Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Kas to tagad saka Girla vai Nezinite ?

Jums abam ir tadi sizofreniski teli te iAuto, ka normalie netiek gudri

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nezinite Girla te manā kompī ielogojās un slinkums...

Ja nav njuss...mmm. njamm.. un mazvārdiņi - sniedziņš, kalniņš, utt, tad parasti raxtu es. Ja ir minētais tīņu slengs, tad Girla..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Tie riebigie ... mazie... neredzamie... vinu del man nesanaks sajos svetkos atklat sezonu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

saslimi

ārstējies! medus, rutki, groks..

Senciic Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Biju 25.12 Milzkalnaa. Nu super!!!! Vieniigais ka tauta sameeraa daudz, pie bugelja jaapaniikst, bet ja sleepee otraa pusee tad ir ok, rindas nav.

essss Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

pērku slēpes.... 140cm

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Žagaraa vakar vakarpusee rindu tikpat kaa nebija un arii vienu otru sen neredzeetu SAABistu vareeja saatikt

Milzkalne bija burviiga tajaa sarmas naktii-pirms ziemassveetkkiem NSNF izbraukumaa

jebkurā gadījumā - ziema ir sākusies

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

23. decembrī veicām nelielu avantūru - devāmies slēpot uz Somiju. Tā kā bija ļoti ierobežots laiks, tad sanāca tāds izlūkbrauciens. Bet esam apmierināti...Runa iet par izklaides vietu Himos (www.himos.fi). Starp citu - salīdzinoši daudz mašīnu no Latvijas. Vieta ir iecienījuši arī tūristi no Krievijas. Ja problēmas sagādā valoda - uz vietas slēpju nomā strāda cilvēks, kas ļoti labi runā krieviski. Bet braucienu ieteiktu plānot vismaz uz divām-trijām dienām...:0

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Uz Slovaakjiem shoziem neviens netaisaas?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Uz Slovaakjiem shoziem neviens netaisaas?

vakar Žagarkalnā viens SAABists teica, ka februaarī turp došoties - lai piesakās pats

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu mani rada gabali vakar devas uz Sveici. 2 lidmasinu reisi un tad 4 stundas ar vilcienu. Nu nezinu vai tas ta verts lai tiktu pie 5 km gariem nobraucieniem un sagaiditu jauno gadu Alpos.

Smuki jau laikam ir, bet nu nezinu ...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu mani rada gabali vakar devas uz Sveici. 2 lidmasinu reisi un tad 4 stundas ar vilcienu. Nu nezinu vai tas ta verts lai tiktu pie 5 km gariem nobraucieniem un sagaiditu jauno gadu Alpos.

Smuki jau laikam ir, bet nu nezinu ...

Nea, tas ir pa civilizeetu! Ta jau labaak iekaapt autobusaa, atveert pudeli un pamosties Slovaakijaa! Vai veel labaak ar savu auto aizvilkt.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien pirmo reizi baudiju kakjiti un esmu looti apmierinats !

labs kalns zhel ka tik iss

varbut kads zin kas tas pa kalnu kas drizuma atversies netalu no kakjiti saucas korde vai kauka taa? bushot vel stavaks!

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: shodien pirmo reizi baudiju kakjiti un esmu looti apmierinats !

labs kalns zhel ka tik iss

varbut kads zin kas tas pa kalnu kas drizuma atversies netalu no kakjiti saucas korde vai kauka taa? bushot vel stavaks!

tas ir blakus bobsleja trasei uz kaķīša pusi.

kad pēdējo reizi tur biju nogājis atliet pagājušajā sezonā, bija

vēl atliekas no seno laiku pacēlāja un nekas neliecināja, ka spīd

slēpot tuvākā nākotnē. rudenī klīda runas, ka kaut kas tiekot betonēts. būs svētdien jānočeko.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Golgata (mans gaizinja kontrolpunkts) super!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kur slēpot šodien?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

oftopiks..

Gribu gāzt uz Poliju slēpot(partneri uzaicināja) bet, vai Polijā un Lietuvā var braukt ar riepām ar rādzēm? Paldies.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds ir bijis Passo Tonale marta vidū? Kā bija?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piektdien beidzot izlēmu un sodienu braucu - uz Slovākiju.. ehh...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Vai kāds ir bijis Passo Tonale marta vidū? Kā bija?

atkarībā no Marta... vienreiz bija ļoti OK, daudz daudz saules, un prīmā sniegs, bet otreiz saule arī bija OK, bet sniegs ielejās jau gura. Augstāk gan bija OK

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: piektdien beidzot izlēmu un sodienu braucu - uz Slovākiju.. ehh...

un - paldies Smaidīgais!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jau atpakalj..

nogurums taads it kaa nedeelju buutu straadaajis akmenlauztuvees, bet loti loti apmierinaats ar braucienu..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: jau atpakalj..

nogurums taads it kaa nedeelju buutu straadaajis akmenlauztuvees, bet loti loti apmierinaats ar braucienu..

Stāsti vairāk, kad es tur biju, tad paika maksāja tikpat cik pie mums, tik alus 2x lētāks, toties rindas pie pacēlāja, kā sociālisma celšanas ziedu laikos Pēc tādas pieredzes es nolēmu braukt SLĒPOT uz citām zemēm, jo ALU PADZERT nav jābrauc tik tālu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

taa kaa tas bija mans pirmais šāds brauciens, tad viss likaas loti jauki.. pamatiigaaku aprakstu sagatavošu līdz vakaram.. ar visaam bildēm..

Senciic Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

jap, rindas tur ir "labas"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti