Modernizētā Škoda Superb iegūs matricas lukturus 3

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 14.maijs 2019 12:53

Modernizācijas gaitā Škoda Superb tiks pie vairākiem jaunievedumiem, tostarp priekšējiem matricas lukturiem.

Škoda gatavojas sava flagmaņa Superb modernizētās versijas prezentācijai, kas paredzēta pašlaik Slovākijā notiekošā pasaules hokeja čempionāta laikā.  

Zināms, ka pirmoreiz čehu kompānijas vēsturē kādam modelim būs pieejami Matrix tehnoloģijas priekšējie lukturi un aizmugures optika ar dinamiskajiem virzienrādītājiem. Aizmugures lukturi tagad būs labāk saredzami, pateicoties kustīgai diožu līnijai, kas virzīsies no luktura bloka iekšpuses uz ārējo malu.

Brīdī, kad automašīnas durvju slēdzenes tiks bloķētas vai atbloķētas, priekšējie un aizmugurējie lukturi iedegsies un izgaismosies noteiktā secībā, radot sava veida “apsveikuma animāciju”.

Superb iegūs arī jaunu multimediju kompleksu ar paplašinātām iespējām un funkciju, kas programmnodrošinājuma versiju ļaus nomainīt ar interneta starpniecību, bet motoru piedāvājumu kuplinās hibrīds, kas tāpat kā Volkswagen Passat GTE, izstrādāts uz 1,4 litru TSI motora bāzes.

 
Visi komentāri
 
Ggg 14.maijs 2019 23:07
2 0 Atbildēt

Psc 1.4 l. Omfg

reku 14.maijs 2019 23:22
3 0 Atbildēt

Ceru ka tie lukturi beidzot nemaksās vairāk par piečuku.

eidis 15.maijs 2019 12:33
0 0 Atbildēt

"Brīdī, kad automašīnas durvju slēdzenes tiks bloķētas vai atbloķētas, priekšējie un aizmugurējie lukturi iedegsies un izgaismosies noteiktā secībā, radot sava veida “apsveikuma animāciju”."

Nu kārtīga China.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Benzīns, dīzelis, elektrība, no 42 900 EUR: Toyota Hilux devītā paaudze (+ FOTO) 2

Toyota prezentējusi devītās paaudzes Hilux, kas pirmo reizi būs pieejams arī pilnībā elektriskā versijā (BEV). Ražotājs turpina savu daudzveidīgo piedziņas stratēģiju, tādēļ līdzās elektriskajam modelim tiks piedāvāts arī jaunais Hilux Hybrid 48V, kā arī benzīna un dīzeļdzinēju versijas. Savukārt 2028. gadā plānota ūdeņraža degvielas šūnu versijas ražošana. Lasīt vairāk

 

Kas ir mopēds "MP Korado Supermaxi", kura cena ir no 1 750 EUR (+ VIDEO) 8

MP Korado Supermaxi ir viegls un ekonomisks mopēds, kas turpina leģendārā Korado un Babetta tradīcijas. Tas paredzēts ikdienas pārvietošanai pilsētā un laukos, piedāvājot ļoti zemu degvielas patēriņu, vienkāršu konstrukciju un zemas uzturēšanas izmaksas. Lasīt vairāk

 

Ķīnas TOP-10 pārdotāko auto sarakstā neviena iekšdedzes motoru modeļa 5

Dati par pasaules lielāko automobiļu noieta tirgu Ķīnu rāda, ka maijā visvairāk pārdoto auto desmitniekā vairs nav neviena modeļa, kas būtu aprīkots ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju. Lasīt vairāk

 

Sagaidām Peaq - lielākās Škoda pirmizrāde 23. jūnijā

Čehijas autobūves uzņēmus Škoda gatavojas sava lielākā modeļa Peaq prezentācijai. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti