Miljonārs saņem miljonu vērto Mustang (+ FOTO) 1

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 31.decembris 2019 6:14

No Ford Flat Rock Assembly Plant rūpnīcas konveijera noripojis pirmais Mustang Shelby GT500 eksemplārs. Jaudīgais fastbeks jau pirms gada tika nosolīts izsolē, samaksājot par šo iespēju 1,1 miljonu dolāru.

Pirmo eksemplāru savā īpašumā ieguva Barrett-Jackson izsoļu nama izpilddirektors Kreigs Džeksons, kas reizē ar automobili tika pie iespējas izvēlēties tā krāsu un aprīkojuma ekstras. Kreiga kolekcijā jau ir vairāki Shelby automobiļi. Bet pats vērtīgākais no tiem ir 1968.gada Shelby EXP500 Green Hornet. Tieši šim sporta auto par godu tika nokrāsots arī pats pirmais mūsdienu fastbeka eksemplārs. Piepalīdzot ķīmijas koncernam BASF un meistariem no Penske krāsošanas darbnīcas tika uzklāts pamattonis Lime Green, bet pēc tam - Candy Apple Green, panākot dziļu, piesātinātu tumšzaļu toni. Baltā līnija ar uzrakstu EXP500 virsbūves apakšā tika uzvilkta ar roku. 

Kreigs Džeksons par ekskluzīvo automobili samaksāja 1,1 miljonu dolāru, kas pilnā apmērā tiks ieskaitīti labdarības fondā.

Atgādināsim, ka Ford Mustang Shelby GT500 aprīkots ar 760 Zs jaudīgu V8 motoru, cenas sākas no atzīmes 73 000 dolāru.

Visi komentāri

1 1 Atbildēt

Krāsa tiešām super

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Līdz 788 Zs un trīs versijās: Ram atdzīvina Rumble Bee kā 1500 sērijas pikapu muskuļauto saimi (+ FOTO)

Ram 2027. modeļa gadam atjauno Rumble Bee nosaukumu un piedāvā to kā trīs jaudīgu V8 pikapu saimi. Visi modeļi orientēti uz braukšanu pa asfaltu, bet jaudīgākā Rumble Bee SRT versija attīsta iespaidīgus 788 ZS un 922 Nm. Lasīt vairāk

Pirmo reizi kopš 1997. gada Biķernieku trasē piedarbina un brauc Auto Union (+ VIDEO) 3

Unikālais Auto Union izbrauc trasē trešo reizi pēc 30 gadu pārtraukuma. Lasīt vairāk

Līdz šim ātrākais “Lambo” - Lamborghini Revuelto SV tikai 1963 vienībās (+ FOTO) 5

Lamborghini turpina leģendāro SV (Super Veloce) modeļu tradīciju hibrīda laikmetā, radot līdz šim jaudīgāko un ātrāko sērijveida Lamborghini. Lasīt vairāk

Par Rīgā notikušo avāriju ar policijas dienesta auto sākts kriminālprocess 2

Saistībā ar piektdien Rīgā notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistīts Valsts policijas dienesta transportlīdzeklis un cieta deviņi cilvēki, sākts kriminālprocess, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti