Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu a Jurģis jau sezonu slēdza vai arī ir gatavs pašļūkt vēl šoziem arī Latvijā??

vispār mani saista frīraids nevis triki.. tāpēc par leilāku piedzīvojumu uzsaktu izbraukt caur mežu vai pa trases malu..

protams lekt tikai tik daudz cik tas var noderēt braucot, tāpēc interesants varētu būt arī parks..

sākšu ar to, ka abonēšu Martu..

bet ja nopietni, man tomēr patīk arī ceļš ar piedzīvojumiem, tāpēc vai nu ar autiņu vai Lidmašīnu bet organizēt gribas pašam..

Nez, ja ir, varbūt ieliec vēl. lūdzu, kādu trases bildi vai panorāmu..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

OK! Lai gan trases bildes izskatās plakanas

Laikam gan dēļotāji ir drusku... brīvdomātāji Jurģis arī brauca pa ārprātīgiem bezceļiem, ko viņš sauca par pūderi, es gan to dēvētu par sērsnu. Un arī caur mežiem tur kur tie jau parādījās - jo virsotnēs koku nemaz nav - tie parādās tikai zemāk..

Viens tāds frīraiders mums gandrīz klēpī ielidoja, kad sēdējām pacēlājā - pēdējā brīdī pārdomāja - laikam konstatēja, ka mēs esam vecuma grupā, kas viņu vairs neinteresē

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: OK! Lai gan trases bildes izskatās plakanas

Laikam gan dēļotāji ir drusku... brīvdomātāji Jurģis arī brauca pa ārprātīgiem bezceļiem, ko viņš sauca par pūderi, es gan to dēvētu par sērsnu. Un arī caur mežiem tur kur tie jau parādījās - jo virsotnēs koku nemaz nav - tie parādās tikai zemāk..

Viens tāds frīraiders mums gandrīz klēpī ielidoja, kad sēdējām pacēlājā - pēdējā brīdī pārdomāja - laikam konstatēja, ka mēs esam vecuma grupā, kas viņu vairs neinteresē

Nez vajadzeja braukt nedelu agrak

Vakara kad beidza srtadat retraki sak snigt un no rita sniegs uz trasem ka maz neliksies un ta visu nedelju tie kas ar deliem kjera kaifu bet man tadas trases nevisai.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

spacial for tp!!

nakts bildēs - pirmajā ir trase, kas katru gadu marta vidū tiek uzbērta uz vienu nakti pilsētiņas centrālajā ielā

otrajā - tie divi punktiņi debesīs ir snowa pieminēti retraki

Šveices bildē - tās ir privātās trases pa kurām mirstīgie nebraukā - ielejas otrā pusē redzams kur slēpo princis čarlzs un nemaz nenojauš, ka laimīgie slēpotāji visapkārt nav vis tautas masas, bet gan uzticami miesassargi.

Tās, kuās nav koku ir kalna galā - vairums trašu iesākas, kur kalnam vēl plikpauris, tad izbrauc caur mežainu joslu un lejā parasti koki ir likvidēti

snow - es saprotu, ka Tev kā snow ir jābrauc tad, kad ir snows Man tā kā vairāk uz sauli velk

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: foto.inbox.lv/...

spacial for tp!!

nakts bildēs - pirmajā ir trase, kas katru gadu marta vidū tiek uzbērta uz vienu nakti pilsētiņas centrālajā ielā

otrajā - tie divi punktiņi debesīs ir snowa pieminēti retraki

Šveices bildē - tās ir privātās trases pa kurām mirstīgie nebraukā - ielejas otrā pusē redzams kur slēpo princis čarlzs un nemaz nenojauš, ka laimīgie slēpotāji visapkārt nav vis tautas masas, bet gan uzticami miesassargi.

Tās, kuās nav koku ir kalna galā - vairums trašu iesākas, kur kalnam vēl plikpauris, tad izbrauc caur mežainu joslu un lejā parasti koki ir likvidēti

snow - es saprotu, ka Tev kā snow ir jābrauc tad, kad ir snows Man tā kā vairāk uz sauli velk

es laikam uz vienu nedelju vairs nebraukshu jo man parak ilgs aklimatizacijas laiks Livigno braukshu uz nedelam divam jo shogad slepoju tris dienas kas ir mans personigais rekords Livigno

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jā - grūti aklimatizēties no piejūras zemienēm uz kalnu stāvumiem UN kamēr pierod pie cenu starpības

nopirkām Bergamo celofāna paciņu ar salātiem - Livigno tā bija piepūtusies kā bumba, gatava pārsprāgt. Tas pats tak notiek arī ar visu to, kas iekšā cilvēkos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aklimatizēšanās ir visai nopietna lieta.. ir speciāli meicīniskie līdzekļi. pat 2-3k km jau spiež ausīs.. vienkāršākais ir košļāt košļeni vai bonbanku, lai tiktu rītas siekalas.. nopietni.. bet nu ar asinspiedienu ir jāuzmanās, kam ir problēmas..

bet tas kā kuram.. Tatros es šļūcu katru dienu un vismaz pa 8 stundām no vietas..

Paldies Nez. par bildēm..

lai gan īsti tomēr nevaru saprast, kas ir izšķirošais Alpos.. komforts, atmosfērs utml.. vai tomēr trases kvalitāte, dažādība un nobrauciena garums, interesantums..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: aklimatizēšanās ir visai nopietna lieta.. ir speciāli meicīniskie līdzekļi. pat 2-3k km jau spiež ausīs.. vienkāršākais ir košļāt košļeni vai bonbanku, lai tiktu rītas siekalas.. nopietni.. bet nu ar asinspiedienu ir jāuzmanās, kam ir problēmas..

bet tas kā kuram.. Tatros es šļūcu katru dienu un vismaz pa 8 stundām no vietas..

Paldies Nez. par bildēm..

lai gan īsti tomēr nevaru saprast, kas ir izšķirošais Alpos.. komforts, atmosfērs utml.. vai tomēr trases kvalitāte, dažādība un nobrauciena garums, interesantums..

manuprat uz Livigno brauc del leta alkohola un labajiem Italju viniem kurus var nopirkt un baudit pa fantastisku cenu fantastiska atmosfera kalnos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu re.. bet es nevaru atļauties aizbraucis uz kalnu nešļūkt..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja ir runa par racionāliem apsvērumiem tad:

-labi kalni dažādiem slēpošanas līmeņiem. Mēs esam "raiba kompānija" - pieredzējuši slēpotāji + sievas vai vīri - iesācēji + bērni (jaunākais šogad bija zīdainis - 6 mēn , savukārt Livigno ir netālu trases visām gaumēm un ir iespējams citam citu pēc patikas apraudzit.

-ērta loģistika - visas dzīvesvietas ir skibusa attālumā - nav nepieciešams visiem reizē celties un kaut kur dzīties - un tāpat arī reizē braukt mājās - katrs guļ cik grib un arī slēpo cik grib. UN arī apartamenti citis no cita un arī no pilsētiņas centra nevar būt tālāk par pāris km - tā kā sociālā dzīve vakaros arī ir visiem pieejama

iespēja pārmaiņām tiem, kam Livigno jau apnicis - tuvumā SanMorica (+50 Eur uz cilv) un Bormeo (+ 20 Eur), ja gribas termālās pirtis, tad vēl + 30

- alkahola cenas - apm 1/3 no tām, kas Rīgā

- šopings (kā jau teicu - sporta inventārs, smaržas..- ir ko darīt tiem, kas neslēpo

- dzīvespriecīgie itāļi - ne vēsts nô šveiciešu, francūžu vai austriešu snobisma. Apkalpojošis personāls smaida, dzied, jokojas, dzen velnu, rāda trikus..

vispār jau - vairums turienes vietējo iedzīvotāju ir laimīgi miljonāri, jo katrs namiņš pelna pienācīgu iztiku gan viņiem, gan viņu bērniem - tāpēc arī cilvēki tādi laimīgi UN kuram gan negribas būt laimīgu cilvēku tuvumā?

Var būt, ka vēl kaut kur viss šis ir, ja ir, tad dodiet ziņu - jādomā, kurp doties nākamgad

PS atceļā lidostā pāris agresīvu rīdzinieku gandrīz sakāvās - prieks, ka kalnos pietiekami daudz vietas, ka nav Latvijieši jāsatiek

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: ja ir runa par racionāliem apsvērumiem tad:

-labi kalni dažādiem slēpošanas līmeņiem. Mēs esam "raiba kompānija" - pieredzējuši slēpotāji + sievas vai vīri - iesācēji + bērni (jaunākais šogad bija zīdainis - 6 mēn , savukārt Livigno ir netālu trases visām gaumēm un ir iespējams citam citu pēc patikas apraudzit.

-ērta loģistika - visas dzīvesvietas ir skibusa attālumā - nav nepieciešams visiem reizē celties un kaut kur dzīties - un tāpat arī reizē braukt mājās - katrs guļ cik grib un arī slēpo cik grib. UN arī apartamenti citis no cita un arī no pilsētiņas centra nevar būt tālāk par pāris km - tā kā sociālā dzīve vakaros arī ir visiem pieejama

iespēja pārmaiņām tiem, kam Livigno jau apnicis - tuvumā SanMorica (+50 Eur uz cilv) un Bormeo (+ 20 Eur), ja gribas termālās pirtis, tad vēl + 30

- alkahola cenas - apm 1/3 no tām, kas Rīgā

- šopings (kā jau teicu - sporta inventārs, smaržas..- ir ko darīt tiem, kas neslēpo

- dzīvespriecīgie itāļi - ne vēsts nô šveiciešu, francūžu vai austriešu snobisma. Apkalpojošis personāls smaida, dzied, jokojas, dzen velnu, rāda trikus..

vispār jau - vairums turienes vietējo iedzīvotāju ir laimīgi miljonāri, jo katrs namiņš pelna pienācīgu iztiku gan viņiem, gan viņu bērniem - tāpēc arī cilvēki tādi laimīgi UN kuram gan negribas būt laimīgu cilvēku tuvumā?

Var būt, ka vēl kaut kur viss šis ir, ja ir, tad dodiet ziņu - jādomā, kurp doties nākamgad

PS atceļā lidostā pāris agresīvu rīdzinieku gandrīz sakāvās - prieks, ka kalnos pietiekami daudz vietas, ka nav Latvijieši jāsatiek

Varbut kadam ir informacija par Andoru ???

It ka esot lidzigi Livigno ari ta pati beznodoklu zona.

Ja kads tur i bijis ludzu komentus.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

liekam jaunu bildi iekšā..

deksters rakstīja: Paskatiet šo vietu www.kitzbuhel.at

Līmenis augsts,nav lēti,bet ir ko darīt.

izskatās daudzsološi.. vai ir arī kādas atsauksmes?

a par to SK.. nu pats es uz turieni diez vai būtu braucis vēlreiz, bet draugi izdomāja un tusiņš izskatās, ka labs būs, tāpēc būs labi arī tur.. un ziemas beigās tpat uz Itāliju planots.. vieta kur paredzēts ir kaut kur Marmolādo virsotnes apkaimē.. vasarā tur izpētījām, likās ka jābūt OK.. vēlak atradīšu arī linkus uz tām vietām..

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: liekam jaunu bildi iekšā..

deksters rakstīja: Paskatiet šo vietu www.kitzbuhel.at

Līmenis augsts,nav lēti,bet ir ko darīt.

izskatās daudzsološi.. vai ir arī kādas atsauksmes?

Nokļuvu tur kopā ar draugiem. Austrijas kvalitāte,daudzi kilometri labi koptu trašu.Jauni pacēlāji,laba ēdināšana,satiksme,nakšņošana...Man patīk.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

www.bergbahn-kitzbuehel.at/...

Spied uz \'\'Winterpanorama\'\'....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

riktīgi labs.. a kā braucāt, ar lidmašīnu vai autiņu?? man galerijā trašu bilde no Itālijas..

SK patika tas ka ir arī daudz iespēju braukt brīvi ārpus trases.. pa mežu un vienkārsi pa ieleju pa neskartu sniegu..

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Var ārpus trasēm izbraukt,tik tur brīdinājumi stāv. Bet esam braukuši Interesanti. Braucām ar īrētu busu.Tā jautrāk. Dzīvojam pie vienas nu jau zināmas tantes privātajā pansijā ar brokastīm.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Daudz italijas fanu te saradusies laikam jau ikdiena sezot pie stures, gribas atvalinajumu kartigi nodzert. Braucu uz Alpiem katru gadu un daru to tadel, ka ta ir vieniga vieta, kur Eiropa var atrast kartigus kalnus (vel gan Andorra, bet ar neadekvatu cenu limeni). Savukart italija no visam alpu zemem ipasi iezimejas ar lezeniem kalniem un letu smigu.

Tatrus izbaudiju vienreiz un vairak negribu - izvilku iso serkocinu t.i. sniega esamiba tur ir lidzvertiga loterijai.

Par Livigno - nevaru piekrist Nezinitei par to, ka tur ir interesanti visiem. Pats nebiju, jo pagajsgad ar draugiem tiesi par so temu sastridejamies, bet atgriezoties no turienes vini viennozimigi atzina, ka tur nav ko darit. Protams tas ir viedoklis no cilvekiem, kas ari Austrija dzivojas pa melnajam trasem, jo diemzel italijas melnas trases ir lidzvertigas austrijas, sveices un francijas sarkanajam. Sveiciesu un francu snobismu vel neesmu izbaudijis, bet par Austriju varu drosi teikt pretejo. Neko tamlidzigu tur nemaniju - skibusos soferi stastija anekdotes u.t.t. Un vel - Livigno par izbrauksanu arpus iezimetajam trasem var palikt bez skipassa, bet Austrija vienigais ierobezojums ir visuresosi bridinajumi, ka sleposana arpus trasem ir bistama un to darot ir pasam jauznemas atbildiba par savu drosibu.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Klau slēpošanas meistari - Vai ir jūtama atšķirība slēpošanas jakām ar 20 000mm mitruma elpoš utt...labumiem no 5 000. Vai ir vērts pirkt tās dārgās? Neesiet skopi dalieties pieredzē.

Par slēpošanu Latvija neiet runa - te der jebkas

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jaku perkot imho svarigakais ir liai nepush cauri un labi elpo + vel ventilacijas un citas extras.

es pirku rossignol arzemes liekas pa kaukadiem 600 eiro un nav ne vainas. pa 5000 gan neredzeju varbut taas kaukadas alpinistiem domatas nemaku teikt.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja: Klau slēpošanas meistari - Vai ir jūtama atšķirība slēpošanas jakām ar 20 000mm mitruma elpoš utt...labumiem no 5 000. Vai ir vērts pirkt tās dārgās? Neesiet skopi dalieties pieredzē.

Par slēpošanu Latvija neiet runa - te der jebkas

Protams ka ir atšķirībā; 1 gadījumā Tu nesvīsti un ir silti. 2 gadījumā ir silti bet Tu svīsti un mitrums paliek pie Tevis tas ir jakā. Diez kas nav ar mitrām drēbēm ziemā

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Ir doma šoziem doties slēpot uz Austriju - Kaprunu.

Varbūt kāds ir bijis - kādas atsauksmes....

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

slepojot liela nozime i ari ko velc apaksha zem jakas. veikala Gandrs var sapirkt labas speciali sportam piem. apakshvelas/kreklus.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nav jau verts nopirkt uberdargu jaku a apaksha pavikt parastu kokvilnas apakshvelu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Jomajo... Tiesam izskatas, ka cilvekiem nav kur naudu likt. Man ir apgerba komplekts, ko nopirku par 25Ls un neesmu nekadu diskomfortu izjutis ne Latvija, ne Alpos. Bet nu ja gribas pirkt apgerbu par 500 vai 5000 naudinam - lai veicas. Es labak par to naudu ko citu nopirksu.

Normunds Reģ.: 31.05.2001
0 0 Atbildēt

Nopeerc SPYDER pa leeto, buusi apmierinaats vismaz tuvaakos piecus gadus. Mitrumizturiiba 20000, ieshuuta skipass kabatinja rokaas, un citi briinumi, kas atvieglo kalnieshu dziivi!

ss.ss.lv/...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti