Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1.. 6 7 8 9 10 11
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nakts vidū maskačka ir drošāka par Vecrīgu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

uupis rakstīja:

Kāda cēloņsakarība ir starp telefona stabu lidotāju kurš tajā trāpa????

Ja gadījumā Volvo pārkāpa noteikumus, tad tāpēc tik apturēts. Tātad, ja viņš nebūtu pārkāpis - viņš nebūtu apturēts un nenotiktu tas kas notika.

Atkārtoju - šis ir tikai pieņēmums, es nezinu kā bija patiesībā. Un PROTAMS lidošanai uz 130 pa sānu joslu nav nekāda attaisnojuma

BET morāle ir tāda, ka dažreiz mūsu pašu šķietami maznozīmīga, bet tomēr nepareiza/ nelikumīga/amoºāla/etc rīcība ir pirmcēlonis lieliem mēsliem.

DEMAGOĢIJA vistīrākā.

Tā var pie....sties jebkuram telefona vai ceļa stabam.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DEMAGOĢIJA vistīrākā.

Tā var pie....sties jebkuram telefona vai ceļa stabam.

Tu piekrīti, ka noteikumi ir jāievēro?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Tu piekrīti, ka noteikumi ir jāievēro?

Noteikumi ir jāievēro.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Napalms rakstīja:

Tu piekrīti, ka noteikumi ir jāievēro?

Noteikumi ir jāievēro.

Bet pieklājības robežās.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Šodien uz darbu plūsma +20, atpakaļ +5-15, līdz uz Jaunciema šosejas kāds veda buldozeru un pārvietojās ar ātrumu 15-20km/h izveidojot normālu kolonnu. Un ko, vajadzēja visiem vilkties pēc dažu ieteikuma.

P.S. par iepriekšminētajiem ātrumiem uz šosejas... ārpus apdzīvotas vietas, ja nemaldos, ja velcies zem 30km/h, jāapstājas un jāpalaiž aizmugurē braucošie.

Jazznfunk Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

CSN grāmatiņā ir viens labs rekomendējoša rakstura teikums: "Ja šaubies - neapdzen". Esmu jauns gurķis pie stūres, un pie katras apdzīšanas šis teikums palīdz. Izvērtējot laika apstākļus, attālumus, sava auto iespējas. Ir gadījies līst atpakaļ pēc manevra uzsākšanas, neesmu aprēķinājis auto jaudu, no kļūdām jāmācās.

Vau Jūs nekaitina pagriezinu nerādīšana? It īpaši ciešas, intensīvas satiksmes apstākļos?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kādi noteikumi ir tādi ir jāievēro.

Un vēl ir jābūt mazliet ķertam lai drāztos lielā ātrumā pa apmali kur mētājas samorezi, skrūves, drātis, dažādas asas šķembas un vēl hvz kāda draza. Risks dabūt cauru riepu palielinās dafigā reizes. Un kas notiek ja plīst riepa pie 100 km/h???

nekas iipass nenotiek... man uz vanshu tilta pie 95km/h no preteejaas joslas ieripoja kkaads drankjis metalisks un paarsitu riepu...dabuuju tikai stuuri stingraak sakjert , lai no rokaam neizrauj..tas viss.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Šorīt pa čakeni braucu tieši uz 50. Neko nekavēju, brīžiem pat likās ka pa ātru braucu.

pensijas vecuma cilveeki vienmeer taadi praatiigi...ta tas biji tu ar to dzelteno moskvicu?!

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Jazznfunk rakstīja: CSN grāmatiņā ir viens labs rekomendējoša rakstura teikums: "Ja šaubies - neapdzen". Esmu jauns gurķis pie stūres, un pie katras apdzīšanas šis teikums palīdz. Izvērtējot laika apstākļus, attālumus, sava auto iespējas. Ir gadījies līst atpakaļ pēc manevra uzsākšanas, neesmu aprēķinājis auto jaudu, no kļūdām jāmācās.

Vau Jūs nekaitina pagriezinu nerādīšana? It īpaši ciešas, intensīvas satiksmes apstākļos?

Man vienmeer dusmas aizsit,ja intensiivas(uz tuksha cela raadi,ko vien gribi...vai neraadi vispaar neko)satiksmes apstaaklos,kaadam ir shaaaaausmiigi gruuti pakustinaat pirkstu,iesleegt"pagrieziena signaalu"un tadejaadi citiem dariit zinaamu,ko nu ir sadomaajis dariit.

A tev tas kaitina?

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Par to manevru (ne)rādīšanu - gandrīz jāsecina, ka tā tāda savāda stila demonstrēšana. Normāli tai pirksta kustībai slēdža virzienā vajadzētu darboties automātā (ja cilvēks kaut cik nopietnu laiku ir praktiski braucis). Nezinu kā citiem, bet man pat bijis tā, ka blakus sēdētājs smejas - sak, kam tu te laukos mežā rādi tos pagriezienus. Bet tas taču jau refleksu līmenī.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja: Par to manevru (ne)rādīšanu - gandrīz jāsecina, ka tā tāda savāda stila demonstrēšana. Normāli tai pirksta kustībai slēdža virzienā vajadzētu darboties automātā (ja cilvēks kaut cik nopietnu laiku ir praktiski braucis). Nezinu kā citiem, bet man pat bijis tā, ka blakus sēdētājs smejas - sak, kam tu te laukos mežā rādi tos pagriezienus. Bet tas taču jau refleksu līmenī.

100% piekrītu

pašam ar ir gadījies naktī pa pagalmiem braucot uz garaazhu nejauši slēgāt pavarotņikus ... tip pieradumz tāds

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

KOHINURS rakstīja: Par to manevru (ne)rādīšanu - gandrīz jāsecina, ka tā tāda savāda stila demonstrēšana. Normāli tai pirksta kustībai slēdža virzienā vajadzētu darboties automātā (ja cilvēks kaut cik nopietnu laiku ir praktiski braucis). Nezinu kā citiem, bet man pat bijis tā, ka blakus sēdētājs smejas - sak, kam tu te laukos mežā rādi tos pagriezienus. Bet tas taču jau refleksu līmenī.

100% piekrītu

pašam ar ir gadījies naktī pa pagalmiem braucot uz garaazhu nejauši slēgāt pavarotņikus ... tip pieradumz tāds

100% piekrītu

man bieži gadās iebraucot pagalmā vai garažā piesprādzeties arī

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

kādi mēs visi godīgi un pareizi,nu prjama paraugšoferīši...ņem un liec pie goda plāksnes kaut vai tūlīt..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

subaru rakstīja:

KOHINURS rakstīja: Par to manevru (ne)rādīšanu - gandrīz jāsecina, ka tā tāda savāda stila demonstrēšana. Normāli tai pirksta kustībai slēdža virzienā vajadzētu darboties automātā (ja cilvēks kaut cik nopietnu laiku ir praktiski braucis). Nezinu kā citiem, bet man pat bijis tā, ka blakus sēdētājs smejas - sak, kam tu te laukos mežā rādi tos pagriezienus. Bet tas taču jau refleksu līmenī.

100% piekrītu

pašam ar ir gadījies naktī pa pagalmiem braucot uz garaazhu nejauši slēgāt pavarotņikus ... tip pieradumz tāds

100% piekrītu

man bieži gadās iebraucot pagalmā vai garažā piesprādzeties arī

pēdējā iauto rallijā vismaz viena mašīna pagriezienus rādīja mūsas trasē

tas nav nekas nedabīgs

1.. 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti