Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..14
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Jasnā bija rindas.. bet reti garakas par 15 min.. kas ir laiks, lai atpūstos no nobrauciena un papļapātu ar draugiem..

Transka Lomnicā un Čopaka, kā piebrauci ta kāp virsu un uz augšu.. pie kam Copaks man patika labāk.. mezonīga vide, garāks interesantaks nobrauciens,tikai tas, ka līdz pašai augšai trīs pacēlāji un divi no tiem vieninieki..

visvairak kaitināja nevis rindas bet negaršīgā un "jocīgā" pārtika, kas bija uz kalna, ko savukārt atsvēra vietejo restorānu garsīgais un lētais ēdiens..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Ņeesmu bijis Slovākijā un pēc pēdējiem nostāstiem arī nebūšu. Austrija tomēr ir Austrija. Ir tāda vieta Kitzbuhel, ir drošība, ir komforts. Rindas? Nav,gandrīz.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ņeesmu bijis Slovākijā un pēc pēdējiem nostāstiem arī nebūšu. Austrija tomēr ir Austrija. Ir tāda vieta Kitzbuhel, ir drošība, ir komforts. Rindas? Nav,gandrīz.

Ja Austrijā ir rindas - jums palīdzēs Dex

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

reku dazas bildiites.. taa kaa man savs aparaats nebija liidzi, tad ir taa, ka tikai pus dienu biju ticis pats pie pogaam - taas ir taas, kas ar Čopaka virsotni un panoraamu no taas..

fotki.lv/...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: reku dazas bildiites.. taa kaa man savs aparaats nebija liidzi, tad ir taa, ka tikai pus dienu biju ticis pats pie pogaam - taas ir taas, kas ar Čopaka virsotni un panoraamu no taas..

fotki.lv/...

skaisti!

otrā bilde - super - ar pacēlāju miglā!

brilles foršas!

un vispār - šis ir offtopic, jo Tu tak, izrādās, dēļotājs, ne slēpotājs

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kāda tur atšķirība.. divas viena slēpe.. ka tik var nošļūkt uz leju.. pie kam braukšanai ar dēli un slēpem pamatā tehnika ir ļoti līdzīga..

runājot par komfortu Slovākijā, tad tas ir patiešām nosacīts.. Jasnā uz pāris popularakajām trasēm tiek pacelts ar ārkārtīgi ērtu un pilnīgi jaunu pacēlēju, ko kā apgalvo uzraksts un reklamas ir ražojis mercedez..

taču uz nomaļākām un interesantākām trasēm vai līdz pašai augšai vajag šļūkt ar vieninieku.. un vairāk kā kilometru ar dēli šļūkt ar pacēlāju, kurš nemaz nav piemērots dēlim ir visai pagrūti.. toties rindu mazak.. cilvēku mazak.. trase interesantaka un piedzīvojumu vairak..

pie Jasnas vairs ar autinju piebraukt nevar, ja nedziivo kaadaa tuveejaa viesīcā.. no stāvvietas talak uz augšu jābrauc ar bezmaksas autobusu.. kas nenormāli kaitina, īpasi vakarā..

nu ja.. patiesībā galvenais šī brauciena atslēgas vārds mums bija piedzīvojumi.. tāpēc braucam ar savu autiņu.. pabraukājam paskātījāmies smukas vietas, piemēram stalaktītu alas, kas ir patiešām unikālas.. un visas nedienas, pārpratumi tika uztverti ar lielu jautrību un optimismu.. un visi kā viens apgalvo, ka ta smējušies nebijām jau labu laiciņu.. tā ka viss ir atkarīgs no kompānijas, noskaņõjuma un vēlmes atpūsties..

daži kuriozi..

ēdnīcā oficiante "no no sausage is not potatos, potatos is look here "hronoliky" (kartupeli slovaakiski)"

uz ceļa: zīme, uzmanību dzīvnieki, kur uzzīmēts briedis un uzraksts "pozor 1000 m" mes domājām, ka km nobraucot tiksim apkaunoti, taču izrādās, ka tas nozīmē "uzmanību"

zīme: melnais punkts, uzraksts- zabititi, raneni (varētu saprast ievainoti, aizmirsti)

un neizīkstošas nemaz neuzrakstamas vārdu spēles un rīcība, kam jāpieet ar Marka Tvena vai Darela stoicisko humoru un vienkārsi jāuztver to kā bezmaksas izklaidi..

raksturīgi, ka nesaprot viņi ne kreiviski ne angliski, nedz vāciski.. tāpēc katrs kontakts pārvēršas nebeidzmā jautrībā..

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu turbo visu pareizi raxta..Jasna ir viens no sūdīgākajiem kūrortiem,kur ir rindas un nekoptas trases..bet citur ir OK, ja cilvēks brauc slēpot!Ja svarīgi ir komforts un pati apziņa, ka esi bijis Austrijā tad jābrauc uz Austriju un jāpiemaksā 200-250 Ls.Uz lovākiju pārsvarā brauc cilvēki,kas nevar atļauties Austriju..Protams esmu bijis arī Austrijā, bet tur viss maksā tik cik maksā..bet kalni jau nu būtiski neatķiras un atvilkt kārtīgi var arī Slovākijā.Strebske Pleso vispār ir forši...kāda daba!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Te es varetu oponet , Slovakijas kalni atskiras no Alpiem , esmu par to tagad 100% parliecinats.

Nianses kaut kad velak

Miele Reģ.: 25.05.2004
0 0 Atbildēt

dakteris rakstīja: Nu turbo visu pareizi raxta..Jasna ir viens no sūdīgākajiem kūrortiem,kur ir rindas un nekoptas trases..bet citur ir OK, ja cilvēks brauc slēpot!Ja svarīgi ir komforts un pati apziņa, ka esi bijis Austrijā tad jābrauc uz Austriju un jāpiemaksā 200-250 Ls.Uz lovākiju pārsvarā brauc cilvēki,kas nevar atļauties Austriju..Protams esmu bijis arī Austrijā, bet tur viss maksā tik cik maksā..bet kalni jau nu būtiski neatķiras un atvilkt kārtīgi var arī Slovākijā.Strebske Pleso vispār ir forši...kāda daba!

garām......

sarēķināju cik man izmaksāja slēpošana Austrijā, un cik Slovākijā, atšķirība apm. 50 Ls.... Un tādu naudu par komforu esmu gatava piemaksāt. Visa Slovākija ir viens liels smirdošs sociālisms

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Miele rakstīja:

dakteris rakstīja: Nu turbo visu pareizi raxta..Jasna ir viens no sūdīgākajiem kūrortiem,kur ir rindas un nekoptas trases..bet citur ir OK, ja cilvēks brauc slēpot!Ja svarīgi ir komforts un pati apziņa, ka esi bijis Austrijā tad jābrauc uz Austriju un jāpiemaksā 200-250 Ls.Uz lovākiju pārsvarā brauc cilvēki,kas nevar atļauties Austriju..Protams esmu bijis arī Austrijā, bet tur viss maksā tik cik maksā..bet kalni jau nu būtiski neatķiras un atvilkt kārtīgi var arī Slovākijā.Strebske Pleso vispār ir forši...kāda daba!

Miele, tā starpība tik maza droši vien tāpēc, ka slovākijā ēdāt un dzērāt uz nebēdu

garām......

sarēķināju cik man izmaksāja slēpošana Austrijā, un cik Slovākijā, atšķirība apm. 50 Ls.... Un tādu naudu par komforu esmu gatava piemaksāt. Visa Slovākija ir viens liels smirdošs sociālisms

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Es jau rakstiju par slēpošanu..)Es neteicu,ka man patīk sociālisms.Es uz turieni braucu ar Impro, tā kā man dienā papildus izdevumi bija 3-4 Ls tikai ēšanai un ūdens procedūrām,jo uz kalnu atveda un aizveda un katru dienu bija cits kalns.Brauciens kopumā izmaksāja 200 Ls ,bet tas bija pirms 1g. Austrija jebkurā gadījuma ir ideāli!Bet te jau var sākas strīds kas katram patīk..man arī patīk SAAB,bet braucu ar Mitsubishi..tāpat ja gribu paslēpot Austrijai ir par īsu un sanāk braukt,kur lētāk.Varbūt vienkārši uztrāpīju,kad bija labs sniegs un labi gāja.Ir jau cilvēki,kam Livinjo nogāzes liekas foršas,jo tur ir lēts viskijs un apres ski virmo...))

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

dakteris rakstīja: Es jau rakstiju par slēpošanu..)Es neteicu,ka man patīk sociālisms.Es uz turieni braucu ar Impro, tā kā man dienā papildus izdevumi bija 3-4 Ls tikai ēšanai un ūdens procedūrām,jo uz kalnu atveda un aizveda un katru dienu bija cits kalns.Brauciens kopumā izmaksāja 200 Ls ,bet tas bija pirms 1g. Austrija jebkurā gadījuma ir ideāli!Bet te jau var sākas strīds kas katram patīk..man arī patīk SAAB,bet braucu ar Mitsubishi..tāpat ja gribu paslēpot Austrijai ir par īsu un sanāk braukt,kur lētāk.Varbūt vienkārši uztrāpīju,kad bija labs sniegs un labi gāja.Ir jau cilvēki,kam Livinjo nogāzes liekas foršas,jo tur ir lēts viskijs un apres ski virmo...))

jaaa Livigno un letais viskijs

vislabak ir tur kur musu nava

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

aga - Livigno ruullzz!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nupat atlidoju laiks tur labs pa dienu var sauloties un sniega looti daudz.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Te es varetu oponet , Slovakijas kalni atskiras no Alpiem , esmu par to tagad 100% parliecinats.

Nianses kaut kad velak

nianses...bildes vareeji man atsuutiit...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: aga - Livigno ruullzz!

davai, stāsti kā gāja!!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Nezinite rakstīja: aga - Livigno ruullzz!

davai, stāsti kā gāja!!!!

nu - man nebija tik daudz piedzīvojumu kā Tev!

taču tā kā tā ir mana vienīgā atvaļinājuma nedēļa gadā, tad patiešām laiskojos, baudīju kalnu sauli, sniegu, kopābūšanu ar puiku un klasesbiedriem, džezu kalnu krodziņā, šādus tādus kokteiļus un protams - sniegu, sniegu, sniegu un nogāzes!

Pirmajā dienā pārsalām - vējš bija 76 km/h - mazliet pat apsaldēju seju - bet nu nekas traks

pa visiem bija līdzi viena kamera - filmējām savus ārkārtīgi "sportiskos" nobraucienus, vakaros dzērām rumu un smējāmies, bet otrā dienā mēģinājām to visu vēl skaistāk un vēl drošāk - špikojām kā to dara instruktori un "izkopām tehniku"

Vienu dienu bijām SanMoricā - šogad (atškirībā no diviem citiem iepriekšējo gadu mēģinājumiem, kad ibija sniegs, vējš vai ārpºātīga migla) tas tiešam bija izdevies pasākums - saule, labs sniegs un - visas trases paspējām izbraukt - izņemot olimpisko, kura bija slēgta

No izklaides - krodziņi, viesošanās citam pie cita, laba grāmata, Livigno ikgadējās distanču slēpošanas sacensības pa pilsētiņas galveno ielu - vecākajam dalībniekam šogad bija 92 gadi!! - daudzi šajā pasākumā slēpo tautastērpos un ar tradicionālu inventāru . Pablāvs instruktoru šovs..

tad vēl iepirkšanās - smaržas, alkahols un sporta inventārs martā tur ir dievišķi labās cenās

daži bilduki ir manā galerijā, bet visus daudzos vēl neesmu apstrādājusi..

respektīvi - kaut arī (tīras apstākļu sakritības pēc) tur biju jau 6to gadu pēc kārtas, tas bija vienkārši LIELISKI!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu, pēc bildēm spriežot patiešām laiskojies..

jauki ir atgriezties vietās, kur ir paticis.. atkal un atkal..

izklausās bija patiešām jauks atvaļinājums

bet svarīgak tomēr laikam ir atpūsties.. jo kad es atbraucu no Tatriem, vēl nedeļu nevarēju atgūties no tur sastrādāta noguruma..

gatavojies pirmajai darbdienai?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nē!!

izbaudu pēdējo brīvdienu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

saulaina trāpījusies!!!

lai jauka diena!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Paldies!

Tev arī!!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

gjimenes bildes no Livigno un Sanmoricas

Turbopīlei varētu patikt snowparks XXL - ar auto un visādām citādām lēkāšanas ierīcēm

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Klintons izrādās arī sintizatoru prot..

TheBoy rāda nepieklājīgu žestu..

Nez. rāda mēli..

ļoti interesantas trases.. (lai gan tas XXL man vēl "bišķīn" tā kā par šerpu (vai Jurģis leca?))

skaists laiks..

brīnišķīga atmosfēra..

secinājums Nakamgad uz turieni!!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

un ātri Tev apnika likt bildēm nosaukumus..

un vispār, jauks noslēgums ziemai šīs bildes, jo nu ir vairāk plānu uz nākamo..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tajā XXL nemaz mirstīgos nelaiž iekšā tikai ar olimpiešu apliecībām

Jurģa komentārs par "parasto" snowparku - vai nu iesācēju ierīces, vai arī - profesionāļiem - nekā pa vidu. Pie katras "figūras" drošības ierīces - lai divi nenokļūtu uz tās vienlaicīgi un lai nebūtu pārāk liels ieskrējiena ceļš - lai nav liels ātrums. Tāpēc Jurģis izvēlējās biežāk ar mums kopā ceļot pa parastajām trasēm.. Bija iespaidīgi "halfpaipi" - bet tā arī neredzēju, ka jaunieši tur lēkātu - vairāk gan bija vērojami slēpotāju instruktori ar bērneļiem, kam tur mācīja pagriezienus

un jā - noteikti iesaku Tev tur braukt un sākt jau par to sapņot. Kas zina - varbūt arī nākamgad Martas abonentiem ceļojums būs par 100 Ls lētāks !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti