Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti atvainojos par neprecīzu info. Kādreiz arī es nepievērsu uzmanību milimetriem, bet jakām to elpošanu mēra milimetros un es gribēju zināt ir vai nav liela atšķirība starp jakām ar 20 000mm un 5000mm. (Domāju komforta ziņā.)

Sorry.

Normunds Reģ.: 31.05.2001
0 0 Atbildēt

Man pasham jakai ir 3000 tikai, nejuutu nekaadu diskomfortu. Gan salaa, gan veejaa juutos vienkaarshi lieliski, bet slapjaa sniegaa un lietuu pa paaris stundaam samirkst taa, ka apakshaa visas dreebes ir mitras.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Gribēju pajautāt...ja jaka nav pa vismaz 150 latiem,tad es neesmu riktīgs slēpotājs,ja? Nu,tipa,nemāku neko labu,ja?

Vot snowam ,piemēram,ir jaka pa 600 eur.....tad jau viņš ir ass ,ja?

P.S. Obligāti jālielās ar to,ka jaku esi pa 600 eur pircis? tas pagarina???

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Latvija ir baigā kalnu zeme,kur slēpošanas sezona ir 10 mēneši gadā un liela daļa kalnos pavada savu dzīvi.....

Zābaki,tas varētu būt gandrīz galvenais...par to nestrīdēšos,pašam ir labi zābaki. Bet pirkt jakas ,bikses,veļas...par tūkstošiem,atvainojiet. Veikalnieki jau ņirdz,ka tā nekur Eiropā ,izņemot Monako,cilvēki nepērk inventāru kalnam.

Labi,labi,atkal sāksies aizvainoto spiedzieni. Es tik tā,atkal savas pārdomas izteicu,neņemiet ļaunā,Lielie Zēni!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Latvijaa tieshaam der jebkas, bet ar "parasto" kombinezonu vienaa slapja sniega dienaa uz paceelaajiem bez "jumtinja" bikses bija cauri slapjas - taadas kaa nepatiikamas beerniibas atminjas

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Slapja sniega un lietus dienā dzīvoties pa kalnu neuzskatu par lietderīgu. Ne tur slēpošana,ne kalnu ainavu baudīšana. Pagājšgad vienu dienu Austrijā bija putenis,neslapjš gan. Tas bija jauki. Pēc tam vienu dienu slapjš bija,sāka pat smidzināt. Uz kalnu negājām. Fui.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

aarkaartiigi svariiga man liekas arii aizdare kakla daljaa - lai var cieshi aiztaisiit, viss ir silts un neberzhas nekaadi " cietie dekoratiivie elementi" un lai ir iespeeja aizshnjoreeties taa ka tikai acis (brilles) laukaa. Ja pie -25 veel veejsh gadaas, tad apgjeerbam tieshaam ir noziime.

Par izmaksaam attieciibaa pret kalnos pavadiito laiku - nav jau veerts aizbraukt e.g. vieniigaja atvaljinaajumaa un katru dienu justies slikti akustuma, veeja vai mitruma delj. Laikapstaakljus gruuti prognozeet, taapeec labs apgjeerbs pasargaa no vilshanaas un ir to veerts.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nez-nav runa par sliktu vai labu jušanos. Ne vienmēr lētais būs slikts un dārgais labs. Man būtiski ir lai es tajā komfortabli jūtos,lai man nesalst. Jo,kā jau teicu,es lietu tikpat nebraukšu pa kalnu un slapja sniega putenī arī nē. Es labāk pazaudēšu tās dienas,atbraukšu citu reizi.

Es labi jūtos savā pa 50 eur Briseles centrā pavasara izpārdošanā pirktajā Killtec jakā un mazliet dārgākajās tās pat firmas biksēs. Es neesmu nekāds hercogs...un telefons man nav ar super fotokameru....nav,jo man to nevajag.

Smuki jau izskatās-cilvēks nopērk pa nenormālu naudu slēpošanas inventāru,slēpes pa 500 latiem....aizbrauc 4 reizes sezonā uz Siguldu( citur ne,tur viskrutākie pilsoņi brauc) ar savu izskatu. Un vienreiz gadā aizbrauc uz ārzemēm,jo tas ir populāri tagad. Tur viņš dabū iesnas un nodzīvo pa viesnīcu slēpojamo laiku. Jo viņš ir no inkubatora-savas krutās jakas izlīdis mazliet pa ātru Jo vairāk vīstīsies,jo ātrāk saslimsi un būsi tizls.

Reāls gadījums,ne izdomāts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man viens tāds nespeciālista jautājums...

vai uz/pie kalna nekur netirgo tās jakas? brauc ar lēto, un ja akurāk ir slapdraņķis, tad nopērc labo

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man viens tāds nespeciālista jautājums...

vai uz/pie kalna nekur netirgo tās jakas? brauc ar lēto, un ja akurāk ir slapdraņķis, tad nopērc labo

tirgo tirgo! un bankas tur ir un notaari - ja gadiijumaa siicene pietruukst tai jakai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izskatās, ka tur jau laikam ir tas lielākais kaifs - stāvēt kalna galā vēl ar visu cenņiku

un nedo dies' pagājušās sezonas jakā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piekrītu visiem pa biškai.. bet nu gribētu pateikt, ka ir ne tikai labs un slikts vai dārgs un lēts, svarīgākais ir piemērots un nepiemerots.. var nopirkt mežonīgi dārgu apģērbu, kurš ir domāc sportam un justies kā Te-kreklā uz kalna (krodziņa protams pirmais džeks), var nopirkt normālu "ielas apģērbu" un būt siltuma un sausuma.. tagad aktīvas atpūtas apģērbu tehnaloģijas ir izveirzījušās zinātnes līmenī.. un fakts, ka viena kruta jaka kurai apakšā paģērbts neelpojošs un mitrumu uzturošs krekls ne ko nedos.. utt utjp.. tātad jāzina savas vajadzības un jāpārzin apģērbu iespējas un var lieliski saģērbties visādiem apstākļiem ne maz ne pa tik lielām summam.. tas pats arī ar inventāru.. mežonīgi dārgas rotaļļlietas var izrādīties galīgi nepavelkamas iesācējiem un tik vien paliks kā nolikšanai sev tuvumā dzerot šmigu uz kalna.. nu ta kaut kā.. vēl piebildīšu, ka ja ziemā slēpošana ir vienīgais sports, tad nu tas patiešām sanāk dārgi.. lai gan jakas n tml lietas var piemeklēt lai arī ikdienas neformālajai kārtai sanāktu normāls apgērbs un ar to staigāt visu ziemu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. vasarā braucam uz Itāliju kāpt, pirms tam nokomplektejot trūkstošu inventāru (pa vairumtirdzniecības cenām un pa lielu blatu), Italijā izrādījās ka tie visi nieciņi (inventārs, apģērbs) maksā mazāk EUR nekā mēs pirkām "pa ļoti izdevīgo variantu" latos.. piemēram, lafuma "kedas" Latvijā 70 lati (pa lēto) tur 60 EUR (bez atlaides)

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Gribēju pajautāt...ja jaka nav pa vismaz 150 latiem,tad es neesmu riktīgs slēpotājs,ja? Nu,tipa,nemāku neko labu,ja?

Vot snowam ,piemēram,ir jaka pa 600 eur.....tad jau viņš ir ass ,ja?

P.S. Obligāti jālielās ar to,ka jaku esi pa 600 eur pircis? tas pagarina???

Tieshi otradi dargaka jaka kas aiztur mitrumu u.t.t i labaka iesacejam kursh vairak pa sniegu dzivojas neka uz slepem vai deelja.

a ja neesi bijis ista veja pie -20 un vairak uz kalna tad labak muti nevirini ka apgerbam nav nozimes.diemzhel labas jakas ar vairakam kartam visadu gudru materialu ta maxa.uzjauta alpinistiem vai kads ar maxima pirktu jauku kapj kalnos.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

pagajusho gadu uz kalna sakas vetra aptureja pacelajus un tad veda leja ar retrakiem.Pats redzeju ka pirms manis braukusho puiseli nopush mala. pec tam chomaks ar kuru kopa slepoju ari nopirka mazliet savadaku jaku jo bija izpusts lidz kaulam.

saprotu vel pashas slepes var nepirkt uberdargas ja neesi labs braucejs bet apgerbam gan nezheloju jo tie tomer ir kalni un visadi var but. gan jau katram kas paris reizes gada brauc uz alpiem ir mazliet savadaka attieksme.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

protams,pagājušā gada mīnus 18 un vējš Austrijā 30. decembrī nav nekas,salīdzinot ar mistera snowa mīnus 20 grādiem. Ko ta es

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu ko var njemties - jums vienkaarshi dazhaadas miesas! : Katram savs...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

labi,labi. Tad paliekam pie tā,ka man nesalst,jo biezi tauki,snowm salst,jo šis kārns.

Peace.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Es arī, braucu vislaik ar getzu un uzskatu, ka tie visi, kas ar audi ir lielībnieki un zīmuļi! Jo no punkta A, vismaz līdz B, es tieku tāpat. Un nesalstu. Un visiem tā būtu jādara! Loģiski ne?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Es arī, braucu vislaik ar getzu un uzskatu, ka tie visi, kas ar audi ir lielībnieki un zīmuļi! Jo no punkta A, vismaz līdz B, es tieku tāpat. Un nesalstu. Un visiem tā būtu jādara! Loģiski ne?

Logiskak butu ja Tu brauktu ar Dacia Logan vai ka vinu tur

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mazliet, papildinot snow teikto, patiešām, var apstāties pacēlāji, var miglā nobraukt no trases, var savainoties kaut kur ārpus trases, tāpēc der atcerēties ne tikai par apģērbu, bet arī par spičkām, telefonu uc. lietam, kas palīdzetu sagaidīt vai sameklēt palīdzību.. tas ta.. pārdomām..

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

Yukki rakstīja: Es arī, braucu vislaik ar getzu un uzskatu, ka tie visi, kas ar audi ir lielībnieki un zīmuļi! Jo no punkta A, vismaz līdz B, es tieku tāpat. Un nesalstu. Un visiem tā būtu jādara! Loģiski ne?

Logiskak butu ja Tu brauktu ar Dacia Logan vai ka vinu tur

Nezinu kas nepatīk no LOGANa, bet pečka tur laba. Gais plūsmas sadalījums arī līmenī!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Iesakiet normālu slēpošanas kūrortu, kur var piekļūt neizmantojot 2000 km braucienu ar auto, bet mājiņa atrodas pie kāda no pacēlājiem. Jautājums tāds jokains tāpēc, ka paredzēts nokļūt slēpot kopā ar dažāda vecuma bērnudārzu (1-8g.v.), tamdēļ 24 h brauciens ar auto šoreiz nekādi neder.

1.Innsbruck - it kā varot no Rīgas ar čarteru aizlidot, bet nav skaidrs vai tik liela pilsēta ir slēpošanai piemērota...

2.Livigno - esmu bijis, viss būtu OK, tikai tā jokainā nokļūšana - Rīga-Milāna lidot, tālāk ar vilcienu+autobusu, vai īres busiņu vai kā citādi nav līdz galam skaidrs....

3.cita vieta Itālijā vai Austrijā (Slovākiju un Franciju vairs nebraukšu, Šveice varētu būt par dārgu, Somija par aukstu, patīk IT un AT

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Iesakiet normālu slēpošanas kūrortu, kur var piekļūt neizmantojot 2000 km braucienu ar auto, bet mājiņa atrodas pie kāda no pacēlājiem. Jautājums tāds jokains tāpēc, ka paredzēts nokļūt slēpot kopā ar dažāda vecuma bērnudārzu (1-8g.v.), tamdēļ 24 h brauciens ar auto šoreiz nekādi neder.

1.Innsbruck - it kā varot no Rīgas ar čarteru aizlidot, bet nav skaidrs vai tik liela pilsēta ir slēpošanai piemērota...

2.Livigno - esmu bijis, viss būtu OK, tikai tā jokainā nokļūšana - Rīga-Milāna lidot, tālāk ar vilcienu+autobusu, vai īres busiņu vai kā citādi nav līdz galam skaidrs....

3.cita vieta Itālijā vai Austrijā (Slovākiju un Franciju vairs nebraukšu, Šveice varētu būt par dārgu, Somija par aukstu, patīk IT un AT

vislabaak, ja vari atljauties aizlidot uz Innsbruck, no turienes jau 2h brauciena raadiusaa ir pa pilnam visaadu kuurortu. Personiigi varu ieteikt Bad Gastein.

var lidot ar liidz Munich, bet tad transfeers buus veel garaaks liidz tuvaakajam pusliidz Ok resortam.

P.s. ja gribi lidot , jebkuraa gadiijumaa reekinies ar transfeeru 2-5h garumaa no lidostas liidz kurortam.

P.p.s. es tomeer njemtu Livigno

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Var braukt uz Cilertales ieleju - ~150km gan no Insbrukas, gan Minhenes. Iespejas sleposanai loti plasas visam gaumem. Galvenais minuss - nu jau tas ir kluvis par pazistamu kurortu ari LV un RU slepotajiem. Rezultata ir paradijusies slepju zagli u.c. "russo turisto" piedavatie labumi. Attieciba uz transferu - ir pieejams vilciens, ar ko var noklut lidz Mairhofenai. Tomer es joprojam palieku pie auto izveles, kas nebut nav obligati 24h - var braukt ar naksnosanu Polija, kur var loti labi izguleties ar visam brokastim un apsargatu autostavvietu par ~15EUR no cilveka. Toties atkrit domasana, ka ar visam mantam un berniem veikt atro variantu, kas manuprat ir daudz sarezgitaks, neka mantu iekrausana pie savas majas durvim un izkrausana pie izveletas dzivesvietas.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti