Visi komentāri - Audi gatavo krosoveru Q9; starts jau 2020.gadā

Audi gatavo krosoveru Q9; starts jau 2020.gadā 6

 

Audi Q8 Foto: iAuto.lv

iAuto | 13.janvāris 2020 10:25

Audi drīzumā parādīs jaunu krosoveru Q9, kas kļūs par markas flagmani un nostāsies pakāpi augstāk par platformas brāļiem Q7/Q8.

Audi plāno papildināt modeļu piedāvājumu ar jaunu flagmani Q9, kas būs komplektēts ar jaudīgiem motoriem un trim sēdekļu rindām, raksta vācu izdevums Autobild.

Vāvu kompānijas modeļu piedāvājumā jaunais krosovers nostāsies pakāpi augstāk par tehniski līdzīgajiem Q7/Q8. Q9 būs izmēros lielāks un saņems trešo sēdekļu rindu, kas tam ļaus konkurēt ar jaunās paaudzes Mercedes-Benz GLS un BMW X7.

Autobild vēsta, ka Q9 tiek gaidīts jau 2020.gada beigās, turklāt netiek izslēgts, ka vēlāk ražotājs izšķirsies arī par sportisko RS modifikāciju ar vismaz 600 Zs jaudīgu motoru.

Ziņojot par Audi jaunumiem, vācu izdevums piemin, ka 2021.gadā vācu kompānija varētu parādīt sportiskā TT četrdurvju modeli, kas ingolštatiešu modeļu piedāvājumā nomainītu A3 Sportback un A5 Sportback. Interesanti, ka šis modelis varētu tikt piedāvāts gan hibrīda, gan pilnībā elektriskā versijā.

 

 
Visi komentāri
 
nav labi 13.janvāris 2020 18:19
0 1 Atbildēt

sāk atrauties no BMW - ja tā būs, tad Audi Q9, bet BMW - tik X8 (ja būs)

TML 13.janvāris 2020 18:20
5 0 Atbildēt

Kur tad LMT pasludinātais Audi A0,5 un BMW X0,5?

LMT 14.janvāris 2020 0:15
0 2 Atbildēt

Es īsti nebiju tas sludinātājs. Bet B4 nav nevainas!

LMT 15.janvāris 2020 1:09
3 1 Atbildēt

Korozijas krāsā. Vismaz rūsu neredzēs.

LTM 15.janvāris 2020 6:23
0 0 Atbildēt

LMT nekad nav bijis īsti gudrs!

Mhm 15.janvāris 2020 10:00
0 0 Atbildēt

Es bet kaa ar elektribu?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Pārsniedzam 1.60 atzīmi (+ VIDEO) 11

Ļoti interesanti gan Neste, gan Circle K 4 dienas pēc kārtas vienādā attiecībā ir pacēluši cenu par 2 un 4 centi! Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Izraēla uzsāktā kara pret Irānu 4.diena! Lasīt vairāk

 

Jaunums pie jaunuma. Ko skatīsim izstādē Auto 2026 aprīlī? (+ VIDEO) 1

Aprīļa beigās auto nozares profesionāļus un entuziastus pulcēs lielākā starptautiskā autoizstāde Baltijā Auto 2026. Lasīt vairāk

 

Tuvo Austrumu konflikta sekas Latvija galvenokārt izjutīs enerģijas cenu kāpumā 3

Tuvo Austrumu konflikta dēļ galvenā ietekme uz Latvijas ekonomiku būs no enerģijas cenu kāpuma, trešdien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē pauda Latvijas Bankas Pētniecības daļas vadītājs Kārlis Vilerts. Lasīt vairāk

 

“Auto Bassadone” pārdod autosalonu Mežciemā un koncentrēsies uz darbību Igaunijā 12

Automašīnu tirdzniecības un servisa uzņēmums "Auto Bassadone", kurš Latvijas klientiem bija pazīstams ar plašo salonu un lielo piedāvājumu, tiks pārdots "Mūsa Motors grupas" uzņēmumam "Auto Blitz", savukārt "Auto Bassadone" turpmāk koncentrēs savu darbību uz Igaunijas tirgu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti