vai Ferrari pirmā pilnībā elektriskā modeļa Luce dizains un koncepts kopumā ir pieņemams vai vērtējams kā pilnīga izgāšanās, ķīnieši daudz nedomā un izpērk visus viņu tirgum paredzētos eksemplārus, neraugoties uz to, ka dažs labs vietējais ražotājs piedāvā ko līdzīgu par trīsreiz mazāku cenu. Lasīt vairāk

 

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 21

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 2

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti