Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..20
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Vigants rakstīja:

....neliels un neuzkrītošs spoilerītis...

viņam takš oriģinālais spoilerītis ir neuzkrītošs un baaaaigi kūlais (tas kur bremžuguņi iekšā)

Man nav tas... bet gribu tādu!

manuprāt tas vienīgais no tā visa ūbekūlā itāļu dizaina ir vērā ņemams tajā pepelacā....

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VValdis rakstīja:varbuut stulbs jautaajums - kaapeec neapskatiiji 2-3 gadus lietotas mashiinas iegaadi?

pa ~12k eiro var mazlietotu honda jazz, hr-v, suzuki grand vitaru u.c. liidziiga izmeera (maz)litraazhas autosus samekleet.

jo kaa zinaams, tad skandi auto neko garantijas laikaa par savu naudu nemaina, tikai par klienta .

Obligāts nosacījums: garantija!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tad nu nekljuusti lepns un uzraxsti kaadreiz kaa Teu ar to 'garantiju ' ies un cik Teu nosauca apkopes izmaxsas uz 'garantijas ' laiku ?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:tad nu nekljuusti lepns un uzraxsti kaadreiz kaa Teu ar to 'garantiju ' ies un cik Teu nosauca apkopes izmaxsas uz 'garantijas ' laiku ?

okz! Noteikti brēkšu, ja kaut kas nebūs kā tam pienāktos!

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Es tikai nesaprotu, kaapeec piipli taa staav un kriit par garantiju?

Nu iegaadaajoties palietotu auto, es pieljauju domu ka ietaupot uz diileru servisu obligaatajaam tehniskajaam apkopeem, uz obligaatajaam KASKO apdroshinaashanaam visaa liizinga terminjaa u.c. obligaati maksaajamajaam naudaam, noteikti var atljauties ietaupiito naudu izteereet par iespeejamiem remontiem lietotajam auto.

Pie tam, ja nu garantijas laikaa kaut kas ir jaaremontee un nepiecieshamaas razhotaaja detaljas nav? Ko tad? auto staav diilera servisaa. Lietota auto gadiijumaa es varu atljauties likt neorgjinaalo, pielaagot kaut ko piemeerotu, braukt uz savu risku ar taadu kaa ir, un uzspjaut visam.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vigant zini kā dari (iz dzīves):

* pēc kāda laika aizdzen pie šiem - saki, ka vēlies atdot to atpakaļ salonā. Tātad - viņi vispirms veiks mašīnas defektāciju un tad sagatavos savu piedāvājumu. Nu lūk - ja atklājas kādi defekti, tad saki, lai taisa pa garantiju!

Līdzīgi bija daba vietā - džipam turbīna tika nokauta. Defektācijas laikā tas tika atklāts - ieekonomēti vismaz kādi 600 ls...

peeeace!

delerium Reģ.: 06.06.2004
0 0 Atbildēt

tos skandi vajag bišk pačakarēt.. tur tas servisa pārzinis - lielā mute ir jāpārmāca... citreiz krīt uz nerviem..

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

1. auto ir labs, izskats nav ne slikts ne iipasi labs - tas ir savaadaaks varetu teikt diivains

2. auto cena nav tik maza kaa getzam tapec ari neviens ipasi neperk, cilvekiem parasti patik apmeeram visleetaakie

turklat par matrixa cenu jau tomer varetu MEEGINAT skatities uz ko citu.... bet getza vietaa ne uz ko jo tam alternatiivu nav!

matrix liels un labs tiesa, ne jaudas zinjaa benziins ari atri beidzas bet nu izveele laba uzreiz var redzet ka cilveeks ko jeedz nevis

tiesam prieks

un vel laba kraasa tb labaakaa iespeejamaa

p.s spidometrs jau balts, nevajag nomainiit?

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

cik to matrixu vispaar ir Latvijaa? man liekas ka tik maz, ka nav nekaadas informaacijas par to defektiem un uzticamiibu.

Ksnepa ideja ruleee!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja:1. auto ir labs, izskats nav ne slikts ne iipasi labs - tas ir savaadaaks varetu teikt diivains

2. auto cena nav tik maza kaa getzam tapec ari neviens ipasi neperk, cilvekiem parasti patik apmeeram visleetaakie

turklat par matrixa cenu jau tomer varetu MEEGINAT skatities uz ko citu.... bet getza vietaa ne uz ko jo tam alternatiivu nav!

matrix liels un labs tiesa, ne jaudas zinjaa benziins ari atri beidzas bet nu izveele laba uzreiz var redzet ka cilveeks ko jeedz nevis

tiesam prieks

un vel laba kraasa tb labaakaa iespeejamaa

p.s spidometrs jau balts, nevajag nomainiit?

Spidometrs nau balts, bet tāds tīri simpātisks ar sudraba stīpiņu un ļoti pašpārliecināti cipariņi izvietoti līdz pat 220 km/h... lai gan pēc papīriem ātrāk par 160 nesola...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VValdis rakstīja:cik to matrixu vispaar ir Latvijaa? man liekas ka tik maz, ka nav nekaadas informaacijas par to defektiem un uzticamiibu.

Ksnepa ideja ruleee!

Latvijā domāju kādi 40...100 gab vajadzētu būt.

šodien pat 2 baucam redzēju.

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Nenoturējos, lai neuzrakstītu. Kā var fanot par tādu mašīnu?

Vienreiz iekāp normālā mašīnā, pēc tam vairs šados tādos auto nekāpsi.

Taka Reģ.: 29.07.2003
0 0 Atbildēt

arny rakstīja:Nenoturējos, lai neuzrakstītu. Kā var fanot par tādu mašīnu?

Vienreiz iekāp normālā mašīnā, pēc tam vairs šados tādos auto nekāpsi.

Viņš pirms tam brauca ar Chrysler Sebriob cabrio, tā kā gan jau zina kas ir normāli auto

Jebšu "normāls auto" ir jebkurš BMW neatkarīgi no izlaides gada un tehniskā stāvokļa?

Taka Reģ.: 29.07.2003
0 0 Atbildēt

bāc, gribēju rakstīt Sebring cabrio.

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Par BMW Tu teici, bet ne jau es.

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Taka rakstīja:bāc, gribēju rakstīt Sebring cabrio.

Esmu braucis ar Sebringu, gan jauno, gan veco, plastmasas kastes (iekšā), no ārpuses-visu cieņu.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ir ērtāki auto... ir niknāki auto... ir taupīgāki auto... iz mazāki... ir lielāki... ir smukāki ... ir nesmukāki... ir lētāki... ir dārgāki...

Bet man ir Matrix un atbilst visām manām ikdienas vajadzībām un finansu iespējām!

Gribēšu atzīmēties ... nopirkšu kā otru mašīnu Chevrolet Corvette ...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

arny rakstīja:

Taka rakstīja:bāc, gribēju rakstīt Sebring cabrio.

Esmu braucis ar Sebringu, gan jauno, gan veco, plastmasas kastes (iekšā), no ārpuses-visu cieņu.

Plasmasas tur patiešām ir nepamatoti daudz... bet Amerikānis paliek amerikānis... ērts, liels, kruts... bet ir arī šādi tādi negatīvi aspekti.

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Par Corvette - respect. Tas ir stils.

Vērtējot auto, jādomā arī par drošību. Man pat bail iedomāties, kas notiek frontālās sadursmes gadījumā ar mazauto.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

arny rakstījaar Corvette - respect. Tas ir stils.

Vērtējot auto, jādomā arī par drošību. Man pat bail iedomāties, kas notiek frontālās sadursmes gadījumā ar mazauto.

Es jau tāds paraugpilsonis - dzēris nebraucu, vienmēr piesprādzējos, ātrumu nepārsniedzu vairāk par +20 km/h... izredzes ir lielākas nekā braucot šmigā ar Nav(f)igātoru uz 120 un esot nepiesprādzējies!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

... lai gan pēdējo reizi, kad vēl ar Cabrio bija darīšana ar policiju, radars rādīja 137 km/h...

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

arny nosauc to bmw modeli, ko var nopirkt par 13kEiro (jeb 175Ls +25Ls meenesii) un kam izpildaas nosaciijumi - daudz vietas, ekonomisks un galvenais ar garantiju .

2000. gada 320d (vai 530d.. ) buutu ideaali piemeerots pirmajiem diviem punktiem un noteikti ka sniegtu lielaaku komfortu, diemzheel garanteet vareetu tikai to, ka taada mashiina buus noripojusi vismaz 300kkm un regulaari naaksies viesoties servisos...

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Es arī esmu paraugpilsonis, bet citi tādi nav.

Īstenībā, ja Tev patīk tāds auto, brauc vesels un lai ripo labi. Katram no mums ir savi kritēriji, pēc kuriem mēs pērkam auto. Ne katrs var nopirkt S MB vai tamlīdzīgu modeli. Droši vien, ja varētu, tad visi brauktu tikai ar dārgākajām luksmašīnām.

P.S. Tavos komentāros nav agresijas, kas veido patīkamu iespaidu par Tevi

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VValdis rakstīja:arny nosauc to bmw modeli, ko var nopirkt par 13kEiro (jeb 175Ls +25Ls meenesii) un kam izpildaas nosaciijumi - daudz vietas, ekonomisks un galvenais ar garantiju .

2000. gada 320d (vai 530d.. ) buutu ideaali piemeerots pirmajiem diviem punktiem un noteikti ka sniegtu lielaaku komfortu, diemzheel garanteet vareetu tikai to, ka taada mashiina buus noripojusi vismaz 300kkm un regulaari naaksies viesoties servisos...

Nu davaj piedāvā umņik:

1. Garantija (nu vismaz 1 gadu... bet vēlams jau visu lietošanas laiku)

2. Automāts

3. dzinējs lielāks par 1.1 un mazāks par 2.1

4. cena 200 LVL mēn

5. kondiška

6. vismaz 4 durvis

7. Piegāde nedēļas laikā...

tie bija mani nosacījumi izvēloties auto...

un redzēsi, ka sanāks tikai mini mašīnas (Getz, Panda, utt) vai kaut kas no mazā segmenta (Civic, Almera, Corolla...)

mazlietotas īsti negribēju, jo tā garantija ir tīri simboliska (pusgads)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāda tur agresija?

Mašīna ir nopirkta un es tikai aizstāvu savu viedokli ar argumentiem....

Personīgi naudas man pietiek arī jaunam Chrysler 300C... bet tad nāktos atteikties no citām lietām... un man negribas lai auto (pārvietošanās pati par sevi) pārsniegtu 20..25% no maniem mēneša ienākumiem.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti