Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..20
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Pēc jaunās Sonatas iegādes marta beigās, arī esmu šo auto rekomendējis citiem. Cik man zināms, kādi pieci mani paziņas jau ir nopirkuši jauno Sonatu, un jūtas visnotaļ priecīgi par ;so jauno auto. Auto liels, ērts, komfortabls,labi aprīkots, apdares materiāli kvalitatīvi. Iebildums šobrīd pret šo auto tikai viens -

pārāk kokaina un cieta amortizācija, kas nav diez cik patīkama mūsu bedrainajos ceļos. Tas nu ir fakts. Bet Matrix arī ir foršs un ērts auto - mana patīk. Vienu brīdi matrixu gribēja pirkt mans brālis, bet nu akcijas cenas dēl, izlēma par labu Elantrai.

Ikdienas Viesi

Kāds dzinējs Tavai Sonātei? Mehāniskā ātrumkārba vai automāts? Kāds degvielas patēriņš?

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ir jau jāmāk,izdarot kļūdu,nopirkt mēslu un tad taisīt ažiotāžu un skaidrot visiem,cik labu tomēr auto esi nopircis. Nez kāpēc sevišķi nav jālielās ar kāda Crysler vai Volvo pirkumu? Bet visādi Matriksu,Getzu un citu XXX auto īpašnieki ir varen lepni. Nav kāda mazvērtības izpausme?

Ir, jūtami ir...

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Var jau būt ka tik lieli kakuči tie autiņi nemaz nav kā dažiem liekas.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

gintss rakstīja: Var jau būt ka tik lieli kakuči tie autiņi nemaz nav kā dažiem liekas.

Ir gan, un kad ies līzinga maksājumu ceturtais gads, topika autors kodīs sev elkoņos redzot ka mēneša maksājums ir lielāks par auto tirgus vērtību.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ir jau jāmāk,izdarot kļūdu,nopirkt mēslu un tad taisīt ažiotāžu un skaidrot visiem,cik labu tomēr auto esi nopircis. Nez kāpēc sevišķi nav jālielās ar kāda Crysler vai Volvo pirkumu? Bet visādi Matriksu,Getzu un citu XXX auto īpašnieki ir varen lepni. Nav kāda mazvērtības izpausme?

nea , ne katrs var palieliities ar to, ka brauc uz vafeljpannas , kur nu tur alfistiem ,bembistiem uuteetee

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Ir jau jāmāk,izdarot kļūdu,nopirkt mēslu un tad taisīt ažiotāžu un skaidrot visiem,cik labu tomēr auto esi nopircis. Nez kāpēc sevišķi nav jālielās ar kāda Crysler vai Volvo pirkumu? Bet visādi Matriksu,Getzu un citu XXX auto īpašnieki ir varen lepni. Nav kāda mazvērtības izpausme?

nea , ne katrs var palieliities ar to, ka brauc uz vafeljpannas , kur nu tur alfistiem ,bembistiem uuteetee

Tiem lohiem tik vadāmība un utttt.............

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

palasot atkal parādās smaids.

veči, un kas tad šitos topikus uztur?

kas ir tie lielie muldētāji?

puse pasaules ir atzinusi (pat amerikāņi!), ka Hyundai ir kas stirpi vairāk par spaini ar gaikām, bet iauto veterāni - autoinženierijas spožie prāti, ģēniji, guru un eksperti, cītigi tam pretojas.

varbūt ir laiks pamosties un atteikties no mītiem un stereotipiem?

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

bet kāpēc nepieminēji vāciešus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

amērikā mēbē, bēmēvē, arī spainis ar 4 gredzeniem un citi eiropas auto skaitās prestiži auto, ar kvalitāti tam nav vekāda sakara

p.n.

un vispār - katrs pērk tādu mašīnu kāda patīk un kādu viņš grib.... nevajag darīt divas lietas

1) nevajag uzspiest savu viedokli citiem... parekomendēsi brālim nopirkt, pēc tam būsi vainigs...

2) nevajag uzbāzties kādam, kas nopircis jaunu mazmašīnu ar padomiem, ka vajadzēja pirkt 15gadīgu vācu lūzni, jo tas redz esot prestiži

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Amurikaanni, vinnie tik tagad leenaam saak apjeegt ka mazs motors eed maz benciinu, bet to ka diizelis eed vel mazaak vinni nesaprot!!!!! Taa kaaa mees varam runaat par amrikaanniem un vinju auto!!!!!!!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

gintss rakstīja: Var jau būt ka tik lieli kakuči tie autiņi nemaz nav kā dažiem liekas.

Ir gan, un kad ies līzinga maksājumu ceturtais gads, topika autors kodīs sev elkoņos redzot ka mēneša maksājums ir lielāks par auto tirgus vērtību.

... bet vismas man nav katru mēnesi jābrauc pie Vaņas uz servisu, jāveic remonts, kurš jāapmaksā līzingā ... par summu jaunas mašīnas vērtībā...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: bļe nesaprotu, kas jums ir ar tiem hyundai.

pokuj, lai brauc ar tiem auto. vienmēr kāds ir atstāts pabērna lomā. piem. Getz ir un vienmēr būs lētā gala auto un kvalitāte tur pieklibos.

P.S. neko sliktu nesaku par jaunajiem hyundai modeļiem - sonate, santa fe.

Topiku es izveidoju un uzturu, lai tie, kas vēlas padomāt ārpus sabiedrības uzspiestajiem rāmīšiem, saņemtu atbalstu un palasītu citu cilvēku pieredzi.

PS

Biju Lietuvā pie biznesa partneriem. Šie baigi bija izbrīnīti - tajā Latvijā cilvēki galīgi sviestā sagājuiši - līdzko nopelna pirmos pāris tūkstošus EUR tā metās pirkt BMW... vai nedaudz situētāki - Porshe Cayenne... nu tā it kā dzīvē automašīnas marka un izskats nozīmētu vai tev nākamajā mēnesī vispār algu izmaksās!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

gintss rakstīja: Var jau būt ka tik lieli kakuči tie autiņi nemaz nav kā dažiem liekas.

Ir gan, un kad ies līzinga maksājumu ceturtais gads, topika autors kodīs sev elkoņos redzot ka mēneša maksājums ir lielāks par auto tirgus vērtību.

... bet vismas man nav katru mēnesi jābrauc pie Vaņas uz servisu, jāveic remonts, kurš jāapmaksā līzingā ... par summu jaunas mašīnas vērtībā...

zini, eid.irst. es ari braucu ar 11 gadus vecu auto, bet vinsh ir kadas 100reizes krutaks neka tavs galjimijs matrix. paskaties peec kaa vinsh izskataas! ar vinju nav nekaada prieka braukt. ne tur ir motors, ne tur vadaamiiba, tur pat nav visi 4 elektriski logi un elektriska luuka, kas ir manam "shrotam". taka ei d.irst...

ps. neesmu bijis vel pie vanjas kopsh nopirku savu "shrotu". kad bus vajadziba aizbraukshu un nebuus daargi. un ja arii buus, tad vismaz zinashu par ko maksaju. a tu brauc un maini pa 45ls elju pie diilera!!! kursh ta te no mums ir lohs ko?

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

150zs rakstīja: Amurikaanni, vinnie tik tagad leenaam saak apjeegt ka mazs motors eed maz benciinu, bet to ka diizelis eed vel mazaak vinni nesaprot!!!!! Taa kaaa mees varam runaat par amrikaanniem un vinju auto!!!!!!!

Es neteiktu, ka suburban 6.0D ēd maz

Bija tas prieks ar 5litriigo suburbani benziinieku pabraukt, nu bencina bultinna aciimredzami kritas, un baaka ar nav liela apt. 90litri!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

gintss rakstīja: Var jau būt ka tik lieli kakuči tie autiņi nemaz nav kā dažiem liekas.

Ir gan, un kad ies līzinga maksājumu ceturtais gads, topika autors kodīs sev elkoņos redzot ka mēneša maksājums ir lielāks par auto tirgus vērtību.

... bet vismas man nav katru mēnesi jābrauc pie Vaņas uz servisu, jāveic remonts, kurš jāapmaksā līzingā ... par summu jaunas mašīnas vērtībā...

Tad lūdzu padalies braukšanas pieredzē par savu auto!

PS

tev nedaudz maldīgs priekšstats - Matrixam ir gan elektriskie logi, gan beņķu apsildīšana gan pārējās pamatfunkcijas.... protams Navigācijas nav, bet nu Baltijas apstākļos īsti nav nepieciešama. Lūka nav gan, bet toties vēsumu dod kondicionieris... eļļa varbūt arī maksā kādu latu vairāk, bet toties automašīnai ir garantija... arī sīkumiem, kuri lietotam auto var pamatīgi pabojāt braukšanas baudu...

zini, eid.irst. es ari braucu ar 11 gadus vecu auto, bet vinsh ir kadas 100reizes krutaks neka tavs galjimijs matrix. paskaties peec kaa vinsh izskataas! ar vinju nav nekaada prieka braukt. ne tur ir motors, ne tur vadaamiiba, tur pat nav visi 4 elektriski logi un elektriska luuka, kas ir manam "shrotam". taka ei d.irst...

ps. neesmu bijis vel pie vanjas kopsh nopirku savu "shrotu". kad bus vajadziba aizbraukshu un nebuus daargi. un ja arii buus, tad vismaz zinashu par ko maksaju. a tu brauc un maini pa 45ls elju pie diilera!!! kursh ta te no mums ir lohs ko?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

150zs rakstīja: Amurikaanni, vinnie tik tagad leenaam saak apjeegt ka mazs motors eed maz benciinu, bet to ka diizelis eed vel mazaak vinni nesaprot!!!!! Taa kaaa mees varam runaat par amrikaanniem un vinju auto!!!!!!!

Es neteiktu, ka suburban 6.0D ēd maz

Bija tas prieks ar 5litriigo suburbani benziinieku pabraukt, nu bencina bultinna aciimredzami kritas, un baaka ar nav liela apt. 90litri!

Runājot par amerikāņu automašīnu patēriņu - nu mēs diemžēl dzīvojam Eiropā un tam ir savas sekas - akcīzes nodoklis degvielai.

Pie cenas 0,25 sant/litrā un pie ekonomiskās situācijas , kur vidējā alga ir tuvu 1000 Ls patēriņš 25 litri/100 km nav nekas šausmīgs...

Bet te mēs atkal atgriežamies pie dažādu nāciju domāšanas...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

No citu cilvēku pieredzes:

Hyundai Matrix - Practical motoring for a reasonable price

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

es tikko apskatījos iekš nic.lv un domēns šrots.lv un shrots.lv ir brīvi.

mož mēģiniet dibināt kādu virtuālu tusa vietu sev?

pavērsies milzīgas iespējas: varēsiet staipīt gailīšus cik ļoti šilde uz haubes pagarina, cik kruta ir pilsētā braukt ar AWD atļautā ātruma robežās, cik labi ietaupīji mainot eļļu pie Sašas utt. iepsējas ir gandrīz neierobežotas.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

eļļa varbūt arī maksā kādu latu vairāk, bet toties automašīnai ir garantija... arī sīkumiem, kuri lietotam auto var pamatīgi pabojāt braukšanas baudu...

par kaadu braukshanas baudu tu runaa parvietojoties ar sarkanu matrixu?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

hack11 rakstīja: es tikko apskatījos iekš nic.lv un domēns šrots.lv un shrots.lv ir brīvi.

mož mēģiniet dibināt kādu virtuālu tusa vietu sev?

pavērsies milzīgas iespējas: varēsiet staipīt gailīšus cik ļoti šilde uz haubes pagarina, cik kruta ir pilsētā braukt ar AWD atļautā ātruma robežās, cik labi ietaupīji mainot eļļu pie Sašas utt. iepsējas ir gandrīz neierobežotas.

redz kaa ir, paradas sachakareta cilveka domashanas veids. es ar savu AWD braucu visur. gan pa pilsetu, gan pa zemes celju, gan ari tur kur tu ar savu getzu nemuzham neiebrauksi. un ziemaa es braukshu vismaz divas reizes aatraak nekaa tu. un tas ir kruta. un man patiik. bet man nepatiik ka tu bazune, ka tavs zilais perdeljots ir uuberstailiigais vaagens. un pats galvenais ka JAUNS!!! un man pilnigi vienalga vai maina man elju sasha vasja vai pasha, galvenais ka vinja tiek nomainita un viss ir bumbaas. pie dilera pa 45ls mainit elju ir pachotna ja? tas ir tapat ka braukt ar M3 ja? muaahahaa

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Nu tak brauciet,nu. Tik kam tik briesmīgi jālielās ar tādiem pirkumiem?? Kāpēc citu,dārgāku,jaunu auto pircēji tā neklaigā?? Laikam nejūtas apdalīti.

a kas lielās? mēs tik mēģinām parādīt Jums zinātāji, ka NAV JUMS taisnība! neviens necenšas iestāstīt, ka auto pa 12k eur ir ikviena cilvēka sapņu kalngals un sit pušu ikvienu 5 gadīgu Audi un BMW.

apjēdziet taču, ka ir cilvēki, kas nevēlās braukt ar citas nācijas atbirām (bija taču iemesls notirgot šo ūberlabo auto?)

pirms gada visi pļurināja, ka getz nenoturēs pat gadu. tagad mūža termiņš ir pagarināts līdz 5 gadiem un tiek pamatots ar niecīgu atliušo vērtību. bet vai kāds ir pamanījis uz cik ir pakāpusies tā paša hyundai cena pēdējo mēnešu laikā? bet cilvēki turpina pirkt! paradokss. kur loģika? varbūt tomēr ir kaut kas, ko Jūs mazlietoto auto cienītāji nespējat saprast. (pievērsiet uzmanību vārdam "mazlietots" - manā uztverē tas ir līdz 3g.vecs)

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

hack11 rakstīja: es tikko apskatījos iekš nic.lv un domēns šrots.lv un shrots.lv ir brīvi.

mož mēģiniet dibināt kādu virtuālu tusa vietu sev?

pavērsies milzīgas iespējas: varēsiet staipīt gailīšus cik ļoti šilde uz haubes pagarina, cik kruta ir pilsētā braukt ar AWD atļautā ātruma robežās, cik labi ietaupīji mainot eļļu pie Sašas utt. iepsējas ir gandrīz neierobežotas.

redz kaa ir, paradas sachakareta cilveka domashanas veids. es ar savu AWD braucu visur. gan pa pilsetu, gan pa zemes celju, gan ari tur kur tu ar savu getzu nemuzham neiebrauksi. un ziemaa es braukshu vismaz divas reizes aatraak nekaa tu. un tas ir kruta. un man patiik. bet man nepatiik ka tu bazune, ka tavs zilais perdeljots ir uuberstailiigais vaagens. un pats galvenais ka JAUNS!!! un man pilnigi vienalga vai maina man elju sasha vasja vai pasha, galvenais ka vinja tiek nomainita un viss ir bumbaas. pie dilera pa 45ls mainit elju ir pachotna ja? tas ir tapat ka braukt ar M3 ja? muaahahaa

man atkal nav īsti skaidrs, kā cilvēks var TĀ fanot par VIENPADSMIT gadus vecu VIENS KOMATS SEŠI motora tilpuma Subaru... nu johaidī, tā tak ir parodija par Subaru...

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

hack11 rakstīja: es tikko apskatījos iekš nic.lv un domēns šrots.lv un shrots.lv ir brīvi.

mož mēģiniet dibināt kādu virtuālu tusa vietu sev?

pavērsies milzīgas iespējas: varēsiet staipīt gailīšus cik ļoti šilde uz haubes pagarina, cik kruta ir pilsētā braukt ar AWD atļautā ātruma robežās, cik labi ietaupīji mainot eļļu pie Sašas utt. iepsējas ir gandrīz neierobežotas.

redz kaa ir, paradas sachakareta cilveka domashanas veids. es ar savu AWD braucu visur. gan pa pilsetu, gan pa zemes celju, gan ari tur kur tu ar savu getzu nemuzham neiebrauksi. un ziemaa es braukshu vismaz divas reizes aatraak nekaa tu. un tas ir kruta. un man patiik. bet man nepatiik ka tu bazune, ka tavs zilais perdeljots ir uuberstailiigais vaagens. un pats galvenais ka JAUNS!!! un man pilnigi vienalga vai maina man elju sasha vasja vai pasha, galvenais ka vinja tiek nomainita un viss ir bumbaas. pie dilera pa 45ls mainit elju ir pachotna ja? tas ir tapat ka braukt ar M3 ja? muaahahaa

nu redzi. man prieks, ka tu vari, gribi, māki un tev patīk auto lietas un ķimerēties ar savu auto (labajā nozīmē), savukārts es neesmu dzimis autosportists un mehāniķis. man nevajag M3 vai STi, jo es vnk nemāku to savaldīt un man nepatīk smērēt rokas ap auto, es labrātāk samaksāju vairāk un aizmirstu līdz nākamajai apkopei, nevis dzīvoju raizēs, kad tad īsti kas ir jāmaina un kad ir jābrauc uz servi. un dīleris uzņemas saistības par izpildīto darbu. Saša mani pasūtīs, ja kaut ko sačakarēs.

katram savs, bet nevajag nepamatoti braukt augumā ikvienam, kas domā atšķirīgi.

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

arī man. bet es labrātāk braucu ar getzu, jo varu atļauties līzingu un esmu drošs par saviem ienākumiem tuvākajos gados.

un nesavelkot jostiņu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

hack11 rakstīja: arī man. bet es labrātāk braucu ar getzu, jo varu atļauties līzingu un esmu drošs par saviem ienākumiem tuvākajos gados.

un nesavelkot jostiņu.

ta jau buutu atljaavies vairaak...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti