GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ja mīlesi un rūpesies par to, tad viņš pie tevīm būs ilgi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TheGirl, piedod par nepieklājīgu jautājumu, bet Tu jau esi paspējusi kļūt arī par pilntiesigu tb likumīgu satiksmes dalībnieci???

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

veel ne... bet liidz tam pavisam biki biki jaapacieshas

zz mashiiniiti miileeshu unj ceru, ka arii tu paliidzeesi man par vinju ruupeeties, jo es no tehniskaam lietaam saprotu pavisam maz....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ahaa.. nu cerams, ka Nez Tev nodos visas savas zināšanas par kardāna krustiņiem, tosolu un visu pārējo.. ta kā sarkanais blokos Tavam lolojumam nav (lai gan nemaz nebrīnītos, ja Arnijs to tur būtu ielicis ), tad regulāri kopjot brauksi un priecāsies.. kātrā ziņā visu cieņu par īsteni saabisku izvēli!!! un lai veicas ātrāk tik pie sarkanā kartona gabaliņa!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

paga paga tp! Kardānam tur nav jābūt! šitam priekšpiedziņa! A lūk par karburtora dīzīti es noteikti izstāstīšu Karburatoru redzēju savām acīm! Bet nu ZZ - gods kam gods - tur iekšā viss ir perfekti - visas tās lampiņas un fiškas - man iepatikās! Sākumā nekā nevarēju atrast kur "fastenbeltam" metāla klipsis Pāc tam bija problēmas ar laukā tikšanu Būs jābrauc pie ZZ viss tās podziņas un knabulīšus apgūt. 'The Girl interesējas, kurā ātrumā ir jāieliek, lai varētu atslēgt bardačoku? Neitrālajā neslēdzas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Nošarmēja mani tas dzeltenais brīnums - ieslēdzot radio skanēja džeziska ziemasvētku dziesmas apdare 70to gadu stilā.. neiespējami pretoties

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Nošarmēja mani tas dzeltenais brīnums - ieslēdzot radio skanēja džeziska ziemasvētku dziesmas apdare 70to gadu stilā.. neiespējami pretoties

Esi pārliecināta, ka tas nebija ieraksts?

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt ka bija kasete maģī - speciālais pārdevēja trix sentimentālām pircējām

kā vienvakar Rēzeknes viesnīcā atverot durvis atskanēja : "labvakar mazo draudziņ!" - izrādījās - vakara pasaciņa pa radiotranslāciju

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:

kā vienvakar Rēzeknes viesnīcā atverot durvis atskanēja : "labvakar mazo draudziņ!" - izrādījās - vakara pasaciņa pa radiotranslāciju

A moš tur bija geju saiets

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Tas nebi ieraxts, bet gan Star fmDDDDD

Ilusion Reģ.: 10.10.2005
0 0 Atbildēt

Shis gan nav apsveikuma topiks...

Apsveicu Girlu ar dzelteno briinumu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tie SAABisti un vēl jo vairāk SAABistes tiešām nav īsti saprātīgi! Pirkums manuprāt kā reizi šim topikam piederošs!!! Lai ILGaI ripo!

N.B. to tetis (tam, kam niks tāds) relax, es tos nigerus kontrolēju

WhiteMens

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

sveicu girlu! paties! tas auto nav kaka. tik zini - tagad jūs esat 3 - me myself and statoil

tiešām priecājos ka labas mantas pa pasauli nenoklīst! kad pārvarēšu slinkumu pievērsīšos apsveikumiem un rūpīgi vērošu galeriju

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījaaga paga tp! Kardānam tur nav jābūt! šitam priekšpiedziņa! A lūk par karburtora dīzīti es noteikti izstāstīšu Karburatoru redzēju savām acīm! Bet nu ZZ - gods kam gods - tur iekšā viss ir perfekti - visas tās lampiņas un fiškas - man iepatikās! Sākumā nekā nevarēju atrast kur "fastenbeltam" metāla klipsis Pāc tam bija problēmas ar laukā tikšanu Būs jābrauc pie ZZ viss tās podziņas un knabulīšus apgūt. 'The Girl interesējas, kurā ātrumā ir jāieliek, lai varētu atslēgt bardačoku? Neitrālajā neslēdzas

Nupat atcerejos ka viena lampina nedega gan. Iesledzot talas gaismas paneli neiedegas zila gaismina.

Bardacoks sledzas pats par sevi, bet 5.atrumu tam auto neatradisi, jo ta tur vispar nav

Lauka tiksana tam ir visertaka no visam man zinamam masinam, viegla un dabiska rokas kustiba un durvis jau ir vala.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Droši vien pie visa vainīga ir Prāta vētra

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

noteikti "prāta vētra".. gluži kā visiem sabu īpašniekiem.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstījaroši vien pie visa vainīga ir Prāta vētra

Arī! Jubalts un Kaupers ar vēlējumu "brauciet lēnām pār tiltu"

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

A ko tad Arnijs, visā šajā afērā izskatās kā starpnieks?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

arnijs saprata, ka dzeltenajam brīnumam ir par maz rūmes lai iestellētu 2.3T dzinēju..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Es vairs neko nesaprotu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu klausies vēlreiz.. ZZ dzelteno/ orandžo brīnumu nopirka Arnijs, tad vel pagaidām publiski nezināmu iemeslu dēļ, tas ir pārgājis TheGirl īpašumā.. vienkārsi!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Publiskoju iemeslu! Par cik man īpaši nav ne laika un, šajā gadījumā, vēl jo vairāk nebija vēlēšanās sabojāt tik labi uzturētu auto, neglābjami sabojājot tā oriģinalitāti gan vizuāli, gan tehniski, tad izšķīros par šo soli, pārdot auto, lai tas priecētu gan īpašnieci, gan apkārtējos ar savu nesabojāto oriģinalitāti. Vienkārši un saprotami!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu es taču teicu!!!! pie vainas ir 2.3T

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Tagad viss skaidrs! Apsveicu visas iesaistītās personas

Jā, bet The girl nebiju tā īsti nopietni ievērtējis, kā potenciālu pievedumu saabistu saimei Nu ko kādreiz jaunākais OG īpašnieks bija mixeris, tad walcc, bet tagad the girl

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti