Subaru sedans uzstādījis Nirnburgringas rekordu (+ video) - iAuto

Subaru sedans uzstādījis Nirnburgringas rekordu (+ video) 5

 
iAuto | 18.septembris 2017 14:54

Subaru publicējis video ierakstu, kurā iemūžināts speciāli sagatavota WRX STI rekordbrauciens Nirnburgringas trasē.

Hronometrs apstājās pēc 6 minūtēm un 57,5 sekundēm, kas nozīmē, ka Subaru WRX STI Type RA NBR Special uzstādījis jaunu 20,3 km garā apļa rekordu, praktiski atkārtojot 887 Zs jaudīgā superhibrīda Porsche 918 Spyder iespēto.

Subaru WRX STI Type RA NBR Special aprīkots ar visai būtiski pārveidotu četru cilindru opozītmotoru, kas attīsta vairāk nekā 600 Zs un strādā pārī ar rallija sacīkstēm gatavotu sekvenciālo pārnesumkārbu. Subaru WRX STI Type RA NBR Special nav sērijveida automobilis, tādēļ Nirburgringas rekords rūpnīcas produkcijai četrdurvju automobiļiem pieder Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde ar 510 Zs jaudīgu V6 motoru, kas vācu sacīkšu trasi nojoņojis 7 minūtēs 32 sekundēs.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Bils 18.septembris 2017 16:35
1 1 Atbildēt

Kurš bija pilots?

dsa 18.septembris 2017 19:05
1 0 Atbildēt

Kautkas neiet krastā!

nurburgringlaptimes.com/lap-times-top-100/

Kādu rekordu tad Subaru ir uzstādījis??? Ne jau Nirburgringas trases. Kautkādu vietējo Subaru rekordu vai rallija auto rekordu.

Var taču pirms plikas raksta pārpublicēšanas vismaz apskatīties oficiālo statistiku.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO) 50

iAuto.lv kārtējo reizi vērš uzmanību uz to, ka labos laika apstākļos maksimālais ātrums uz Jūrmalas šosejas arī ziemā varētu būt lielāks. Lasīt vairāk

 

Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO) 2

Audi jau labi sen ražo lādējamos hibrīdus, tomēr izrāvienu PHEV virzienā nav piedzīvojis. Varbūt trūka īsta “game changer”. Vai par tādu kļūs jaunākais Audi A5 e-hybrid, parādīs TV Autoziņu tests. Lasīt vairāk

 

Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO) 10

Lai nepieļautu sēšanos pie stūres reibumā, no šodienas līdz 5. janvārim Valsts policija rīkos pastiprinātas pārbaudes uz ceļiem. Vairāk par gaidāmajiem drošības pasākumiem intervijā “Rīta Panorāmā” vēstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk

 

Eksperts stāsta par iespējamā Krievijas uzbrukuma četriem variantiem; kam gatavoties (+ VIDEO) 8

Vai miera sarunas beigsies ar rezultātu ātrāk vai vēlāk, bet mums, Baltijas valstīs, ir jābūt gataviem dažādiem notikumu attīstības scenārijiem. Par to rosina domāt bijušais Satversmes aizsardzības biroja vadītājs, drošības eksperts Jānis Kažociņš. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti